search
Підписатися

logo

Посудомийні машини – як уникнути частих поломок? Поради професіоналів COMFY

18 Вересня, 2018, 09:18 10

Одвічні сімейні конфлікти на ґрунті питання, хто ж сьогодні митиме посуд, завершені! Все зробить посудомийна машина.

Зміст:

Посудомийні машини – основні принципи та особливості роботи

Чому посудомийки часто ламаються? – ТОП порад, як цього уникнути

Рейтинг найнадійніших моделей в каталозі COMFY

Поради по установці, обслуговуванню, експлуатації

Сучасна побутова техніка служить нам для того, щоб полегшити нашу домашню працю. Супроводжується це, як правило, вивільненням часу, який ми в подальшому витрачаємо на себе і своїх близьких. Але якщо ж цього не відбувається, то така побутова техніка нас не радує, а значить, ми її не купуємо і не користуємося нею. А зараз спробуйте уявити або згадати з власного досвіду – на кухні гори немитого посуду, а в родині починаються суперечки і розбіжності з приводу того, чия ж сьогодні чергу її мити. Це досить трудомісткий і не вдячний процес, адже лише тільки весь посуд вимитий, тут же з’являються нові тарілки, які необхідно помити.

Посудомоечные машины_как избежать частых поломок Советы профессионалов COMFY - посудомойка с посудой

А тепер уявіть, що посуд мити більше не потрібно! Скільки вільного часу ми отримуємо і скільки нервів економимо. Насправді це не просто фантазії, а справжнісінька реальність, для якої зовсім не потрібно наймати хатню робітницю. Незамінним атрибутом сучасної кухні вже давно стала посудомийна машина, яка бере на себе весь рутинний процес і навіть сушку. Нам достатньо лише завантажити посудомийку брудним посудом, додати миючий засіб або спеціальну таблетку з ним і вибрати цикл мийки. Але ось біда, крім цієї простої процедури, посудомийна машина для дому вимагає правильного догляду за собою і профілактики. Що ж потрібно робити?

Підписуйся на наш Telegram-канал

Посудомийні машини – основні принципи та особливості роботи

Як ми вже встигли помітити, посудомийна машина виконує весь цикл миття посуду автоматично і доводить його до логічного завершення. Таким чином, ми отримуємо абсолютно чистий і сухий посуд. Варто враховувати також і той факт, що витрати води під час миття в посудомийній машині для приватного будинку або квартири, істотно менші, ніж коли ми робимо це самостійно. Так як же працює цей диво агрегат? Насправді основні принципи роботи посудомийки досить прості. Нам потрібно просто завантажити її посудом, але обов’язково правильно, залити миючий засіб або встановити спеціальну таблетку. Після цього ми вибираємо потрібну програму, і процес починається, а ми можемо відпочивати.

Посудомоечные машины_как избежать частых поломок Советы профессионалов COMFY - посудомойка в интерьере кухни

А поки ми плідно проводимо своє дозвілля, всередині посудомийки відбувається наступне. Для початку вона набирає потрібну кількість води і нагріває її. Потім відбувається забір миючого засобу і мильна піна розбризкується під високим тиском на посуд, прибираючи, таким чином, всі забруднення з нього. Далі брудна вода зливається, процес миття може повторитися, а потім посуд ополіскується холодною водою. На завершальному етапі, посудомийка сушить посуд одним з двох способів – обдуває гарячим повітрям або просто вода випаровується з поверхні посуду і потрапляє в стік (такий спосіб називається конденсаційний). Одна програма мийки, в залежності від моделі, може тривати від півгодини до двох годин. Найчастіше використовуються програми швидкого миття, скло, автоматична програма, інтенсив і 3 в 1.

