search
Підписатися

logo

Огляд новинок кондиціонерів 2018 року

10 Травня, 2018, 06:19 9

Потроху зима відступає і, хоч ночами ще спостерігаються значні зниження температури, в денний час на вулиці вже можна зустріти людей у футболках. І хоча ми живемо в широті з помірним кліматом, цей самий «помірний клімат», в літню пору, з легкістю може досягати +36 в тіні, а іноді й більше. А це означає, що перебувати вдома без систем охолодження повітря стає практично неможливо.

Підписуйся на наш Telegram-канал

Безумовно, можна «протриматися» ціле літо лише на одному-двох вентиляторах, вологому простирадлу на вікні або фользі, але істотно ситуацію це не змінює. Якщо на вулиці +36 і більше, то і в квартирі буде +36 і навіть більше, бо всі наші побутові прилади, на зразок холодильника, телевізора, варильної поверхні, бойлера або колонки випромінюють тепло. Навіть наш комп’ютер або ноутбук, особливо потужний, здатний виступати маленьким обігрівачем. І як раз в такій ситуації ніякі «народні» засоби порятунку від спеки вже не працюють …

Як би там не було, але все зводиться до того, що установка кондиціонера є чимось необхідним, а не розкішшю. І чи буде це установка вашої першої системи кондиціонування або заміна старого кондиціонера, але ви обов’язково зіткнетеся з вибором нової моделі, в яких досить легко заплутатися. Більш того, існують різні типи кондиціонерів, що може вводити в оману – спліт-системи, мульти спліт-системи, мобільний кондиціонер. Щоб розставити крапки над І, ми будемо розглядати найпопулярніший і, на думку більшості споживачів, зручний вид кондиціонера – спліт-систему. Мульти спліт-система – це точно такий же кондиціонер, тільки з кількома внутрішніми блоками на один теплообмінний зовнішній контур.

І покупця, який навіть визначився з типом кондиціонера ,кількість і вибір моделей, які представлені сьогодні на ринку просто лякають. Саме тому ми вирішили написати для вас про всі цікаві варіанти систем кондиціонування. А щоб це було не просто повторення вже багаторазово-написаного іншими – ми розповімо про всі цікаві новинки, які стали доступними у 2018 році.

Новинки Samsung

1

Компанія Samsung є одним з найбільших постачальників електроніки практично в усіх сферах. Вона виробляє чіпи пам’яті, процесори, контролери, двигуни, акумулятори, дисплеї і багато-багато іншого. Звичайно ж всесвітню популярність компанія заслужила не просто за проникнення в усі сфери промисловості, а й за відмінну якість своєї продукції. Крім того, сучасні пристрої Samsung завжди дуже функціональні, інноваційні та мають прекрасний дизайн. Приємно усвідомлювати, що всі перераховані вище критерії успішно перейняли сучасні кондиціонери Samsung – всі вони мають прекрасний зовнішній вигляд, дуже продумані, з боку електроніки і функціонально оснащені «під зав’язку». І якщо раніше ми сміялися над «холодильником з доступом в інтернет» або іншою подібною побутовою технікою, то тепер, можливість віддалено, через мобільний додаток, управляти кондиціонером, дуже цінується.

Крім цього, кондиціонери компанії Samsung дуже надійні – в них використовується цифровий інвертор, який гарантує не тільки тиху роботу, а й дуже надійну, з низьким енергоспоживанням.

Так, наприклад, новий кондиціонер Samsung:

Кондиционер сплит Samsung AR09MSPXBWKNER

Здатний бути на 68% більш економічним по споживанню електроенергії, ніж багато звичайних моделей конкурентів, що дуже навіть істотно. Адже витрати на електрику це одна з основних статей, на які ми витрачаємо кошти, в літню пору року. Крім цього, дана модель здатна ефективніше працювати, за рахунок збільшеного в розмірах вентилятора – це дає майже дворазовий приріст в швидкості охолодження, в порівнянні з подібними моделями конкурентів.

