search
Підписатися

logo

Перші чутки про iPhone SE другого покоління

22 Квітня, 2019, 11:43 5

Як відомо, компанія Apple не є виробником продукції в прямому сенсі цього слова. Вона її проектує, розробляє, але фактично створенням займаються сторонні заводи, які приймають замовлення і від десятків інших великих виробників по всьому світу. Так, смартфони конкурентів можуть виготовлятися в сусідніх цехах, і саме тому на американських iPhone написано Made in China.

Первые слухи о iPhone SE второго поколения 1

Основну перевагу по виробництву iPhone і не тільки компанія Apple віддавала найбільшому OEM-виробнику Foxconn. Для Apple там відведене ціле «містечко», в якому навіть живуть спеціально навчені працівники. Але періодично, то чи діючи за принципом «не класти всі яйця до однієї корзини», чи то з інших міркувань, компанія з Купертіно застосовує виробничі потужності ще одного гіганта електроніки – компанію Pegatron (звучить, ніби її заснував один з Трансформерів). Вона прославилася довгостроковою роботою з компанією Asus, яка є одним з лідерів з виробництва комп’ютерів, і яка до 2010 року була одноосібним її власником.

Первые слухи о iPhone SE второго поколения 3

Що ж стосується планів Apple, компанії Pegatron швидше за все буде доручено виготовляти оновлену модель iPhone SE, яка, згідно з чутками, буде мати базу від 8-ї моделі айфона. Таким чином, це має бути 4,7-дюймовий смартфон з уже звичним і все ще актуальним для всіх форм-фактором, але вже з оновленою начинкою.

Первые слухи о iPhone SE второго поколения 4

Як це і сталося з iPhone SE, в першу чергу були замінені всі застарілі компоненти – процесор, відеоядро, оперативна пам’ять, акумулятор і ряд сенсорів і датчиків. Подібна тенденція спостерігалася і при випуску недавніх планшетів iPad Air 2019 і iPad mini 5. З урахуванням, що випуск заплановано на 2020 рік, нас напевно чекає якийсь новий чіп Apple A13, 64-128 Гб оперативної пам’яті і, можливо, в новій моделі все ще залишиться сканер відбитків пальців.

Первые слухи о iPhone SE второго поколения 5

Вартість, згідно прогнозів, не буде низькою – стартувати цінник буде з 649 доларів за базову модель і, схоже, що виробництво iPhone 8 в цьому році може припинитися.

75888 0 cookie-check Перші чутки про iPhone SE другого покоління

Читайте також:

Яким буде iPhone 11 і 11 Max
Яким буде iPhone 11 і 11 Max
22 Квітня, 2019, 11:31 732 9
Ще майже п’ять місяців залишається до потенційного випуску нових моделей iPhone, а в китайській соцмережі Weibo вже щосили гуляють фотографії макетів ще не випущених смартфонів...
Смотреть результаты
День Землі: Google присвятив планеті новий дудл
День Землі: Google присвятив планеті новий дудл
У Google новий дудл*, присвячений Дню Землі (англ. Earth Day). Мета свята – нагадати про необхідність дбайливого ставлення до планети та її ресурсів, підвищити нашу...
Смотреть результаты
У Facebook з’явиться власний аналог Siri та Google-асистента
У Facebook з'явиться власний аналог Siri та Google-асистента
Компанія Facebook відома мільярдам жителів земної кулі та її популярність невпинно зростає. Не дивно – адже крім очевидного інтересу до самої соціальної мережі, люди також...
Смотреть результаты