search
Підписатися

logo

Найсвіжіший огляд захищеного ноутбука Dell Latitude Rugged Extreme

09 Серпня, 2018, 11:19 10

Як слід розуміти з назви моделі ноутбука, він обов’язково повинен бути захищений під час непередбачених або навіть екстремальних умов.

Зміст

Характеристики моделі

Захисні властивості

Зовнішній вигляд і конструкція

Клавіатура і тачпад

Екран і стилус

Мультимедіа

Продуктивність

Нагрівання, рівень шуму

Автономна робота

Операційна система

Чи є аналоги

Поради щодо вибору – на що варто звернути увагу?

Підсумки

Трапляється таке, коли ми щось проливаємо на свій ноутбук або беремо його з собою на відпочинок, в нього потрапляє пил або пісок на пляжі, і він відмовляється далі працювати. У цей момент до нас приходить усвідомлення того, а як прекрасно було б, якби наш ноутбук мав захист від попадання в нього води, пилу і піску. Саме такий захист має серія ноутбуків Dell Latitude Rugged Extreme. Використовувати такий ноутбук як звичайний домашній буде, швидше за все, неправильно, але якщо нам необхідний комп’ютер для нестандартних умов, то подібне рішення від Dell може дуже стати в нагоді.

Підписуйся на наш Telegram-канал

Характеристики моделі

Самый свежий обзор ноутбука Dell Latitude Rugged Extreme - внешний вид ноутбука

Варто розуміти, що ноутбук Dell Latitude Rugged Extreme має практично ідеальний захист від зовнішнього впливу, якщо порівнювати його з іншими ноутбуками з подібної серії. Високої продуктивності від нього очікувати не варто, адже він більше розрахований на захист своїх компонентів і ваших персональних даних в екстремальних умовах. Що ж стосується апаратних характеристик, то ноутбук має процесор, починаючи від Intel Core i3, але в залежності від редакції моделі це може бути і Core i5 і Core i7. Об’єм оперативної пам’яті складає 4 Гб на модулі DDR4, вбудована ж при цьому має обсяг 256 Гб – це SSD-диск. Працювати апаратна система буде за допомогою операційної системи Windows 10 Pro.

Захисні властивості

планшет в экстремальных условиях

Ось що можна відзначити в ноутбуці Dell Latitude Rugged Extreme, так це його захист від впливу зовнішніх подразників. По-перше, ноутбук має ступінь захисту за стандартом IP65. Якщо розібратися більш детально в даній абревіатурі, то можна зрозуміти наступне – ноутбук надійно захищений від попадання пилу, який йому зовсім не страшний. Захист від попадання вологи так само присутній, але лише в тому вигляді, коли ноутбук захищений від попадання бризок, наприклад, ми зможемо користуватися ним безперешкодно під час дощу, але кидати його у воду вкрай не бажано. По-друге, крім цього, корпус ноутбука надійно прогумований, тому його падіння на землю або на підлогу, не повинні призводити до пошкоджень.

Зовнішній вигляд і конструкція

Самый свежий обзор ноутбука Dell Latitude Rugged Extreme - корпус ноутбука

Спочатку зовнішній вигляд даного ноутбука нагадує нам невелику валізку, яким користуються секретні агенти з відомих кінофільмів. Він має прогумовані краї, яких в принципі можна позбутися, якщо озброїтися звичайною викруткою. Габарити корпусу пристрою відносно невеликі, але на відміну від стандартних ноутбуків Dell Latitude Rugged Extreme  має велику товщину корпусу. Обумовлено це його додатковим захистом від зовнішніх джерел. Особливо цікава конструкція екрана, який ми можемо легко розгортати і перетворювати наш ноутбук в щось схоже на планшетний комп’ютер. При всіх своїх захисних «панцирах», виконаних в потовщеному корпусі і прогумованих краях, захищений ноутбук від Dell важить 2,72 кг, що є досить великим показником для сучасних ноутбуків.

Клавіатура і тачпад

ноутбук как планшет

Незважаючи на те, що ноутбук має високий ступінь захисту і його навіть можна до певної міри використовувати, як планшет, він все одно має клавіатуру і тачпад, які дуже важливі для використання подібного пристрою. З огляду на те, що ноутбук є досить компактним, розмістити на його клавіатурі окремо винесені числові клавіш виявилося неможливим, тому їх розмістили на основних клавішах M, J, K, L, U, I, O. Тачпад розташований прямо під клавіатурою, а ще нижче розташовані дві стандартні клавіші, які виконують роль правої і лівої клавіш миші. Варто відзначити, що кнопки клавіатури, розташовані на значній відстані одна від одної, що дозволяє використовувати ноутбук навіть в грубих рукавичках. А тачпад не володіє зайвою чутливістю, тому для того, щоб він спрацював, випадкового легкого дотику буде недостатньо.

