search
Підписатися

logo

Ольга Полякова на COMFY Tea: «Фемінізм – це повага до себе і оточуючих»

19 Червня, 2018, 06:41 9

Ольга Полякова називає себе ліберальною феміністкою. Співзасновниця і натхненниця громадського руху «Gender Stream» побувала на COMFY Tea. Традиційна для COMFY зустріч з цікавою людиною була наповнена новими фактами і відкриттями. Публікуємо яскраві цитати виступу.

В законі України про рекламу відсутнє чітке визначення поняття «сексизм в рекламі», але є пояснення, що недобросовісна реклама – та, яка вводить в оману споживачів. Часто в рекламі та ЗМІ зображують жінок в ситуаціях, які принижують людську гідність або навіть демонструють насильницькі дії.

Що таке сексизм? Це дискримінація і прояв зневажливого ставлення до жінок. В результаті репрезентації жінок як привабливих речей вони перестають сприйматися як особистості з власними бажаннями і повагою.

У нашому суспільстві досі діють стереотипи про владно-залежні стосунки чоловіка і жінки. Чоловік – «мачо» і годувальник, а жінка – домогосподарка.

Постраждалими від домашнього насильства можуть бути як жінки, так і чоловіки і діти. Домашнє насильство включає в себе фізичне, психологічне, економічне або сексуальне насильство одного члена сім’ї по відношенню до інших.

У Національну поліцію протягом 9 місяців 2017 року надійшло 83 964 заяви за статтею «Сімейна сварка». А це 23-29 заяв на добу. Експерти з міжнародних організацій повідомляють, що офіційна статистика в Україні – лише 10% від реальної ситуації

У нашому суспільстві прийнято вважати, що сімейна сварка – справа особиста. Втрутимося ми і допоможемо жертві піти від насильника? Або станемо звинувачувати в тому, що «сам винен (а)»? Іноді ми і самі підтримуємо культуру насильства і стаємо невід’ємною її частиною.

Я не вірю, що існує закон, покарання або ліки, після яких люди перестали б підтримувати насильство. Але я вірю, що все починається з кожного з вас. Насильство – це вибір і йому можна протистояти.

53940 0 cookie-check Ольга Полякова на COMFY Tea: «Фемінізм – це повага до себе і оточуючих»

Читайте також:

Денис Мінін в гостях у COMFY: «Думайте позитивно і слухайте себе»
Денис Мінін в гостях у COMFY: «Думайте позитивно і слухайте себе»
19 Червня, 2018, 04:43 714 9
Денис Мінін і Гауранітай Шуліка, керівники та координатори організації Street Workout Ukraine, відвідали COMFY Tea, щоб розповісти про правильний спосіб життя, здорове харчування і важливість...
Смотреть результаты
Інтернет-магазин COMFY визнаний кращим за версією Ukrainian E-Commerce Awards 2018
Інтернет-магазин COMFY визнаний кращим за версією Ukrainian E-Commerce Awards 2018
20 квітня відбулося нагородження премії Ukrainian E-Commerce Awards 2018. У п’ятий раз COMFY – переможець номінації «Вибір споживача» в категорії «Кращий інтернет-супермаркет». Цього року заявки...
Смотреть результаты
День вишиванки у COMFY
День вишиванки у COMFY
COMFY 17 травня за традицією відсвяткував День вишиванки Третій четвер травня для українців — свято, бо саме цього дня всі вбираються у вишиванки та з...
Смотреть результаты