search
Підписатися

logo

Роздрібний магазин Comfy в Бучі знову відкрито!

27 Травня, 2022, 10:53 0

Мальовниче маленьке містечко Буча пройшло крізь пекло, але повернулося до життя, як птах-фенікс. І зараз місто починає відновлюватися. До роботи повертається бізнес. Життя в Бучі починає виходити із цього страшного сну.

Незадовго до початку війни, у грудні 2021 року, в Бучі відкрився перший у цьому місті магазин мережі Comfy. Він був розташований у новому, просторому та красивому ТРЦ Retail Park Bucha.

Війна його зруйнувала. Склади були розграбовані, товари вкрадені, а в магазинах практично не залишилося нічого цілого. Але зараз наша Буча оживає, і ми, магазини та підприємства міста, теж повертаємось до життя.

І сьогодні, 27 травня 2022 року, мережа магазинів Comfy з гордістю повідомляє, що наш магазин, розташований у цьому місті-герої, знову відчиняє свої двері.

Ми відновили торгові площі та забезпечили робочі місця. Ми наповнили склади всіма найпотрібнішими товарами, щоби жителі цього дивовижного міста-фенікса мали доступ до побутової техніки, гаджетів для зв’язку, дитячих товарів, кухонного приладдя та інших речей, що необхідні для нормального життя. Ми знижуємо ціни на найпопулярніші товари. Ми стежимо, щоб усе найважливіше та найпотрібніше з нашого асортименту завжди було в наявності.

Магазин «Комфі» в Бучі, як і раніше, працюватиме за тією ж самою адресою — Нове Шосе, 52. Графік роботи: з 9:00 до 19:00.

Вже сьогодні в цьому магазині є всі основні товари, а те, чого ще немає на складі, можна замовити із швидкою доставкою до цієї торговельної точки. Повністю працюють програми безвідсоткових розстрочок та вигідних кредитів від різних банків.

Зараз кожен із нас робить свій внесок у відновлення країни. Ми можемо забезпечити людей потрібними для життя та роботи товарами за максимально доступною ціною? Ми це робимо.

Робили, робимо і робитимемо. Для кожного міста України.

Бережіть себе та вірте в Україну! 💙💛

122792 2 cookie-check Роздрібний магазин Comfy в Бучі знову відкрито!

Читайте також:

Оплата частинами від ПриватБанку знову доступна в Comfy!
Оплата частинами від ПриватБанку знову доступна в Comfy!
25 Травня, 2022, 01:53 1764
З сьогоднішнього дня, з 25 травня 2022 року, в магазинах мережі Comfy та на нашому сайті знову стала доступна покупка за програмою «Оплата частинами» від...
Смотреть результаты
Як COMFY працює сьогодні
Як COMFY працює сьогодні
COMFY продовжує працювати та відкривати магазини за умови безпеки для покупців та співробітників. Від початку вторгнення відновлено роботу 80 магазинів. Також команда COMFY здійснює доставку...
Смотреть результаты
Вивезти сім’ю з Ірпеня та піти до військкомату. Історія нашого Андрія.#braveukraine
Вивезти сім'ю з Ірпеня та піти до військкомату. Історія нашого Андрія.#braveukraine
Сьогодні ми хотіли б розповісти про Андрія — нашого співробітника з офісу COMFY. Про людину, яка однаково рішуче захищає і своїх дітей, і свою Україну....
Смотреть результаты