search
Підписатися

logo

ПОРІВНЯННЯ AirPods 2 з AirPods 1 і Galaxy Buds

18 Квітня, 2019, 03:40 7

У статті ми порівняємо нові AirPods з Galaxy Buds і зі старими AirPods і вирішимо, що з цього варто придбати. При порівнянні нових AirPods зі старими, за відгуками, багато хто говорить, що не змінилося зовсім нічого крім індикатора, який тепер на передній стороні кейса. Це неправда, і сьогодні ми розповімо вам, у чому ж їх відмінності.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал 

Зміст:

  1. AirPods 2 або AirPods: зміни всередині
  2. Порівнюємо Galaxy Buds і AirPods 2: недоліки
  3. Переваги Galaxy Buds і AirPods 2

Зміни торкнулися, в першу чергу, зовнішнього вигляду. Змінився матеріал виготовлення шарніра, тепер це або шліфована сталь, або алюміній, незрозуміло. І також він став компактніше.

 У чому різниця між AirPods і AirPods 2

З’явилася бездротова зарядка, і це насправді дуже важливо тепер ви можете покласти кейс на бездротовий зарядний пристрій і не підключати до нього лайтинг. Через це ще і додаткова відмінність на коробочці, на старій версії зображений кейс і підключається до нього лайтинг, на новій тільки кейс.

AirPods 2 або AirPods: зміни всередині

У навушниках змінився внутрішній процесор. Раніше стояв W1, тепер він буде використовуватися тільки для смарт годинників або ще чогось, що носиться, тепер стоїть процесор H1. Спочатку здається, що це один і той же процесор, просто з різними літерами в назві, але це не так.

Кейси AirPods і AirPods 2

Адже завдяки оновленню, змінилася швидкість з’єднання з пристроями.

Читайте також:Як знайти AirPods за допомогою програми «Знайти iPhone»

Якщо раніше вам доводилося довго чекати, поки перемикаються навушники, наприклад з iPad на iPhone або на MacBook, то зараз все це відбувається у секунду. Тепер якщо вам телефонують, ви можете дістати навушник з кейса вставити в вухо і тут же приймати виклик. Швидкість сполучення зросла в рази і це дійсно помітно.

Змінилися випромінювачі і при розборі цих навушників, це помітно. Але при тестуванні звучання в тихих приміщеннях, різниці немає ніякої.

Звук AirPods і AirPods 2

Не змінилася автономність, вона все також, найкраща на ринку. Самі навушники живуть 5 годин у режимі відтворення музики, а кейс збільшує автономний час роботи до 24 годин, і таким результатом не може похвалитися ніхто.

І при цьому при всьому, це все ще найкомпактніші бездротові навушники True Wireless на ринку. Чи варто змінювати перші AirPods на другі? Безумовно ні, якщо вони вас цілком влаштовують і ще не вбиті, то користуйтеся ними на здоров’я. Кількість змін дійсно невелика, саме тому вони не називаються AirPods 2.

Вам може стати в нагоді:Як завантажити музику на Iphone

Приблизно у 2020 році Apple зроблять великий анонс з великою кількістю змін.

 Що краще AirPods або AirPods 2?

Що варто купувати зараз? Можливо теж AirPods першого покоління, тому що вони стоять на порядок дешевше, і вони все ще продаються. Однак якщо ви хочете більш стабільний швидкий коннект і можливість заряджати навушники по бездротовій зарядці, то зверніть увагу на другу версію. А ось чи можна вибрати якісь інші навушники ми розглянемо на прикладі Galaxy Buds.

Порівнюємо Galaxy Buds і AirPods 2: недоліки

Річ у тому, що AirPods були першими True Wireless навушниками. До них були Samsung Icon X, і вони були, можливо, навіть найпершими у своєму класі, вони були конкретно не юзабельні. Жили мало, звучали погано, коннект відвалювався постійно, але минав час, і Samsung поліпшили свої навушники, і тепер вони не просто хороші, вони можуть скласти повноцінну конкуренцію AirPods, і в деяких аспектах бути навіть краще.

Порівнюємо Galaxy Buds і AirPods 2

Почнемо з мінусів:

Корпус все ще великий. Так, він уже досить компактний, щоб його завжди носити з собою, однак AirPods ти можеш кинути в будь-яку маленьку кишеньку джинсів, саме той, який знаходиться праворуч. Мабуть, його спеціально придумували спочатку для них, у той час коли AirPods ще не було навіть у проекті. І це добре, тому що вони завжди з тобою, стоїш ти десь у черзі, ти можеш дістати їх і почати користуватися. З Galaxy Buds доведеться трохи попаритися, тому що носити їх просто так кожен день важче.

