search
Підписатися

logo

Огляд популярних моделей вакуумних навушників

28 Серпня, 2017, 05:20 7

Велика кількість сучасних гаджетів, що дозволяють здійснювати дзвінки та відеоконференції, грати в ігри та дивитися фільми, стежити за популярними відеороликами або навіть просто слухати музику вимагає від нас багато уваги. Вони задіюють всі способи сприйняття інформації – візуальні, тактильні та звукові. Якщо у випадку з першими двома ви не зможете явно створювати незручності для інших (хіба  якщо ви включите яскравий екран телефону в кінотеатрі), то ось із звуковим сприйняттям все трохи складніше.

Вакуумные наушники.

В першу чергу, перебуваючи в шумному місці, ви не почуєте жодних звуків, що виходять з вашого пристрою. Крім цього, якщо ви зробите гучність на максимум і все ж таки спробуєте вслухатися, то ви створите незручності для безлічі оточуючих вас людей. Взаємоповага – хороша риса і її потрібно цінувати, тому ми вирішили підібрати для вас 10 вакуумних навушників, які дозволять вам не тільки насолоджуватися музикою в шумних місцях, але і зберегти максимальну конфіденційність всіх звуків, що виходять і вашого смартфона.

Сьогодні ми розглянемо такі моделі, які, на наш погляд, будуть цікаві широкому колу користувачів і будуть приємні у всіх відносинах – починаючи від вартості, закінчуючи їх якістю та характеристиками.

 

 PANASONIC RP-HJE118

Фото 3

Ці вакуумні навушники від знаменитого японського виробника мають широкий діапазон відтворюваних частот. Він охоплює 12 Гц – 23 кГц, що є чудовою характеристикою, для такої доступної моделі. PANASONIC RP-HJE118 випускається в 7 різних кольорах корпусу та дротів, чим підкреслює свою динамічність та молодіжність. Серед їх основних плюсів можна виділити:

– якісне звучання зі збалансованим опрацюванням кожної частоти. Вони в змозі відтворити і глибокий бас, і чисті середні частоти, а також яскраві і точні високі.

– безліч колірних рішень дозволить підібрати аксесуар до смаку саме вам.

– за рахунок комплектації трьома різними гумовими амбушюрами, ви зможете підібрати серед них комфортний для вашого вуха розмір.

– перевірені багатьма користувачами – ця модель уже дуже добре зарекомендувала себе як досить якісна і довговічна. При дбайливому використанні вони можуть служити більш 2,5-3х років.

З мінусів досить складно що-небудь написати. При такій вартості і характеристиках – це одна з найбільш вдалих моделей. Хіба що трохи закороткий шнур довжиною лише в 1,1 метра може доставити незручність.

 PANASONIC RP-HJE125 

Фото 4

Дана високоякісна модель навушників є продовженням моделі RP-HJE118 і вигідно відрізняється від неї за низкою чинників. По-перше, діапазон відтворюваних частот у даній моделі став ще більшим – тепер вони здатні відтворювати звуки від 10 Гц до 24 кГц. Дане поліпшення, звичайно ж, найкращим чином позначилося на якості звучання. Серед інших поліпшень можна відзначити збільшення звукової мембрани (випромінювача), діаметр якої тепер складає 10мм, проти 9мм в моделі HJE118. Також зросла чутливість, з 96 дБ / мВт до 97 дБ / мВт в порівнянні з молодшим побратимом. Всі ці поліпшення, які потягли за собою лише незначне збільшення вартості, дозволили домогтися ще кращої якості звучання.

– чудовий звук для свого сегмента – практично відсутні аналоги. Тут і баси, і опрацьовані середні й дзвінкі високі.

– широка колірна гамма наданих моделей – вам буде доступно 9 різних варіантів відтінків корпусу, дротів та амбушюр. Весь цей тандем аксесуарів створює дійсно приємне відчуття, так що ваші навушники будуть виглядати як якісний аксесуар.

– високий рівень комфорту при використанні – ви завжди можете вибрати найбільш підходящий комплект з трьох пар амбушюр йдуть в комплекті.

– якісна збірка та використані матеріали. Дана модель відрізняється високою живучістю і може прослужити вам не один рік.

Серед мінусів, як і у попередньої моделі, можна виділити закороткі дроти навушників, а також вимогливу до якісного джерела сигналу чутливість. Якщо ви підключите їх до якого-небудь вашого гаджету з недостатньою потужністю, то звучання може здатися вам, іноді, не надто гучним.

