search
Підписатися

logo

Пішов захищати родину та тримісячну донечку — #Сміливість Олексія

07 Липня, 2022, 12:29 0

Із початком війни до лав НГУ (Національна Гвардія України) стали різні люди — як ті, хто мав військовий досвід раніше, так і ті, хто ніколи не тримав у руках зброю. Сьогодні ми розповімо одну маленьку, але щиру історію ще одного нашого співробітника — Олексія, який ще у лютому працював у Комерційному департаменті COMFY. Коли почалася війна, він, як і тисячі інших українців, рішуче взяв в руки зброю та вдягнув «піксель».

    Ми живемо на Тополі — це район у Дніпрі неподалік від міжнародного аеропорту. Того ранку прокинулися від вибухів в тому напрямку. Першою думкою було, напевно, що потрібно робити, щоби сім’я була в безпеці?. Спакували «тривожний» рюкзак і чекали на подальший розвиток подій.

Олексій знає, за що він воює — в його родині нещодавно народилася ще одна дитинка. Тож те, що він зараз робить — саме заради спокою та безпеки його крихіток.

    Найбільше зараз мрію про можливість потримати на руках свою маленьку донечку. Коли пішов до армії, їй було лише три місяці. А зараз вже піврочку. Вона так виросла!

І, як і інші наші вояки, він не втрачає почуття гумору.

— Є один момент, що запам’ятався. Ну, не найкращий, не найяскравіший, але просто забавний. Це було, коли інструктор зі стрільб сказав: «Хтось тут прибіднявся щодо свого поганого зору» І похвалив, що я добре відстрілявся по мішені. А зір в мене і справді не дуже))))

І гарного настрою також. Олексій чітко знає, що зробить в першу чергу після Перемоги.

    Я міцно обійму дружину та дітей, а потім піду з ним на найдовшу у світі прогулянку)))

Запитали ми у нього, звісно, і про сміливість — як він її розуміє та відчуває.

    Сміливість — це бути собою і не зраджувати своїм принципам. Сміливість — це допомагати своїй Батьківщині. І не обов’язково зі зброєю в руках чи залишаючись на території України. Завжди, всюди та за будь-яких обставин.

123265 3 cookie-check Пішов захищати родину та тримісячну донечку — #Сміливість Олексія

Читайте також:

Доставка товарів із Comfy до відділень Укрпошта за 1 гривню
Доставка товарів із Comfy до відділень Укрпошта за 1 гривню
04 Липня, 2022, 12:40 858
При покупці товарів в інтернет-магазині Comfy ви можете скористатися акційною доставкою — ваші покупки будуть доставлені лише за 1 гривню. Замовлення буде привезене на будь-яке зручне...
Смотреть результаты
Народні Байрактари — даємо 1 мільйон гривень на історичний збір. А ти вже задонатив на Байрактари?
Народні Байрактари — даємо 1 мільйон гривень на історичний збір. А ти вже задонатив на Байрактари?
Хто ще не бачив новини про те, що Сергій Притула та Ігор Лачен запилили мегазбір на три Байрактари для наших котиків із ЗСУ? Мабуть, таких...
Смотреть результаты
Наш дім — не стіни. Нова кампанія COMFY про кожного з нас
Наш дім — не стіни. Нова кампанія COMFY про кожного з нас
  Ритейлер COMFY за підтримки креативної агенції banda запустив іміджеву рекламну кампанію. Нова кампанія присвячена відчуттю дому, яке для кожного з нас стало ще ширшим...
Смотреть результаты