10/05/18,

18:19

Огляд новинок кондиціонерів 2018 року

Потроху зима відступає і, хоч ночами ще спостерігаються значні зниження температури, в денний час на вулиці вже можна зустріти людей у футболках. І хоча ми живемо в широті з помірним кліматом, цей самий «помірний клімат», в літню пору, з легкістю може досягати +36 в тіні, а іноді й більше. А це означає, що перебувати вдома без систем охолодження повітря стає практично неможливо.

Підписуйся на наш Telegram-канал

Безумовно, можна «протриматися» ціле літо лише на одному-двох вентиляторах, вологому простирадлу на вікні або фользі, але істотно ситуацію це не змінює. Якщо на вулиці +36 і більше, то і в квартирі буде +36 і навіть більше, бо всі наші побутові прилади, на зразок холодильника, телевізора, варильної поверхні, бойлера або колонки випромінюють тепло. Навіть наш комп’ютер або ноутбук, особливо потужний, здатний виступати маленьким обігрівачем. І як раз в такій ситуації ніякі «народні» засоби порятунку від спеки вже не працюють …

Як би там не було, але все зводиться до того, що установка кондиціонера є чимось необхідним, а не розкішшю. І чи буде це установка вашої першої системи кондиціонування або заміна старого кондиціонера, але ви обов’язково зіткнетеся з вибором нової моделі, в яких досить легко заплутатися. Більш того, існують різні типи кондиціонерів, що може вводити в оману – спліт-системи, мульти спліт-системи, мобільний кондиціонер. Щоб розставити крапки над І, ми будемо розглядати найпопулярніший і, на думку більшості споживачів, зручний вид кондиціонера – спліт-систему. Мульти спліт-система – це точно такий же кондиціонер, тільки з кількома внутрішніми блоками на один теплообмінний зовнішній контур.

І покупця, який навіть визначився з типом кондиціонера ,кількість і вибір моделей, які представлені сьогодні на ринку просто лякають. Саме тому ми вирішили написати для вас про всі цікаві варіанти систем кондиціонування. А щоб це було не просто повторення вже багаторазово-написаного іншими – ми розповімо про всі цікаві новинки, які стали доступними у 2018 році.

Новинки Samsung

1

Компанія Samsung є одним з найбільших постачальників електроніки практично в усіх сферах. Вона виробляє чіпи пам’яті, процесори, контролери, двигуни, акумулятори, дисплеї і багато-багато іншого. Звичайно ж всесвітню популярність компанія заслужила не просто за проникнення в усі сфери промисловості, а й за відмінну якість своєї продукції. Крім того, сучасні пристрої Samsung завжди дуже функціональні, інноваційні та мають прекрасний дизайн. Приємно усвідомлювати, що всі перераховані вище критерії успішно перейняли сучасні кондиціонери Samsung – всі вони мають прекрасний зовнішній вигляд, дуже продумані, з боку електроніки і функціонально оснащені «під зав’язку». І якщо раніше ми сміялися над «холодильником з доступом в інтернет» або іншою подібною побутовою технікою, то тепер, можливість віддалено, через мобільний додаток, управляти кондиціонером, дуже цінується.

Крім цього, кондиціонери компанії Samsung дуже надійні – в них використовується цифровий інвертор, який гарантує не тільки тиху роботу, а й дуже надійну, з низьким енергоспоживанням.

Так, наприклад, новий кондиціонер Samsung:

Кондиционер сплит Samsung AR09MSPXBWKNER

Здатний бути на 68% більш економічним по споживанню електроенергії, ніж багато звичайних моделей конкурентів, що дуже навіть істотно. Адже витрати на електрику це одна з основних статей, на які ми витрачаємо кошти, в літню пору року. Крім цього, дана модель здатна ефективніше працювати, за рахунок збільшеного в розмірах вентилятора – це дає майже дворазовий приріст в швидкості охолодження, в порівнянні з подібними моделями конкурентів.

Серед інноваційних рішень можна виділити систему, яка запобігає явним потокам холодного повітря, рівномірно розподіляючи його через 21000 отворів в корпусі кондиціонера. Адже саме так звані «протяги» з крижаного повітря і доставляють основний дискомфорт при роботі з кондиціонованим повітрям – тепер охолодження відбуватиметься плавно і практично непомітно.

Ще багато позитивних особливостей можна описати про дану модель – найтонше очищення повітря, аж до захисту від вірусів, що літають у повітрі і дистанційне керування зі смартфона. Також важливим моментом є захист від перепадів напруги в мережі для компресора зовні і його контролера, завдяки вбудованому стабілізатору напруги.

Звичайно ж, весь цей ультрасучасний комплект обладнання має не найнижчий цінник, але з огляду на якість та його довговічність, через років так 10 стабільної роботи, ви, можливо, ще похвалите самі себе, що вибрали саме цей варіант.

Також, у Samsung є інші, значно більш доступні моделі з інверторним двигуном, які дуже надійні та економічні

Моделі LG

2

Практично аналогічну по функціональності та надійності модель пропонує компанія LG.

