Серія ігор та книг підштовхнули Netflix до створення цілого серіалу про “Відьмака”

23 Квітня, 2019, 09:12 6

Сюжети для більшості знаменитих комп’ютерних ігор беруться з літератури. Згадати хоча б «Сталкера», написаного за мотивами повісті Стругацьких, або книги Тома Кленсі, що дали початок не одній грі. Metro, Dune – всі вони мали за батьків романи або іншого жанру літературу, яка додала їм популярності. Почасти, так само сталося і з ігровою серією «Відьмак», вісім романів про якого написав польський письменник-фантаст Анджей Сапковський. І, хоча, небагато з тих, хто грав у «Відьмака», читав книги Сапковського та взагалі знає про їхнє існування, свій внесок у появу і розвиток гри вони внесли.

Netflix выпускает целый сериала о Ведьмаке 2

Зацікавившись літературою своєї країни, польські розробники намагалися створити ігри за мотивами Відьмака ще в кінці дев’яностих. Але дійсно готовий проект, який побачив світ, вийшов в 2007 році – це і був знаменитий «Відьмак» з відкритим світом і низкою подій, що залежать тільки від вибору гравця.

Netflix выпускает целый сериала о Ведьмаке 3

З тих пір вийшло ще дві частини цієї цікавої гри, події у яких відповідно до книг відбуваються в одному всесвіті, та цією історією вже зацікавився навіть Netflix. Його підготовка триває з 2017 року, що свідчить про масштабність підходу. За цей період вже написано сценарій, обрані актори і призначена дата початку показу.

Netflix выпускает целый сериала о Ведьмаке 4

Як ви можете помітити, головну роль зіграє ніхто інший як «Супермен» – Генрі Кавілл. Він на думку Netflix краще за всіх підходить на роль Геральта з Рівії. До речі, самі поляки визнали в одному з видань місцевого популярного журналу, що Геральт є найвідомішим і найвпізнаванішим поляком в світі, що дуже цікаво для вигаданого персонажа.

Netflix выпускает целый сериала о Ведьмаке 5

Частину зйомок проведуть в Угорщині, де будуть зніматися переважно міські сцени, а решта зйомки буде перенесено до Південної Африки. Також підібрані актори на ролі головних і другорядних жіночих персонажів, а дата початку показу призначена на кінець 2019 року.

76116 0 cookie-check Серія ігор та книг підштовхнули Netflix до створення цілого серіалу про “Відьмака”

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Найбюджетніший Samsung Galaxy - модель A2 Core
22 Квітня, 2019, 11:58 520 10
Основною особливістю новинки, крім її низької вартості, є підтримка програми Android Go, яка частково і дозволила зробити настільки бюджетний пристрій. Це вже не перший досвід...
Смотреть результаты
Аналоги AirPods випустять Microsoft і Amazon
Використання компактної бездротової стереогарнітури стало настільки популярним, що десятки великих і не дуже компаній взялися за розробки нових або навіть копіювання існуючих зразків пристроїв в...
Смотреть результаты
Перші чутки про iPhone SE другого покоління
Як відомо, компанія Apple не є виробником продукції в прямому сенсі цього слова. Вона її проектує, розробляє, але фактично створенням займаються сторонні заводи, які приймають...
Смотреть результаты