Це може бути корисно:Як перезапустити Айфон

У Galaxy Buds управління жестами здійснюється за допомогою сенсорної панелі, і це менш зручний спосіб, ніж за допомогою постукувань в AirPods. Тому що коли ви їх дістаєте, ви нічого випадково не включите, для того, щоб включити трек або відповісти на дзвінок, вам потрібно зробити явні постукування. У Galaxy Buds коли ви дістаєте навушник або вставляєте його назад у кейс, ви, в будь-якому випадку, зачіпаєте сенсорну панель, у вас раз у раз запускається то подкаст, то музика, то ще що-небудь.

Galaxy Buds і AirPods 2 - недоліки

Якість конекту між самими навушниками під час пробіжки при різких рухах. Присутній легкий розсинхрон, і таке враження, що на кілька доль секунд, запізнюється то в лівому, то в правому вусі. Головне, що під час цих розсинхронів відбувається невелика пауза, тому слухати подкаст стає досить важко. Кажуть, що це пофіксять у найшвидшому часі.

В принципі, це всі головні недоліки, адже тип конструкції не можна вважати таким. Комусь подобаються відкриті навушники, як AirPods, комусь вакуумні, як Galaxy Buds. Наприклад, для спорту останні підходять явно краще, хоча у багатьох AirPods не випадають, навіть під час пробіжки. Але це стосується не всіх, Galaxy Buds легко синхронізуються з Apple Watch, тримаються в вухах відмінно та звучать теж добре.

Вам може знадобиться:Найкращі smart watch для дівчат – гайд за вибором самого стильного гаджета

Переваги Galaxy Buds і AirPods 2

У Galaxy Buds більш практичний кейс, він матовий і не залишається подряпин, це дуже важливо. Оскільки, навіть після використання протягом декількох місяців кейс виглядає ідеально новим, на відміну від кейса AirPods.

Якість кейса на висоті. Так, нехай він з точки зору ергономіки не такий зручний, тому що навушники самі з нього випадають, не так очевидно вставляються, але все це справа звички.

 Кейс Galaxy Buds

Автономність це як плюс, так і мінус. Навушники окремо живуть навіть довше 6 годин, на відміну від AirPods, які живуть до 5 годин. Однак, кейс який більше за габаритами дає всього 7 годин дозарядки.

Якість звуку приблизно однакова. Якщо ви слухаєте музику в тихому приміщенні без сторонніх шумів, то AirPods трохи краще, більше басів, так і, в принципі, звук приємніший. Однак, якщо ви слухаєте музику в метро, ​​літаку, галасливих місцях, то тут звичайно краще Galaxy Buds, і зокрема для занять спортом. Оскільки вони вакуумні та ізолюють вас від зовнішнього світу.

Якість звуку в Galaxy Buds і AirPods 2

AirPods можуть працювати з Android, але трохи більш урізано, ніж з iPhone пристроями. Немає виклику голосового асистента, якщо ми говоримо про Android і якість звуку трохи простіше. Те ж саме можна сказати і про Galaxy Buds, вони можуть працювати з iPhone і з Apple Watch, але у спрощеному режимі.

Це корисно:Iphone не бачить… – можливі проблеми з підключенням і шляхи їх вирішення

При цьому, наприклад, запускаючи з Samsung у вас відразу є віконце, як на Apple, за допомогою якого вам не треба кожного разу заходити в налаштування bluetooth, щоб підключити ці навушники. І по-друге, є окремий додаток, де ви можете внести купу різних параметрів, у тому числі й оновлювати прошивку цих навушників.

 Запуск Galaxy Buds і AirPods

Що можна порекомендувати придбати з цього всього? Насправді це справа смаку, тому що комусь потрібен саме стиль AirPods, такі люди теж є. Комусь потрібна доповнена еко-система саме Android, і тоді вам підійде Galaxy Buds. Комусь потрібні навушники саме для спорту або для гучних місць, тоді теж Galaxy Buds підійдуть краще. Комусь потрібна постійна автономність і компактність і це AirPods. У статті вказано максимум потрібної інформації і по плюсах, і по недоліках, для того щоб ви змогли зробити свій вибір.

75968 0 cookie-check ПОРІВНЯННЯ AirPods 2 з AirPods 1 і Galaxy Buds

Читайте також: