search
Підписатися

logo

Як користуватися інструментарієм «Instant Markup» в iOS 11

05 Жовтня, 2017, 01:17 6

 В iOS 11 з’явилася нова чудова функція «Instant Markup», яка дозволяє швидко робити скріншоти, редагувати їх, і відправляти своїм друзям. У цій статті ми розповімо, як користуватися новим інструментарієм, і які можливості він дає користувачам.

 Як отримати доступ до інструментарію «Instant Markup» в iOS 11

Це дуже просто! Все, що вам потрібно зробити, це натиснути на маленьке прев’ю-зображення, яке з’являється в нижньому лівому кутку екрана вашого iPhone або iPad відразу після того, як ви зробили скріншот. прев’ю-зображення буде залишатися на своєму місці протягом 5 секунд.

Якщо ви не хочете бачити це прев’ю-зображення, ви можете змахнути його за допомогою свайпа, а якщо ви натиснете на нього, відкриється нове вікно «Instant Markup», що дозволяє редагувати скріншот і виконувати з ним подальші дії.

Як відредагувати скріншот за допомогою інструментарію «Instant Markup» в iOS 11

Після того, як ви натиснете на прев’ю-зображення вашого скриншота, ви побачите в нижній частині екрана список інструментів Instant Markup. Ви можете використовувати фломастер, маркер, олівець, ластик або магічну мотузку. Щоб вибрати будь-який з інструментів, натисніть на нього.

Ви також можете змінити колір інструментів. Доступні 6 кольорів: білий, чорний, синій, зелений, жовтий і червоний.

Ви можете обрізати скріншот. Для цього натисніть і утримуйте один з країв або кутів і перетягніть його туди, куди необхідно.

Натиснувши на кнопку «+», розташовану в нижньому правому куті екрану, ви можете отримати доступ до чотирьох додаткових інструментів:

Текст – цей інструмент дозволяє накласти поверх скриншота будь-який текст. Для того, щоб зробити це, натисніть на нього, після чого торкніться напису «Текст», і виберіть у спливаючому вікні «Правка». У нижній частині екрана з’явиться клавіатура, і ви зможете відредагувати текст на свій розсуд.

Підпис – за допомогою цього інструменту ви можете додати до скріншота свій підпис.

Как пользоваться инструментом «Instant Markup» в iOS 11 – фото 1

Лупа – цей інструмент дозволяє наблизити певну область скриншота. Ви можете змінити рівень збільшення і розмір лупи, утримуючи і переміщуючи дві точки, розташовані на її кордонах.

Форми – за допомогою цього інструменту ви можете додати на скріншот одну з декількох форм. Доступні такі форми, як квадрат, коло, міхур і стрілка. Як і у випадку з інструментом «Лупа», ви можете змінювати розмір і форму перерахованих вище елементів, переміщаючи точки, розташовані на їхніх кордонах.

Как пользоваться инструментом «Instant Markup» в iOS 11 – фото 2

Якщо ви допустили помилку, ви можете скасувати кожен крок, натиснувши кнопку скасування, розташовану в правому верхньому куті екрану. І навпаки, ви можете повторити хроблені кроки, натиснувши на кнопку повтору, яка розташована поруч з кнопкою скасування.

Как пользоваться инструментом «Instant Markup» в iOS 11 – фото 3

Як зберегти відредагований знімок екрана за допомогою інструментарію «Instant Markup» в iOS 11

Скріншоти, які були відредаговані за допомогою інструментарію «Instant Markup», не будуть автоматично збережені в розділі «Фото» на вашому iPhone або iPad при виході з програми, тому перш, ніж закрити вікно редагування, скріншот необхідно зберегти. Для цього:

  1. Натисніть кнопку «Готово», розташовану у верхньому лівому кутку екрана;
  2. Виберіть «Зберегти в Фото».

Якщо ви хочете видалити скріншот, виберіть пункт «Видалити знімок екрана».

Как пользоваться инструментом «Instant Markup» в iOS 11 – фото 4

Як поділитися відредагованим скріншотом за допомогою інструментарію «Instant Markup» в iOS 11

Після того, як ви відредагували скріншот, ви можете поділитися ним за допомогою функції «Поділитися» в iOS. Він працює так само, як функція спільного використання документів і т.д.

  1. Натисніть на кнопку «Поділитися», розташовану в лівому нижньому кутку екрану;
  2. Виберіть спосіб, яким ви хочете поділитися скріншотом;
  3. Заповніть відповідну контактну інформацію та надішліть скріншот.

Как пользоваться инструментом «Instant Markup» в iOS 11 – фото 5

Як відключити функцію «Instant Markup» в iOS 11

На даний момент відключити інструментарій «Instant Markup» в iOS 11 не можна. Незважаючи на те, що більшості користувачів ця функція подобається, деякі все ж хотіли б мати можливість її відключення. Сподіваємося, в майбутніх оновленнях iOS 11 Apple додасть таку можливість.

Тепер ви знаєте, як користуватися інструментарієм «Instant Markup». Якщо у вас залишилися які-небудь питання, задавайте їх у коментарях.

 

41812 0 cookie-check Як користуватися інструментарієм «Instant Markup» в iOS 11

Читайте також:

Як вибрати ігрову мишу. Дротова або бездротова: в чому відмінність?
Як вибрати ігрову мишу. Дротова або бездротова: в чому відмінність?
02 Жовтня, 2017, 02:30 1143 11
Всі завзяті ігромани знають, що результати в динамічних іграх безпосередньо залежать від такого простого, на перший погляд, девайса, як миша. У цій статті ми розповімо,...
Смотреть результаты
Жага змін: чудові ідеї декору старого холодильника і як його змінити на краще
Жага змін: чудові ідеї декору старого холодильника і як його змінити на краще
Для тих, хто втомився від засилля магнітиків. І якщо зі старою  зламаною технікою все більш-менш зрозуміло (за подробицями, то ось питання , як бути з...
Смотреть результаты
Правила надійної установки бойлера
Правила надійної установки бойлера
Уявити сучасну квартиру без водонагрівача досить складно. Напевно, практично у кожного з нас встановлено будь-який бойлер, що нагріває для нас нашу воду. Підписуйтесь на наш...
Смотреть результаты