Чому посудомийки часто ламаються? – ТОП порад як цього уникнути

Посудомийна машина може бути різною за розмірами і функціями, що безпосередньо впливає на її вартість і призначення. Наприклад, посудомийна машина для маленької кухні може бути середніх розмірів (ширина 45 см) або і взагалі настільною. Посудомийні машини для дачі також можуть бути абсолютно різними, але найчастіше ми вибираємо недорогі моделі, адже на дачі ми буваємо не так часто. Але якою б не була посудомийка, вона потребує профілактичного догляду, як щоденного, так і щотижневого і щомісячного. Якщо ігнорувати ці заходи, то ми ризикуємо, рано чи пізно, зіткнутися з поломкою або несправністю, через яку посудомийка не зможе виконувати свої основні функції. Давайте розберемося в основних профілактичних діях, які необхідно виконувати.

Посудомоечные машины_как избежать частых поломок Советы профессионалов COMFY - полная посудомоечная машина

Після кожного миття дверцята посудомийної машини краще залишати відчиненими. Так волога буде випаровуватися швидше і не виникне ризику появи цвілі. Не завадить так само, протерти сухою губкою ущільнювач дверцят. Зовнішню частину корпусу машини протираємо вологою ганчіркою, так вона завжди буде залишатися чистою. Крім цього, щотижня необхідно оглядати фільтри машини. Це стосується як зливного, так і вхідного фільтрів. Якщо зливний фільтр засмітиться залишками їжі, то дуже скоро посудомийка перестане працювати. А ще, якщо ви активно використовуєте посудомийну машину, то так само щотижня необхідно прочищати розбризкувачі всередині камери, щоб сопла могли безперешкодно створювати потужний струмінь. Не варто також забувати і про відсік для миючого засобу, який вимагає регулярного чищення. Якщо регулярно проводити ці прості заходи, то посудомийна машина буде працювати довго і злагоджено.

Рейтинг найнадійніших моделей в каталозі COMFY

Як працює посудомийна машина і як за нею доглядати, щоб не виникало періодичних несправностей, ми розібралися. Залишилося з’ясувати яка посудомийна машина краще, і які бренди пропонують нам найбільш функціональні і надійні моделі. Чи варто говорити, що до вибору посудомийної машини необхідно поставитися серйозно, адже вона повинна мити всі функції і параметри, які нам необхідні.

Electrolux ESL94320LA

Посудомоечные машины_как избежать частых поломок Советы профессионалов COMFY - Electrolux ESL94320LA

Вбудована посудомийна машина шириною 45 см. Вона легко впишеться в інтер’єр кухні і не займе занадто багато місця. У неї ми зможемо вмістити 9 комплектів посуду, а за один цикл мийки вона витратить приблизно 10 літрів води. Мити посуд вона зможе за допомогою п’яти різних програм. Висоту розташування верхньої корзини по необхідності ми зможемо змінити.

Indesit DSR 15B1 EU

Посудомоечные машины_как избежать частых поломок Советы профессионалов COMFY - Indesit DSR 15B1 EU

Окремо розташована вузька посудомийна машина на 10 комплектів і шириною 45 см. Вбудувати в меблі таку посудомийку не вийде (максимум під стільницю), але головною особливістю такої моделі є невисока вартість і відмінна якість. Для миття посуду нам буде доступно 5 програм. Для зручності ми так само зможемо використовувати спеціальний кошик для столових приборів.

Hansa ZWM 416 WH

Посудомоечные машины_как избежать частых поломок Советы профессионалов COMFY - Hansa ZWM 416 WH

Ще одна окремо розташована  посудомийка на 45 см, але з функціоналом дещо ширшим. Вона володіє вже шістьма програмами, однією з яких є половинне завантаження. Так, якщо нам необхідно помити невелику кількість посуду, то витрата води буде зменшена, завдяки чому не буде перевитрати. Головною особливістю даної моделі можна вважати високий клас економії, як електроенергії, так і води.

Whirlpool WIE 2B19

Посудомоечные машины_как избежать частых поломок Советы профессионалов COMFY - Whirlpool WIE 2B19

Повногабаритна вбудована посудомийна машина відмінно підійде для великої родини. Її ширина складає 60 см, а вмістити вона зможе відразу 13 комплектів посуду. Дивно те, що при завантаженні майже в півтора рази більше, ніж у попередніх моделей, витрата води за цикл становить всього 11 літрів. Програм всього шість і, обов’язково, половинне завантаження. У повногабаритній посудомийці ця програма найбільш актуальна.

