search
Підписатися

logo

Що нового в Windows 10 Spring Creators Update (Redstone 4)?

04 Квітня, 2018, 10:00 8

Зміст:

  1. Перше нововведення – тимчасова шкала
  2. Зміни функції «Не турбувати»
  3. Нова функція «Обмін з пристроями по близькості»
  4. Поліпшення сполучення з bluetooth-пристроями
  5. Нові можливості управління шрифтами
  6. Впровадження концепції Fluent Design
  7. Нова функція перегляду діагностичних даних
  8. Що ще змінилося

Перше нововведення – тимчасова шкала

Одним з найважливіших нововведень стане тимчасова шкала. Вона відображає історію дій на комп’ютері та інших пристроях, щоб можна було продовжити якесь перерване завдання. Наприклад, почали читати статтю на ноутбуці, а він раптом розрядився. Не проблема – можна продовжити з того ж місця вже на комп’ютері. Те ж саме легко проробляти, якщо не встигли щось на роботі під своїм акаунтом Windows 10. На домашньому ПК з’явиться синхронізована стрічка. Всі дії упорядковано відповідно до дням, різним акаунтів і пристроїв.

Поки що тимчасова шкала працює з декількома програмами, включаючи Word і Карти. Але незабаром Microsoft планує подружити Тime Line з купою різних настільних і мобільних додатків. Таким чином, в стрічку додасться історія з підключеного смартфона, різних програм і браузерів.

Тime Line

Зміни функції «Не турбувати»

З оновленням Windows 10 функція «Не турбувати» буде перейменована в Помічник фокусування. Нове меню ви можете настроїти пріоритети для різних повідомлень і режимів роботи. Можна зробити так, щоб при запуску гри автоматично відключалися всі повідомлення з низьким пріоритетом або виводилося тільки щось важливе. Після відключення режиму користувачеві будуть показані всі пропущені повідомлення.

Фокусування уваги

Нова функція «Обмін з пристроями по близькості»

Ще одне нововведення – функція «Обмін з пристроями по близькості» для швидкого обміну файлами, працює по bluetooth. Система моніторить девайси поблизу і в разі відправки файлу виводить повідомлення. Натиснули – і файл вже на комп’ютері, все просто і швидко, як на смартфонах. У зворотному напрямку все теж без проблем. Можна відправляти файли з провідника і будь-яких додатків, де є кнопка Поділитися.

Nearby Share

Поліпшення сполучення з bluetooth-пристроями

Саме сполучення з bluetooth-пристроями теж поліпшили. Розглянемо на прикладі бездротової мишки. Включаємо на ній тумблер пошуку, і на комп’ютері відразу з’являється запит на створення пари. Переходити в налаштування або ще кудись тепер не потрібно. Правда, є одне Але. Технологія повинна підтримуватися і самим пристроєм, а таких поки мало.

 Швидке сполучення з bluetooth-пристроями

Нові можливості управління шрифтами

Також розробники торкнулися і управління шрифтами. У новому меню їх можна переглядати, видаляти або встановлювати. Останнє тепер доступно прямо в фірмовому магазині Microsoft, де є різні колекції, доступні для скачування.

Управління шрифтами

Впровадження концепції Fluent Design

Концепція Fluent Design продовжує добиратися до різних куточків системи. У цьому оновленні можна відзначити меню параметри, панель завдань або вікно календаря, де добре помітні нові ефекти. Вони ж виявляються і в інших куточках системи.

Зміни в рамках Fluent Design

Нова функція перегляду діагностичних даних

Microsoft часто критикують за нібито шпигунство і взагалі стеження за всіма діями користувача. Сама компанія на цьому фоні раз у раз намагається показати, що все не так, як здається. В чергове оновлення вона включила функцію перегляду діагностичних даних. Тобто тих, які відправляються на сервери Microsoft. Це зробило Windows 10 максимально прозорою і показує, які дані відсилаються в хмару. В основному, тут різна технічна жесть, тому звичайний користувач нічого не зрозуміє. Але ось всякі гіки точно розберуться і обов’язково зроблять висновки на форумах. Так що, якщо буде тиша, то за особисті дані можна не переживати.

Перегляд діагностичних даних

Що ще змінилося

На цьому Microsoft не зупинилася. Нові можливості контролю дозволів дозволять заборонити доступ до вебки для абсолютно всіх додатків. Раніше заборона стосувалася тільки програм з фірмового магазину. Також з’явилася можливість контролювати доступ до папок Зображення, Відео та Документи. Якщо якась програма захоче туди залізти, то без згоди користувача у неї це не вийде.

Ось такі основні зміни готує Microsoft в оновленні Spring Creators Update, яке орієнтовно стартує 10 квітня. Хочете завжди бути в курсі цікавих нововведень? Підписуйтесь на канал.

Підписуйтесь на наш Telegram – канал

50177 0 cookie-check Що нового в Windows 10 Spring Creators Update (Redstone 4)?

Читайте також: