search
Підписатися

logo

ТОП-10 найкорисніших книг із саморозвитку

28 Березня, 2024, 02:19 0

Як правило, існує три відправні точки, коли ми даємо собі слово змінити життя на краще: “З Нового року”, “З понеділка” та коли відчуваємо, що весняне сонце розганяє кров жилами швидше. Весна завжди є початком нового життя, відродження і напевно саме тому непереборно хочеться змін на краще!

Електронна книга PocketBook 629 Verse Mist Grey (PB629-M-CIS)

5999 грн

Купити

Електронна книга PocketBook 618 Basic Lux 4 Black (PB618-P-CIS)

5299 грн

Купити

Електронна книга PocketBook 743G Stundust Silver (PB743G-U-CIS)

12499 грн

Купити

Не гайте часу, скористайтесь весняним покликом змін собі на користь — на вас чекають спортзали, курси іноземних мов, впорядковані гардероби та гори книг із саморозвитку. Щодо останніх маємо що вам сказати.

Читання — це завжди розвиток, а читання книг, які покликані допомогти вам прокачати чи здобути нові навички та знання —  взагалі джекпот. Вітчизняний книжковий ринок приємно здивує вас кількістю та якістю  self-made  літератури, тому ми вирішили допомогти вам із пошуком “саме тієї” та підібрали 10 книг, які, ми віримо, будуть корисними на непростому шляху самовдосконалення. Обіцяємо, що їх прочитання принесе не лише користь, а й задоволення!

За межами піраміди потреб. Новий погляд на самореалізацію

Скотт Кауфман

Видавництво “Лабораторія”

Напевно, у наш час про піраміду потреб Маслоу чули всі. Це таке собі послідовне розташування людських потреб за значущістю. Абрагам Маслоу багато досліджував людський розвиток, але ніколи не стверджував, що наші потреби підпорядковуються певним чином, а перед самою смертю відкрив теорію трансцендентності — потребу вийти за межі власного его і знайти своє місце у світі.

Саме цю теорію розвиває у своїй книжці Скотт Кауфман.  Ієрархію потреб він розглядає не як піраміду, а як вітрильник — надійний, стійкий, який рухається своїм шляхом. Ця книжка стане вашою дорожньою картою на шляху до своїх істинних потреб. Кауфман нагадує, повертає погляд на наші найглибші потреби — безпеку, зв’язок, пізнання, любов, трансцендентність і самореалізацію, що, погодьтеся, у воєнний час є актуальним для нас як ніколи раніше.

Есенціалізм. Мистецтво визначати пріоритети

Ґреґ Маккеон

Видавництво “Наш формат”

Ґреґ Маккеон — бізнес-консультант, фахівець із питань лідерства та стратегічного планування. У своїй книзі, автор переконує, що неможливо впоратися з геть усім і мати все: завжди приходиться обирати. Серед щоденної біганини та мільйонів справ не варто забувати, що тільки вам вирішувати, на що витрачати свій безцінний час та енергію. Якщо ви хочете навчитися, як визначати пріоритети, робити лише те, що справді потрібно, а найголовніше — як докладати мінімум зусиль і досягати успіху, ця книжка саме для вас. Завдяки їй ви навчитеся помічати найсуттєвіше, відкидати непотрібне й устигати найважливіше.

Рік, коли я казала «ТАК»

Шонда Раймс

«Видавництво Старого Лева»

Шонда Раймс — сценаристка популярних серіалів «Анатомія Ґрей», «Скандал», «Бріджертони» і «Як уникнути покарання за вбивство». Вона — володарка багатьох телепремій, які отримувала зокрема за те, що «змінила обличчя американського телебачення», показуючи в своїх серіалах табуйованих суспільною думкою героїв.

На піку своєї кар’єри Шонда зрозуміла, що надто часто відмовляється від щедрих можливостей, які пропонує їй життя. Тож безстрашно вирішила цілий рік відповідати всім викликам «так»! Щиро й відверто Шонда Раймс розповідає про те, як боролася із зайвою вагою і страхом публічних виступів, училася розподіляти час між роботою і сім’єю, приймати визнання, любити й розуміти себе, і навіть — казати «так» слову «ні».

Чотири тисячі тижнів. Тайм-менеджмент для смертних

Олівер Беркмен

Видавництво “Лабораторія”

Людське життя занадто коротке. Все, що ми маємо — це в середньому 4 тисячі тижнів, або ж 80 років. Усвідомивши це, вам точно перехочеться витрачати свій час на скроління соцмереж. В погоні за продуктивністю та намаганням все встигати, ми часто втрачаємо зв’язок із самими собою, забуваємо, що для нас справді важливо. Автор розкриває наші очі на те, що наші цілі часто формуються під впливом нав’язаних нам ідеалів, він доводить, що кожен має сам вирішити, що для нього є найважливішим і витрачати свій час саме на це.

Так, чотири тисячі тижнів — це справді мало. Але цього точно достатньо, щоб прожити усвідомлене та наповнене життя.

Олівер Беркмен — британський журналіст і письменник, у 2015 році отримав нагороду за найкращу наукову історію року (Science Story of the Year) про людську свідомість.

Як не стати овочем

Оксана Мороз

Видавництво “Vivat”

Оксана Мороз — комунікаційниця, відеоблогерка, лекторка та письменниця. Авторка та ведуча радіо й телепрограм з інфогігієни. Засновниця волонтерської ініціативи «Як не стати овочем».

У час інформаційної війни та вливання в інфопростір сотень фейків щодня – ця книга стає максимально необхідною кожному із нас. Авторка просто і доступно на конкретних прикладах розповість вам про:

  • маніпуляції в Facebook, YouTube, Google, Viber, Telegram, Вікіпедії та онлайн-медіа;
  • як безпечно користуватися гаджетами і вберегти свої персональні дані;
  • як не потрапити на гачок шахраїв та маркетологів;
  • як безпечно знаходити відповіді на фінансові, економічні та політичні питання.

Книга є частиною соціального проєкту з навчання українських вчителів інформаційній гігієні.

Емоційний інтелект

Деніел Ґоулман

Видавництво “Віват”

Високий інтелект не є гарантією успіху, щастя чи визнання. Сьогодні, щоб бути попереду, не достатньо бути розумним, необхідно вміти розуміти себе і людей навколо. Чому так? Пояснює у цій книжці світова зірка психології Деніел Ґоулман.

Поєднуючи психологію і нейронауку, він пропонує нове уявлення про раціональну й емоційну частину людського розуму і про те, як вони формують нашу долю. Автор пояснює причини, чому люди з високим інтелектом можуть залишатися у тіні, а ті, у кого немає таких глибоких знань, справляються напрочуд добре. Виявляється, що важливу роль відіграє не тільки IQ, а й самосвідомість, самодисципліна і емпатія. І хоч ці риси найкраще формуються у дитинстві, їх можна розвивати та зміцнювати протягом усього нашого дорослого життя.

Зацікавило? Тоді книга «Емоційний інтелект» саме для вас!

Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя

Дарка Озерна

Видавництво “Yakaboo Publishing”

Перший і головний плюс цієї книги – вона написана українкою для українців. А це означає, що авторка чітко усвідомлює і співпереживає всі наші щоденні виклики. Дарка Озерна  – українська медична журналістка, біологиня, радіоведуча та консультантка з здорового способу життя.

У книзі ви знайдете прості та дієві рекомендації (а головне роз’яснення) щодо раціону, внормування маси тіла і сну, фізичної активності та медичних обстежень. Всі тези та висновки базуються на сучасних наукових даних, медичних рекомендаціях та протоколах діагностики і лікування. Авторка легко і детально пояснює, як зважено і свідомо ставитися до власного здоров’я і способу життя, не впадати у крайнощі, не вірити в чарівні таблетки, магічне мислення і не вдаватися до суворих обмежень.

Синдром самозванця. Як прожити неймовірне життя, на яке ви заслуговуєте

Еш Амбірдж

Видавництво “Vivat”

Втомилися від відчуття застою, від неспокою, порожнечі й заціпеніння в кар’єрі та в житті? То хапайте сірники — будемо запалювати! Захоплива і повна гумору, ця книжка кидає виклик стереотипам й упередженням про професійну кар’єру. А головне — надихає жити життя, на яке ви точно заслужили.

