search
Підписатися

logo

Рейтинг кращих фільмів про кохання всіх часів

04 Березня, 2019, 04:11 8

У всі часи людство звеличує на п’єдестал почуття, яке здатне знести всі труднощі, дарує безмежну радість та гіркі сльози. Його всебічно розглядають і описують в книгах, картинах, піснях та фільмах. Сьогодні в нашому рейтингу розглядаються кращі фільми про кохання, які ми підібрали спеціально для вас.

 Чоловік і жінка за квітучим деревом

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Англійський пацієнт (1996)
 2. Гордість та упередження (2005)
 3. Місто ангелів (1998)
 4. Брудні танці (1987)
 5. Будинок біля озера (2006)
 6. Будинок літаючих кинджалів (2004)
 7. Щоденник пам’яті (2004)
 8. Знайомтеся, Джо Блек (1998)
 9. Кейт і Лео (2002)
 10. Клятва (2012)
 11. Куди приводять мрії (1998)
 12. Легенди осені (1994)
 13. Кохання любить випадковості (2011)
 14. Мости округу Медісон (1995)
 15. Чоловік і жінка (1966)
 16. Один день (2011)
 17. Перл Харбор (2001)
 18. Пам’ятай мене (2010)
 19. Привид (1990)
 20. Розмальована вуаль (2006)
 21. Охоронець (1992)
 22. Титанік (1997)
 23. Солодкий листопад (2001)
 24. Поспішай кохати (2002)
 25. Віднесені вітром (1939)
 26. P.S. Я кохаю тебе (2007)

Англійський пацієнт (1996)

Танцююча пара крупним планом

Дії фільму переносять нас до останніх днів Другої світової війни. Під опікою медсестри Ханни виявляється невідомий – льотчик, якого знайшли серед уламків літака в Сахарі. Його тіло обгоріло, він не пам’ятає себе і його дні полічені … З плином часу завіса таємниці “англійського пацієнта” відкривається перед Ханною. На тлі життя, що витікає, в пам’яті її підопічного поступово оживають несамовиті спогади про його непросту, але прекрасну любові.

Гордість та упередження (2005)

 Бал і пара дивиться один на одного

Події розгортаються в Англії часів 19 століття.

Елізабет одна з п’яти сестер, яка увійшла в шлюбний вік. Але вона хоче вийти заміж за взаємною любов’ю. І ось одного разу вона знайомитися із другом її сусіда. Містер Дарсі зарозумілий і його смаки в літературі та погляди на життя не збігаються з такими у Елізабет. Спершу, грунтуючись на невірних судженнях один про одного, між ними виникла неприязнь, що призводить до помилкових дій. Але поступово почуття трансформуються в любов.

Місто ангелів (1998)

Чоловік торкається рукою обличчя жінки

Ангели існують, і вони проводять свій час серед нас. Більшість нам допомагає впоратися з відчаєм, підбадьорюють й направляють наші думки у правильне русло. Але для деяких з них людський світ виявляється занадто привабливий.
Що трапиться, якщо ангел, який не відчуває багатьох наших почуттів, закохається в смертну і позбудиться крил?

Брудні танці (1987)

Чоловік в озері піднімає жінку

Для нього танці – не просто спосіб заробити, а й сенс життя. Вона – 17-річна дівчина з благополучної сім’ї. Їх історія почалася з випадкової зустрічі на вечірці, де не чекають багатих гостей. У цьому фільмі добре показано, що танець між хлопцем і дівчиною може бути не тільки відвертий та наповнений еротизмом. Але й сприяє зародженню дружніх прихильностей і любові.

Будинок біля озера (2006)

Танцююча пара на веранді

Знятий на основі сюжету фільму “Будиночок біля моря”, що вийшов на екрани південнокорейських кінотеатрів в 2000 році.

Іноді, крім відстані, між двома половинками стоїть сам час і простір. Кейт і Алекс живуть в одному й тому ж будинку, тримають одного й того ж пса. Вони прекрасно доповнюють один одного. Однак при всьому цьому, вони ніколи не бачили один одного в обличчя, адже їх розділяє 2 роки. І єдиний спосіб зв’язатися – таємнича поштова скриньку в будиночку біля озера. Чи вистачить у них сил і терпіння, щоб зустрітися? Або ж вони побояться перевернути своє життя з ніг на голову?

Будинок літаючих кинджалів (2004)

Жінка прикрила долонькою рот чоловікові

Вона – сліпа бунтівниця, спокусниця чоловіків. Він – воїн на службі у імператора, подібний безтурботному вітру. На тлі прекрасної, дикої природи та небезпек зароджується “заборонена” любов. У фільмі розглядається безліч питань. Чи можливо полюбити людину за 3 дні? Чи варто дати волю почуттям або розум і борг головніші?

Пропонуємо подивитися вам один із шедеврів китайського кінематографа і знайти в ньому відповіді.

Щоденник пам’яті (2004)

Жінка і чоловік у воді

Не кожна любов, здатна подолати соціальні забобони і
тривати увесь залишок життя.

Сюжет цього фільму обертається навколо літньої пари, в якій дружина хвора і втратила ясність розуму. Чоловік, намагаючись підтримати її, читає історію чоловіка та жінки з різних верств суспільства, які шукали шлях до свого щастя.

Знайомтеся, Джо Блек (1998)

 Пітт цілує героїню

А ви знали, що навіть у Смерті є своя друга половинка?

Головного героя цього фільму звуть Джо Блек з яким ми всі рано чи пізно познайомимося. Він ангел смерті, який вирішив пожити трохи серед людей в людській подобі. Щоб краще зрозуміти людей і зануритися в суспільство, Джо укладає угоду з могутнішою людиною в обмін на невелику відстрочку смерті. Після знайомства зі Сьюзен він розуміє, що починає відчувати незвичні для себе почуття.

Кейт і Лео (2002)

Жінка обіймає чоловіка зі спини

Візьміть трохи комедії, додайте дрібку фантастики та отримаєте повний романтики фільм про взаємини між чоловіком і жінкою з різних епох.

Кейт – цілеспрямована жінка 21 століття. Леопольд – герцог, що живе в 1876 році і вихований в дусі свого часу. З волі дивного випадку вони зустрічають один одного в сучасному Нью-Йорку. Порівнюючи один одного з людьми зі звичного для них оточення, Кейт і Лео поступово переймаються взаємною симпатією.

Клятва (2012)

 Пара танцює

Не всі красиві фільми про кохання мають вигаданий сюжет. В основу даного твору покладена реальна історія.

Пейдж і Лео разом 4 роки. Але ось одного разу вони потрапляють в автокатастрофу. Після виявилося, що Пейдж втратила пам’ять і не пам’ятає нічого про свого чоловіка. І навіть більше – стала налагоджувати відносини з попередньою пасією. Незважаючи на відсутність симпатії з боку Пейдж, Лео приймає рішення завоювати кохану вдруге.

Куди приводять мрії (1998)

Робін Вільямс лежить з жінкою на газоні

Історія оповідає про те, що смерть – це не кінець. І справжня любов допоможе не тільки знайти свою половинку на тому світі, пройти Рай і Пекло, але й врятувати від мук.

Рекомендуємо до перегляду цьей душевний, емоційний та яскравий фільм. А прекрасна гра Робіна Вільямса не залишить байдужим нікого.

Легенди осені (1994)

Пітт цілується з жінкою на траві

У полковника було три сина – Альфред, Трістан та Семюель. З дитинства вони були близькі один одному. І навіть, коли виросли вони зберегли узи братерської любові. Але одного разу в їх житті з’являється Сюзанна, яка змінює їхнє життя фатальним чином.

Фільм дозволяє більше дізнатися про Першу світову війну, втрати близьких людей і любові на протязі усього життя.

Кохання любить випадковості (2011)

Жінка і чоловік ведуть розмову за столом

У Оцгюра і Деніз, героїв цього фільму, однакова дата народження. І навіть більше. В результаті випадковості, їх народження відбувається в одному й тому ж місці і часі. Протягом дитинства і юності їх шляхи періодично перетинаються та розходяться. Але ці події приносять в їхнє життя зміни. І ось, через багато років, наші дорослі герої несподівано зустрічаються в Стамбулі та згадують свої дитячі почуття один до одного.