PHILIPS SHE3700 

Фото 5

Наступними ми пропонуємо розглянути моделі від знаменитої голландської компанії, виробника з багатою історією. Модель Philips SHE3700 є конкурента за вартістю для PANASONIC RP-HJE118, однак, за якістю звучання і характеристикам, вона ближче до їх більш просунутої модифікації – PANASONIC RP-HJE125. Це дуже вигідне поєднання ціни та якості, що, однозначно позначиться на виборі багатьма саме цієї моделі. Також хочемо зазначити відмінний відтворений діапазон частот – від 11 кГц до 22 кГц. Модель має високу чутливість в 105 дБ / мВт, але ось розміри випромінювача, при цьому, менше ніж у попередніх конкурентів і дорівнюють 8,6мм. Серед основних плюсів можна виділити:

– найбільш оптимальне співвідношення ціна-якість.

– якісне звучання, виразні баси, можливо, навіть більш чіткі ніж в PANASONIC RP-HJE125.

– Зовнішній вигляд у даних навушників досить приємний. Як завжди – широка колірна гамма допоможе вам вибрати ідеально підходящу модель.

– довший провід в 1,2 створить більше ступенів свободи при використанні.

Як мінус, можна підкреслити не таку стабільну довговічність, як у моделей PANASONIC. Philips SHE3700 вимагає більш дбайливого і обережного поводження з ними. Звук якісний тільки з огляду на сегмент даних навушників.

PHILIPS SHE3590

Фото 6

Дана модель навушників PHILIPS SHE3590 здатна похвалитися якісним звучанням, привабливим дизайном і оптимальними характеристиками роботи. Діапазон відтворюваних частот дорівнює 12 Гц – 23 кГц, в комплекті з навушниками йде 3 варіанти амбушюр, а колірний вибір пропонує вам варіанти на будь-який смак. Серед основних переваг PHILIPS SHE3590 ми виділяємо наступні:

– зручність використання. Вони прекрасним чином лягають вам у вухо, не викликаючи при цьому будь-якого дискомфорту. Після того як ви підберете оптимальну амбушюру для вас, ви зможете навіть лежати на них, без неприємних відчуттів.

– звучання даних навушників здатне задовольнити практично будь-якого любителя якісного звуку. Баси досить виразні, середні і високі промальовані і відображають всю звукову сцену правильно і з мінімальними спотвореннями.

– відмінний і привабливий дизайн. Зовнішній вигляд навушників не дозволить вам визначити їх реальну ціну на ринку – вони виглядають явно дорожче і привабливіше.

Як мінус можна виділити тонкий, хоч і міцний, шнур. Він легко заплутується. Також є спотворення при відтворенні на максимальній гучності.

PHILIPS SHE3900 

Фото 7

Дану модель навушників можна назвати найпросунутішоїю з трьох моделей PHILIPS, які ми розглянули вище. Позолочені контакти L-подібного роз’єму, чудовий дизайн, відмінний звуковий діапазон в 10 Гц – 22 кГц і велика чутливість в 107 дБ. Дана модель встигла завоювати велику популярність за останні роки на ринку. Її сміливо можна рекомендувати як альтернативу PANASONIC RP-HJE125, які є одним з орієнтирів за ціною / якістю звучання. Безліч колірних рішень, гарне звучання і приємна вартість робить з навушників PHILIPS SHE3900 гідного кандидата для покупки. Ось основні плюси, які ми змогли виділити:

– відмінний рівень комфорту. Наявність трьох амбушюр допоможуть вам підібрати найкращий варіант, враховуючи фізіологію вашого вуха.

– гідний рівень звучання – з частотного діапазону вистачає на гармонійне відтворення всіх частот. Низькі і високі виходять яскравими, а середні виразно чутні.

– зовнішній вигляд дуже привабливий. Виберете свій варіант кольору для найбільшої відповідності вашому стилю.

SONY MDR-EX15LP

Фото 8

Бренд Sony, традиційно, представляє свої вироби під егідою престижності і унікальності. Сьогодні ми розглянемо SONY MDR-EX15LP, яка виділяється різноманітними кольорами корпусу, прийнятною ціною, продуманою конструкцією і, звичайно ж, хорошим звучанням. Дана модель дуже популярна серед фанатів бренду і не тільки – вона має чудові характеристики частотного діапазону – від 8 Гц до 22 кГц, що позитивно позначається на звучанні низьких частот, а також мінімалістичний та продуманий дизайн. Серед основних плюсів даної моделі можна виділити:

– відтворення об’ємного звуку з опрацьованими басами. При цьому збалансовані середні й стримані високі частоти дозволяють сформувати в загальному відмінне звучання.

– три пари змінних амбушюр в комплекті, щоб підібрати оптимальну по комфорту ширину навушників.

– Дуже мала вага пристрою. Ви практично не будете їх відчувати в своїх вухах, що дуже зручно.

До недоліків можна зарахувати деяку крихкість корпусу і дротів. Пластик затонкий, а дріт не дозволить вам безболісно смикнути за нього. Звичайно, все в розумних межах захищено, але те що, можливо, зійшло б з рук у інших моделей, SONY MDR-EX15LP швидше за все, вам не пробачить.

SONY MDR-EX15AP

Фото 9

Модель навушників SONY MDR-EX15AP – це перш за все навушники-гарнітура. З ними ви можете розмовляти по телефону, бо  вони обладнані вбудованим мікрофоном та елементом управління. Вони мають вражаючі характеристики, дуже схожі з моделлю SONY MDR-EX15LP, при цьому мають розширений функціонал.

– легкі, компактні.

– відмінний зовнішній вигляд – завжди приємно дивитися на них, користуватися.

– звучання, особливо басів, викликає захоплення.

– відмінний рівень шумоізоляції – вашій розмові по телефону або прослуховуванню музики нічого не завадить (головне, при цьому, не сильно кричати в мікрофон співрозмовнику ).

– широка колірна гамма допоможе підібрати індивідуальне для вашого стилю забарвлення.

До мінусів, мабуть, можна віднести не завжди довговічний дріт. Він дуже чутливий до механічних пошкоджень, особливо на морозі. Іноді, для найкращого звучання не обійтися без еквалайзера, щоб доналаштувати всі частоти на оптимальний лад. Хоч мікрофон і передає ваш голос чисто, вам доведеться закривати його руками від сильних поривів вітру, бо в ньому мінімальний рівень шумоізоляції.

 ERGO VT-701 

Фото 10

Бренд Ergo добре знайомий покупцям на українському ринку. Він виробляє великий  ряд електроніки та  різних персональних пристроїв. Звичайно ж, у нього є і популярна модель навушників ERGO VT-701. Маючи рекордно-низьку вартість, ці навушники здатні скласти конкуренцію всім раніше перерахованим. Справа в тому, що багато людей не здатні почути ту різницю в звучанні, про яку пишуть в оглядах. Адже вона стає помітна лише в ідеальних умовах використання і на найякісніших пристроях відтворення. Крім того, сам відтворений контент повинен мати високий бітрейт, щоб  гідно оцінити  всі  фірмові напрацювання. Таким чином модель навушників ERGO VT-701 зі своїми стандартними, але прийнятними параметрами звукового діапазону в 20 Гц – 20 кГц і чутливістю в 83 дБ виглядає дуже гідно. Давайте розглянемо за і проти:

– рекордно низька вартість.

– наявність амбушюр різного розміру в комплекті, як у більш дорогих моделей навушників.

– приємний і строгий дизайн, який завжди буде доречний.

– пристойна довжина дроту в 1,2.

Серед недоліків важко виділити явні, враховуючи вартість навушників. Звучання залишається в межах комфортного, поки ви не будете встановлювати максимальну гучність на вашому пристрої. З дротом бажано звертатися дбайливо, та й до допомоги еквалайзера, іноді, бажано вдатися, для отримання більш гармонійного поєднання відтворюваних частот.

 MI PISTON FRESH BLOOM 

Фото 11

Виробник Xiaomi вже не один рік радує нас різними пристроями та аксесуарами до все зростаючого асортименту їх пристроїв. Модель навушників XIAOMI MI PISTON FRESH BLOOM не стала винятком – це новітня модель в металевому корпусі, з різноманітними колірними рішеннями та інноваційними технологіями в сфері поліпшення якості звучання. Компанія з Китаю завжди відрізнялася прагненням до чогось нового і революційного, що часто їй вдавалося, практично те ж саме можна сказати і про навушники MI PISTON FRESH BLOOM. Ось їх основні переваги:

– дані навушники є гарнітурою, так що за ціну найдешевших навушників від конкурента, ви отримаєте від Xiaomi ще й мікрофон в подарунок.

– технологічна начинка з поліпшеною системою демпфірування робить звучання навушників чистішим і гармонійним.

– плоский кабель, який зручніше скручувати (і розкручувати), а значить вирішується одна з головних проблем всіх дротових навушників.

– алюмінієвий корпус, чудова обробка поверхні – прекрасний зовнішній вигляд.

Навушники заслуговують на увагу хоча б тому, що виробник постарався зробити краще все в них, при цьому зберігши максимальний функціонал, високу якість і рекордно низьку, при цьому всьому, ціну. За звучанням в них переважають низькі, так що вони будуть цікаві в першу чергу любителям музики з великою кількістю басів.

JBL T-110

Фото 12

Бренд JBL є одним з жаданих для більшості любителів музики. Безліч портативних музичних пристроїв, колонок та аудіосистем вселяє довіру до даної марки. А якщо врахувати, що за нею стоїть такий гігант як Harman International і Samsung, то стає ясно що JBL T-110 не такі прості, як можуть здатися. Хоча і зовні, навіть недосвідчений покупець зрозуміє «руку майстра» – дизайн даної гарнітури вище всяких похвал. Продуманий, яскравий, унікальний і привертає до себе увагу дизайн (як, власне, і вся продукція JBL) всім своїм виглядом говорить, що вони належать до особливої ​​касти продуктів – престижних, сучасних і спеціально розроблених для однієї мети – приносити задоволення. Дана модель не стала виділятися  якимись  ультра-діапазонами відтворюваних частот і підтримує стандартні 20 Гц -20 кГц діапазон. 9мм драйвер видає якісний бас, а рівень комфорту використання зашкалює. Давайте виділимо основні плюси і мінуси даної гарнітури:

– це все ж гарнітура, а значить її функціональні можливості набагато ширше, ніж у «просто» навушників.

– чудовий зовнішній вигляд, причому в будь-якому колірному оформленні. Традиційні яскраві і помітні кольори JBL грають на руку цьому стилю.

– якісна адаптація до фізіологічних особливостей вуха – ви обов’язково оціните зручність їх використання.

– глибокі баси і досить опрацьовані середні і високі частоти зможуть розгойдати безліч сучасної електронної музики, і не тільки.

– особливий кут вигину штекера під 45 ° – інноваційно і практично.

– хороший мікрофон і достатня звукоізоляція самих навушників.

Але, як і в багатьох інших моделях, та й взагалі в житті, часто є якийсь список мінусів, на який не можна закрити очі. У звучанні переважають баси, а значить не всі любителі музики зможуть без еквалайзера  гідно оцінити звучання JBL T-110. Також, вартість даної гарнітури, все ж, вища деяких попередніх перерахованих моделей, що теж відіграє деяке значення при виборі. Враження від плоского дроту не однозначне – з одного боку не дозволяє йому заплутатися, а з іншого постійно є побоювання його перегнути або поламати.

Висновки

Как выбрать наушники главная

Ми розповіли вам про найпопулярніші моделі навушників, доступних на сьогоднішній день. Серед них є моделі з яскравим дизайном, якісним звучанням або ж дуже доступні за ціною. На наш погляд цього асортименту досить щоб вибрати собі такий чудовий аксесуар, як навушники на кілька років і не пошкодувати про це. Зрозуміло, немає межі досконалості і є більш якісні моделі, які можуть краще звучати і мають більш високі цінники, але це вже вузькоспрямовані, для аудиофилів моделі, які більшості просто не потрібні. Будемо раді вашим відгуками та коментарям.

Оригінальний огляд вакуумних навушників, порівняння, технічні характеристики, поради та рекомендації щодо використання, фото, експерименти зі звуком | Тільки свіжа і корисна інформація про новинки техніки!

 

39605 0 cookie-check Огляд популярних моделей вакуумних навушників

Читайте також:

Ігрова миша: історія, особливості та критерії вибору
Ігрова миша: історія, особливості та критерії вибору
28 Серпня, 2017, 05:07 1715 8
Кіберспорт завоював небачену популярність. Професійні геймери виграють шестизначні суми і обзаводяться власною армією фанатів. Крім виняткової реакції і вміння швидко знаходити вихід з будь-якої ситуації,...
Смотреть результаты
Топ-5 телевізорів літа 2017 – Блог Comfy!
Топ-5 телевізорів літа 2017 - Блог Comfy!
Телевізор практично в кожному будинку є тим пристроєм, завдяки якому, хоч іноді, збирається вся родина разом. Сучасний телевізор перестав бути просто телевізором. Вони стали розумними...
Смотреть результаты
Комп’ютер в школу. Розглядаємо найбільш зручні та необхідні параметри.
Комп'ютер в школу. Розглядаємо найбільш зручні та необхідні параметри.
Зібрати в школу дитину перед початком навчального року є нелегким заходом. Більш того, необхідно ще й забезпечити гідні умови навчання. Щорічно мільйони наших громадян в...
Смотреть результаты