search
Підписатися

logo

Огляд смарт-годинника Huawei Watch GT2

05 Грудня, 2019, 09:06 12

Android на ринку розумних годинників не став домінантою, є маса вдалих прикладів інших операційних систем. Наприклад, Samsung створили лінійку носимих пристроїв на базі Tizen, які насичені величезною кількістю різноманітних функцій. Xiaomi, з іншого боку, зосередилися на здоров’ї і фізичній формі. А ще є лінійка продуктів Wear OS, яка, загалом, не має широкого функціоналу.

Корисна інформація: Що можуть смарт-годинники? Все можуть смарт-годинники! Вибираємо розумний гаджет

Все це, в сукупності з недостатнім часом автономної роботи носимих пристроїв, стало причиною того, що в минулому році Huawei застосували дещо інший підхід до даного сегменту. Як виявилося, формула стала напрочуд популярною серед споживачів, і тепер Huawei повернулися з моделлю другого покоління – Huawei Watch GT2, яка створена на основі успішного оригіналу.

Дизайн і зовнішній вигляд годинника

Сьогодні багато виробників розумних годинників намагаються виділити їх з маси традиційних наручних годинників. Дехто досягає цього за допомогою прямокутних дисплеїв, хтось покладається на тонкі лицьові панелі в поєднанні з унікальними циферблатами, але Huawei Watch GT2 цього не робить.

Обзор смарт-часов Huawei Watch GT2 - смарт-часы на руке

46-міліметрова версія годинника чудово підходить для великих зап’ясть. Вона оснащена неймовірно чітким 1,39-дюймовим круглим AMOLED-дисплеєм, який дуже яскравий, що дозволяє йому відмінно проявляти себе під прямими сонячними променями. А завершує загальне враження про годинник товстий ободок, який наближає його зовнішні обриси до класичного наручного годинника.

Цікаво знати: Розбираємося в брендах: смарт-годинник

Компанія Huawei також використала симпатичний металевий елемент в пристрої годинника, на якому розташовані дві кнопки з правого боку. Вони приємні і навіть клацають, а з якоїсь причини провертаються. Створюється враження того, що це активує якусь функцію, хоча насправді це не так. Що стосується функціональності, то верхня кнопка відкриває головне меню, тоді як нижня за замовчуванням переходить в режим тренування. Проте, все можна переналаштувати так, як нам це подобається, особливо якщо ми не є фанатом фітнесу.

Обзор смарт-часов Huawei Watch GT2 - дизайн смарт-часов

Нижня частина смарт-годинника покрита недорогою пластиковою панеллю, яка включає в себе датчик серцевого ритму, динамік і маленький мікрофон. Крім цього, в залежності від того, яку версію ми купуємо, годинник може поставлятися з силіконовим, металевим або шкіряним ремінцем. Насправді, в подальшому їх можна легко поміняти.

Якщо ви не є шанувальником класичного наручного годинника або просто хочете щось менше, Huawei надає вам 42-міліметрову версію. На ньому не так явно виділяється ободок, а дисплей зменшений до 1,2 дюймів. Щоб зробити дисплей ще ефектніше, компанія Huawei застосувала зігнуте 3D-скло на передній панелі, але це зробило смарт-годинник на 1 мм товще.

Інтерфейс і циферблати

Незважаючи на те, що годинник Watch GT2 виглядає як розумний годинник, насправді його основний функціонал сфокусований на фітнес та здоров’я. Носимий пристрій працює під управлінням фірмової операційної системи Lite OS, яка мінімізує навантаження на батарею і подовжує автономність гаджета, але також не володіє дуже широким функціоналом.

Обзор смарт-часов Huawei Watch GT2 - циферблат смарт-часов

Інтерфейс надзвичайно простий в навігації, а фірмовий процесор Huawei Kirin A1 виконує свої функції швидко і без підвисань. Надзвичайно швидким його назвати не можна, але на основні команди і жести, подібні свайпу або змахуванню, смарт-годинник відгукується без зайвого зволікання.

Смарт-годинник Huawei за замовчуванням показує циферблат годинника при включенні екрану, але при простому гортанні в бік з’являються різні карти, на яких відображається корисна інформація, наприклад, про пульс, погоду і про особисті цілі в фітнесі. На самому циферблаті можна провести пальцем вгору, щоб отримати доступ до повідомлень, або пальцем вниз, щоб подивитися меню швидких налаштувань, де відображається дата, відсоток заряду батареї і деякі корисні налаштування.

Обзор смарт-часов Huawei Watch GT2 - пара смарт-часов

Якщо ви не хочете користуватися базовим циферблатом, його можна легко поміняти. Для цього потрібно натиснути на нього і трохи почекати, потім перегортаємо різні варіанти і вибираємо потрібний. Watch GT2 має набір попередньо встановлених, але не налаштованих циферблатів, а ще можна завантажити додаткові через додаток Huawei Health. Нам буде доступно 25 варіантів, але всі вони схожі між собою, а сторонні циферблати смарт-годинник не підтримує.

Фітнес та інші функції

Більшість функцій смарт-годинника приховані в головному меню, доступ до якого можна отримати, натиснувши верхню кнопку. Ми зможемо відстежувати стан сну, перевіряти повідомлення, переглядати журнал викликів і бачити контакти. Говорячи про дзвінки, варто зауважити, що якість звуку на подив добра. Дінамік гучний, а мікрофон чистий, що дозволяє легко спілкуватися з будь-ким під час виконання повсякденних завдань.

Обзор смарт-часов Huawei Watch GT2 - три циферблата смарт-часов

Деякі з найбільш інтригуючих варіантів таких завдань включають в себе вправи на коротке дихання, що допомагає знизити частоту серцевих скорочень, і стрес-тест. Останній включається з додатку Huawei Health і спочатку повинен бути відкалібрований. Для цього буде потрібно відповісти на кілька коротких запитань на своєму телефоні. Повторно цього робити не потрібно, після стрес-тест буде працювати автоматично.

Цікаво знати: Якими технології будуть в майбутньому?

Інші функції включають можливість додавати різні сигнали повідомлень та нагадувань, використовувати таймер, перетворювати годинник в ліхтарик або використовувати його в якості компаса. Ще одна корисна функція – «Знайти мій телефон», яку, напевно, будуть використовувати багато з нас. Смартфон в цьому випадку починає дзвонити негайно, але, на жаль, якщо гучність сигналу відключена, його буде не просто почути.

Завершення списку функцій Watch GT2 – це режим тренування, доступ до якого можна отримати, натиснувши на нижню кнопку. Цей режим підтримує ряд фізичних вправ з підтримкою GPS, включаючи 13 вбудованих бігових курсів, кілька режимів ходьби, їзду на велосипеді, піші прогулянки, веслування, триатлон і плавання.

Обзор смарт-часов Huawei Watch GT2 - тренировка со смарт-часами

Смарт-годинник Huawei відстежує все більш-менш точно. Після того, як тренування закінчено, можна подивитися тривалість тренування і спалені калорії, середню частоту серцевих скорочень, інтенсивність, а також час на відновлення. Всю зібрану інформацію можна більш детально перевірити за допомогою програми Huawei Health, а, можливо, найкраща частина всього цього – це те, що ми зможемо користуватися додатково і іншими програмами, такими як Google Fit. Вся зібрана інформація буде доступна і в них.

Час автономності та зарядка

Як і у попередника, час автономної роботи Huawei Watch GT2 може здивувати. Huawei стверджує, що він може працювати до 2 тижнів без підзарядки завдяки своїм енергозберігаючим алгоритмам і новому чіпу Kirin A1.

Однак, щоб не заряджати свій смарт-годинник дуже часто, Huawei рекомендує не використовувати додатки, які вимагають активної експлуатації GPS більше 90 хвилин на тиждень. А ще дзвінки і відтворення музики не повинні перевищувати 30 хвилин.

Обзор смарт-часов Huawei Watch GT2 - смарт-часы на зарядке

На додаток до цього, необхідно переконатися в тому, що для безперервного моніторингу серцевого ритму встановлено режим Smart Mode. Крім цього, функція автоматичного стрес-тесту повинна бути відключена. Якщо ви зробите помилку, включивши цю функцію, батарея годинника може не протриматися і одного дня.

Для тих, хто планує купити Watch GT2 для фітнесу, Huawei стверджує, що батарея зможе працювати до 30 годин, якщо постійно використовувати включений GPS.

Обзор смарт-часов Huawei Watch GT2 - входящий вызов на смарт-часах

Для підзарядки, необхідно покласти смарт-годинник на магнітну док-станцію, яка включена в комплект поставки. Вона має порт USB-Type C і може бути підключена до стандартного зарядного блоку смартфона. Це не доставляє будь-яких незручностей, але може трохи дратувати, адже блок зарядки не йде в комплекті, а це значить, якщо у нас немає запасного, необхідно буде постійно чергувати зарядку зі смартфоном.

Було б набагато простіше, якби смарт-годинник Huawei підтримував бездротову зарядку, але компанія не інтегрувала цю функцію в гаджет, незважаючи на те, що зосередилася на її підтримці іншими пристроями, такими як FreeBuds 3.

Підсумок огляду

Huawei Watch GT2 успішно уникає конкуренції з Apple Watch Series 5 і Samsung Galaxy Active 2, адже вони зайняли нішу з помітно нижчою вартістю.

 

Проте, за своєю вартістю смарт-годинник Huawei стає прямим конкурентом Apple Watch Series 3 2017 року. Apple пропонує більшість тих же функцій фітнесу та здоров’я, але відрізняється операційною системою. Таким чином, ми можемо мати вибір при покупці, вивчивши всі переваги обох варіантів.

Обзор смарт-часов Huawei Watch GT2 - смарт-часы для тренировок

По-перше, якщо ви є користувачем смартфона на Android і шукайте пристрій, який здатний відстежувати тренування, але при цьому має ще й додатковий функціонал, порівняно з фітнес-трекером, Huawei Watch GT2 може стати хорошим рішенням.

По-друге, якщо ви користувач iOS, при цьому ви хочете купити смарт-годинник, але вас не влаштовує короткий час автономної роботи Apple Watch, Huawei Watch GT2 здатний вирішити цю проблему.

Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy, заглядайте сюди частіше, і вас чекає багато корисних статей і просто цікавих публікацій від Блогу Comfy! Тут не нудно! 🙂

94393 0 cookie-check Огляд смарт-годинника Huawei Watch GT2

Читайте також:

Малі, та вдалі: 4 корисних домашніх гаджети, які варто завести в будинку
Малі, та вдалі: 4 корисних домашніх гаджети, які варто завести в будинку
04 Грудня, 2019, 11:59 1116 10
Побутова техніка – велика і дрібна – є в кожному будинку. Зазвичай це стандартний набір пристроїв для готування, прибирання, зберігання продуктів і догляду за собою....
Смотреть результаты
Як скоротити посилання Гугл: 12 способів
Як скоротити посилання Гугл: 12 способів
Короткі посилання виглядають привабливо й акуратно. Це важливо для рекламних кампаній, маркетингу та людей, які часто діляться посиланнями, використовують табличні процесори та тексти із хмари....
Смотреть результаты
Як видалити Інтернет Експлорер: 5 способів
Як видалити Інтернет Експлорер: 5 способів
Internet Explorer – браузер від компанії Microsoft, який до 2015 року входив в обов’язковий комплект програм операційної системи Windows. З виходом системи Windows 10 був...
Смотреть результаты