search
Підписатися

logo

Серія ігор та книг підштовхнули Netflix до створення цілого серіалу про “Відьмака”

23 Квітня, 2019, 09:12 6

Сюжети для більшості знаменитих комп’ютерних ігор беруться з літератури. Згадати хоча б «Сталкера», написаного за мотивами повісті Стругацьких, або книги Тома Кленсі, що дали початок не одній грі. Metro, Dune – всі вони мали за батьків романи або іншого жанру літературу, яка додала їм популярності. Почасти, так само сталося і з ігровою серією «Відьмак», вісім романів про якого написав польський письменник-фантаст Анджей Сапковський. І, хоча, небагато з тих, хто грав у «Відьмака», читав книги Сапковського та взагалі знає про їхнє існування, свій внесок у появу і розвиток гри вони внесли.

Netflix выпускает целый сериала о Ведьмаке 2

Зацікавившись літературою своєї країни, польські розробники намагалися створити ігри за мотивами Відьмака ще в кінці дев’яностих. Але дійсно готовий проект, який побачив світ, вийшов в 2007 році – це і був знаменитий «Відьмак» з відкритим світом і низкою подій, що залежать тільки від вибору гравця.

Netflix выпускает целый сериала о Ведьмаке 3

З тих пір вийшло ще дві частини цієї цікавої гри, події у яких відповідно до книг відбуваються в одному всесвіті, та цією історією вже зацікавився навіть Netflix. Його підготовка триває з 2017 року, що свідчить про масштабність підходу. За цей період вже написано сценарій, обрані актори і призначена дата початку показу.

Netflix выпускает целый сериала о Ведьмаке 4

Як ви можете помітити, головну роль зіграє ніхто інший як «Супермен» – Генрі Кавілл. Він на думку Netflix краще за всіх підходить на роль Геральта з Рівії. До речі, самі поляки визнали в одному з видань місцевого популярного журналу, що Геральт є найвідомішим і найвпізнаванішим поляком в світі, що дуже цікаво для вигаданого персонажа.

Netflix выпускает целый сериала о Ведьмаке 5

Частину зйомок проведуть в Угорщині, де будуть зніматися переважно міські сцени, а решта зйомки буде перенесено до Південної Африки. Також підібрані актори на ролі головних і другорядних жіночих персонажів, а дата початку показу призначена на кінець 2019 року.

76116 0 cookie-check Серія ігор та книг підштовхнули Netflix до створення цілого серіалу про “Відьмака”

Читайте також:

Найбюджетніший Samsung Galaxy – модель A2 Core
Найбюджетніший Samsung Galaxy - модель A2 Core
22 Квітня, 2019, 11:58 777 10
Основною особливістю новинки, крім її низької вартості, є підтримка програми Android Go, яка частково і дозволила зробити настільки бюджетний пристрій. Це вже не перший досвід...
Смотреть результаты
Аналоги AirPods випустять Microsoft і Amazon
Аналоги AirPods випустять Microsoft і Amazon
Використання компактної бездротової стереогарнітури стало настільки популярним, що десятки великих і не дуже компаній взялися за розробки нових або навіть копіювання існуючих зразків пристроїв в...
Смотреть результаты
Перші чутки про iPhone SE другого покоління
Перші чутки про iPhone SE другого покоління
Як відомо, компанія Apple не є виробником продукції в прямому сенсі цього слова. Вона її проектує, розробляє, але фактично створенням займаються сторонні заводи, які приймають...
Смотреть результаты