search
Підписатися

logo

Топ-4 ручних пилососів з вологим прибиранням

11 Листопада, 2020, 09:52 0

Домашній побут не сприймає безладу. Але ніхто не заперечить той факт, що прибирання є вельми виснажливим заходом. Відповідно, ми всілякими хитрощами намагаємося спростити процедуру прибирання дому, зробити її простіше і менш трудомісткою. Одним з найпопулярніших сучасних інструментів для спрощення прибирання вдома є пилосос.

Важливе питання: Як вибрати ручний пилосос для дому? Корисні поради та рейтинг моделей!

Однак, їх різновидів досить багато, більшість з яких великі і важкі. Тим не менш, є винятковий варіант, який крім компактних габаритів, відрізняється функціональністю, і, нерідко, високою ефективністю своєї роботи. Мова йде про пилососи-стіки (ручні пилососи).

Незважаючи на свою компактність щодо звичайних пилососів, стік може мати функцію вологого прибирання. Це означає, що після того, як основне сміття зібрано в колбу пилососа, він проводить ще й вологе прибирання підлоги. Ми вибрали для вас 4 найбільш популярні моделі, які можуть прибрати і помити підлогу одночасно.

Як ручний пилосос робить вологе прибирання?

Напевно ми знаємо, що існують звичайні пилососи для сухого прибирання та миючі. Останні ми звикли бачити з величезним корпусом, безліччю колб для води і миючого розчину, декількома фільтрами, які необхідно мити і сушити. Відповідно, миючий пилосос крім всієї тієї величезної користі, яку він може принести, потребує ще ретельного догляду за самим пилососом після кожного прибирання.

Влажная уборка стиком

Але є й інший варіант – ручний пилосос з вологим прибиранням. Спочатку може бути невтямки, як такий компактний пилосос може проводити ще й вологе прибирання. Але варто уточнити відразу, ручний пилосос не є миючим, він проводить саме вологе прибирання. Це два істотно різні поняття.

Дивимося відео: ROIDMI F8: навіщо потрібен ручний пилосос в будинку?

Щоб зробити за допомогою пилососа-стіка вологе прибирання, необхідно надіти на нього невелику колбу, яка найчастіше кріпиться на магнітах, а на нижню частину колби на липучках закріплюємо фібру. Вода або миючий розчин з колби буде в невеликих порціях потрапляти на фібру і насичувати її, робити вологою. Так ми будемо працювати ручним пилососом, як шваброю.

Уборка возле плинтуса

Однак, на відміну від звичайної швабри, перш ніж протерти підлогу вологою ганчіркою, ручний пилосос збирає основне сміття, засмоктуючи його в колбу, а вже потім протирає вологою фіброю. Постійно змочувати її не потрібно, волога постійно надходить з колби. Найбільш актуальне таке вологе прибирання для твердих підлогових покриттів.

Philips SpeedPro Max Aqua FC6903 / 01

Пилосос відрізняється компактними габаритами, важить він менше трьох кілограм. При цьому, завдяки ефективності свого двигуна він має c високу потужність всмоктування, відповідно, він ефективний. Використовувати такий пилосос можна в трьох основних режимах – власне пилосос, миючий пилосос і як компактний ручний пилосос.

SpeedPro Max Aqua моет

Головні особливості Philips SpeedPro Max Aqua FC6903 / 01:

 • Насадка, яка збирає сміття з усіх боків на 360 ° – у більшості пилососів сміття збирається тільки те, яке потрапляє під щітку, але Philips SpeedPro Max Aqua здатний збирати навіть те сміття, яке знаходиться навколо щітки з будь-якого боку ..
 • Потужний акумулятор – працювати без підзарядки пилосос здатний до 75 хвилин максимум, якщо використовувати його на економному режимі. Середній режим використання має на увазі до 35 хвилин прибирання, а робота пилососа в турбо-режимі можлива до 25 хвилин. При цьому, щоб повністю відновити заряд акумулятора, знадобиться близько 5 годин на док-станції.

