search
Підписатися

logo

Розбираємося в брендах: навушники

12 Червня, 2017, 09:02 9

 

Одним з головних аксесуарів сучасного меломана є навушники. Вони можуть бути абсолютно різними: вакуумними вкладишами, повнорозмірними або ж накладними. Вибір типу навушників і, власне, самих навушників є суто індивідуальним заходом, до якого нерідко підходять набагато серйозніше, ніж, наприклад, до вибору холодильника або телевізора.

З одного боку це може здатися абсурдним, адже як можна настільки серйозно підходити до такого пристрою як звичайні навушники. Проте, будь-який меломан заявить вам про зворотне, так як хороші навушники, що мають якісні показники основних характеристик та потужний програвач або плеєр, здатні відтворювати звук чи не на тому ж рівні, якби ви були присутні на живому концерті.

накладные наушники

Звичайно ж, якісними навушниками від добре відомих брендів прагнуть володіти не тільки завзяті меломани, здатні розрізнити найдрібніші нюанси у відтворенні улюблених композицій і мелодій, а й багато звичайних, не так глибоко зацікавлених у музиці людей. Та й не тільки для прослуховування музики використовуються навушники. Часом дуже зручно одягнути навушники та зануритись у проходження улюбленої гри на робочому столі, щоб не заважати іншим домочадцям віртуальними вибухами, криками або пострілами.

Загалом, навушники були і залишаються неймовірно корисним аксесуаром у будь-якому суспільстві, які дозволяють нам без дискомфорту для оточуючих насолоджуватися улюбленою музикою, фільмами або відео іграми. Саме завдяки такій популярності серед народу, полиці магазинів буквально завалені різними навушниками, визначитися в яких недосвідченому покупцеві неймовірно складно. І саме тому ми розглянемо найпопулярніші бренди навушників та їх найбільш затребувані моделі.

Koss

наушники Koss

Американська компанія, яка виробляє навушники під брендом Koss, є однією з найпопулярніших та затребуваних у цьому секторі. Навушники Koss вважаються одним з брендів-флагманів, і хоча середня ціна на такі навушники значно вища порівняно з цінами брендів-конкурентів, Kossи залишаються одними з лідерів з продажу навушників в усьому світі. Деякі ж моделі даного бренду можна назвати справді народними, наприклад, всім відома й неймовірно популярна модель Porta Pro, напевно, відома і Вам.

Компанія Koss виробляє навушники різних типів: вакуумні вкладиші, повнорозмірні та накладні. Ціни на них коливаються від 180 грн. до кількох тисяч. Koss – не найдорожчі навушники, але в співвідношенні ціни та якісних характеристик їм, можливо, немає рівних. Найпопулярнішими моделями бренду Koss в нашій країні є модель UR / 20, Sporta Pro і Porta Pro.

Разбираемся в брендах_наушники - наушники ur20

UR/20 – закриті моніторні навушники, що володіють опором у 32 Ома та чутливістю 97 дБ. Досить середні показники, як для вартості 25$, проте хоча б раз помірявши їх, у вас назавжди піде на другий план питання про їх вартість. Навушники створені з пластику та шкіри, які дуже зручно сидять на голові та охоплюють вушну раковину, не перевантажуючи її.

Разбираемся в брендах_наушники - наушники sporta pro

Sporta Pro – трохи більш преміальний тип навушників з опором 60 Ом і чутливістю 103 дБ. Це відкриті накладні навушники, виготовлені з пластику, вартість яких становить приблизно 30$. Такі навушники відмінно підходять для любителів гучної музики і активного способу життя, адже при своїх характеристиках це досить компактний варіант навушників.

наушники porta pro

Porta Pro – найпопулярніші навушники від Koss. Своїм зовнішнім виглядом і характеристиками вони дуже нагадують Sporta Pro (вірніше навпаки, Sporta Pro нагадують Porta Pro) та характеристики майже ідентичні, за винятком чутливості (у Porta Pro чутливість 101 дБ). Вартість навушників Porta Pro на сьогодні становить приблизно 40$, а дорожчі за попередню модель вони багато в чому через корпусу, в якому використовується не тільки пластик, але й метал.

Sennheiser

Sennheiser

Німецький виробник Sennheiser може похвалитися чи не найдорожчими навушниками в світі. Крім того, Sennheiser є одним з основних конкурентів бренду Koss за популярністю в Європі та світі. Настільки популярних та «народних» моделей в лінійці Sennheiser, як Koss Porta Pro, немає, проте будь-яка модель навушників під брендом Sennheiser гарантує неймовірно якісне звучання та надійність.

Компанія Sennheiser виготовляє навушники-вкладиші, накладні, повнорозмірні та моно-bluetooth гарнітури. Їх вартість коливається від 450 грн. до декількох десятків тисяч гривень. На відміну від свого головного конкурента, компанія Sennheiser не виробляє явно бюджетні моделі, німці орієнтовані виключно на високу якість своїх виробів та не звертають увагу на вартість. Найбільш затребувані моделі навушників компанії Sennheiser на території України є HD-201 і HD-451.

Разбираемся в брендах_наушники - наушники hd201

HD-201 – повнорозмірні навушники, виготовлені з пластику та шкіри, мають опір 24 Ом та чутливість 108 дБ. Приблизна вартість таких навушників складе 30$, вони ідеально підійдуть для домашнього використання любителями дуже гучної музики з високими басами. Крім того, модель HD-201 може похизуватись досить довгим кабелем 3 м.

Разбираемся в брендах_наушники - наушники hd451

 

HD-451 – такі ж повнорозмірні навушники, які виготовлені з пластику і шкіри. Опір даної моделі становить 32 Ом, а чутливість така ж – 108 дБ. Кабель даної моделі вдвічі коротший, проте, він має властивість від’єднуватися від навушників, що дуже зручно, якщо він з якоїсь причини вийшов з ладу. Вартість даної моделі – 60 $.

Panasonic

наушники panasonic

Японський бренд Panasonic більш відомий в нашій країні завдяки своїм недорогим навушників з якісним звучанням. Проте, широкому загалу мало відомо, але відомо гурманам у цій сфері, що компанія Panasonic має широкий асортимент моделей навушників, які за своїми якісними характеристиками не поступаються ані Koss, ані Sennheiser.

Panasonic виробляє навушники під своїм брендом різних типів: вкладиші, накладні й повнорозмірні. Їх вартість коливається від 100 грн. і до кількох тисяч. Найпопулярнішими в модельному ряді Panasonic є компактні моделі навушників RP-HJE125E і RP-HS46.

наушники Panasonic

 

RP-HJE125E виготовляється в різних кольорах, і за своїми характеристиками ідеально підходять для середньостатистичного смартфона або планшета. RP-HJE125E – це вакуумні вкладиші, їх опір становить 16 Ом, а чутливість – 97 дБ, корпус навушників пластиковий. Вартість таких навушників всього лише 8 $.

Разбираемся в брендах_наушники - наушники rphs46

RP-HS46 – це відкриті накладні навушники, які кріпляться безпосередньо на вухо і не мають кріплення через голову, що об’єднувало б два вуха. Опір моделі становить 32 Ом, а чутливість 108 дБ. Досить непогані показники при ціні навушників 10$, але їхній вид кріплення за вухо не кожному буде зручним.

Philips

наушники Philips

Популярний виробник побутової техніки для кухні та телевізорів Philips вирішив не відставати від відомих брендів і у в сфері виробництва навушників. Philips відомий в даній категорії техніки як виробник навушників середньої ланки. Можливо, саме компанії Philips і вдалося створити ту саму «золоту середину», яка доступна в нашій країні за ціною і задовольняє якістю свого функціоналу.

Як і більшість виробників навушників, компанія Philips випускає навушники вакуумні, накладні та повнорозмірні. Вартість навушників від Philips в нашій країні коливається від 200 грн. до 2 000-2 700 грн. Найбільшим попитом серед моделей від даної компанії користуються навушники SHE3700 і SHL3060.

наушники Philips

SHE3700 – це вакуумні навушники, що виготовлені з пластику, мають опір 16 Ом і чутливість 105 дБ. Такі навушники якнайкраще підійдуть для смартфона, але для більш потужного пристрою, такого як десктоп з хорошою звуковою картою або музичний центр, краще пошукати іншу модель. Вартість даної моделі на сьогодні становить всього 8$.

наушники Philips 2SHL3060 – це закриті накладні навушники, які в своєму асортименті мають різні кольори. Їх опір становить 24 Ом, а чутливість 106 дБ. Корпус даної моделі виготовляється з пластику і шкіри, підійде дана модифікація, як для смартфона, так і для більш потужних пристроїв. Вартість SHL3060 становить приблизно 20$.

Ergo

наушники ergo

Виробник навушників з Великобританії Ergo більше відомий своїми недорогими рішеннями. Вартість найдорожчих навушників Ergo на українському ринку не досягає і 1 000 грн., у той час коли моделі флагмани від конкурентів вартують кілька тисяч, а то і десятків тисяч гривень. Проте, сказати, що Ergo виробляє неякісні навушники, було б неправильно. Ergo виробляє недорогі навушники, але не дешеві, якщо ви розумієте, про що я говорю! Ergo виробляє більшою мірою навушники-вкладиші, однак зустрічаються в її модельному ряді і накладні навушники. Вартість їх коливається від 90 грн. і до 800 грн. Найпопулярнішою моделлю навушників Ergo по праву вважається модель ES-200.

наушники

 

ES-200 – вакуумні навушники-вкладиші мають металевий корпус. Опір даної моделі становить 16 Ом, а чутливість – 92 дБ. Такі показники відмінно підійдуть для смартфона, планшета або mp3-плеєра. Баси і звучання даної моделі навушників справляють гарне враження, а їх вартість всього лише 11$.

35751 0 cookie-check Розбираємося в брендах: навушники

Читайте також:

Якої фірми вибрати бойлер: розбираємося в брендах водонагрівачів
Якої фірми вибрати бойлер: розбираємося в брендах водонагрівачів
12 Червня, 2017, 08:55 2109 4
У сучасних побутових умовах, напевно, вже мало хто розраховує на те, щоб з крана гарячої води пішла саме гаряча вода. Тому, щоб не позбавляти себе...
Смотреть результаты
Яка мікрохвильовка краще – розбираємося в брендах мікрохвильових печей
Яка мікрохвильовка краще - розбираємося в брендах мікрохвильових печей
Зміст: Яка мікрохвильовка у Вас Samsung Saturn Panasonic LG Gorenje Підводячи підсумок Підписуйтесь на наш Telegram-канал Яка мікрохвильовка у Вас? Поступово зникають з пам’яті ті...
Смотреть результаты
Розбираємося в брендах: мультиварки
Розбираємося в брендах: мультиварки
Всі ми пам’ятаємо відому казку братів Грімм «Горщик каші», де в центрі сюжету був чарівний горщик, який по команді «горщик, вари» варив так багато каші,...
Смотреть результаты