Кондиционер сплит LG DM09RP.NSJR0 / DM09RP.UL2R0

У ній і можливість управління зі смартфона, через Wi-Fi, і передовий економічний інвертор, який економить електроенергію і неймовірно довговічний, а також безліч корисних можливостей фільтрації повітря.

Так, наприклад, буде корисна функція розумного контролю витрат електроенергії, яка доступна і на пульті управління, і на смартфоні. Також ви можете в реальному часі спостерігати всі налаштування, які встановлені на кондиціонері, а ще бачити наскільки змінюється температура в приміщенні.

Як і «колегам» з компанії Samsung кондиціонерам LG властива інноваційність – безліч продуманих функцій, дуже тихий режим роботи – до 19 дБ, 10-річна гарантія на інвертор і трирічна на сам кондиціонер, і при цьому виготовлення в рідній країні – Південній Кореї. Всі ці, здавалося б, незначні функції, одна за однією створюють той самий впізнаваний, якісний продукт, який буде служити нам дуже довгі роки.

Окремо хочеться згадати один з оригінальних продуктів компанії, за його незвичайний зовнішній вигляд і, відповідно, більш зручний спосіб установки:

Кондиціонер спліт LG A09IWK (A09UWK)

Також в арсеналі компанії LG є інші нові моделі, що працюють з інверторним компресором, але мають трохи меншу функціональність, що дуже добре відбилося на їх вартості:

Останні розробки Panasonic

3

Компанія Panasonic дуже знаменита не тільки на своїй батьківщині – в Японії, а й у всьому світі. Спектр її діяльності дуже широкий і, звичайно ж, не оминув він увагою і галузь побутових спліт-систем кондиціонування.

Найбільш популярними моделями, будуть представники з серії Делюкс:

Кондиционер сплит Panasonic CS-E12RKDW / CU-E12RKD

У цій серії у всіх моделей встановлено найсучасніший інверторний компресор, безліч інтелектуальних систем енергозбереження, захисту від перепадів напруги і включення після відновлення подачі електрики. Також вони можуть похвалитися фірмовою системою очищення повітря Nanoe-G, яка знищує патогенні і небезпечні бактерії, віруси і спори грибків, що знаходяться в повітрі.

Безліч продуманих дрібниць, на зразок технології усунення неприємних запахів при запуску кондиціонера, м’яке осушення повітря, різні пульти управління (провідні та безпровідні), «гарячий старт» – коли кондиціонер не починає дути теплим повітрям, поки не прогріється тощо, роблять з нього дуже цікавий варіант для установки в кожному будинку або квартирі. Додати до цього особливо якісні компоненти зовнішнього блоку, які здатні в три рази довше прослужити, ніж «звичайні» пристрої конкурентів, зручний спосіб обслуговування навіть у висотних будинках і самодіагностику, то ви маєте відмінного конкурента всім вище перерахованим моделям.

Також у компанії є більш доступна система з серії Стандарт:

Кондиционер сплит Panasonic CS-BE20TKD / CU-BE20TKD

У ній менше автоматичних функцій налаштувань, регулювання та функцій економії енергії, проте її інверторний компресор є вигідним рішенням як в області економічності, довговічності, так і стосовно видаваного шуму. У даних моделях у вас буде найголовніше, що повинно бути в кондиціонері – якісне обладнання для обігріву або охолодження вашого житла і, при цьому, без будь-яких надмірностей. При цьому вони зберегли свою простоту обслуговування навіть в квартирах, можливості комфортного обігріву, чищення фільтрів, і автоматики, що перемикає кондиціонер з охолодження на обігрів, якщо це необхідно.

Цікаві моделі Neoclima

5

Широку популярність у нас отримали моделі кондиціонерів фірми Neoclima. Уже понад 10 років ця компанія, яка використовує досить неординарний підхід у своїй підприємницькій діяльності, є дуже популярним гравцем на ринку кліматичного обладнання. Маючи в своєму портфелі комерційні рішення і побутові системи, компанія змогла отримати і примножити отриманий досвід за чималі роки роботи на цьому ринку. І як підсумок, нашій увазі представлені численні варіанти спліт-систем, побутового і бізнес-класу, які багато в чому не поступаються більш іменитим рішенням по надійності і функціональності.

Найсучаснішою новинкою, яка з’явилася в арсеналі компанії, можна назвати інверторну серію кондиціонерів Miura:

Кондиционер сплит Neoclima NS-09MQIw / NU-09AHQIw

Її інноваційні рішення, якими вона просто пронизана, спрямовані на ряд конкретних завдань – легкість в обслуговуванні, чищенні, установці, ремонті, якщо буде потрібно, а значить і менша вартість всіх цих процедур. Крім того, це дуже технологічний продукт, що має низьке енергоспоживання, рівень шуму і високу якість використовуваних комплектуючих. У ньому є можливість управління зі смартфона, здатність працювати на обігрів навіть коли за вікном -15 °, іонізація повітря, і система самоочищення заморожуванням.

Основним бонусом при всіх цих широких можливостях є те, що дана модель кондиціонера значно доступніша в ціні, ніж її аналоги у знаменитих брендових конкурентів, а значить, вона може гідно з ними конкурувати.

