search
Підписатися

logo

Топ-5 кращих кондиціонерів на літо 2017

04 Липня, 2017, 05:51 6

Знову наступає жарке літо, коли так важко сховатися від пекучого сонця навіть у власному будинку. Тому без кондиціонера не обійтися!

Під час зміни пори року нас наздоганяє чимало турбот. Однією з таких турбот у переддень літа або вже безпосередньо влітку, коли спека в самому розпалі, стає профілактика кондиціонера і підготовка його до нового сезону. Звичайно ж, краще готуватися заздалегідь і провести профілактику і чистку кондиціонера завчасно, наприклад, навесні. Але, як відомо, ми дуже часто відкладаємо багато справ на потім до того моменту, коли відкладати вже не можна. Але ось що робити, якщо кондиціонера у нас ще немає?

electrolux кондиционер

Якщо кондиціонер в будинку ще не встановлений, то, безумовно, кожен прагне якомога швидше його встановити і отримати таку необхідну прохолоду. Це й не дивно, адже навіть в саму спекотну погоду кондиціонер здатний відкоригувати клімат в приміщенні до найбільш комфортного. Ми вже розглядали в нашому блозі тему як правильно вибрати кондиціонер і навіть розглядали найбільш популярні бренди, яким довіряє більшість споживачів. Однак, що робити, якщо вже знаєш, як вибрати кондиціонер (можливо навіть знаєш які параметри тебе влаштують), але ось з брендом і моделлю визначитися ніяк не виходить? Саме тому сьогодні ми представимо п’ять, на нашу думку, кращих кондиціонерів, які представлені на ринку до літа 2017 року.

Leberg LBS-FRA06/LBU-FRA06 

кондиционер vestfrost

Така спліт-система відмінно підійде для невеликої кімнати або малогабаритного приміщення. Вся справа в тому, що модель кондиціонера Leberg LBS-FRA06 / LBU-FRA06 здатна ефективно працювати в приміщенні з площею не більше 20 квадратних метрів. Проте, якщо така площа влаштовує, то кондиціонер на сьогодні є одним з кращих варіантів в бюджетному сегменті. Зовнішній вигляд корпусу внутрішнього блоку досить сучасний і естетичний, що дозволить йому вписатися в більшість варіантів домашнього інтер’єру. Сам же виробник родом з Норвегії і вже досить відомий в Європі, тому причин для недовіри кондиціонерам Leberg немає.

^91B8BA6589CFFF0C897ABF5C6BA60521CA7633DC69357DED95^pimgpsh_fullsize_distr

Розглядаючи основні параметри кондиціонера, варто відзначити його економічність, адже його споживана потужність на охолодження становить всього 622 Вт, а на обігрів – 571 Вт. При цьому рівень шуму внутрішнього блоку становить всього 36 дБ. Таким чином, кондиціонер Leberg LBS-FRA06/LBU-FRA06 працює не тільки економно, але і тихо. Як ми вже і відзначили трохи вище, цей кондиціонер здатний ефективно охолодити до 20 м², але варто пам’ятати, що даний показник багато в чому залежить від додаткових умов. Наприклад, від кількості людей в кімнаті, висоти стель, наявності побутової техніки в охолоджувальної кімнаті.

Кондиционер сплит

Серед основних режимів, які є в кондиціонері Leberg, варто відзначити режими охолодження, обігріву (але тільки, якщо температура на вулиці не нижче -5˚С), нічний режим, турборежим і осушення. Варто відзначити, що в нічному режимі і так тиха робота внутрішнього блоку кондиціонера може стати ще тихіше, щоб напевно не потурбувати сплячих в кімнаті. Для більш зручного управління кондиціонером, безпосередньо на корпусі внутрішнього блоку передбачений дисплей, де буде відображатися встановлена ​​температура. Таким чином, ми бачимо, що функціонал кондиціонера цілком достатній для звичайного домашнього використання, а доповнюється він невисокою вартістю кондиціонера, що і дозволило потрапити цій моделі в рейтинг кращих літа 2017 року.

 Vestfrost VFC09AF10

 Здавалося б, що знову в наш рейтинг потрапляє не найвідоміший виробник, може навіть новий і не перевірений. Проте, якщо покопатися в історії компанії Vestfrost трохи глибше, то розуміємо, що це досить відомий і затребуваний бренд. Батьківщиною кондиціонерів Vestfrost є Данія, що вселяє довіру, адже ми розглянемо ще один кондиціонер від європейського виробника. Варто заздалегідь відзначити, що спліт-система Vestfrost VFC09AF10, як і інші розрахована як на охолодження, так і на обігрів.

