search
Підписатися

logo

Розбираємося в брендах: фітнес-браслети

14 Червня, 2017, 05:09 12

Різноманітні фітнес-браслети допомагають систематизувати фізичні навантаження під час заняття спортом. Але браслети від якого бренду краще?

У тому випадку якщо ви регулярно займаєтеся спортом або фізкультурою, то, безумовно, необхідним і корисним гаджетом для вас стане фітнес-браслет або, як його інакше називають, фітнес-трекер. І дійсно, навіщо купувати дорогий смарт-годинник з вбудованими функціями трекера, якщо нам досить носити зручний і скромний на вигляд  браслет. Фітнес-браслет досить лише одного разу синхронізувати зі своїм смартфоном і надалі він буде надавати нам величезну кількість корисної інформації, починаючи від пройденої нами відстані за день і закінчуючи відстеженням фаз сну.

разные фитнес-браслеты

Крім цього, фітнес-браслет може робити використання наших основних гаджетів більш комфортним. Так, наприклад, за допомогою фітнес-браслета ми можемо управляти нашим музичним плеєром, не дістаючи смартфон з кишені, або отримувати інформацію про вхідні дзвінки й повідомлення. Варто пам’ятати, що інформація, яку ми отримуємо безпосередньо з самого фітнес-браслета не завжди може знаходитися на дисплеї. Деякі моделі просто не оснащені ним, і тому найбільш корисні повідомлення можуть бути зашифровані у вбудованих індикаторах. Іншими словами, користі від використання фітнес-браслета величезна кількість, а вартість такого досить функціонального гаджета, часом, в рази менша, ніж смарт-годинника, з якими їх так часто порівнюють.

З огляду на величезну популярність, на полицях різних магазинів ми спостерігаємо масу фітнес-трекерів від різних виробників. Давайте ж розберемо кілька найбільш популярних серед них.

Garmin

Бренд Garmin відомий нам завдяки своїй навігаційній  техніці, а ще якісним смарт-годинникам і фітнес-браслетам. Варто відзначити, що в своїй сфері фітнес-трекери від компанії Garmin досить популярні і відносяться до середнього та топового цінових сегментів. Сам бренд Garmin прийшов до нас з-за океану, його головний офіс розташований в місті Олате (США). Асортимент серед доступних фітнес-браслетів від Garmin досить широкий і включає в себе кілька популярних серій, які відрізняються один від одного не тільки доступним функціоналом, але і зовнішнім виглядом.

фитнесбраслеты Garmin Vivofit

Однією з найбільш доступних за своїм цінником є серія Garmin Vivofit jr, призначена для дітей і підлітків. Даний фітнес-трекер оснащений невеликим дисплеєм, а його зовнішнє оформлення виконано в яскравих різних фарбах і кольорах. Для вже дорослого покоління призначаються Garmin Vivofit Bundle, які мають більший в розмірах дисплей і однотонне забарвлення без дитячих малюнків. Функціонал обох серій досить схожий, всі моделі мають в своєму функціоналі крокомір і можливість відстеження фаз сну, але ось вимірювати пульс можливо буде лише з Vivofit Bundle.

фитнесбраслеты Garmin Forerunner

Більш широким функціоналом володіє фітнес-трекер Garmin Vivosmart HR. Крім наявних функцій попередніх моделей, Vivosmart HR має можливість оповіщення про вхідні дзвінки й повідомлення, розраховує витрачені калорії і здатний управляти музичним плеєром. Доступні так само модифікації Vivosmart HR +, що мають  великі розмірами дисплея. А ось однією з найбільш функціональних серій від бренду Garmin є фітнес-браслети Forerunner, які зовні дуже нагадують смарт-годинник. Garmin Forerunner мають круглий дисплей і володіють можливістю, крім усього іншого, використовувати компас, соціальні мережі та електронну пошту. Всі серії фітнес-браслетів Garmin працюють з операційними системами Android і iOS.

Huawei

Китайський бренд Huawei відомий нам завдяки своїм сучасним і функціональним гаджетам, таким як смартфони або планшети. Але в доповнення до них компанія Huawei вирішила випустити модельні ряди смарт-годинників та фітнес-браслетів. Настільки величезної різноманітності моделей в категорії фітнес-трекерів, як Garmin китайська компанія не має в своєму розпорядженні, але менш популярними вони від цього не стали. Фітнес-браслети Huawei досить недорогі і відомі нам більше завдяки серії Honor A1.

фитнесбраслет honor a1 на руке

Huawei Honor A1 не має власного дисплея, тому для візуалізації інформації від фітнес-браслета нам необхідно буде повністю покластися на свій смартфон. Сам фітнес-трекер складається з металевого модуля зі світлодіодом і силіконового ремінця. В основний функціонал Honor A1 входить крокомір, розумний будильник, відстеження фаз сну, оповіщення про вхідні дзвінки та  повідомлення. Інформування користувача про події відбувається завдяки вібрації і світловому індикатору, розташованому на самому трекері.

фитнесбраслет honor a1 защищен от влаги

Фітнес-браслет від Huawei досить автономний і захищений. У режимі очікування він здатний обходитися без підзарядки до 28 днів, а стандарт його пило-та вологозахисту відповідає класу IP57. Huawei Honor A1 здатний працювати з усіма пристроями, які використовують операційні системи Android 4.4 і вище, а також iOS 7 і вище. Завдяки своєму строгому дизайну, Honor A1 не буде виділятися на руці ні в спортивному стилі одягу, ні в класичному, що робить його стиль універсальним.

Xiaomi

Ще один бренд з Піднебесної – Xiaomi. Дана компанія, як і попередня відома нам завдяки своїм електронним гаджетам, але історія компанії Xiaomi куди менша, ніж у основних її конкурентів. Проте, це зовсім не заважає Xiaomi бути серед лідерів в різних сферах виробництва електронної техніки. Нам же компанія Xiaomi імпонує тим, що вона  балує  нас недорогою, але продуктивною технікою. Тому зовсім не дивно те, що в недорогому сегменті фітнес-браслетів саме Xiaomi є одним з найпопулярніших брендів.

фитнесбраслет mi band

Фітнес-браслети під брендом Xiaomi більше відомі нам завдяки серії Mi Band. В недорогому і доступному варіанті такого фітнес-браслета немає дисплея, а замість нього на корпусі трекера встановлені три світлодіода, які і дозволяють нам орієнтуватися в роботі даної моделі. У функціонал доступної моделі входить крокомір, трекер сну і розумний будильник.

фитнесбраслет mi band 2

Великим функціоналом і наявністю дисплея може похвалитися друга версія фітнес-браслета від Xiaomi Mi Band 2. На відміну від попередньої версії комунікація між фітнес-браслетом і користувачем буде проходити за допомогою дисплея, а не світлових індикаторів, що значно зручніше. У функціонал Mi Band 2 доданий пульсометр, а акумулятор моделі майже вдвічі більший, ніж в попередній версії. Обидві версії фітнес-браслетів Mi Band мають можливість заміни ремінців, асортимент яких компанія Xiaomi практично не обмежує. Сумісні Xiaomi Mi Band і Mi Band 2 з пристроями під керуванням Android і iOS.

MyKronoz

Швейцарський бренд MyKronoz є одним з небагатьох виробників, який ми знаємо більше завдяки його смарт-годинникам і фітнес-браслетам. При цьому своїм асортиментом різноманітних моделей фітнес-браслетів, компанія MyKronoz здатна скласти гідну конкуренцію бренду Garmin. Фітнес браслети від MyKronoz відомі нам по серіях ZeFit і ZeCircle. У самих же серіях присутні підкатегорії різних моделей, що розділяють їх на класи, залежно від функціоналу. Самі ж серії крім доступних функцій відрізняються так само і зовні. ZeFit мають прямокутний дизайн, більш звичним для фітнес-браслетів, а ZeCircle – круглим, що нагадує нам смарт-годинник.