Bosch SMS24AW00E

Посудомоечные машины_как избежать частых поломок Советы профессионалов COMFY - Bosch SMS24AW00E

Ну і як же в переліку найнадійніших і популярних моделей посудомийних машин не згадати Bosch? Повнорозмірна посудомийка з місткістю до 12 комплектів посуду має просте управління, яке зможе дуже швидко освоїти будь-яка господиня. Та й що складного може виявитися всього в трьох програмах? Дану модель можна вбудувати під стільницю, але не більше.

Поради по установці, обслуговуванню, експлуатації

Просто вибрати відповідну модель не достатньо, адже коли нам доставляють її додому, ми можемо зіткнутися з якимись труднощами. У той момент, коли екіпаж доставки залишає межі нашого будинку, у нас в голові виникає питання, а як встановити посудомийну машину, та ще й так, щоб це було правильно і надійно. У тому випадку, якщо ми не подбали заздалегідь про послуги майстра, що, насправді, дуже важливо, то нам необхідно буде займатися цим самостійно.

Посудомоечные машины_как избежать частых поломок Советы профессионалов COMFY - посудомойка под столешницей

Насправді, установка посудомийної машини мало чим відрізняється від установки пральної машини. Спочатку нам потрібно підготувати відповідне місце, де буде розташовуватися посудомийка і, власне, поставити її на місце експлуатації. При цьому, вона повинна стійко стояти на підлозі, а якщо мова йде про вбудовані моделі, то її стінки повинні щільно прилягати до розташованих поряд меблів. Після цього підключаємо відведення води і підведення холодної води. Останнім етапом установки посудомийної машини є підключення її до електромережі. Найчастіше досить просто включити її в розетку, але іноді нам доступний лише трижильний провід. Ми можемо обладнати її вилкою або підключити до своєї проводки безпосередньо.

Посудомоечные машины_как избежать частых поломок Советы профессионалов COMFY - настольная посудомойка

Установка посудомийки завершена, але зупинятися на даному етапі не варто. Саме час зробити перший запуск і ввести пристрій в експлуатацію. Для цього ми запускаємо посудомийку в холостому режимі, не завантажуючи посуд, але додаємо миючий засіб і сіль. Якщо все пройшло добре, і посудомийна машина не видала жодної помилки, то монтаж пройшов успішно. Варто відразу обмовитися, що якщо ви раніше ніколи не займалися установкою посудомийної машини або пральної, то краще вдатися до послуг фахівця. Ще однією причиною викликати сертифікованого майстра може виявитися банальна невпевненість у власному професіоналізмі, адже якщо у вас виникають питання щодо установки посудомийки, ваших знань може виявитися недостатньо.

58673 0 cookie-check Посудомийні машини – як уникнути частих поломок? Поради професіоналів COMFY

Читайте також:

Гріється ноубук – що можна зробити, щоб знизити температуру девайса?
Гріється ноубук - що можна зробити, щоб знизити температуру девайса?
18 Вересня, 2018, 08:34 1924 9
Сучасні моделі ноутбуків відповідають запитам навіть найвимогливіших користувачів. Вони легко тягнуть деталізовані гри, такі як dota 2, а також потужні графічні і відео редактори. Варто...
Смотреть результаты
Якість і екологічність найважливіше – ТОП керамічних і скляних чайників
Якість і екологічність найважливіше - ТОП керамічних і скляних чайників
Ось і осінь. А коли на вулиці холодно, часто представляється така картина: вихідний, і ми, закутавшись у теплий плед, попиваючи каву, запашний чай, какао або...
Смотреть результаты
Чому не заряджається смартфон?  – Де шукати причину несправності і що можна зробити
Чому не заряджається смартфон? - Де шукати причину несправності і що можна зробити
Уявіть собі ситуацію, коли ви в черговий раз поставили трубку на зарядку (ну як же інакше – залишилася одна паличка на батареї!) і через деякий...
Смотреть результаты