14/06/17,

17:09

Розбираємося в брендах: фітнес-браслети

Різноманітні фітнес-браслети допомагають систематизувати фізичні навантаження під час заняття спортом. Але браслети від якого бренду краще?

У тому випадку якщо ви регулярно займаєтеся спортом або фізкультурою, то, безумовно, необхідним і корисним гаджетом для вас стане фітнес-браслет або, як його інакше називають, фітнес-трекер. І дійсно, навіщо купувати дорогий смарт-годинник з вбудованими функціями трекера, якщо нам досить носити зручний і скромний на вигляд  браслет. Фітнес-браслет досить лише одного разу синхронізувати зі своїм смартфоном і надалі він буде надавати нам величезну кількість корисної інформації, починаючи від пройденої нами відстані за день і закінчуючи відстеженням фаз сну.

разные фитнес-браслеты

Крім цього, фітнес-браслет може робити використання наших основних гаджетів більш комфортним. Так, наприклад, за допомогою фітнес-браслета ми можемо управляти нашим музичним плеєром, не дістаючи смартфон з кишені, або отримувати інформацію про вхідні дзвінки й повідомлення. Варто пам’ятати, що інформація, яку ми отримуємо безпосередньо з самого фітнес-браслета не завжди може знаходитися на дисплеї. Деякі моделі просто не оснащені ним, і тому найбільш корисні повідомлення можуть бути зашифровані у вбудованих індикаторах. Іншими словами, користі від використання фітнес-браслета величезна кількість, а вартість такого досить функціонального гаджета, часом, в рази менша, ніж смарт-годинника, з якими їх так часто порівнюють.

З огляду на величезну популярність, на полицях різних магазинів ми спостерігаємо масу фітнес-трекерів від різних виробників. Давайте ж розберемо кілька найбільш популярних серед них.

Garmin

Бренд Garmin відомий нам завдяки своїй навігаційній  техніці, а ще якісним смарт-годинникам і фітнес-браслетам. Варто відзначити, що в своїй сфері фітнес-трекери від компанії Garmin досить популярні і відносяться до середнього та топового цінових сегментів. Сам бренд Garmin прийшов до нас з-за океану, його головний офіс розташований в місті Олате (США). Асортимент серед доступних фітнес-браслетів від Garmin досить широкий і включає в себе кілька популярних серій, які відрізняються один від одного не тільки доступним функціоналом, але і зовнішнім виглядом.

фитнесбраслеты Garmin Vivofit

Однією з найбільш доступних за своїм цінником є серія Garmin Vivofit jr, призначена для дітей і підлітків. Даний фітнес-трекер оснащений невеликим дисплеєм, а його зовнішнє оформлення виконано в яскравих різних фарбах і кольорах. Для вже дорослого покоління призначаються Garmin Vivofit Bundle, які мають більший в розмірах дисплей і однотонне забарвлення без дитячих малюнків. Функціонал обох серій досить схожий, всі моделі мають в своєму функціоналі крокомір і можливість відстеження фаз сну, але ось вимірювати пульс можливо буде лише з Vivofit Bundle.

фитнесбраслеты Garmin Forerunner

Більш широким функціоналом володіє фітнес-трекер Garmin Vivosmart HR. Крім наявних функцій попередніх моделей, Vivosmart HR має можливість оповіщення про вхідні дзвінки й повідомлення, розраховує витрачені калорії і здатний управляти музичним плеєром. Доступні так само модифікації Vivosmart HR +, що мають  великі розмірами дисплея. А ось однією з найбільш функціональних серій від бренду Garmin є фітнес-браслети Forerunner, які зовні дуже нагадують смарт-годинник. Garmin Forerunner мають круглий дисплей і володіють можливістю, крім усього іншого, використовувати компас, соціальні мережі та електронну пошту. Всі серії фітнес-браслетів Garmin працюють з операційними системами Android і iOS.

Huawei

Китайський бренд Huawei відомий нам завдяки своїм сучасним і функціональним гаджетам, таким як смартфони або планшети. Але в доповнення до них компанія Huawei вирішила випустити модельні ряди смарт-годинників та фітнес-браслетів. Настільки величезної різноманітності моделей в категорії фітнес-трекерів, як Garmin китайська компанія не має в своєму розпорядженні, але менш популярними вони від цього не стали. Фітнес-браслети Huawei досить недорогі і відомі нам більше завдяки серії Honor A1.

фитнесбраслет honor a1 на руке

Huawei Honor A1 не має власного дисплея, тому для візуалізації інформації від фітнес-браслета нам необхідно буде повністю покластися на свій смартфон. Сам фітнес-трекер складається з металевого модуля зі світлодіодом і силіконового ремінця. В основний функціонал Honor A1 входить крокомір, розумний будильник, відстеження фаз сну, оповіщення про вхідні дзвінки та  повідомлення. Інформування користувача про події відбувається завдяки вібрації і світловому індикатору, розташованому на самому трекері.

фитнесбраслет honor a1 защищен от влаги

Фітнес-браслет від Huawei досить автономний і захищений. У режимі очікування він здатний обходитися без підзарядки до 28 днів, а стандарт його пило-та вологозахисту відповідає класу IP57. Huawei Honor A1 здатний працювати з усіма пристроями, які використовують операційні системи Android 4.4 і вище, а також iOS 7 і вище. Завдяки своєму строгому дизайну, Honor A1 не буде виділятися на руці ні в спортивному стилі одягу, ні в класичному, що робить його стиль універсальним.