Екран і стилус

Самый свежий обзор ноутбука Dell Latitude Rugged Extreme - стилус в ноутбуке

Ноутбук Dell Latitude Rugged Extreme має 12-дюймовий екран, але цей показник досить номінальний, адже реально його діагональ складає 11,6″. Роздільна здатність екрану складає формат HD 1366х768 пікселів. Порівнюючи цей показник з багатьма іншими домашніми ноутбуками, можна припустити, що ця здатність невелика і не відповідає сучасним вимогам. Але тут ми згадуємо, що дана модель призначена для використання її в нестандартних або навіть екстремальних умовах, а значить здатність екрану не принципова. На перший план виходить питання яскравості екрану, якої в Dell Latitude Rugged Extreme предостатньо. Екран даного ноутбука сенсорний і ми його зможемо використовувати як пальцями, так і в рукавичках. Чи можемо так само скористатися стилусом для більшої зручності.

Мультимедіа

экран ноутбука Dell

Використовувати ноутбук Dell Latitude Rugged Extreme як мультимедійний пристрій буде досить складно. Ми, звичайно ж, зможемо подивитися на ньому відео або навіть якийсь фільм, але робити це на такому маленькому екрані нам доведеться нехай і не в екстремальних умовах, то вже точно в незручних. Прослуховувати музику за його допомогою теж не вийде повноцінно, адже дана модель оснащена лише одним динаміком потужністю 2 Вт. Але ось для відеозв’язку і проведення конференцій даний пристрій підійде як не можна краще. Його вебка має роздільну здатність HD 720p. Таким чином, за допомогою захищеного ноутбука від Dell ви зможете спілкуватися зі своїми абонентами навіть під проливним дощем, а вони будуть дивуватися, як це вам вдається.

Продуктивність

Самый свежий обзор ноутбука Dell Latitude Rugged Extreme - защищенный ноутбук Dell

Продуктивність Dell Latitude Rugged Extreme відносно невелика. Якщо розглядати даний апарат в звичайних умовах, то процесор Intel Core i3 або навіть максимально можливий в редакціях подібних ноутбуків Intel Core i7, покаже непогані результати обчислювальної можливості, але надрезультати очікувати не доводиться через наявність всього 4 Гб оперативної пам’яті і інтегрованого графічного адаптера Intel HD Graphics 520. Ноутбук Dell зручний ще й тим, що ми самостійно (або ж за допомогою майстра), зможемо додати в систему додаткові обсяги пам’яті, що збільшить загальну продуктивність.

Нагрівання, рівень шуму

Самый свежий обзор ноутбука Dell Latitude Rugged Extreme - подсветка клавиатуры

З огляду на всі параметри ноутбука Dell Latitude Rugged Extreme, варто відзначити, що високий нагрів корпусу даної моделі, швидше за все не загрожує, адже рівень нагріву, щодо системи охолодження зовсім невеликий. Навіть процесор Intel Core i7 шостого покоління не здатний зробити при високих навантаженнях настільки високий нагрів корпусу, щоб заподіяти нам суттєвий дискомфорт. Але при роботі охолодження буде  певний шум, якого в нашому випадку не позбутися.

Автономна робота

Ми дуже часто приділяємо увагу питанню автономності своїх гаджетів, включаючи і наші ноутбуки. Чим довше вони працюють без підзарядки, тим більше вони нам подобаються. Особливо гостро подібне питання може виникати, якщо ми розглядаємо ноутбук, який розрахований на використання в екстремальних або просто нестандартних умовах. У таких випадках нам дуже важливо, щоб ноутбук не розрядився несподівано або просто раніше того часу, який ми для себе розрахували. Автономність роботи Dell Latitude Rugged Extreme розрахована приблизно на 9,5 години. Але реальний час роботи буде прямо залежати від того, наскільки яскраво працює екран (адже зменшивши його яскравість, ми зможемо заощадити заряд акумулятора), а також характер процесів, якими ми навантажуємо процесор ноутбука.