SpeedPro Max Aqua эффективен

 • Насадка з підсвічуванням – щоб прибрати сміття під кріслом або диваном, може знадобиться додаткове підсвічування, яким оснащена насадка пилососа. Це яскраві LED-лампи, які допоможуть побачити в місцях з низьким рівнем освітлення всі недоприбирані місця і навіть найдрібніше сміття.
 • Двигун пилососа забезпечує високу потужність всмоктування – рівень цієї потужності вимірюється понад 1000 літрів за хвилину, що для пилососа-стіка є вкрай високим показником.

Це цікаво: Огляд ручного пилососа-стіки Dyson V10 Motorhead. Ідеальний домашній гаджет!

Щоб зробити вологе прибирання, необхідно встановити на основну щітку колбу і наповнити її водою або миючим розчином. Виробник рекомендує прозорі засоби, в іншому випадку, колба може змінити колір.

Philips PowerPro Aqua FC6408 / 01

Дана модель трохи важча і важить вже майже 5 кілограм. Але при цьому пилосос дуже маневрений, їм легко прибирати навіть, проходячи між меблями або в важкодоступних місцях, наприклад, під диваном. Пилосос легко розбирається для чищення, також легко він збирається знову.

PowerPro Aqua с колбой

Головні особливості Philips PowerPro Aqua FC6408/01:

 • Висока система фільтрації – в своїй конструкції пилосос має фільтр, який можна мити. Але при цьому такий фільтр здатний затримувати більше 90% алергенів. Це означає, що під час роботи пилососа, повітря буде чистим, запаху пилу не буде.
 • Оновлена ​​система вологого прибирання – крім зручності установки колби на пилосос за допомогою магнітів, сама колба має унікальну можливість подавати воду на фібру порціями, щоб на підлозі не залишалося занадто мокрих ділянок або, навпаки, неприбраних, сухих.
 • Щітка TriActive Turbo – вона розроблена компанією Philips і відрізняється своїм електроприводом. Завдяки йому щітка здатна ефективно захоплювати сміття і відправляти його в колбу.

PowerPro Aqua моет

 • Акумулятор з високою ємністю – максимальна тривалість роботи такого пилососа становить до 60 хвилин. Але не варто забувати про те, що мається на увазі робота в економному режимі. Збільшуючи потужність роботи пилососа, ми скорочуємо його час автономності. Для повної зарядки пилососа Philips PowerPro Aqua знадобиться до 5 годин.
 • Компактний ручний пилосос – конструкцією даної моделі передбачено використання компактної частини для прибирання меблів або місць, де весь пилосос в зборі використовувати незручно або неможливо.

Rowenta RH94900

Принцип складання даного пилососа для вологого прибирання дещо відрізняється від попередніх прикладів. У комплекті з пилососом Rowenta поставляється дві насадки, одна з яких призначена для сухого прибирання, а друга, Dual Aqua, призначена для вологого прибирання і оснащена спеціальним резервуаром для води або миючого засобу.

 Rowenta моет

Головні особливості Rowenta RH9490:

 • Технологія Flex – унікальність даної технології полягає в тому, що пилосос може гнутися. Це дуже зручно, коли необхідно пропилососити під столом або диваном, щоб проникнути в найвіддаленіші куточки нам не потрібно нахилятися, досить просто зігнути пилосос. Технологія досить надійна, вона передбачає близько 30 тисяч таких згинань.
 • Щітка Power Slim Vision – універсальна насадка для сухого прибирання, яка передбачена для використання на всіх типах підлогових покриттів. Вона залишається ефективною як на твердому покритті, так і на килимі або паласі.

Rowenta гнется

Пилосос дуже легкий – вся конструкція пилососа важить менше двох кілограм, тому прибиранням спільно з пилососом Rowenta RH9490 займатися не важко ..

Широкий асортимент насадок – крім двох основних насадок (Power Slim і Dual Aqua), в комплекті передбачені додаткові, які допомагають забратися в важкодоступні місця, наприклад, прибрати пил на шафі або на самих верхніх полицях, а також насадка для збору шерсті домашніх улюбленців.

