search
Підписатися

logo

Народні Байрактари — даємо 1 мільйон гривень на історичний збір. А ти вже задонатив на Байрактари?

23 Червня, 2022, 05:10 0

Хто ще не бачив новини про те, що Сергій Притула та Ігор Лачен запилили мегазбір на три Байрактари для наших котиків із ЗСУ? Мабуть, таких не лишилося. Та й тих, хто ще не задонатив у цей збір, стає дедалі менше буквально щогодини.

І Comfy, звісно ж, просто не може залишитися осторонь такого крутого заходу. Ми, як і всі, хочемо, щоби безпілотників у ЗСУ побільшало, тому компанія «Комфі» теж задонатила у цей збір. І не просто задонатила, а від душі! #ComfyДопомагає!

Ми перерахували на цей збір 1 мільйон гривень, а Ігор Хижняк, наш генеральний директор, особисто від себе закинув поверх цього мільйона ще 300 тисяч гривень.

Тож якщо ти досі ще не задонатив на цей мегасбір, сміливо приєднуйся. Навіть лише кілька гривень донату принесуть величезну користь, адже вони наблизять момент появи цих народних Байрактарів на озброєнні ЗСУ. Момент їх появи та застосування. 😉

Реквізити Фонду Притули

Ігор Лачен збирає на Байрактари

Збір на народні Байрактари — що це таке та як воно працює?

Про всяк випадок ми нагадаємо, що відбувається. 22 червня 2022 року стартував історичний збір благодійних коштів. Його мета — за один тиждень зібрати 15 мільйонів доларів, тобто 500 мільйонів гривень, щоби купити для Української Армії три турецькі безпілотники Bayraktar. Збір цей був організований спільно Благодійним Фондом Сергія Притули та дніпровським блогером Ігорем Лаченковим (Ігор Лачен).

І вже за першу добу українці надонатили на два Байрактари із трьох. Хоча чому тут дивуватися? Це ж українці, а ми ще й не таке можемо!

Тож зберігаємо спокій, віримо в ЗСУ та донатимо на Байрактари.

Усе буде Україна! 💙💛

123162 0 cookie-check Народні Байрактари — даємо 1 мільйон гривень на історичний збір. А ти вже задонатив на Байрактари?

Читайте також:

Наш дім — не стіни. Нова кампанія COMFY про кожного з нас
Наш дім — не стіни. Нова кампанія COMFY про кожного з нас
21 Червня, 2022, 04:27 768
  Ритейлер COMFY за підтримки креативної агенції banda запустив іміджеву рекламну кампанію. Нова кампанія присвячена відчуттю дому, яке для кожного з нас стало ще ширшим...
Смотреть результаты
Просто не боятися — чи є сміливістю? #braveukraine
Просто не боятися — чи є сміливістю? #braveukraine
Мабуть, кожен з нас має свій біль, пов’язаний із Маріуполем. Родичі, друзі, колеги, яких ми знали зовсім трішки, але їх поглинула ця війна. Але з...
Смотреть результаты
COMFY розбиває ціни до 25 платежів. Це найдовша оплата частинами на ринку!
COMFY розбиває ціни до 25 платежів. Це найдовша оплата частинами на ринку!
Плануєте велику покупку? Тоді як щодо вигідної розстрочки без відсотків з доступними щомісячними платежами? До 30 червня 2022 року у магазинах мережі Comfy та на...
Смотреть результаты