search
Підписатися

logo

Правила зливу води з бойлера

18 Жовтня, 2017, 04:17 8

Часто при виникненні будь-яких проблем з нашою побутовою технікою ми  звертаємося до сервісних центрів або до фахівців, які надають приватні послуги. Для цього нам просто необхідно знайти потрібний номер телефону і домовитися з відповідним майстром про його послуги. Іноді прибуття майстра доводиться чекати від кількох днів до кількох тижнів. Таким чином, в очікуванні приїзду фахівця ми втрачаємо деякий особистий час, який можна було б використовувати з набагато більшою користю. Напевно, кожен з нас хоча б раз викликав фахівця, який повинен був полагодити в нашому будинку що-небудь. Наприклад, ми могли довгий час очікувати приїзду електрика, сантехніка або ще когось.

Правила слива воды из водонагревателя - сантехник

У моменти такого очікування часто приходить думка в голову – «Ось зараз би взяти і самому все швиденько зробити!». Але ні, зразу ж приходить усвідомлення, що навичок таких робіт ми не маємо, та й елементарно не знаємо з чого навіть почати роботу. А насправді, знання деяких базових прийомів профілактики побутової техніки могли б істотно заощадити наш час, нерви і, що дуже важливо, бюджет, адже ніхто не буде проводити профілактики і ремонти для нас безкоштовно. Блог Comfy зовсім не закликає проводити складні ремонтні роботи самостійно, це дійсно краще довірити професіоналам. Але ось елементарні операції, як, наприклад, злив води з бойлера, коли це необхідно, кожен зможе зробити самостійно без допомоги сантехніка.

Навіщо зливати воду з водонагрівача?

Правила слива воды из водонагревателя - водонагреватель над дверью

Існує чимало причин того, навіщо нам може знадобитися звільнити бак водонагрівача від води. Незалежно від причини, найчастіше ми звертаємося за допомогою до сантехніка, який проводить дану операцію швидко, а іноді навіть чисто. За таку нескладну процедуру ми повинні будемо заплатити, часом навіть не малу суму, яку в іншому випадку могли б витратити на потреби власної сім’ї. Таким чином, знаючи прості основи, ми можемо не тільки заощадити власний час, а й такий необхідний сімейний бюджет. Давайте ж розглянемо найбільш популярні причини того, навіщо нам необхідно зливати воду з водонагрівача.

Правила слива воды из водонагревателя - ремонт водонагревателя

Звільнити бак водонагрівача від води буде необхідно в тому випадку, якщо приміщення, в якому він знаходиться, не опалюється. Наприклад, бойлер, розташований на дачі, яку ми відвідуємо лише в теплий період року, в обов’язковому порядку потрібно буде звільняти від води. Вся справа в тому, що такий пристрій як водонагрівач, використовується лише при плюсовій температурі. У тому випадку, якщо температура в приміщенні опускається нижче + 5 ° С, воду з бака бойлера рекомендується зливати. Вся справа в тому, що в разі, якщо вода замерзне у водонагрівальній системі, то присутній високий ризик виникнення пошкоджень внутрішнього бака та обв’язки.

водонагреватель в интерьере

Ще однією дуже важливою причиною для зливу води з бака водонагрівача, є необхідність його профілактичного чищення. Під час експлуатації водонагрівача всередині його бака відбувається накопичення забруднень і навіть різноманітних бактерій, багато  з яких можуть виявитися хвороботворними. Крім усього іншого, нагрівальний елемент може накопичувати на собі накип, який заважає стабільно і ефективно працювати водонагрівачеві. Через накип він може довго працювати без відключення або видавати нехарактерний для себе шум. Все це є ознаками того, що бойлер необхідно почистити, а перед тим як його почистити, необхідно злити з бака воду.

Правила слива воды из водонагревателя - водонагреватель в ванной

Нерідко причиною того, що бак водонагрівача потрібно звільнити від води, стає  поломка одного з його компонентів. Наприклад, якщо необхідно замінити нагрівальний елемент або магнієвий анод, без зливу води провести ремонтні роботи неможливо.

Правила слива воды из водонагревателя - водонагреватель возле окна

Крім усього іншого, вода в баку може просто застоятися через  нечасте використання, що призводить до виникнення неприємного запаху. Найчастіше для того, щоб позбутися  такого запаху, досить злити застояну воду. Це призведе до заміни такої води, а відповідно ми позбудемося і від її неприємного запаху.

Як підготуватися до зливу води з бака водонагрівача

разбираемся в брендах_водонагреватель - водонагреватель на кухне

Цілком природно, що робити будь-які маніпуляції з водонагрівачем неможливо, якщо правильно не підготуватися до них. Таким чином, навіть якщо нам просто необхідно з якоїсь причини злити воду з бойлера, відразу варто бути готовим до того, що голими руками зробити це не вийде. Для успішного здійснення своєї мети, нам знадобиться певний арсенал спеціальних інструментів, які допоможуть нам звільнити бойлер від наявної в ньому рідини. Не варто забувати і про те, що кожна модель водонагрівача має свої  власними нюанси, про які можна дізнатися лише з інструкції від виробника. Отже, не забувайте про прочитання цієї самої інструкції перед будь-якими роботами.

как выбрать водонагреватель

Часом для повноцінного зливу води з бойлера, необхідно розбирати його обв’язку. Для повноцінного проведення таких робіт нам знадобиться ряд інструментів:

  • Розвідний ключ;
  • 4-міліметровий шестигранник;
  • Шланг необхідного діаметра;
  • Викрутки, як пряма, так і хрестоподібна;
  • Миска, таз або відро для збору води з бака (якщо водонагрівач знаходиться близько біля унітазу, раковини або ванни, тоді воду можна злити туди).

Переконавшись в тому, що всі інструменти у нас в наявності, не варто відразу ж приступати до роботи. Крім підготовки інструментів, необхідно підготувати до процедур і сам водонагрівач:

Для початку необхідно відключити бойлер від електропостачання. Даний крок дуже важливий, адже це потрібно зробити для нашої власної безпеки;

Необхідно також  перекрити кран подачі холодної води. В іншому випадку звільнити бак водонагрівача від води у нас не вийде;

Ми повинні переконатися в тому, що температура води всередині бойлера опустилася до безпечної позначки. Зробити це ми можемо за допомогою датчика температури на самому водонагрівачі, як тільки його стрілка наблизиться до лівої позначки, можна сміливо приступати до робіт. Якщо ж такого датчика на корпусі водонагрівача немає, то просто відімкніть водонагрівач від електропостачання і зачекайте кілька годин.

Як швидко здійснити злив води з бойлера

Правила слива воды из водонагревателя - водонагреватель в беллом интерьере

Зібравши всі необхідні інструменти, ретельно підготувавшись до необхідних процедур, ми можемо приступати до зливу води з водонагрівача. Повертатися до причин того, навіщо нам необхідно злити воду з бойлера ми не будемо, адже вони можуть бути абсолютно різноманітними і більшість найпопулярніших причин, чому необхідний злив води, ми вже розглянули. Зараз же саме час перейти до практичних процедур наміченого заходу. Однак ми хочемо нагадати, що переходячи до процедури зливу води з бойлера, ми повинні бути абсолютно впевнені в тому, що здатні успішно провести даний захід і повністю підготовлені до нього. В іншому ж випадку, блог Comfy радить вам  все-таки звернутися до професіонала.

Правила слива воды из водонагревателя - водонагреватель в необычном интерьере

Для того щоб злити воду з бойлера ми відключаємо той від електропостачання і перекриваємо подачу холодної води до нього. Якщо кран подачі води не встановлено на вхід у водонагрівач окремо, то необхідно перекрити подачу води на загальному вентилі. Потім необхідно відкрити кран подачі теплої води для того, щоб вирівняти тиск, після чого даний вентиль закриваємо. У тому випадку, якщо немає можливості злити воду в унітаз, раковину або ванну, то підставляємо заздалегідь підготовлений резервуар – відро або таз. Після цього відкручуємо шланг для теплої води. Нам залишається лише чекати, поки не стече вся вода повністю, час очікування буде прямо залежати від того, який обсяг має бак вашого водонагрівача. Після закінчення процедури ми повинні закрутити шланг теплої води на місце і в разі потреби відновлюємо постачання холодної води.

42436 0 cookie-check Правила зливу води з бойлера

Читайте також:

Як користуватися стікерами і додатками в iMessage на iPhone і iPad
Як користуватися стікерами і додатками в iMessage на iPhone і iPad
10 Жовтня, 2017, 11:55 913 7
Сьогодні iMessage є не просто текстовим засобом комунікації, а являє собою справжнісінький центр веселощів. Ви можете відправляти стікери, ефекти, намальовані повідомлення і навіть грати в...
Смотреть результаты
Як користуватися інструментарієм «Instant Markup» в iOS 11
Як користуватися інструментарієм «Instant Markup» в iOS 11
 В iOS 11 з’явилася нова чудова функція «Instant Markup», яка дозволяє швидко робити скріншоти, редагувати їх, і відправляти своїм друзям. У цій статті ми розповімо,...
Смотреть результаты
Як вибрати ігрову мишу. Дротова або бездротова: в чому відмінність?
Як вибрати ігрову мишу. Дротова або бездротова: в чому відмінність?
Всі завзяті ігромани знають, що результати в динамічних іграх безпосередньо залежать від такого простого, на перший погляд, девайса, як миша. У цій статті ми розповімо,...
Смотреть результаты