Мости округу Медісон (1995)

Жінка обіймає за шию Клінта Іствуда

Історія відбувається в провінційній місцевості округу Медісон. Після смерті своєї матері Франчески Джонсон, брат і сестра знаходять її щоденник. Серед всіх записів найбільш яскраво описано знайомство заміжньої Франчески з фотографом Робертом і наступні 4 дні їх бурхливо розвиваючогося роману.

Обов’язково подивіться цей душевний фільм, щоб дізнатися про любов, муки вибору і наслідки.

Чоловік і жінка (1966)

Ч/б фото чоловік цілує жінку

Красивий і емоційний фільм про чуттєвих стосунках між чоловіком і жінкою.

Головні герої фільму пережили втрату близької людини. І навіть по закінченню часу залишаються самотніми, в полоні своїх спогадів. Але їх випадкова зустріч в поїзді змінює все.

Один день (2011)

Пара біжить

Іноді наше щастя ближче, ніж ми думаємо. Не витрачайте час даремно, адже можливо його залишилося не так вже й багато.

Декстер і Емма познайомилися на випускному вечорі, після чого провели спільну ніч. Але вранці вони вирішують, що їх характери, цілі та прагнення занадто різні. І тому їм краще бути друзями. Перед розставанням герої фільму домовляються проводити разом 15 липня щорічно. Протягом років вони підтримували один одного і думали, що між ними лише дружба, хоч насправді були створені одне для одного.

Перл Харбор (2001)

Пара прощається на тлі літака

Фільм оповідає про романтичні стосунки між трьома людьми. Близькі друзі Рейф і Денні служили пілотами в армії США за часів Другої світової війни. Рейф заводить знайомство з медсестрою Евелін, і між ними виникають почуття. Однак їм довелося розлучитися і незабаром приходять звістки про його загибелі. Його друг Денні і кохана Евелін, перебуваючи на службі на базі Перл Харбор, переживають гіркоту втрати разом.

Пам’ятай мене (2010)

Пара схилили голови один до одного

Це історія про кохання, що перетинається з трагедією в Нью-Йорку 11 вересня 2001 року.

Брат Тайлера скоїв суїцид, що дуже вплинуло на подальше життя головного героя. Він пригнічений і замкнутий в собі. Одного разу він знайомиться з Еллі, дочкою сержанта поліції. Спершу Тайлер бажав через відносини з Еллі помститися її батькові за несправедливий арешт. Але поступово хлопець дізнається, що дівчина теж несе гіркоту від втрати близької людини, і насправді між ними багато спільного. Так між парою зароджується почуття любові.

Привид (1990)

Патрік Суейзі обіймає Демі Мур

Ще один чудовий фільм, який розвиває ідею про любов після смерті.

Головний герой Сем втрачає життя в результаті бійки з грабіжником. Однак сильні почуття до Моллі та бажання розібратися у справжній причині своєї загибелі не дають йому померти остаточно. І з цього моменту він існує у формі примари.

Розмальована вуаль (2006)

Жінка під парасолькою і чоловік дивляться один на одного
Історія переносить нас у Китай 1920 років. Уолтер і Кітті – подружня пара, але між ними немає взаємних почуттів. Вирішивши зруйнувати роман своєї дружини з її коханцем, Уолтер приймає рішення поїхати в невелике китайське село, щоб допомогти впоратися з епідемією холери. Поступово подружжя закохуються одне в одного.

Охоронець (1992)

Кевін Костнер і Уїтні Х'юстон хочуть поцілуватися

Вона – відома співачка і її переслідує маніяк. Він – професіонал, який працює охоронцем та намагається зберегти її життя. Поступово вони переймаються симпатією один до одного. Але почуття плутають думки, послаблюють увагу і заважають виконувати роботу охоронця належним чином. Що переможе – службовий обов’язок або любов?

Титанік (1997)

Леонардо і Кейт зустрілися

Ще одна чудова історія, де закохані належать до різних соціальних класів, але при цьому дають волю своїм почуттям.

