search
Підписатися

logo

Аналоги AirPods випустять Microsoft і Amazon

22 Квітня, 2019, 11:52 8

Використання компактної бездротової стереогарнітури стало настільки популярним, що десятки великих і не дуже компаній взялися за розробки нових або навіть копіювання існуючих зразків пристроїв в даному сегменті. Серед найбільших виробників сьогодні, крім Apple –  Samsung, Huawei, Sony, JBL, Xiaomi, Audio-Technica, Bose, Bang & Olufsen і Sennheiser. Кожен з них представляє свій варіант цих повністю бездротових гарнітур і в кожному є щось цікаве. Однак, одними з найпопулярніших, як і раніше, залишаються навушники від Apple. І, щоб не відставати від конкурента, медіа-гігант Amazon і корпорація Microsoft вирішили почати випускати свої варіанти таких аксесуарів.

Microsoft

Аналоги AirPods от Microsoft и Amazon 2

На відміну від більшості аудіофільских брендів, на кшталт Audio-Technica, Bose, Bang & Olufsen і Sennheiser, які виробляють лише переважно пристрої для відтворення або запису звуку, у Microsoft з Amazon є переваги. По-перше, у них є власні віртуальні помічники – Cortana і Alexa, з якими «є, про що поговорити» через гарнітуру, по-друге, кожен з гігантів електроніки пропонує свою «екосистему» ​​пристроїв. Взаємодіючи за допомогою віртуальних асистентів і бездротової гарнітури, ви можете використовувати масу переваг від продуктів компанії. Працює це все по аналогії з Google-асистентом або тієї ж Siri, тому не будемо розглядати подробиці.

Що ж стосується бездротової гарнітури, над якою працює Microsoft, то конкретних відомостей дуже мало. Відомо лише, що це напевно будуть вакуумні (внутрішньоканальні) навушники і ймовірніше використовуватимуть систему активного шумозаглушення за рахунок використання двох і більше мікрофонів. Ці потенційні Surface Buds, звичайно ж, будуть виділятися своєю автономністю, щоб конкурувати з продуктами від Apple, а також за дизайном бути близькі до інших гарнітур від Microsoft.

Amazon

Аналоги AirPods от Microsoft и Amazon 3

Про новий продукт від Amazon також нам відомо дуже мало – ряд видань пише, що він по своїй суті буде нагадувати ті ж AirPods. Якщо це дійсно так, то певні переваги, крім підтримки свого помічника Alexa, в Amazon повинні будуть закласти в них, щоб вони змогли протистояти популярності AirPods. Можливо, це буде вартість і аналогічні характеристики, а може бути навіть додатковий функціонал на самому корпусі гарнітури за рахунок додавання деяких кнопок. Поки ж точно не відомий навіть форм-фактор новинки – чи будуть це «вкладиші», як гарнітура Apple, або «вакуумні» навушники, як у більшості інших виробників – це поки загадка. Навіть з урахуванням відсутності підтримки Alexa на території нашої країни для всіх українців може відігравати суттєву роль більш вигідний цінник, аніж у AirPods.

Терміни появи новинок поки не оголошені, але, імовірно можна розраховувати на другу половину 2019 року. Це ж стосується і гарнітури від Microsoft – цей рік має представити нам ще безліч новинок.

75687 0 cookie-check Аналоги AirPods випустять Microsoft і Amazon

Читайте також:

Перші чутки про iPhone SE другого покоління
Перші чутки про iPhone SE другого покоління
22 Квітня, 2019, 11:43 836 5
Як відомо, компанія Apple не є виробником продукції в прямому сенсі цього слова. Вона її проектує, розробляє, але фактично створенням займаються сторонні заводи, які приймають...
Смотреть результаты
Яким буде iPhone 11 і 11 Max
Яким буде iPhone 11 і 11 Max
Ще майже п’ять місяців залишається до потенційного випуску нових моделей iPhone, а в китайській соцмережі Weibo вже щосили гуляють фотографії макетів ще не випущених смартфонів...
Смотреть результаты
День Землі: Google присвятив планеті новий дудл
День Землі: Google присвятив планеті новий дудл
У Google новий дудл*, присвячений Дню Землі (англ. Earth Day). Мета свята – нагадати про необхідність дбайливого ставлення до планети та її ресурсів, підвищити нашу...
Смотреть результаты