фитнесбраслет zefit

Фітнес-браслети під брендом MyKronoz відносяться до бюджетного і середнього цінового сегментів. Навіть найдешевша модель, яка відноситься до лінійки ZeFit, володіє широким функціоналом, що включає в себе акселерометр, крокомір, оповіщення про вхідні дзвінки, будильник, трекер сну. Однак варто пам’ятати, що такий фітнес-браслет не матиме можливості заміни ремінця і тривалої автономністі. Але в міру зростання цінника в серії ZeFit ми отримуємо можливість вимірювати пульс, управляти камерою і музичним плеєром на своєму смартфоні і можливість заміни ремінця. Крім цього, ємність батареї збільшується вдвічі.

фитнесбраслет zecircle

У свою чергу фітнес-браслети MyKronoz ZeCircle мають більшу вартість, але кардинально їх функціонал відрізнятися від попередньої серії не буде. Браслети ZeCircle мають круглу форму і дисплей, який нагадує нам смарт-годинник або звичайний класичний годинник. Видає ж в ZeCircle фітнес-браслет його спрощений інтерфейс. Всі фітнес-браслети MyKronoz працюють з операційними системами Android, iOS і Windows Phone.

Samsung

Розглядаючи різні сучасні гаджети, неможливо не згадати про корейський бренд Samsung. А й справді, в усіх сферах не тільки електроніки, але і в цілому техніки, компанія Samsung є одним з лідерів. Не виключенням стали і фітнес-браслети. Модельний ряд фітнес-браслетів від Samsung невеликий і складається з двох лінійок. Недорогий і функціонально простий – Charm і максимально функціональний – Gear Fit.

фитнесбраслет charm

Фітнес-браслети Samsung Charm не мають власного дисплея і навіть не вібрують. Взаємодія фітнес-браслета Charm з користувачем відбувається завдяки світловому індикатору і, звичайно ж, смартфону, з яким синхронізований браслет. Функціонал таких фітнес-браслетів досить мінімалістичний і включає в себе крокомір, оповіщення про вхідні дзвінки та розрахунок витрачених калорій.

фитнесбраслет gear fit 2

Серія Gear Fit кардинально відрізняється від серії Charm. Уже в другому поколінні браслетів Gear Fit 2 має інформативний дисплей і суттєво розширений функціонал. У його функції входить, крім тих, які ми розглядали в недорогій серії, гіроскоп, барометр, пульсометр, GPS. Варто так само відзначити, що на відміну від більшості фітнес-браслетів, серія Gear Fit 2 володіє власною операційною системою Tizen. Фітнес-браслети Samsung Gear Fit 2 оснащені батареєю з ємністю 200 мАг, що досить істотно для такого роду гаджетів. Але з огляду на величезний функціонал і дисплей з високою роздільною здатністю, їх автономність залишається на рівні більшості середньостатистичних браслетів. Фітнес-трекери під брендом Samsung здатні працювати з гаджетами під управлінням операційної системи Android

36068 0 cookie-check Розбираємося в брендах: фітнес-браслети

Читайте також:

Огляд смартфона Huawei Y7 2017
Огляд смартфона Huawei Y7 2017
14 Червня, 2017, 02:58 1074 8
В черговий раз переконуємося в тому, що навіть смартфони бюджетної серії можуть мати високі параметри і продуктивність. Лінійка смартфонів «Y» від компанії Huawei в минулому...
Смотреть результаты
Що таке фаблет?
Що таке фаблет?
Все більше і більше модними стають великі діагоналі екранів  наших гаджетів. Таким чином, фаблети  набувають величезної  популярності. Тільки уявіть собі,  ще зовсім недавно ми прагнули...
Смотреть результаты
Огляд смартфону Huawei Y3 2017
Огляд смартфону Huawei Y3 2017
Всі ми звикли бачити на різноманітних ресурсах огляди найдорожчих і продуктивних гаджетів. Так звані смартфони флагмани цікаві всім, але далеко не кожен може дозволити собі...
Смотреть результаты