Йшов 1912 рік і новенький лайнер “Титанік” збирається відбути до берегів Америки. Джек – бідний художник. А Роуз збирається вийти заміж за багатія. Але простори Атлантичного океану і лайнер “Титанік” змусять їх серця битися в унісон та об’єднають їх почуття до самого кінця.

Солодкий листопад (2001)

Пара обіймається в ліжку

Сара – безтурботна дівчина, яка радіє кожному прожитому дню. Нельсон – бізнесмен, який заради своєї кар’єри жертвує особистим життям. І ось одного разу, в листопаді вони зустрілися. Завдяки Сарі, Нельсон починає відчувати смак і радість життя, закохується в неї та готовий кинути все. Однак, вона зберігає одну таємницю, через яку її відносини з чоловіками не тривають більше місяця.

Поспішай кохати (2002)

Хлопець і дівчина хочуть поцілуватися

Що станеться, якщо шлях учня, яким захоплюється вся школа перетнеться зі скромною відмінницею, дочкою священика? Поступово переймаючись взаємною симпатією, ці підлітки створюють свою зворушливу, повну почуттів історію про любов і втрати. Що в результаті змінює їхні погляди і ставлення до життя.

Віднесені вітром (1939)

Кларк Гейбл і Вів'єн Лі дивляться один на одного

Серед всіх знятих художніх фільмів, даний є шедевром і класикою світового кінематографа. Незалежно від кількості переглядів він не “приїдається” і буде актуальним ще довгий час.

Фільм розкриває нам історію взаємин між Скарлетт О’Хара і Реттом Батлером. Вони виділяються серед оточуючих їх людей. Вона – красуня з твердим характером, яка не бажає голодувати. А він прямолінійний, вміє домогтися поставлених цілей і при цьому залишатися шляхетним. По міру ходу сюжету Скарлетт розуміє, що дійсно має цінність в житті не гроші, а любов.

Рекомендується до перегляду всім, хто любить фільми про красиве кохання, піддатися якій ніколи не буде пізно.

P.S. Я кохаю тебе (2007)

Чоловік дивиться на жінку і напис "P.S. Я люблю тебе"

Слова “Я люблю тебе” не завжди несуть позитивні емоції та означають початок романтичних відносин. Іноді вони дуже сумні й потрібні, щоб закінчити любов між парою.

Головна героїня Холлі нещодавно втратила свого чоловіка Джеррі в результаті невиліковної хвороби. Знаючи про неминучість своєї смерті, він заздалегідь підготував для своєї коханої кілька сюрпризів і листів, що закінчуються цими простими словами. Завдяки цьому Холлі поступово знаходить сили почати нове життя без Джеррі.

Як бачите любов буває різна. І перша, зворушлива. І заборонена, фатальна. І чуттєва, повна еротизму та спокус. Вона може тривати все життя і часом допомагає пройти Рай з Пеклом. Буває ми змушені розлучитися з дорогою людиною, але ці почуття змінюють все наше життя.

Сподіваємося наш ТОП кращих художніх фільмів про любов вам сподобався і навіть допоможе розібратися із труднощами реального життя. Адже головне – не боятися любити та отримувати ці чудові почуття!

71545 1 cookie-check Рейтинг кращих фільмів про кохання всіх часів

Читайте також:

Бастурма
Бастурма
03 Березня, 2019, 09:25 6719 8
Бастурма – один з найвідоміших різновидів в’яленого м’яса, традиційний продукт середньоазіатської, кавказької та турецької кухні. Його пряний вишуканий смак давно полюбляють і наші співвітчизники. На...
Смотреть результаты
Кращі аудіоплеєри для Android
Кращі аудіоплеєри для Android
В кожному гаджеті спочатку вже встановлений аудіопрогравач. Але зазвичай стандартні програми мають обмежений функціонал і неможливість індивідуальних налаштувань під себе або під жанр музики. А...
Смотреть результаты
Як відключити оновлення Windows 10
Як відключити оновлення Windows 10
Мета автоматичного оновлення програм – поліпшення роботи операційної системи і додатків за рахунок апгрейда розробниками старої версії. Але на практиці такі оновлення далеко не завжди...
Смотреть результаты