Серед інноваційних рішень можна виділити систему, яка запобігає явним потокам холодного повітря, рівномірно розподіляючи його через 21000 отворів в корпусі кондиціонера. Адже саме так звані «протяги» з крижаного повітря і доставляють основний дискомфорт при роботі з кондиціонованим повітрям – тепер охолодження відбуватиметься плавно і практично непомітно.

Ще багато позитивних особливостей можна описати про дану модель – найтонше очищення повітря, аж до захисту від вірусів, що літають у повітрі і дистанційне керування зі смартфона. Також важливим моментом є захист від перепадів напруги в мережі для компресора зовні і його контролера, завдяки вбудованому стабілізатору напруги.

Звичайно ж, весь цей ультрасучасний комплект обладнання має не найнижчий цінник, але з огляду на якість та його довговічність, через років так 10 стабільної роботи, ви, можливо, ще похвалите самі себе, що вибрали саме цей варіант.

Також, у Samsung є інші, значно більш доступні моделі з інверторним двигуном, які дуже надійні та економічні

Моделі LG

2

Практично аналогічну по функціональності та надійності модель пропонує компанія LG.

Кондиционер сплит LG DM09RP.NSJR0 / DM09RP.UL2R0

У ній і можливість управління зі смартфона, через Wi-Fi, і передовий економічний інвертор, який економить електроенергію і неймовірно довговічний, а також безліч корисних можливостей фільтрації повітря.

Так, наприклад, буде корисна функція розумного контролю витрат електроенергії, яка доступна і на пульті управління, і на смартфоні. Також ви можете в реальному часі спостерігати всі налаштування, які встановлені на кондиціонері, а ще бачити наскільки змінюється температура в приміщенні.

Як і «колегам» з компанії Samsung кондиціонерам LG властива інноваційність – безліч продуманих функцій, дуже тихий режим роботи – до 19 дБ, 10-річна гарантія на інвертор і трирічна на сам кондиціонер, і при цьому виготовлення в рідній країні – Південній Кореї. Всі ці, здавалося б, незначні функції, одна за однією створюють той самий впізнаваний, якісний продукт, який буде служити нам дуже довгі роки.

Окремо хочеться згадати один з оригінальних продуктів компанії, за його незвичайний зовнішній вигляд і, відповідно, більш зручний спосіб установки:

Кондиціонер спліт LG A09IWK (A09UWK)

Також в арсеналі компанії LG є інші нові моделі, що працюють з інверторним компресором, але мають трохи меншу функціональність, що дуже добре відбилося на їх вартості:

Останні розробки Panasonic

3

Компанія Panasonic дуже знаменита не тільки на своїй батьківщині – в Японії, а й у всьому світі. Спектр її діяльності дуже широкий і, звичайно ж, не оминув він увагою і галузь побутових спліт-систем кондиціонування.

Найбільш популярними моделями, будуть представники з серії Делюкс:

Кондиционер сплит Panasonic CS-E12RKDW / CU-E12RKD

У цій серії у всіх моделей встановлено найсучасніший інверторний компресор, безліч інтелектуальних систем енергозбереження, захисту від перепадів напруги і включення після відновлення подачі електрики. Також вони можуть похвалитися фірмовою системою очищення повітря Nanoe-G, яка знищує патогенні і небезпечні бактерії, віруси і спори грибків, що знаходяться в повітрі.

Безліч продуманих дрібниць, на зразок технології усунення неприємних запахів при запуску кондиціонера, м’яке осушення повітря, різні пульти управління (провідні та безпровідні), «гарячий старт» – коли кондиціонер не починає дути теплим повітрям, поки не прогріється тощо, роблять з нього дуже цікавий варіант для установки в кожному будинку або квартирі. Додати до цього особливо якісні компоненти зовнішнього блоку, які здатні в три рази довше прослужити, ніж «звичайні» пристрої конкурентів, зручний спосіб обслуговування навіть у висотних будинках і самодіагностику, то ви маєте відмінного конкурента всім вище перерахованим моделям.