У компанії також є безліч інших цікавих моделей, які вже зарекомендували себе і перевірені безліччю покупців.

Тут знайдеться варіант для будь-якого інтер’єру, бюджету і площі.

Кондиціонери Vestfrost

Пристрої цієї датської марки вже понад півстоліття успішно продаються в усьому світі і славиться вона, в першу чергу, своїм якісним холодильним обладнанням. Крім зручних холодильників, з масою власних функціональних розробок, в компанії виробляють хороші кондиціонери.

Інверторна серія кондиціонерів Vestfrost має всі переваги подібних пристроїв – тихі, надійні, економічні – клас енергоспоживання А +. Крім того, дана модель спліт-системи здатна працювати при дуже низьких температурах на обігрів – навіть в -15 градусів вона зможе повноцінно функціонувати, обігріваючи ваш будинок. Ну а такі особливості як багатокомпонентний фільтр, який комплексно очищає повітря, іонізація, що вбиває бактерії і віруси, незалежні шторки, що створюють «тривимірний» потік повітря, додають моделі очок в очах кожного покупця.

Також варто відзначити, що, придбавши спеціальний модуль, ви зможете управляти даними кондиціонером через смартфон. А ще виробник намагається створювати свою продукцію з дуже зручних і однакових компонентів, для легкої та швидкої заміни і обслуговування, в разі поломок. Це важливий факт, бо зручність сервісу і його «легкість» економить не тільки ваш час, а й гроші.

Кондиціонери бренду Сooper & Hunter

6

Несправедливо було б розповідаючи про кондиціонери не згадати імениту американську фірму Сooper & Hunter. Її широкий асортимент продукції, що включає в себе обігрівачі, кулери для води і системи її очищення, зволожувачі повітря та, звичайно ж, безліч типів кондиціонування, вже 15 років як завоювали популярність на ринках різних країн і продовжують розширювати свій асортимент. Однією з найновіших серій цього виробника можна назвати побутовий модельний ряд Veritas.

Серед його ключових особливостей виділяється 7-ступінчастий фільтр, можливість управління зі смартфона, іонізація повітря за допомогою новітніх розробок у цій сфері, можливість працювати, коли за вікном -24 градуси або ж +48. Також, при складанні даної серії, застосовується найвищий рівень контролю якості, який відповідає преміальним продуктам і краще програмне забезпечення для інтелектуальної роботи внутрішніх компонентів.

Зручність використання нових кондиціонерів Сooper & Hunter проявляється у всьому – першокласний пульт управління, з підсвічуванням, покриттям проти бактерій і вбудованим датчиком температури, величезний робочий діапазон напруги в мережі – від 96 до 260В. Тиха робота инверторного двигуна неодноразово відзначалася великою кількістю позитивних відгуків, а знижене енергоспоживання однозначно порадує кожну сім’ю, за підсумками місяця використання.

Що ж вибрати?

Обзор рынка кондиционеров в Украине - брендовый кондиционер

Ми розповіли вам про останні моделі кондиціонерів різних брендів – від найзнаменитіших і престижних, до менш відомих, але, при цьому, не менш значимих у своїй сфері. Всі вони оснащені сучасними і надійними інверторами, що гарантують їм довговічність і тиху роботу, а безліч фірмових функцій у кожної моделі можуть зацікавити навіть прискіпливого покупця.

Великий асортимент, навіть серед нових моделей, не повинен вас лякати, бо всі вони мають свої яскраві і характерні особливості. Південнокорейські бренди на кшталт Samsung і LG дуже ретельно продумують свій дизайн, крім функціональних особливостей, так що вони мають сподобатися любителям візуально-досконалих пристроїв. Багато японських і європейських компаній, на кшталт Panasonic, Neoclima, Vestfrost застосовують кращі технології і сучасні розробки всередині своїх продуктів – так що купуючи їх, ви можете бути впевнені, що придбали дуже практичний пристрій.

Що ж стосується вибору більш конкретної моделі, то все зводиться до потужності (площі охолоджуваного приміщення) і необхідному функціоналу, який вимагається від кондиціонера. Виходячи з цього, коло відповідних вам пристроїв значно звузиться. Ну а завершальним фактором може служити термін гарантії, рівень шуму і, звичайно ж, ціна. Адже, зрештою, не хочеться витрачати дуже великі суми тільки на нову техніку, з урахуванням що попереду літо і сезони відпусток.

Однак ми рекомендуємо вам врахувати, що всі кондиціонери мають властивість сушити повітря в приміщенні, де вони застосовуються. Щоб уникнути надмірно висушеного повітря (що негативно позначатиметься не лише на деяких предметах інтер’єру, але і  на вашому здоров’ї), не забудьте придбати такий важливий аксесуар як зволожувач повітря.

Цей побутовий прилад складно переоцінити, особливо якщо в будинку є маленькі діти або люди, з хронічними «ЛОР»-захворюваннями. Разом з кондиціонером вони будуть доповнювати один одного і у вашій квартирі або будинку завжди буде найкраща і здорова атмосфера.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Товары

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: