search
Підписатися

logo

Посудомийна машина для маленької кухні – критерії вибору

19 Вересня, 2018, 11:48 7

Є кухонна побутова техніка, без якої обійтися дуже складно. Наприклад, це може бути посудомийна машина, але що робити, якщо кухня маленька?

Зміст:

Маленька кухня і побутова техніка – як вмістити всі необхідні електроприлади?

Кращі бренди компактних посудомийок і ТОП фішки цих брендів

Рейтинг маленьких посудомийок в каталозі COMFY

Поради по установці і вписуванню в інтер’єр

Наш будинок насичений величезною кількістю різноманітної техніки, як побутової, так і цифрової. Іноді навіть трапляється так, що в квартирі може елементарно не вистачити вільного місця для всієї техніки, яку ми плануємо в ній розмістити. Не виключенням стає і кухня. Справа в тому, що габарити багатьох кухонь в наших квартирах, м’яко кажучи, невеликі. Але давайте прикинемо, що нам необхідно в ній розмістити, крім меблів. Обов’язково повинен бути холодильник, мікрохвильова піч, плита, іноді на кухні розміщується пральна машина, а також дуже корисний прилад під назвою посудомийна машина.

Посудомоечная машина для маленькой кухни_критерии выбора - узкая посудомойка

А тепер давайте уявимо, як нам вдасться все це розмістити в малогабаритній кухні, наприклад площею не більше 6 квадратних метрів. Це досить важка головоломка, тому нам доведеться якимось чином примудрятися. Щоб на кухні помістилася вся необхідна техніка, нам потрібно подбати про їх компактність і, наприклад, найменшу посудомийну машину, яка не займе багато місця. Вибір посудомийки для маленької кухні практично такий же, як і для великої, ось тільки потрібно буде врахувати деякі нюанси, про які ми сьогодні і поговоримо. Міні посудомийні машини можуть бути різними – просто вузьким або настільними. Вони також можуть виявитися, вбудованими, або такими,що стоять окремо.

Маленька кухня і побутова техніка – як вмістити всі необхідні електроприлади?

Сучасна кухня може виявитися справжнісіньким полігоном для безлічі електроприладів. Багато з них невеликі й багато місця не займають, наприклад, блендер, міксер або м’ясорубка. Але є справжнісінькі «велетні», присутність на кухні яких відразу помітно. Це холодильник, плита, іноді пральна машина і, звичайно ж, посудомийна машина. На маленькій кухні може елементарно не вистачити місця для того, щоб розмістити всю таку техніку. Посудомийна машина для маленької кухні не може бути повномірною, тому ми повинні підібрати таку посудомийку, яка найкраще впишеться в інтер’єр і не займе багато місця. Це може бути компактна посудомийна машина, яка має ширину не більше 45 см.

Посудомоечная машина для маленькой кухни_критерии выбора - настольная посудомоечная машина в интерьере

Але, якою б не була посудомийка, варто розуміти, що посудомийна машина в маленькій кухні повинна розміщуватися недалеко від водопостачання і стоку. Це варто враховувати при виборі місця її розташування. Найкраще, щоб це була вузька посудомийна машина до 45 см, адже в ній можна вмістити до 9-10 комплектів посуду, в той час як в настільній посудомийці всього 6. Таким чином, в настільному варіанті ми не зможемо помити за один раз багато посуду , а її вартість при цьому не на багато менше, ніж у повноцінної машини. При виборі посудомийки так само варто враховувати ті фішки та інновації, якими оснащені найвідоміші і популярні виробники такої техніки.

Кращі бренди компактних посудомийок і ТОП фішки цих брендів

Якщо перед нами постає питання про те, як вибрати компактну посудомийну машину, то ми зможемо звертати свою увагу на обмежене коло виробників. Обмежено він буде тим, наскільки компактна посудомийка нам необхідна. При цьому, багато виробників навіть компактних посудомийок мають свої інновації і фішки, які можуть стати визначальними для нас при виборі відповідного пристрою.

Electrolux

Компанія Electrolux пропонує нам посудомийні машини самого різного формату, починаючи від настільних і закінчуючи вузькими варіантами, які можуть встановлюватися самостійно або повністю вбудовуватися в інтер’єр кухні. Посудомийні машини Electrolux можуть бути оснащені досить цікавими технологіями і фішками, наприклад, датчиком чистоти води, який дозволить вчасно визначити ступінь чистоти води, яка знаходиться в посудомийці. А також  в посудомийках під шведським брендом нерідко зустрічається індикатор солі та ополіскувача, який просигналізує нам, коли ці інгредієнти закінчуються.

Hansa

Ще один бренд, який пропонує нам розмістити різні компактні посудомийні машини в інтер’єрі. Це можуть бути вбудовані вузькі посудомийки, окремо стоячі або настільні. Посудомийні машини Hansa дуже часто оснащуються сучасним електронним управлінням і великою кількістю програм, які роблять використання такого приладу більш комфортним і функціональним.

Whirlpool

Найбільш компактні посудомийні машини – настільні, але Whirlpool практично не пропонує нам таких варіантів. Найчастіше, серед компактних моделей, ми можемо зустріти вузькі посудомийки до 45 см. Але от якщо ми вирішимо максимально інтегрувати посудомийку в інтер’єр кухні, то в цьому випадку, найкомпактніша вбудована посудомийна машина матиме ширину саме до 45 см, асортимент моделей яких у Whirlpool надзвичайно широкий.

Bosch

Німецький бренд найчастіше пропонує нам повногабаритні моделі з великим завантаженням, але це зовсім не означає, що ми не зможемо знайти компактні посудомийки від відомого виробника. Найчастіше це вбудовані або окремо стоячі машини з шириною до 45 см. Найбільш відомою і цікавою функцією, яка застосовується в посудомийках Bosch, є індикатор «Промінь на підлозі». Він просигналізує нам про закінчення циклу миття або зовсім продублює час до кінця мийки.

Рейтинг маленьких посудомийок в каталозі COMFY

Ставлячи собі питання, яка компактна посудомийна машина краще, дуже складно знайти відповідь самостійно, адже їх так багато і кожна має якісь свої переваги й недоліки перед іншими. Для того, щоб скласти в своїй свідомості якусь систематизовану картину найбільш функціональних і інноваційних пристроїв, ми вирішили запропонувати вам свій рейтинг компактних посудомийних машин.

Electrolux ESL94320LA

Посудомоечная машина для маленькой кухни_критерии выбора - Electrolux ESL94320LA

Вузька вбудована посудомийка, яка повністю здатна інтегруватися в інтер’єр кухні. Функціонал пристрою полягає в п’яти програмах мийки. За один раз в камері посудомийки ми зможемо розмістити до 9 комплектів посуду, а витрата води в середньому складе до 10 літрів за повний цикл.

Hansa ZWM 416 WH

Посудомоечная машина для маленькой кухни_критерии выбора - Hansa ZWM 416 WH

Наступну модель повністю інтегрувати в інтер’єр не вийде, максимум ми зможемо встановити її під стільницю. У рейтингу маленьких посудомийних машин дана модель виявилася не випадково. Вона має широкий функціонал, а найголовнішою особливістю програмного забезпечення є половинне завантаження. Так, навіть якщо ми не зможемо повністю завантажити навіть вузьку посудомийку, ми зможемо скористатися цією функцією для економії.

Beko DTC36610W

Посудомоечная машина для маленькой кухни_критерии выбора - Beko DTC36610W

Як ми встигли з’ясувати, найбільш компактними посудомийками, які займають мінімум місця на кухні, є настільні посудомийні машини. Вони відмінно підійдуть для маленької сім’ї або, наприклад, для дачі. Дана модель має практично той же функціонал, що і велика посудомийка, але при цьому вона оснащена всього однією кюветою і максимальним завантаженням до 6 комплектів посуду.

Whirlpool ADG 221

Посудомоечная машина для маленькой кухни_критерии выбора - Whirlpool ADG 221

Вузька посудомийна машина, яка цілком може бути вбудована в кухонні меблі. При цьому дана модель відрізняється широким функціоналом, який включає в себе половинне завантаження. Якщо ж ми вирішимо повністю завантажити нашу посудомийку посудом, то ми зможемо помістити в ній до 10 комплектів.

Candy CDCP 6 / ES-07

Посудомоечная машина для маленькой кухни_критерии выбора - Candy CDCP 6

Ще один варіант настільної посудомийної машини із завантаженням до 6 комплектів. Внутрішня камера посудомийки буде обмежена лише однією корзиною для посуду, але при цьому функціонал пристрою буде полягати відразу в шести програмах. Для того щоб вимити посуд в посудомийці, їй буде потрібно до 6 літрів води.

Поради по установці і вписування в інтер’єр

Просто купити посудомийку і поставити її на кухні мало, вкрай важливо, щоб вона гармонійно вписувалася в загальний інтер’єр і мала достатній функціонал. Але при цьому, якщо наша кухня не має достатніх розмірів для того, щоб розмістити всі побутові прилади в повноцінних габаритах, нам потрібно подбати про те, щоб посудомийна машина не займала багато простору, але при цьому, ми повинні помити в ній достатню кількість посуду за один раз. Дуже важливо для повноцінного і правильного використання посудомийної машини, в тому числі і компактної, правильна її установка. Ідеально зробити введення в експлуатацію зможе лише сертифікований майстер, який не тільки підключить посудомийку, а й зробить пробний перший запуск і перевірить пристрій на приховані дефекти.

Посудомоечная машина для маленькой кухни_критерии выбора - компактная настольная посудомойка на кухне

Якщо ж перед нами стоїть питання максимальної інтеграції посудомийної машини в інтер’єр кухні. То найкраще зупинити свій вибір на вбудованій машині. Але так як нам потрібна компактна посудомийка, найкращим варіантом може стати модель з шириною до 45 см. А якщо навіть такі компактні габарити не вдасться вмістити на маленькій кухні, то ми зможемо скористатися настільною посудомийкою, яка за своїми розмірами лише трохи перевищує мікрохвильову пічку.

58750 0 cookie-check Посудомийна машина для маленької кухні – критерії вибору

Читайте також:

Легкі і тонкі: кращі ноутбуки для тих, хто постійно в дорозі
Легкі і тонкі: кращі ноутбуки для тих, хто постійно в дорозі
19 Вересня, 2018, 11:08 1607 10
Напевно, багато хто з нас мріють про сучасний високопродуктивний ноутбук, який виявиться, до того ж, легким і тонким. Такі бувають? Зміст: Ультрабуки – що це...
Смотреть результаты
Вдома і на вулиці, вечірка завжди з тобою! – Огляд найгучніших колонок
Вдома і на вулиці, вечірка завжди з тобою! - Огляд найгучніших колонок
Для тих, хто любить гучну музику, потужна колонка може виявитися справжнісінькою знахідкою, а якщо вона буде ще й портативною … Зміст: Портативна колонка – основні...
Смотреть результаты
ТОП планшетних ПК в доступному ціновому сегменті
ТОП планшетних ПК в доступному ціновому сегменті
Зміст:  Планшет – основні завдання які виконує даний девайс  Доступний планшет – який мінімальний набір характеристик необхідний?  ТОП 5 кращих моделей в доступному ціновому сегменті...
Смотреть результаты