search
Підписатися

logo

Ірина Палько на COMFY Tea: п’ять секретів успішного виступу

27 Червня, 2018, 07:00 10

В гостях у COMFY – Ірина Палько, творець проекту «Мотиваційні сніданки», тренер з ораторського мистецтва, риторики та презентацій. Ірина розповіла на зустрічі про те, як зробити свою промову блискучою і підкорити будь-яку аудиторію.

Кожен з нас стикався з необхідністю публічного виступу. Хтось легко справляється з хвилюванням, комусь же потрібно докласти зусилля, щоб гідно почати і закінчити свою промову.

Головний секрет, як стверджує Ірина, в підготовці. Перед виступом потренуйтеся, проговоріть свою промову вголос, послухайте себе зі сторони. Попросіть когось із близьких послухати ваш спіч і ви самі почуєте, де потрібно скоротити інформацію, де змінити інтонацію або по-іншому розставити акценти.

Справитися з хвилюванням допоможе рух: перед виступом швидко пройдіться по кімнаті або коридору, а на початку презентації переміщайтеся, жестикулюйте і рухайтеся. Саме так адреналін, який з’явився в крові в зв’язку з сильними переживаннями, швидше витрачається. Ви відразу відчуєте, що вам стало легше і спокійніше.

Будь-який виступ складається з:

мови тіла – 55%;

голосу, інтонації – 38%;

інформації – 7%.

П’ять секретів успішного виступу:

  1. Пряма спина. Пам’ятайте, що зараз ви – господар становища. Рівна постава відразу покаже оточуючим, що ви впевнені в собі.
  2. Зоровий контакт. Погляд в очі сприяє довірі: співрозмовник побачить, що ви чесні і відкриті.
  3. Паузи. Не бійтеся пауз: вони дозволяють зібратися з думками, дочекатися реакції аудиторії, внести інтригу.
  4. Дайте собі право на помилку: якщо ви забули слово, щось трапилося з презентацією або відбулося інше непорозуміння, пам’ятайте, що це всього одна помилка. За виступ їх можна зробити п’ять. Практика показує, що оратори, які дозволяють собі зробити п’ять помилок, допускають лише дві-три з них.
  5. Пам’ятайте, що останнє враження так само важливо, як і перше.

Зустріч була наповнена не тільки теорією, а й практикою. Час пролетів дуже швидко. Дякуємо Ірині за візит, будемо раді знову бачити в гостях!

54376 0 cookie-check Ірина Палько на COMFY Tea: п’ять секретів успішного виступу

Читайте також:

Ольга Полякова на COMFY Tea: «Фемінізм – це повага до себе і оточуючих»
Ольга Полякова на COMFY Tea: «Фемінізм - це повага до себе і оточуючих»
19 Червня, 2018, 06:41 795 9
Ольга Полякова називає себе ліберальною феміністкою. Співзасновниця і натхненниця громадського руху «Gender Stream» побувала на COMFY Tea. Традиційна для COMFY зустріч з цікавою людиною була...
Смотреть результаты
Денис Мінін в гостях у COMFY: «Думайте позитивно і слухайте себе»
Денис Мінін в гостях у COMFY: «Думайте позитивно і слухайте себе»
Денис Мінін і Гауранітай Шуліка, керівники та координатори організації Street Workout Ukraine, відвідали COMFY Tea, щоб розповісти про правильний спосіб життя, здорове харчування і важливість...
Смотреть результаты
Інтернет-магазин COMFY визнаний кращим за версією Ukrainian E-Commerce Awards 2018
Інтернет-магазин COMFY визнаний кращим за версією Ukrainian E-Commerce Awards 2018
20 квітня відбулося нагородження премії Ukrainian E-Commerce Awards 2018. У п’ятий раз COMFY – переможець номінації «Вибір споживача» в категорії «Кращий інтернет-супермаркет». Цього року заявки...
Смотреть результаты