Philips SpeedPro Aqua FC6728 / 01

Дана модель дуже схожа зовні і своїми основними характеристиками на найперший пилосос, який ми сьогодні розглянули. Однак, всупереч великій схожості, він має свої цікаві відмінності та особливості.

SpeedPro Aqua моет

Традиційно ця лінійка вирізняється високою ефективністю роботи і відмінною фільтрацією повітря при прибиранні.

Головні особливості Philips SpeedPro Aqua FC6728/01

 • Висока ефективність прибирання – щітка пилососа має унікальну конструкцію, а завдяки високій потужності двигуна пристрою, сміття збирається не тільки те, яке потрапило безпосередньо під щітку, але і з двох сторін близько щітки (попереду і ззаду).
 • Функція усунення плям – іноді просто вологого прибирання недостатньо, необхідно видалити плями. Для цього в даній моделі передбачена функція AquaBoost. Завдяки їй на фібру подається більше води і миючого засобу, що дозволяє більш ретельно прибрати певну ділянку підлоги.
 • Висока автономність – пилосос здатний працювати до 50 хвилин в економному режимі, але якщо розігнати його на максимальні оберти, то акумулятор розрядиться до 22 хвилин.

SpeedPro Aqua подсветка

 • Висока фільтрація повітря – пилосос оснащений щільним фільтром, який фільтрує повітря на виході. Цей фільтр здатний очищати повітря до 99%, видаляє алергени, пил, хвороботворні мікроорганізми.
 • Зручна чистка пилососа – щоб очистити колбу пилососа Philips від сміття, яке скупчилося в ній після прибирання, необхідно провести дві простих дії. Легко від’єднуємо колбу від пилососа і безконтактно з пилом видаляємо сміття з колби.

Висновок

Незважаючи на те, що пилососи-стіки не такі хороші в умовах сильної забрудненості підлоги, як звичайні, вони прекрасно проявляють себе при щоденному профілактичному прибиранні. Такі пилососи дуже легкі, не потребують збірки і підготовки до роботи, їх просто необхідно зарядити на док-станції. Так, ручний пилосос здатний прибрати на одному заряді середньостатистичну квартиру.

Уборка дома

Додатковою корисною функцією, яка, безумовно, не стане зайвою, є  можливість проведення вологого прибирання. При цьому для вологого прибирання можна використовувати як просто воду, так і миючий розчин для більшої ефективності. Завдяки вологому прибиранню, можна швидко позбутися  побутового пилу і освіжити приміщення.

Найбільш поширена технологія вологого прибирання в ручних пилососах в модельному ряді компанії Philips, саме тому в добірці переважали моделі саме нідерландської компанії.

Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy, заглядайте сюди частіше, і вас чекає багато корисних статей і просто цікавих публікацій від Блогу Comfy! Тут не нудно! 🙂

108733 0 cookie-check Топ-4 ручних пилососів з вологим прибиранням

Читайте також:

MacBook Air, Mac mini і MacBook Pro: все про гарячі новинки на базі M1
MacBook Air, Mac mini і MacBook Pro: все про гарячі новинки на базі M1
11 Листопада, 2020, 09:02 986
відео Apple провела свою третю осінню онлайн-презентацію – One More Thing. Серед нових продуктів відразу три комп’ютери, що знаменують початок нової ери Mac. Це: MacBook...
Смотреть результаты
Вийшли iOS 14.2, iPadOS 14.2 і watchOS 7.1: що нового
Вийшли iOS 14.2, iPadOS 14.2 і watchOS 7.1: що нового
Apple випустила нові версії операційних систем для своїх продуктів: смартфонів, планшетів і SMART-годинників. iOS 14.2 і iPad OS 14.2 – другі великі поновлення мобільних ОС,...
Смотреть результаты
Black Friday 2020: як купувати з вигодою в інтернет-магазині
Black Friday 2020: як купувати з вигодою в інтернет-магазині
Листопад – сезон полювання на знижки. Звичайно, мова про Чорну п’ятницю, яка вже зовсім скоро. І в цьому році її точно не варто пропускати, адже...
Смотреть результаты