Операційна система

Самый свежий обзор ноутбука Dell Latitude Rugged Extreme - операционная система на Dell

Про те, що ми маємо справу не зі звичайним домашнім ПК, а з рішенням для активної роботи і бізнесу, ми можемо зрозуміти, з того що на ньому встановлена ​​операційна система Windows 10 Pro, замість звичайної домашньої версії. Pro-версія відрізняється від стандартної тим, що в ній підтримуються функції для малого бізнесу. Версія системи встановлена ​​64-бітна, а спільно з диском SSD це обіцяє дуже швидке завантаження системи і подальшу її роботу. Варто відзначити роботу сканера відбитків пальців, активація якого коштує не багато ні мало 139 $. Але якщо ми плануємо використовувати ноутбук  в екстремальних умовах, то як ми розблокуємо ноутбук в рукавичках або з брудними руками?

Чи є аналоги?

Самый свежий обзор ноутбука Dell Latitude Rugged Extreme - ноутбук 180 градусов

Знайти  ось так зразу аналог ноутбука Dell Latitude Rugged Extreme досить складно. Перше, що спадає на думку, так це ноутбуки Lenovo ThinkPad. Вони так само захищені від впливу навколишнього середовища у вигляді потрапляння в апаратну частину ноутбука пилу і вологи. Більш того, ThinkPad, так само як і Dell Latitude Rugged Extreme можна використовувати в космосі, про що свідчить практичне підтвердження. А якщо ноутбук можна використовувати в космосі, то на нашій планеті чи знайдеться місце, де даний ноутбук не включиться. На відміну від лінійки ThinkPad, ноутбук від Dell має корпус істотно компактніший з більш надійним захистом від падінь.

Поради щодо вибору – на що варто звернути увагу?

Самый свежий обзор ноутбука Dell Latitude Rugged Extreme - ноутбук Dell в работе

Розібравшись з тим, якими параметрами володіє ноутбук Dell Latitude Rugged Extreme, виникає питання, а які потреби можуть виникнути в даному ноутбуці? В які умови ми повинні потрапити, щоб нам потрібен був ноутбук саме з подібними параметрами захисту? Давайте уявимо, що будівельнику на будівництві необхідно провести якісь обчислення за допомогою ноутбука. Навколо пил, роботи, та й дощ може початися … Ось тут і стане в нагоді компактний ноутбук від Dell. А якщо ви співробітник пожежної служби і під час екстреного виклику вам необхідно онлайн скоординувати роботу кількох пожежних екіпажів. У цьому випадку, так само захищений ноутбук Dell виявиться до речі. І таких прикладів може виявитися безліч!

Підсумки

Самый свежий обзор ноутбука Dell Latitude Rugged Extreme - демонстрация работы ноутбука dell

Dell Latitude Rugged Extreme є саме тим пристроєм, який мав би вражати своєю продуктивністю. Основною перевагою даної моделі є високий ступінь захисту від попадання пилу, вологи і навіть захищеність від падіння. Що й казати, якщо компактний ноутбук від Dell може працювати навіть в умовах холодного космосу. Таким чином, якщо вам необхідний працездатний ноутбук, який не схильний до негативних впливів навколишнього середовища (і який сам не впливає негативно на оточуючих), то найбільш правильним вибором може виявитися ноутбук Dell Latitude Rugged Extreme.

Підписуйся на наш Telegram-канал

56303 0 cookie-check Найсвіжіший огляд захищеного ноутбука Dell Latitude Rugged Extreme

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Ноутбук Dell Vostro 5471 – характеристика моделі
Ноутбук Dell Vostro 5471 - характеристика моделі
07 Серпня, 2018, 10:06 1044 10
Зміст Технічні характеристики Зовнішній вигляд і дизайн Клавіатура і тачпад Екран Мультимедіа Продуктивність Конкуренти  Поради щодо вибору – на що варто звернути увагу? Підсумок і...
Смотреть результаты
Новий смартфон 2018 року, Samsung Galaxy J8 – який він?
Новий смартфон 2018 року, Samsung Galaxy J8 - який він?
Бюджетний гаджет з дуже великим екраном, відмінними характеристиками і цікавими фішками? Так, сьогодні ми будемо говорити про довгоочікувану новинку від Samsung – про крутий бюджетний...
Смотреть результаты
Неймовірний об’єктив Zeiss Batis 2/40 CF – зображення вже в мережі
Неймовірний об'єктив Zeiss Batis 2/40 CF - зображення вже в мережі
Якісні фото вкрай важливі для нас, адже вони є нагадуванням нам про яскраві та емоційні моменти нашого життя. Зміст Характеристика об’єктива Опис об’єктива Переваги і...
Смотреть результаты