Книга написана на основі власного досвіду авторки, яка пройшла шлях від людини, яка спала в машині, до крутого маркетолога, копірайтера й авторки проєкту «Середній палець», який допомагає молодим жінкам відшукати свій шлях.  Ця книга – покрокова інструкція боротьби із синдромом самозванця, яка допоможе повірити у власні цінності та здібності, усвідомити свою самоцінність, відчути себе сильною і талановитою особистістю.

Стоїцизм на кожен день. 366 роздумів про мудрість, стійкість і мистецтво жити

Раян Голідей, Стівен Генсільман

Видавництво “Наш Формат” 

Сьогодні  антична грецька філософія стоїцизму знаходиться на піку культурної популярності. Це філософський вибір підприємців із Силіконової Долини, футбольних зірок і звичайних людей.

На найбільш базовому рівні стоїцизм вчить тому, що задоволення життям пролягає через навичку бути щасливим у заданих умовах у цей конкретний момент. Згідно стоїцизму ви не можете керувати світом, ви можете керувати тільки тим, як на нього реагуєте.

У нашому житті є те, що ми можемо змінити, і те, що ні. Хоч би як сильно ми сварилися з представником авіакомпанії, яка скасувала рейс через погодні умови, це не зупинить шторм. Але нервуючись через те, що не змінити, ми витрачаємо сили, ресурси й час, які могли би спрямувати на те, на що справді можемо вплинути.

Ця книжка змусить вас по-іншому поглянути на реальність, навчить підходити до владнання будь-яких проблем із самовладанням та мудрістю.

Прокрастинація

Джейн Б. Бурка, Ленора М. Юен

«Видавництво Старого Лева»

Відкладаєте важливі й дрібні справи на завтра, на потім, на останній тиждень перед дедлайном? Тоді ви — справжнісінький прокрастинатор. Відомі психологи Джейн Б. Бурка та Ленора М. Юен пропонують проникливий, чутливий, а іноді смішний погляд на проблему, яка зачіпає всіх: студентів та вчених, офіс-менеджерів та керівників, домогосподарок та продавців. Бо, напевне, навмисне затягування часу має свої причини, і їхнє коріння у нашому дитинстві та дорослому досвіді.

Ця книжка — ефективний порадник із рекомендаціями, які допоможуть вам взятися до справи, оминаючи перешкоди прокрастинації, аби врешті успішно долати особистий шлях до психологічного зростання та успіху.

Ми не додавали у наш перелік біографії та мемуари, хоча однозначно рекомендуємо їх до прочитання. Навіщо проходити свій шлях граблями, якщо можна прочитати про граблі інших?  Обирайте особистість відповідно до ваших захоплень та вподобань та пройдіть шлях крізь терни до зірок разом із вашим особистим героєм.

Сюди ж книги про успішний успіх або історії про те, як створювалися та розвивалися світові гіганти бізнесу. У книгарнях можна знайти розповіді про  Amazon, Zappos, Pixar, Lego, Ikea, Netflix, Starbucks, Toyota, Spotify тощо — ми впевненні, що кожна з них надихне вас робити більше і ставати краще!

131689 0 cookie-check ТОП-10 найкорисніших книг із саморозвитку

Читайте також:

Google попереджатиме користувачів про стеження через AirTag
Google попереджатиме користувачів про стеження через AirTag
28 Липня, 2023, 04:22 494
Google активно працює над підвищенням безпеки користувачів, і цього разу компанія готує дещо корисне для виявлення та запобігання стеженню за користувачами. Нова анонсована Android-смартфонів буде...
Смотреть результаты
ТОП-7 товарів із відмінними цінами. Свіженькі знижки!
ТОП-7 товарів із відмінними цінами. Свіженькі знижки!
Продовжуємо публікувати списки товарів з актуальними знижками та просто з хорошими цінами, тож ловіть свіженький топчик! До цього ТОП-7 потрапили хороші моделі побутової техніки та...
Смотреть результаты
Білки, жири та вуглеводи — як правильно харчуватися
Білки, жири та вуглеводи — як правильно харчуватися
Всім відомо, що раціон має бути правильним та збалансованим. Але тільки далеко не всі, на жаль, знають, як саме визначається ця «правильність і збалансованість». Візьмемо,...
Смотреть результаты