search
Підписатися

logo

Топ-11 хмарних сховищ + Відеоогляд

25 Квітня, 2019, 02:29 9

Мало хто пам’ятає, як виглядали дискети та касети. Їх час пройшов ще в минулому столітті. На їх зміну прийшли диски, якими зараз також рідко користуються. Навіть сучасні ноутбуки випускаються без приводів. Напевно, не віджили свого тільки флешки. Але їх ми використовуємо вкрай рідко. Стає все більше користувачів, які перейшли на хмарні сховища даних. Автор блогу Comfy підготував для вас добірку найбільш вдалих сервісів. Я пропоную звернути увагу на сервіси, які надають максимум вільного місця, забезпечують надійний захист і гарантують якісне обслуговування.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Google Диск
 2. Mega
 3. Fex.Net
 4. Microsoft OneDrive
 5. MediaFire
 6. FireDrop
 7. Tresorit
 8. Dropbox
 9. Box
 10. pCloud
 11. SpiderOak
 12. Як підсумок

12

Google Диск

Мабуть, це найвідоміший сервіс. Він відомий своєю простотою і доступністю. Google Диск відрізняється інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. На дисковому просторі можна зберігати все що завгодно:

 • фото;
 • документи;
 • аудіо та ін.

Сервіс підтримує файли будь-якого формату. Для них безкоштовно надається 15 Гб пам’яті.

google_drive

Щоб отримати доступ до безкоштовного сховища файлів потрібно створити або увійти в обліковий запис Google. Для доступу до налаштувань дискового простору потрібно клікнути по іконці вгорі праворуч. Відкриється вікно з квадратиками, які позначають перелік сервісів. Це диск, пошта, YouTube, перекладач, таблиці, календар і ін. В сервіс вбудовано безліч корисних інструментів для роботи і дозвілля.

Якщо 15 Гб недостатньо, можна заплатити за розширення простору.

Диск Google вбудований в мобільні пристрої Android. Користувачі ОС Windows і macOS можуть користуватися не тільки браузерної версією диска. Ви також можете встановити додаток на ПК. Воно відрізняється більш простим інтерфейсом в порівнянні з браузерної версією.

Mega

Головна перевага цього сервісу – велика кількість безкоштовного простору. Користувачам надається цілих 50 Гб пам’яті. Принцип роботи цієї безкоштовної хмари аналогічний Google Диску. Спочатку потрібно зареєструватися. Користуватися сервісом можна і без реєстрації. Але тоді надається тільки 15 Гб.

Інтерфейс Mega сильно відрізняється від Google Диску. При цьому він максимально простий.

мега

У правому верхньому куті розташовані значки інструментів.

В Mega можна завантажити файл або папку. Також представляється можливим створити нові папки. В Mega відсутні різні фішки, наявні у Google Диск. Наприклад, не можна створити документ, скористатися перекладачем, подивитися календар і ін. Mega – це просто містка флешка.

Якщо 50 Гб вам здається мало, то можна купити додаткове місце за гроші. Або можна скористатися бонусною програмою: заробляєте бонуси і витрачаєте на тимчасове розширення простору. Бонуси надаються за установку програми, запрошеного друга і інші дії, спрямовані на популяризацію сервісу.

 

Головна перевага Mega крім великого обсягу пам’яті – шифрування даних. Щоб процес відбувався швидше, потрібно встановити в браузері розширення. У Mega також є додаток для мобільних пристроїв.

Fex.Net

Цей сервіс більше схожий на файлообмінник на безкоштовній основі. Після реєстрації ви зможете обмінюватися документами і зберігати їх протягом тижня абсолютно безкоштовно. Якщо у вас є акаунт Google, то ви отримуєте доступ до хмарного сховища без реєстрації. Просто увійдіть в дисковий простір через акаунт Google.

 

Для того, щоб відправити будь-які дані, потрібно завантажити їх в сервіс, скопіювати посилання і переслати її адресату. Коли він по ній перейде, отримає доступ до файлів. Але тільки на 7 днів! Якщо вам знадобиться більше місця і сервісів, доведеться платити. У вас є 30 днів, щоб протестувати сервіс об’ємом 1 Тб.

Microsoft OneDrive

Це один з найменших сервісів для зберігання даних без будь-якої плати. При реєстрації користувачу надається всього 5 Гб. Це дуже мало в порівнянні з хмарними сховищами Mega і Google Диск. У OneDrive є можливість отримати доступ до додаткових сервісів. доступні:

 • пошта;
 • календар;
 • документи;
 • таблиці;
 • презентації;
 • Skype;
 • пошукова система Bing та ін.

мега

Microsoft OneDrive примітний іншим. Крім завантажень всього необхідного тут можна відкривати доступ іншим користувачам і разом віддалено виконати роботу з одним файлом в режимі реального часу. Місце можна збільшити. За це, звичайно ж, доведеться заплатити. Однак в цьому випадку можна отримати не тільки додаткові місце, але і нові фішки у вигляді автономного доступу до даних, їх відновлення та ін.

Оскільки OneDrive є розробкою Microsoft, дисковий простір складно назвати вдалим варіантом для macOS. Ресурс може працювати не зовсім коректно.

MediaFire

Наступний сервіс в моєму огляді хмарних сховищ – англомовний ресурс MediaFire. Це єдиний мінус дискового простору. І його легко поправити. Досить включити в браузері функцію перекладу.

mediafire

MediaFire – один з найстаріших сервісів подібного роду. Він без оплати надає 10 Гб. Раніше користувачам давалося 50 Гб. Для отримання більшої кількості гігабайт, як і в разі будь-яких інших аналогічних ресурсів, доведеться трохи розщедритися. Деякі джерела стверджують, що в MediaFire періодично проводяться акції, де можна отримати місце для своїх даних безкоштовно.

Інші переваги платформи:

 • простий функціонал;
 • швидке завантаження;
 • сумісність з різними форматами (фото, документами, відео та ін.).

Можна відкрити спільний доступ. Для цього потрібно відправити посилання. Ви зможете поділитися інформацією і разом з колегою виконати роботу в режимі реального часу.

FireDrop

Цей ресурс перевершив Mega за обсягом місця, яке надається без оплати. Сервіс надає цілих 100 Гб. До лютого 2019 року його давав 20 Гб. Проект досить молодий, але багатообіцяючий. Він родом з Уельсу (Великобританія).

logo-transparent

У FireDrop відсутня веб-версія. Щоб скористатися безкоштовним сховищем файлів, потрібно встановити клієнт на ПК або мобільний пристрій, а потім прив’язати його до облікового запису Google. Після цього можна скористатися сайтом. Російськомовної версії у нього. Однак додатки для ПК і мобільних пристроїв мають російськомовний інтерфейс.

 

FireDrop підтримує різні формати, в тому числі і звукові. Він дозволяє прослуховувати музику онлайн. Тобто відмінно підходить для зберігання музичної колекції меломана.

З мінусів системи варто відзначити наступні:

 • низька швидкість завантаження;
 • обмеження за кількістю завантажуваних файлів на добу – не більше 50;
 • обмеження за обсягом одного файлу – не більше 4 Гб;
 • може бути відсутня програма для Linux.

Tresorit

Дана платформа родом зі Швейцарії. Цей факт сам по собі викликає довіру до сайту. Сервіс відрізняється підвищеною безпекою та конфіденційністю. При реєстрації ви отримуєте 200 Гб на 14 днів. По закінченню цього терміну можна купити підписку або обмежитися безкоштовними 3 Гб. При оплаті підписки ви отримуєте цілий ряд додаткових сервісів для особистих і корпоративних цілей.

 

Російськомовного інтерфейсу немає. Але сам по собі сайт дуже простий в управлінні. З ним можна розібратися навіть без перекладу.

Сервіс сумісний з усіма операційними системами. Він підтримує всі формати і дозволяє редагувати документи онлайн. Єдиний мінус даної системи – висока ціна передплати.

Dropbox

Ще один англомовний ресурс. Цей віртуальний диск в інтернеті спочатку надає всього 2 Гб простору. Його можна без праці розширити до 16 Гб. Для цього потрібно прив’язати акаунти в соціальних мережах і відправити реферальне посилання декільком друзям.

dropbox_512

Користувач може купити 1 Тб. Якщо ще розщедритися, то можна отримати такі можливості, як корпоративний обліковий запис для спільної роботи, необмежений простір для зберігання даних, їх відновлення та налаштування рівнів доступу.

Box

Дана платформа користується досить великою популярністю. При реєстрації користувач отримує в своє розпорядження безкоштовну хмару для зберігання даних об’ємом до 10 Гб. Для отримання більшого обсягу потрібно скористатися платними сервісами. При оплаті ви отримаєте необмежений обсяг і можливість спільного доступу.

 

Box дозволяє редагувати документи. Він підтримує формат Google Документа і Microsoft Word. У версії, яка не передбачає оплати, є обмеження. Обсяг файлу не повинен перевищувати 256 Мб.

Періодично в сервісі Box проходять акції, під час яких можна без оплати отримати в своє розпорядження 50 Гб.

Є мобільний додаток з вбудованим нативним пошуком Android.

pCloud

Ще один ресурс родом зі Швейцарії. По надійності і безперебійності роботи його сміливо можна порівняти зі швейцарським годинником. Вбудований російськомовний інтерфейс, тому з перекладом труднощі не виникнуть. Кожен зареєстрований користувач без оплати отримує 10 Гб пам’яті. Сервіс доступний будь-яким операційним системам, в тому числі і LINUX, чого не скажеш про Box.

PCloud_main_logo

Система pCloud гарантує своїм користувачам повну конфіденційність. Якщо ви не користуєтеся ресурсом, дані на ньому будуть зберігатися протягом 12 місяців.

При оформленні передплати користувачі отримують у своє розпорядження 500 Гб. Оплатити її можна банківською карткою або біткоінами, що гарантує повну конфіденційність користувача.

Швидкість завантаження на високому рівні.

SpiderOak

Черговий сервіс в нашому рейтингу хмарних сховищ з малим об’ємом місця для файлів без оплати. Він надає всього 2 Гб. Якщо купити платну версію, то можна отримати 250 Гб.

 

Компанія, що володіє даним ресурсом, прагне забезпечити максимальну безпеку його вмісту. Раніше вона гарантувала повну конфіденційність своїх користувачів. Однак з недавнього часу вона відмовилася від цієї фішки. Реєструючись на сайті, ви довіряєте свій пароль власникам сервісу. Вони, в свою чергу, гарантують, що не передаватимуть пароль третім особам.

SpiderOak, як і інші аналогічні ресурси, відрізняються простим інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Як підсумок

Що ж, дорогі читачі, підсумуємо: віртуальні системи для зберігання файлів – це круто. З ними вам не потрібно записувати дані на сторонні носії, а потім витрачати час на зустріч з людиною, з якою хочете передати доступ до інформації. Вам потрібно просто відправити їй посилання в будь-якому месенджері або соціальної мережі. Погодьтеся, це дуже зручно.

Чи користуєтеся ви віртуальним дисковим простором? Якщо так, то яким? На ваш погляд, який сервіс є найкращим хмарним сховищем? Діліться своєю думкою в коментарях!

76136 0 cookie-check Топ-11 хмарних сховищ + Відеоогляд

Читайте також:

Як вибрати телевізор для маленької квартири? Корисні поради і хороші моделі
Як вибрати телевізор для маленької квартири? Корисні поради і хороші моделі
24 Квітня, 2019, 10:47 1666 9
Що ми зазвичай уявляємо, коли мова заходить про покупку нового телевізора? Звичайно ж космічні діагоналі і супернаворочені начинки гігантських плазм, на яких так здорово дивитися...
Смотреть результаты
Що краще для роботи з графікою – ноутбук або ПК? Вибираємо надійний пристрій для дизайнера
Що краще для роботи з графікою - ноутбук або ПК? Вибираємо надійний пристрій для дизайнера
Який комп’ютер потрібен дизайнеру? Потужний – це зрозуміло, адже графічні редактори зазвичай мають дуже нескромні вимоги до технічних характеристик комп’ютерів. А як щодо мобільності? Так,...
Смотреть результаты
Які бувають холодильники за обсягом? Наймісткіші моделі
Які бувають холодильники за обсягом? Наймісткіші моделі
Давайте спробуємо приблизно згадати, що ми зберігаємо у своєму холодильнику. Це овочі, фрукти, м’ясо, ковбаси, сир, яйця, молочні продукти, щось ще в каструлі… стійте! Як...
Смотреть результаты