Xiaomi

Ще один бренд з Піднебесної – Xiaomi. Дана компанія, як і попередня відома нам завдяки своїм електронним гаджетам, але історія компанії Xiaomi куди менша, ніж у основних її конкурентів. Проте, це зовсім не заважає Xiaomi бути серед лідерів в різних сферах виробництва електронної техніки. Нам же компанія Xiaomi імпонує тим, що вона  балує  нас недорогою, але продуктивною технікою. Тому зовсім не дивно те, що в недорогому сегменті фітнес-браслетів саме Xiaomi є одним з найпопулярніших брендів.

фитнесбраслет mi band

Фітнес-браслети під брендом Xiaomi більше відомі нам завдяки серії Mi Band. В недорогому і доступному варіанті такого фітнес-браслета немає дисплея, а замість нього на корпусі трекера встановлені три світлодіода, які і дозволяють нам орієнтуватися в роботі даної моделі. У функціонал доступної моделі входить крокомір, трекер сну і розумний будильник.

фитнесбраслет mi band 2

Великим функціоналом і наявністю дисплея може похвалитися друга версія фітнес-браслета від Xiaomi Mi Band 2. На відміну від попередньої версії комунікація між фітнес-браслетом і користувачем буде проходити за допомогою дисплея, а не світлових індикаторів, що значно зручніше. У функціонал Mi Band 2 доданий пульсометр, а акумулятор моделі майже вдвічі більший, ніж в попередній версії. Обидві версії фітнес-браслетів Mi Band мають можливість заміни ремінців, асортимент яких компанія Xiaomi практично не обмежує. Сумісні Xiaomi Mi Band і Mi Band 2 з пристроями під керуванням Android і iOS.

MyKronoz

Швейцарський бренд MyKronoz є одним з небагатьох виробників, який ми знаємо більше завдяки його смарт-годинникам і фітнес-браслетам. При цьому своїм асортиментом різноманітних моделей фітнес-браслетів, компанія MyKronoz здатна скласти гідну конкуренцію бренду Garmin. Фітнес браслети від MyKronoz відомі нам по серіях ZeFit і ZeCircle. У самих же серіях присутні підкатегорії різних моделей, що розділяють їх на класи, залежно від функціоналу. Самі ж серії крім доступних функцій відрізняються так само і зовні. ZeFit мають прямокутний дизайн, більш звичним для фітнес-браслетів, а ZeCircle – круглим, що нагадує нам смарт-годинник.

фитнесбраслет zefit

Фітнес-браслети під брендом MyKronoz відносяться до бюджетного і середнього цінового сегментів. Навіть найдешевша модель, яка відноситься до лінійки ZeFit, володіє широким функціоналом, що включає в себе акселерометр, крокомір, оповіщення про вхідні дзвінки, будильник, трекер сну. Однак варто пам’ятати, що такий фітнес-браслет не матиме можливості заміни ремінця і тривалої автономністі. Але в міру зростання цінника в серії ZeFit ми отримуємо можливість вимірювати пульс, управляти камерою і музичним плеєром на своєму смартфоні і можливість заміни ремінця. Крім цього, ємність батареї збільшується вдвічі.

фитнесбраслет zecircle

У свою чергу фітнес-браслети MyKronoz ZeCircle мають більшу вартість, але кардинально їх функціонал відрізнятися від попередньої серії не буде. Браслети ZeCircle мають круглу форму і дисплей, який нагадує нам смарт-годинник або звичайний класичний годинник. Видає ж в ZeCircle фітнес-браслет його спрощений інтерфейс. Всі фітнес-браслети MyKronoz працюють з операційними системами Android, iOS і Windows Phone.

Samsung

Розглядаючи різні сучасні гаджети, неможливо не згадати про корейський бренд Samsung. А й справді, в усіх сферах не тільки електроніки, але і в цілому техніки, компанія Samsung є одним з лідерів. Не виключенням стали і фітнес-браслети. Модельний ряд фітнес-браслетів від Samsung невеликий і складається з двох лінійок. Недорогий і функціонально простий – Charm і максимально функціональний – Gear Fit.

фитнесбраслет charm

Фітнес-браслети Samsung Charm не мають власного дисплея і навіть не вібрують. Взаємодія фітнес-браслета Charm з користувачем відбувається завдяки світловому індикатору і, звичайно ж, смартфону, з яким синхронізований браслет. Функціонал таких фітнес-браслетів досить мінімалістичний і включає в себе крокомір, оповіщення про вхідні дзвінки та розрахунок витрачених калорій.

фитнесбраслет gear fit 2

Серія Gear Fit кардинально відрізняється від серії Charm. Уже в другому поколінні браслетів Gear Fit 2 має інформативний дисплей і суттєво розширений функціонал. У його функції входить, крім тих, які ми розглядали в недорогій серії, гіроскоп, барометр, пульсометр, GPS. Варто так само відзначити, що на відміну від більшості фітнес-браслетів, серія Gear Fit 2 володіє власною операційною системою Tizen. Фітнес-браслети Samsung Gear Fit 2 оснащені батареєю з ємністю 200 мАг, що досить істотно для такого роду гаджетів. Але з огляду на величезний функціонал і дисплей з високою роздільною здатністю, їх автономність залишається на рівні більшості середньостатистичних браслетів. Фітнес-трекери під брендом Samsung здатні працювати з гаджетами під управлінням операційної системи Android

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Товары

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: