search
Підписатися

logo

Наш дім — не стіни. Нова кампанія COMFY про кожного з нас

21 Червня, 2022, 04:27 0

 

Ритейлер COMFY за підтримки креативної агенції banda запустив іміджеву рекламну кампанію. Нова кампанія присвячена відчуттю дому, яке для кожного з нас стало ще ширшим після загострення війни з росією, яка триває з 2014 року. Головною ідеєю кампанії став меседж: Наш дім — це вся Україна. Дотримуючись цієї ідеї, команда COMFY налаштована на нашу спільну Перемогу та продовжує підбадьорювати українців та підтримувати ЗСУ. 

«Цієї зими ми всі навчилися ще швидше відрізняти головне від другорядного, друзів від ворогів, а ще по-новому подивилися на власний дім. Дім, який став значно ширшим за квартиру, район чи навіть рідне місто», — каже Марія Назаренко, директорка з маркетингу та e-commerce COMFY. 

Тому в новій кампанії COMFY від banda лунає пісня зі словами: 

З війною я зрозумів —

мій дім не стеля і стіни, 

З війною я зрозумів —

Мій дім — це Україна!

Виконує цю пісню популярний український репер OTOY, який наразі служить в Патронатній службі Полку “Азов”. Підспівує виконавцю хор співробітників COMFY. 

Ролик крутитиметься на ТБ, в YouTube та соціальних мережах. Також кампанія буде присутня в діджиталі, на радіо і на зовнішніх носіях у великих містах України і стане логічним продовженням стратегічної комунікаційної платформи “#НАМБЕРВАН по домашнім гаджетам”.

Добірка віжуалів кампанії за посиланням.

Команда COMFY з 2014 року підтримує військових та волонтерів у боротьбі за нашу Перемогу. А цього року компанія перерахувала 60 млн гривень на спецрахунок НБУ та передала техніки на потреби армії та гуманітарні цілі на понад 20 млн гривень. І на цьому COMFY не спиняється. Так, 3% від суми кожної покупки в застосунку COMFY йдуть на підтримку ЗСУ. Також в компанії створили власний проєкт #ComfyДопомогає help.comfy.ua, де можна долучитися до допомоги військовим.

«Наша стратегія досить проста: робити все, що можемо, заради Перемоги, заради України, заради нашого дому. Адже наш дім — не стеля і стіни, а звичні домашні гаджети сьогодні допомогають наближати  перемогу: зі смартфонів ми керуємо дронами для розвідки на лінії фронту, на планшетах коригуємо вогонь, на ноутбуках працюємо в штабах, а побутова техніка допомогає створити затишок тим, хто був змушений переїхати в інший регіон або відновлює зруйноване житло», — додала Марія Назаренко.

123100 0 cookie-check Наш дім — не стіни. Нова кампанія COMFY про кожного з нас

Читайте також:

Просто не боятися — чи є сміливістю? #braveukraine
Просто не боятися — чи є сміливістю? #braveukraine
07 Червня, 2022, 04:08 1245
Мабуть, кожен з нас має свій біль, пов’язаний із Маріуполем. Родичі, друзі, колеги, яких ми знали зовсім трішки, але їх поглинула ця війна. Але з...
Смотреть результаты
COMFY розбиває ціни до 25 платежів. Це найдовша оплата частинами на ринку!
COMFY розбиває ціни до 25 платежів. Це найдовша оплата частинами на ринку!
Плануєте велику покупку? Тоді як щодо вигідної розстрочки без відсотків з доступними щомісячними платежами? До 30 червня 2022 року у магазинах мережі Comfy та на...
Смотреть результаты
Потрібні товари за найкращими цінами. Знижки зафіксовано!
Потрібні товари за найкращими цінами. Знижки зафіксовано!
Ми тут вирішили, що знижок забагато не буває, тож влаштували ще один невеличкий розпродаж. До нього потрапило більше сотні найрізноманітніших товарів, популярних у наших покупців...
Смотреть результаты