кондиционер vestfrost пду

Модель кондиціонера Vestfrost VFC09AF10 розрахована на площу приміщення для своєї оптимальної роботи до 25 м². Але цей показник, як ми вже і говорили, може коливатися залежно від додаткових умов, таких, як, наприклад, висота стель в кімнаті. Через те, що кондиціонер спочатку був розрахований на більшу площу роботи, його споживана потужність так само трохи вище, порівняно з попередньою моделлю. На те, щоб охолодити потрібне приміщення до заданої температури, кондиціонер Vestfrost буде споживати близько 1 000 Вт, а щоб обігріти його – 950 Вт. Варто також згадати і те, що в розглянутій нами моделі звичайний компресор, що не припускає його роботу на обігрів в сильний мороз. Таким чином, як і у випадку з кондиціонером Leberg, Vestfrost НЕ буде обігрівати приміщення, якщо температура на вулиці опускається нижче -5˚С.

Топ5 лучших кондиционеров на лето 2017-

Набір режимів в моделі Vestfrost VFC09AF10 досить стандартний і полягає в режимах охолодження, обігріву, автоматичної підтримки температури і осушення. Проте, цікавою цю модель може зробити наявність антіалергенного і антибактеріального фільтрів. Таким чином, наявність подібних фільтрів робить Vestfrost VFC09AF10 більш цікавою моделлю для людей, чутливих до бактерій і алергікам.

Samsung AR09KQFHBWKNER

Samsung AR09KQFHBWKNER 

 І ось нарешті в нашому рейтингу ми дісталися до виробника, про який знають всі. Корейський бренд Samsung відомий у всьому світі, в тому числі і в нашій країні. Популярною і затребуваною техніку Samsung робить безліч різних фірмових технологій, які корейські інженери успішно реалізують в своїх виробах і, звичайно ж, невід’ємна  найвища якість продукції Samsung. Заздалегідь варто сказати, що модель кондиціонера від Samsung володіє фірмовими технологіями і параметрами, яких ми не зможемо зустріти в двох попередніх моделях. Але через це, кондиціонер Samsung AR09KQFHBWKNER володіє і дещо вищим цінником.

кондиционер Samsung с внешним блоком

Потужність роботи моделі кондиціонера Samsung AR09KQFHBWKNER розрахована для оптимального охолодження або обігріву кімнати з площею до 25 м². При цьому кондиціонер Samsung досить економний і на охолодження витрачає всього лише 857 Вт, а на обігрів – 803 Вт. Внутрішній блок кондиціонера працює тихо – 37 дБ, а в режимі спокійного сну показник шуму може знижуватися до 28 дБ. Спочатку, ознайомившись з основними режимами кондиціонера Samsung AR09KQFHBWKNER можна здивуватися. Дана модель має набір практично стандартних функцій – охолодження, обігрів, рециркуляція, нічний режим, осушення і турборежим. Так чому ж він дорожче інших?

кондиционер Samsung технологии

А ось що робить кондиціонер Samsung AR09KQFHBWKNER особливим, так це його фірмові технології. Однією з найважливіших таких технологій є система потрійного захисту кондиціонера, яка полягає в захисті від перепадів напруги в електромережі, антикорозійне покриття зовнішнього блоку кондиціонера і в якісній системі охолодження зовнішнього блоку. Так само кондиціонер Samsung оснащений фільтром тонкого очищення під назвою Full HD. Такий фільтр має дуже щільну структуру, яка в рази краще очищує повітря в приміщенні. Крім цього, кондиціонер Samsung AR09KQFHBWKNER володіє антіалергенним фільтром.

Ballu BSWI-09HN1/EP/15Y (inverter)

кондиционер ballu

Виробник кондиціонерів Ballu родом з Гонконгу і відомий завдяки якісним кондиціонерам, які мають доступну вартість. Проте, якщо розглядати конкретну модель Ballu BSWI-09HN1/EP/15Y (inverter), то вона має достатньо не низьку вартість, що обумовлено її головною особливістю. Вся справа в тому, що кондиціонер Ballu оснастили інверторним компресором, про вигоди якого ми розповімо далі.

