search
Подписаться

logo

Пішов захищати родину та тримісячну донечку — #Сміливість Олексія

07 июля, 2022, 12:31 0

Із початком війни до лав НГУ (Національна Гвардія України) стали різні люди — як ті, хто мав військовий досвід раніше, так і ті, хто ніколи не тримав у руках зброю. Сьогодні ми розповімо одну маленьку, але щиру історію ще одного нашого співробітника — Олексія, який ще у лютому працював у Комерційному департаменті COMFY. Коли почалася війна, він, як і тисячі інших українців, рішуче взяв в руки зброю та вдягнув «піксель».

    Ми живемо на Тополі — це район у Дніпрі неподалік від міжнародного аеропорту. Того ранку прокинулися від вибухів в тому напрямку. Першою думкою було, напевно, що потрібно робити, щоби сім’я була в безпеці?. Спакували «тривожний» рюкзак і чекали на подальший розвиток подій.

Олексій знає, за що він воює — в його родині нещодавно народилася ще одна дитинка. Тож те, що він зараз робить — саме заради спокою та безпеки його крихіток.

    Найбільше зараз мрію про можливість потримати на руках свою маленьку донечку. Коли пішов до армії, їй було лише три місяці. А зараз вже піврочку. Вона так виросла!

І, як і інші наші вояки, він не втрачає почуття гумору.

— Є один момент, що запам’ятався. Ну, не найкращий, не найяскравіший, але просто забавний. Це було, коли інструктор зі стрільб сказав: «Хтось тут прибіднявся щодо свого поганого зору» І похвалив, що я добре відстрілявся по мішені. А зір в мене і справді не дуже))))

І гарного настрою також. Олексій чітко знає, що зробить в першу чергу після Перемоги.

    Я міцно обійму дружину та дітей, а потім піду з ним на найдовшу у світі прогулянку)))

Запитали ми у нього, звісно, і про сміливість — як він її розуміє та відчуває.

    Сміливість — це бути собою і не зраджувати своїм принципам. Сміливість — це допомагати своїй Батьківщині. І не обов’язково зі зброєю в руках чи залишаючись на території України. Завжди, всюди та за будь-яких обставин.

 

123261 0 cookie-check Пішов захищати родину та тримісячну донечку — #Сміливість Олексія

Читайте также:

Доставка товаров из Comfy в отделения Укрпошта за 1 гривну
Доставка товаров из Comfy в отделения Укрпошта за 1 гривну
04 июля, 2022, 12:38 784
При покупке товаров в интернет-магазине Comfy вы можете воспользоваться акционной доставкой — ваши покупки будут доставлены всего за 1 гривну. Заказ будет привезен на любое удобное...
Смотреть результаты
Народные Байрактары — даем 1 миллион гривен в исторический сбор. А ты уже задонатил на Байрактары?
Народные Байрактары — даем 1 миллион гривен в исторический сбор. А ты уже задонатил на Байрактары?
Кто еще не видел новость о том, что Сергей Притула и Игорь Лачен запилили мегасбор на три Байрактара для наших котиков из ВСУ? Наверное, таких...
Смотреть результаты
Наш дім — не стіни. Нова кампанія COMFY про кожного з нас
Наш дім — не стіни. Нова кампанія COMFY про кожного з нас
Ритейлер COMFY за підтримки креативної агенції banda запустив іміджеву рекламну кампанію. Нова кампанія присвячена відчуттю дому, яке для кожного з нас стало ще ширшим після...
Смотреть результаты