search
Підписатися

logo

День Землі: Google присвятив планеті новий дудл

22 Квітня, 2019, 11:25 9

У Google новий дудл*, присвячений Дню Землі (англ. Earth Day). Мета свята – нагадати про необхідність дбайливого ставлення до планети та її ресурсів, підвищити нашу обізнаність з екологічних проблем.

Google Doodle-Earth Day-2019

Свято створене з ініціативи ООН. Цікаво, що в міжнародному календарі є два Дня Землі: 20 березня, в день весняного рівнодення, і він має миротворчу спрямованість, і сьогодні – 22 квітня, коли увагу привертають до питань екології.

День Земли-22 апреля

Засновником Дня Землі вважають Джона Стерлінга Мортона – відомого американського громадського діяча. У 1840-х роках в рамках програми дбайливого ставлення до навколишнього середовища він розгорнув масштабну кампанію по посадці дерев. У 1872 році, обіймаючи посаду секретаря території штату Небраска, запропонував визначити день присвячений озелененню.

День Земли-высадка саженцев

Свято Дня Землі виникло з Дня дерева, присвяченого озелененню планети.

Так і з’явився День дерева, який розширився до ідеї охорони навколишнього середовища і виріс у загальнонаціональний День Землі. І з кожним роком він набуває все більшої міжнародної підтримки.

День Земли-берегите планету

У справі захисту природи та благоустрою довкілля проводиться безліч заходів. Це і екологічні фестивалі та виставки, і культурні акції та концерти, і благодійні марафони, а також, звичайно, посадка дерев, прибирання сміття, зупинка автомобільного руху на жвавих вулицях великих міст. І це те мале, що ми можемо зробити для нашої планети вже зараз.

Міжнародна екологічна організація «День Землі» цей рік визначила як рік «Захисту нашого виду». Підкреслюється, що діяльність людини на нашій планеті безпосередньо пов’язана з вимиранням багатьох видів з неприродних причин. Про це говорить у своїй книзі «Шосте вимирання» і відома журналістка-еколог Елізабет Колберт. За цю роботу в 2015 році вона була удостоєна Пулітцерівської премії.

Google Doodle в цьому році теж присвячений рідкісним і дивним тваринам і рослинам.

День Земли-Google

У слайд-шоу Google Doodle показується шість організмів, що живуть на різних висотах.

У звичній інтерактивній формі він розповідає про них, привертаючи увагу до їх унікальності.

Альбатрос-гугл дудл

Цитуємо творців дудла: «Нинішній дудл, присвячений Дню Землі, розповість про деякі з вражаючих організмів, які населяють наш рідний дім. Зокрема, інтерактивне слайд-шоу ознайомить з шістьма істотами, які гідні нашої з вами уваги».

Якщо хочете докладніше ознайомитися з Google Doodle, вам сюди.

Нагадаємо, що в минулому році компанія на честь Дня Землі випустила Doodle за участю британського вченого-приматолога Джейн Гудолл. Відео можна подивитися за цим посиланням.

Також цікаво:

  • Найгучніші анонси Google I/O 2018
  • Google Асистент отримає голоси знаменитостей

*Довідка. Дудли – це картинки, анімації та ігри на основі логотипу Google. Вони, присвячені різним подіям, святам і ювілеям, відображаються на головній сторінці пошуковика. З кожним роком дудли стають все більш технічно складними.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

75884 0 cookie-check День Землі: Google присвятив планеті новий дудл

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

У Facebook з’явиться власний аналог Siri та Google-асистента
У Facebook з'явиться власний аналог Siri та Google-асистента
22 Квітня, 2019, 11:05 577 9
Компанія Facebook відома мільярдам жителів земної кулі та її популярність невпинно зростає. Не дивно – адже крім очевидного інтересу до самої соціальної мережі, люди також...
Смотреть результаты
Простий алгоритм для штучного інтелекту покращує графіку в старих іграх
Простий алгоритм для штучного інтелекту покращує графіку в старих іграх
Сьогодні допомога штучного інтелекту стала настільки буденною, що нею навіть нікого не здивуєш. Майже будь-який сучасний смартфон вже оснащується чіпом для роботи з нейронними мережами,...
Смотреть результаты
Дракони в Game of Thrones: факти, теорії та шанси на виживання. Що чекає драконів в останньому сезоні?
Дракони в Game of Thrones: факти, теорії та шанси на виживання. Що чекає драконів в останньому сезоні?
Комусь дракони в «Грі престолів» подобаються. Хтось вважає їх здичавілими тваринами, які практично не підкоряються своїй біловолосої господині. А хтось задається питанням виживання – чи...
Смотреть результаты