кондиционер ballu с внешним блоком

Завдяки тому, що в цій моделі встановлений інверторний компресор, замість звичайного, Ballu BSWI-09HN1/EP/15Y здатний більш точно підтримувати задану температуру, а також витрати електроенергії на його роботу трохи нижче, ніж в його аналогах зі звичайним компресором. Так при площі охолодження до 25 м² витрати електроенергії на охолодження складають 800 Вт, а на обігрів – 700 Вт. Крім цього, інверторний компресор сприяє більш тихій роботі внутрішнього блоку, показник шуму якого становить 24 дБ. Ще одним важливим нюансом інверторного компресора є те, що він здатний працювати на обігрів приміщення, навіть якщо температура на вулиці опустилася до -15˚С.

кондиционер ballu пду

Крім цього, кондиціонер Ballu BSWI-09HN1/EP/15Y володіє хорошим функціоналом. Так в цій моделі присутні режими охолодження, обігріву, рециркуляції, автоматичної підтримки температури, осушення і іонізації, нічний режим. А за якісне очищення повітря в приміщенні буде відповідати спеціальний антибактеріальний фільтр. В цілому використання кондиціонерів з інверторними компресорами більш виправдано, адже це сучасний вид компресорів з кращою енергоефективністю і продуктивністю.

 LG P09EP.NSJ/P09EP.UA3 

кондиционер lg

 І все ж таки, якщо в ваших пріоритетах техніка від найпопулярніших виробників, але все одно ви зацікавлені в максимальній або наближеної до максимальної функціональності кондиціонера, то, безумовно, цікавою моделлю для вас може стати кондиціонер LG P09EP.NSJ/P09EP.UA3. Як ми всі знаємо, батьківщиною компанії LG є Корея і LG головний конкурент компанії Samsung не тільки на внутрішньому корейському ринку, а й на світовому. Кондиціонери LG так само мають масу фірмових технологій, які вигідно відрізняють їх від конкурентів.

кондиционер lg с внешним блоком

Так само, як і попередній кондиціонер, LG P09EP.NSJ/P09EP.UA3 володіє інверторним компресором, що робить його економним та ефективним. Під час своєї роботи на охолодження кондиціонер LG витрачає всього лише 776 Вт, а на обігрів – 747 Вт. Це дуже хороший показник ефективності, який підкріплюється ще й тишею роботи. Під час роботи в основних режимах внутрішній блок шумить на 33 дБ, але в залежності від основного режиму, його шум може опускатися до 19 дБ. Вже згадана нами модель здатна ефективно охолоджувати площу до 25 м², але в асортименті моделей кондиціонерів компанії LG, безумовно, присутні аналоги на велику площу.

кондиционер Lg внутренний блок

Серед основних режимів кондиціонера LG P09EP.NSJ/P09EP.UA3 варто відзначити режими охолодження, осушення, автоматичну підтримку температури, нічний режим, сушку, турборежим, самоочищення та іонізацію. Крім цього кондиціонер LG володіє антіалергенним фільтром тонкого очищення, який здатний максимально якісно очистити повітря в приміщенні.

37255 0 cookie-check Топ-5 кращих кондиціонерів на літо 2017

Читайте також:

Огляд 12-дюймового MacBook 2017 з процесором Intel Kaby Lake
Огляд 12-дюймового MacBook 2017 з процесором Intel Kaby Lake
01 Липня, 2017, 06:50 936 8
У червні компанія Apple анонсувала в рамках конференції WWDC 2017 свої оновлені MacBook. Весь модельний ряд ноутбуків отримав новітні процесори Intel Kaby Lake, що зробило...
Смотреть результаты
Чутки про майбутні продукти Apple
Чутки про майбутні продукти Apple
Нова продукція Apple завжди викликає підвищений інтерес як у шанувальників «яблучного» бренду, так і у сторонніх спостерігачів. У цій статті ми зібрали всі відомі на...
Смотреть результаты
Ось це так! Найпопулярніші і епатажні тренди в світі йоги
Ось це так! Найпопулярніші і епатажні тренди в світі йоги
21 червня, в день літнього сонцестояння, весь світ відзначає Міжнародний день йоги. Багатьом з нас вона допомогла розвинути гнучкість і витривалість, розтягнути м’язи і зміцнити...
Смотреть результаты