search
Підписатися

logo

Нові прошивки для AirPods та вихід iOS 16 RC — що залишилося в тіні після Wonderlust 2023

13 Вересня, 2023, 11:57 0

Отже, учора, під час довгоочікуваної презентації Apple Wonderlust 2023 нам показали чимало нового та цікавого, проте деякі новинки залишилися за кадром. А саме оновлення ПЗ — вихід нових прошивок для AirPods, AirPods Pro та AirPods Max, а також поява ОС iOS 16.7 Release Candidate, які вчора стали доступними для інсталяції. Розберемося докладніше в тому, що це за апгрейди, чим вони цікаві та як їх можна встановити.

Нові прошивки для AirPods, AirPods Pro та AirPods Max

Що ж, компанія Apple не стала чекати виходу фінальної версії ОС iOS 17 для звичайних користувачів, щоби приурочити до нього апгрейд прошивки для яблучних навушників, і викотила патчі з обновками для AirPods  вже вчора. Водночас отримати нову прошивку пощастило не лишень AirPods, а й більш просунутим версіям гарнітур — AirPods Pro і AirPods Max. Ці три лінійки отримали прошивки версії 6A300, яка принесла їм деякі покращення в автоматичному перемиканні, а ще кнопку вимкнення та увімкнення звуку викликів.

Дуже навіть нівроку, чи не так? Проте моделі AirPods Pro 2 дісталося дещо крутіше. Версія прошивки для цієї гарнітури трохи інша, 6A301, тому й функціонал трохи відрізняється. Наприклад, як вже рапортують задоволені користувачі, які встигли оновитися і протестувати функціонал, що відкрився із цим патчем, після установки оновлення 6A301 AirPods Pro 2 отримують ще й опції адаптивного аудіо з шумозаглушенням, а ще — можливість відстеження розмов і персоналізації гучності.

Як встановити нову прошивку на свої AirPods?

  • Під’єднайте до iPhone гарнітуру AirPods.
  • Помістіть навушники в кейс-зарядку і залиште ненадовго. Достатньо, в принципі, приблизно 5 хвилин — за цей час пристрій автоматично завантажить та встановить нову версію прошивки для гарнітури.
  • Зайдіть у налаштування свого айфону. Тут вам потрібно знайти в розділі «Основні» підрозділ «Про цей пристрій», і вже в ньому вибрати пункт із назвою навушників — тут ви зможете перевірити версію прошивки своїх яблучних навушників. 

Вихід iOS 16.7 Release Candidate

Друге цікаве оновлення, яке ми отримали після цієї презентації — вихід загальнодоступної версії iOS 16.7 Release Candidate для iPhone. І так, під час прези цій обновці теж не приділили особливої уваги, але вона по-своєму цікава, хоча б тим, що передрелізна версія операційної системи iOS 16.7 Release Candidate по суті є майже фінальною версією нової ОС для iPhone.

Збірка під номером 20H18 являє собою вже стабільну ОС із виправленими помилками, які були виявлені в попередніх тестових версіях, і нововведеннями, котрі вже засвітилися раніше. А ось чекати, що у фінальній версії iOS 17 для користувачів з’являться ті нові опції, яких не було в iOS 16 RC, все ж не варто — передрелізні версії ОС в цьому плані вже максимально близькі до фінальних користувальницьких операційних систем. Тому якщо й варто чекати на те, що розробники в них досі не додали, то вже з наступними оновленнями протягом року.

Ну і нагадаємо, звичайно ж, що операційна система iOS 16 RC не є загальнодоступною версією користувача — це теж тестовий патч для розробників і користувачів із відповідними бета-профілями, оскільки на даному етапі повна стабільність нової ОС все ще не гарантована. Тому враховуйте цю інформацію, якщо ви раптом вирішите поекспериментувати з установкою передрелізної версії ОС, і об’єктивно оцінюйте можливі ризики та складності.

Розмір патчу оновлення iOS 16.7 Release Candidate становить близько 5,3 ГБ, а завантаження доступне «по повітрю».

128877 1 cookie-check Нові прошивки для AirPods та вихід iOS 16 RC — що залишилося в тіні після Wonderlust 2023

Читайте також:

Trade-In у COMFY — вигідний обмін старого на нове!
Trade-In у COMFY — вигідний обмін старого на нове!
08 Вересня, 2023, 10:53 3472
А ви знали, що у COMFY діє програма Trade-In? Так, у нас ви можете поміняти старий гаджет на новий, щоб отримати хорошу знижку на покупку...
Смотреть результаты
Вихід iOS 17 — коли чекати і що принесе оновлення
Вихід iOS 17 — коли чекати і що принесе оновлення
Нова версія операційної системи для iPhone, iOS 17, зовсім скоро повинна вийти глобальним оновленням для користувачів, і власники айфонів із нетерпінням чекають на цей момент....
Смотреть результаты
Осіння презентація новинок Apple 2023 — коли буде і що покажуть
Осіння презентація новинок Apple 2023 — коли буде і що покажуть
Друзі, незабаром у нас відбудеться крута подія, на яку весь рік чекали шанувальники гаджетів від бренда Apple, та й не лише вони — нова презентація...
Смотреть результаты