Також у компанії є більш доступна система з серії Стандарт:

Кондиционер сплит Panasonic CS-BE20TKD / CU-BE20TKD

У ній менше автоматичних функцій налаштувань, регулювання та функцій економії енергії, проте її інверторний компресор є вигідним рішенням як в області економічності, довговічності, так і стосовно видаваного шуму. У даних моделях у вас буде найголовніше, що повинно бути в кондиціонері – якісне обладнання для обігріву або охолодження вашого житла і, при цьому, без будь-яких надмірностей. При цьому вони зберегли свою простоту обслуговування навіть в квартирах, можливості комфортного обігріву, чищення фільтрів, і автоматики, що перемикає кондиціонер з охолодження на обігрів, якщо це необхідно.

Цікаві моделі Neoclima

5

Широку популярність у нас отримали моделі кондиціонерів фірми Neoclima. Уже понад 10 років ця компанія, яка використовує досить неординарний підхід у своїй підприємницькій діяльності, є дуже популярним гравцем на ринку кліматичного обладнання. Маючи в своєму портфелі комерційні рішення і побутові системи, компанія змогла отримати і примножити отриманий досвід за чималі роки роботи на цьому ринку. І як підсумок, нашій увазі представлені численні варіанти спліт-систем, побутового і бізнес-класу, які багато в чому не поступаються більш іменитим рішенням по надійності і функціональності.

Найсучаснішою новинкою, яка з’явилася в арсеналі компанії, можна назвати інверторну серію кондиціонерів Miura:

Кондиционер сплит Neoclima NS-09MQIw / NU-09AHQIw

Її інноваційні рішення, якими вона просто пронизана, спрямовані на ряд конкретних завдань – легкість в обслуговуванні, чищенні, установці, ремонті, якщо буде потрібно, а значить і менша вартість всіх цих процедур. Крім того, це дуже технологічний продукт, що має низьке енергоспоживання, рівень шуму і високу якість використовуваних комплектуючих. У ньому є можливість управління зі смартфона, здатність працювати на обігрів навіть коли за вікном -15 °, іонізація повітря, і система самоочищення заморожуванням.

Основним бонусом при всіх цих широких можливостях є те, що дана модель кондиціонера значно доступніша в ціні, ніж її аналоги у знаменитих брендових конкурентів, а значить, вона може гідно з ними конкурувати.

У компанії також є безліч інших цікавих моделей, які вже зарекомендували себе і перевірені безліччю покупців.

Тут знайдеться варіант для будь-якого інтер’єру, бюджету і площі.

Кондиціонери Vestfrost

Пристрої цієї датської марки вже понад півстоліття успішно продаються в усьому світі і славиться вона, в першу чергу, своїм якісним холодильним обладнанням. Крім зручних холодильників, з масою власних функціональних розробок, в компанії виробляють хороші кондиціонери.

Інверторна серія кондиціонерів Vestfrost має всі переваги подібних пристроїв – тихі, надійні, економічні – клас енергоспоживання А +. Крім того, дана модель спліт-системи здатна працювати при дуже низьких температурах на обігрів – навіть в -15 градусів вона зможе повноцінно функціонувати, обігріваючи ваш будинок. Ну а такі особливості як багатокомпонентний фільтр, який комплексно очищає повітря, іонізація, що вбиває бактерії і віруси, незалежні шторки, що створюють «тривимірний» потік повітря, додають моделі очок в очах кожного покупця.

Також варто відзначити, що, придбавши спеціальний модуль, ви зможете управляти даними кондиціонером через смартфон. А ще виробник намагається створювати свою продукцію з дуже зручних і однакових компонентів, для легкої та швидкої заміни і обслуговування, в разі поломок. Це важливий факт, бо зручність сервісу і його «легкість» економить не тільки ваш час, а й гроші.

Кондиціонери бренду Сooper & Hunter

6

Несправедливо було б розповідаючи про кондиціонери не згадати імениту американську фірму Сooper & Hunter. Її широкий асортимент продукції, що включає в себе обігрівачі, кулери для води і системи її очищення, зволожувачі повітря та, звичайно ж, безліч типів кондиціонування, вже 15 років як завоювали популярність на ринках різних країн і продовжують розширювати свій асортимент. Однією з найновіших серій цього виробника можна назвати побутовий модельний ряд Veritas.

Серед його ключових особливостей виділяється 7-ступінчастий фільтр, можливість управління зі смартфона, іонізація повітря за допомогою новітніх розробок у цій сфері, можливість працювати, коли за вікном -24 градуси або ж +48. Також, при складанні даної серії, застосовується найвищий рівень контролю якості, який відповідає преміальним продуктам і краще програмне забезпечення для інтелектуальної роботи внутрішніх компонентів.

Зручність використання нових кондиціонерів Сooper & Hunter проявляється у всьому – першокласний пульт управління, з підсвічуванням, покриттям проти бактерій і вбудованим датчиком температури, величезний робочий діапазон напруги в мережі – від 96 до 260В. Тиха робота инверторного двигуна неодноразово відзначалася великою кількістю позитивних відгуків, а знижене енергоспоживання однозначно порадує кожну сім’ю, за підсумками місяця використання.

Що ж вибрати?

Обзор рынка кондиционеров в Украине - брендовый кондиционер

Ми розповіли вам про останні моделі кондиціонерів різних брендів – від найзнаменитіших і престижних, до менш відомих, але, при цьому, не менш значимих у своїй сфері. Всі вони оснащені сучасними і надійними інверторами, що гарантують їм довговічність і тиху роботу, а безліч фірмових функцій у кожної моделі можуть зацікавити навіть прискіпливого покупця.

Великий асортимент, навіть серед нових моделей, не повинен вас лякати, бо всі вони мають свої яскраві і характерні особливості. Південнокорейські бренди на кшталт Samsung і LG дуже ретельно продумують свій дизайн, крім функціональних особливостей, так що вони мають сподобатися любителям візуально-досконалих пристроїв. Багато японських і європейських компаній, на кшталт Panasonic, Neoclima, Vestfrost застосовують кращі технології і сучасні розробки всередині своїх продуктів – так що купуючи їх, ви можете бути впевнені, що придбали дуже практичний пристрій.

Що ж стосується вибору більш конкретної моделі, то все зводиться до потужності (площі охолоджуваного приміщення) і необхідному функціоналу, який вимагається від кондиціонера. Виходячи з цього, коло відповідних вам пристроїв значно звузиться. Ну а завершальним фактором може служити термін гарантії, рівень шуму і, звичайно ж, ціна. Адже, зрештою, не хочеться витрачати дуже великі суми тільки на нову техніку, з урахуванням що попереду літо і сезони відпусток.

Однак ми рекомендуємо вам врахувати, що всі кондиціонери мають властивість сушити повітря в приміщенні, де вони застосовуються. Щоб уникнути надмірно висушеного повітря (що негативно позначатиметься не лише на деяких предметах інтер’єру, але і  на вашому здоров’ї), не забудьте придбати такий важливий аксесуар як зволожувач повітря.

Цей побутовий прилад складно переоцінити, особливо якщо в будинку є маленькі діти або люди, з хронічними «ЛОР»-захворюваннями. Разом з кондиціонером вони будуть доповнювати один одного і у вашій квартирі або будинку завжди буде найкраща і здорова атмосфера.

51886 0 cookie-check Огляд новинок кондиціонерів 2018 року

Читайте також:

Як включити динамічне блокування уWindows 10, і навіщо воно потрібне – Блог Comfy!
Як включити динамічне блокування уWindows 10, і навіщо воно потрібне - Блог Comfy!
10 Травня, 2018, 04:56 1666 5
Microsoft регулярно представляє нам оновлення своєї популярної операційної системи для комп’ютерів Windows 10, щоб зробити її більш зручною. Найімовірніше, про популярність Windows говорити не варто,...
Смотреть результаты
Модельний ряд ноутбуків Acer
Модельний ряд ноутбуків Acer
1246946Вибираючи новий ноутбук, ми нерідко орієнтуємося на улюблені бренди. Одним з найпопулярніших таких брендів є Acer. Звичайно, може і не зовсім правильно в першу чергу...
Смотреть результаты
Модельний ряд планшетів Huawei
Модельний ряд планшетів Huawei
Модельний ряд планшетних комп’ютерів компанії Huawei не такий великий, як у смартфонах, але розібратися в ньому не менш цікаво. Планшетний комп’ютер є досить своєрідним пристроєм, ...
Смотреть результаты