search
Подписаться

logo

Наш дім — не стіни. Нова кампанія COMFY про кожного з нас

21 июня, 2022, 04:27 0

Ритейлер COMFY за підтримки креативної агенції banda запустив іміджеву рекламну кампанію. Нова кампанія присвячена відчуттю дому, яке для кожного з нас стало ще ширшим після загострення війни з росією, яка триває з 2014 року. Головною ідеєю кампанії став меседж: Наш дім — це вся Україна. Дотримуючись цієї ідеї, команда COMFY налаштована на нашу спільну Перемогу та продовжує підбадьорювати українців та підтримувати ЗСУ. 

«Цієї зими ми всі навчилися ще швидше відрізняти головне від другорядного, друзів від ворогів, а ще по-новому подивилися на власний дім. Дім, який став значно ширшим за квартиру, район чи навіть рідне місто», — каже Марія Назаренко, директорка з маркетингу та e-commerce COMFY. 

Тому в новій кампанії COMFY від banda лунає пісня зі словами: 

З війною я зрозумів —

мій дім не стеля і стіни, 

З війною я зрозумів —

Мій дім — це Україна!

Виконує цю пісню популярний український репер OTOY, який наразі служить в Патронатній службі Полку “Азов”. Підспівує виконавцю хор співробітників COMFY. 

Ролик крутитиметься на ТБ, в YouTube та соціальних мережах. Також кампанія буде присутня в діджиталі, на радіо і на зовнішніх носіях у великих містах України і стане логічним продовженням стратегічної комунікаційної платформи “#НАМБЕРВАН по домашнім гаджетам”.

Добірка віжуалів кампанії за посиланням.

Команда COMFY з 2014 року підтримує військових та волонтерів у боротьбі за нашу Перемогу. А цього року компанія перерахувала 60 млн гривень на спецрахунок НБУ та передала техніки на потреби армії та гуманітарні цілі на понад 20 млн гривень. І на цьому COMFY не спиняється. Так, 3% від суми кожної покупки в застосунку COMFY йдуть на підтримку ЗСУ. Також в компанії створили власний проєкт #ComfyДопомогає help.comfy.ua, де можна долучитися до допомоги військовим.

«Наша стратегія досить проста: робити все, що можемо, заради Перемоги, заради України, заради нашого дому. Адже наш дім — не стеля і стіни, а звичні домашні гаджети сьогодні допомогають наближати  перемогу: зі смартфонів ми керуємо дронами для розвідки на лінії фронту, на планшетах коригуємо вогонь, на ноутбуках працюємо в штабах, а побутова техніка допомогає створити затишок тим, хто був змушений переїхати в інший регіон або відновлює зруйноване житло», — додала Марія Назаренко.

123096 0 cookie-check Наш дім — не стіни. Нова кампанія COMFY про кожного з нас

Читайте также:

Просто не боятися — чи є сміливістю? #braveukraine
Просто не боятися — чи є сміливістю? #braveukraine
07 июня, 2022, 04:07 1019
Мабуть, кожен з нас має свій біль, пов’язаний із Маріуполем. Родичі, друзі, колеги, яких ми знали зовсім трішки, але їх поглинула ця війна. Але з...
Смотреть результаты
COMFY разбивает цены до 25 платежей. Это самая длинная оплата частями на рынке!
COMFY разбивает цены до 25 платежей. Это самая длинная оплата частями на рынке!
Предстоит большая покупка? Тогда как насчет выгодной беспроцентной рассрочки с маленькими ежемесячными платежами? До 30 июня 2022 года в магазинах сети Comfy и на нашем сайте вы...
Смотреть результаты
Нужные товары по лучшим ценам. Скидки зафиксированы!
Нужные товары по лучшим ценам. Скидки зафиксированы!
Мы тут решили, что скидок много не бывает, и устроили еще одну небольшую распродажу. В нее попали больше сотни самых разных товаров, популярных у наших...
Смотреть результаты