search
Підписатися

logo

Надійні кавомашини для офісу – рейтинг ТОП моделей

06 Жовтня, 2018, 11:22 8

Серед робочого дня буває так приємно випити чашку доброї кави. А іноді це просто необхідно. Але в багатьох офісах це непросте завдання. Доводиться або ходити кавувати в обідню перерву, або заварювати офіцерську каву просто в чашці.

Зовсім інша справа, коли в офісі є кавоварка. З таким приладом кожному працівникові в будь-який момент доступна бажана порція напою, що бадьорить, покращує настрій і підживлює енергією.

Щоб підібрати дійсно вдалу кавову техніку, варто уважно вивчити її різновиди. Слід розібратися, який тип моделі і з якими властивостями найкраще підійде для офісних умов. У цьому можуть допомогти наведені нижче рекомендації та рейтинг кавоварок для офісу.

Зміст:

 1. Основні особливості техніки, які завдання виконує
 2. На що звертати увагу при виборі даного виду техніки?
 3. ТОП 10 моделей даного виду техніки
 4. Поради щодо експлуатації пристрою
 5. 3 рецепта смачної кави в офісній кавомашині

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Основні особливості техніки, які завдання виконує

Кращою кавоваркою для офісу справедливо вважається автоматична кавоварка. Це агрегат для приготування еспресо, з вбудованою кавомолкою. Достатньо завантажити порцію води та зерен, щоб на кілька годин або на цілий день співробітники були забезпечені гарячим напоєм. Отримати чашку еспресо можна всього за декілька секунд, натиснувши одну кнопку. Крім того, є чимало пристроїв з розширеною функціональністю, які вміють готувати капучино або інші напої.

кофе в офисе

На що звертати увагу при виборі даного виду техніки?

Підбір кращої офісної кавомашини відрізняється від вибору тієї ж техніки для дому. Тут на перший план виходять такі критерії, як практичність, надійність, простота управління. Важлива також швидкість роботи і продуктивність. Потрібно врахувати, що така машина буде працювати багато і часто.

Функціональність моделі – важливий фактор вибору. Потрібно подумати, які можливості машини будуть дійсно корисними. Найпростіший варіант – модель для приготування еспрессо. Якщо в офісі п’ють переважно чорну каву, можна не акцентувати увагу на властивостях капучинатора.

Якщо ж серед співробітників багато любителів молочно-кавових напоїв, доведеться розібратися з цією функцією. Ручний капучинатор або панарелло дозволяє вручну збивати молоко в чашці. Після цього краник капучинатора потрібно обполіскувати або хоча б витирати. Таке рішення підійде тільки для маленького офісу, де кожен буде самостійно стежити за чистотою машини. Напівавтоматичний капучинатор, обладнаний трубкою для забору молока – дуже практичний варіант. В цьому випадку до капучинатора можна під’єднати ємність з молоком (це може бути навіть пакет з холодильника). У моделях з автокапучинатором передбачена окрема ємність для молока. В такому разі має бути відповідальна людина, щоб доливати молоко і підтримувати чистоту контейнера.

кофемашина в интерьере

Ще один параметр –  об’єм контейнерів для кави і води, а також розмір відсіку для відходів. Для великого офісу знадобиться більш містка модель. Можна також розглянути пристрої, які підключаються безпосередньо до водопроводу.

Відмінна риса автоматичних машин – наявність вбудованої кавомолки. Ріжкові апарати дозволяють використовувати мелену каву. Однак в офісних умовах набагато простіше засипати зерна, ніж возитися з меленим “порошком”, який всюди розсипається.

заправка кофемашины

Для невеликих відділів є непогана альтернатива – машина, яка підтримує капсули або чалди. Вони трохи дорожчі від зерен або меленої кави. Але якщо в офісі каву п’ють не дуже часто, різниця у вартості буде не дуже помітна.

Не останню роль відіграє і фактор шуму. Чим тихіше працює машина, тим краще.

Часто виробники підкреслюють в характеристиках таку особливість моделі , як можливість програмування. З її допомогою можна задавати власні параметри приготування напоїв.

Дизайн для офісної машини не дуже важливий. Набагато істотнішими будуть її міцність і надійність. Окрема категорія – машини для кабінету директора або для переговорної. У цьому випадку варто підібрати модель “домашнього” типу, з привабливим зовнішнім виглядом і додатковими функціями.

Насправді, краща кавоварка для офісу повинна відповідати двом основним критеріям. По-перше, вона повинна бути максимально простою і безпроблемною в експлуатації. А по-друге, вона повинна влаштовувати всіх співробітників – або хоча б більшість. Тому перед придбанням варто порадитися з колегами, обговорити, які властивості будуть найкращими. А потім, на основі зроблених висновків, підібрати модель з потрібними характеристиками за відповідну ціну. Корисно також вивчити рейтинг надійних кавоварок в офіс, щоб представляти, якими властивостями володіють топові пристрої.

ТОП 10 моделей даного виду техніки

У рейтинг кращих кавоварок офісного типу входять пристрої з різних цінових категорій. Їх об’єднують такі якості, як надійність, просте управління і швидка робота.

кофемашины Delongi и Nivona

 • Кавоварка Delonghi EC151.B – компактна ріжкова модель. Обладнана механічним капучинатором (панарелло). Коштує дуже недорого, належить до практичного бюджетного сегменту. Кавомолки немає, тому машину необхідно заправляти меленою кавою або використовувати чалди. Підійде для маленького офісу.
 • Кавомашина Nivona CafeRomatica NICR 660 – середньоцінова модель з електронним управлінням і автокапучинатором. Вбудована кавомолка з конічними жорнами працює порівняно тихо і не перепалює каву. Потужність моделі становить 1455 Вт, об’єм контейнера для води – 2,2 літра.

 кофемашины Philips и Melitta

 • Philips HD8829 / 09 – зручна модель з напівавтоматичним капучинатором і простим управлінням. Обладнана вбудованою кавомолкою з керамічними жорнами. Є повний набір необхідних функцій – подача гарячої води, автоочищення, регулювання кількості і міцності кави.
 • Melitta Caffeo Solo – компактна еспресо-модель з лаконічним набором базових функцій, простим дизайном і зручним управлінням. Вміє готувати тільки чорну каву, але робить це дійсно добре.

кофемашины Jura и Delonghi

 • Jura ENA Micro 90 – крихітний, надкомпактний кавовий агрегат з кавомолкою та ручним капучинатором. Розрахована на приготування однієї чашки напою. Розроблена на основі фірмових технологій для кращої екстракції кави. Потужність моделі – 1450 Вт.
 • Delonghi ESAM3000 – недорога модель з механічним управлінням. Підтримує всі фірмові технології, спрямовані на поліпшення смаку і аромату напою. Є попереднє змочування, регулювання жорсткості води, міцності та температури кави.

кофемашины Jura и Saeco

 • Jura E6 Platin – надійний пристрій з безліччю корисних функцій. Є автоматичний капучинатор, регулювання жорсткості води і температури кави. Серед фірмових технологій швейцарської марки варто відзначити процес імпульсної екстракції та інтелектуальну опцію попереднього зволоження.
 • Saeco Lirika Plus – проста за функціональністю, надійна й не дуже громіздка модель. Обладнана кавомолкою з керамічними жорнами. Для приготування капучино є напівавтоматичний капучинатор з трубкою подачі молока. Його можна безпосередньо приєднати до пакету або термосу з молоком. Передбачена функція вибору міцності кави.

кофемашины Saeco и Siemens

 • Saeco Lirika One Touch Cappuccino – вдосконалена версія попередньої моделі зі зручним автокапучинатором. Вміє готувати 4 стандартні напої (еспресо, лунго, капучино, лате макіатто). Модель має регульований по висоті диспенсер і може готувати дві чашки капучино одночасно.
 • Siemens EQ.9 s700 – преміальний пристрій з елегантним дизайном, продуманою і надійною конструкцією. Працює неголосно, весь процес роботи повністю автоматизований. Відповідна техніка для кабінету керівника.

Поради щодо експлуатації пристрою

Коли кавоварка придбана і встановлена ​​на почесному місці в офісі, її треба підготувати до роботи. Всі знімні контейнери потрібно помити, висушити і встановити на місце. Машину підключити до мережі. Моделі, які підтримують пряме підключення до водопроводу, потрібно також під’єднати до джерела води. Це може бути водопровід з фільтром або великий кулер.

Після першого включення потрібно пропустити крізь машину трохи води, щоб очистити внутрішні канали. При першому запуску варто приготувати 1-2 порції кави і вилити.

Щоб надалі приготування кави відбувалося за одним натисканням кнопки, її потрібно налаштувати відповідно до інструкції і вподобань користувачів. Слід налаштувати жорсткість води, температуру кави, порції для різних напоїв.

кофемашина меню

Для будь-якої кавомашини дуже важлива якість води. Вода для кави повинна бути або фільтрованою, або з пляшок. Жорсткість звичайної водопровідної води погіршує смак кави і призводить до надмірного утворення нальоту.

Будь-яка кавоварка вимагає догляду і обслуговування. В тому числі, щоденного. Кожного дня потрібно очищати резервуар з відходами, мити капучинатор, за необхідності чистити інші відділення. Перевіряти наявність води, молока та зерен, завантажуючи їх, коли це необхідно. Періодично проводити операцію очищення від накипу.

У великих офісах таку роботу можуть доручити працівникам з обслуговуючого персоналу. Буває і так, що в маленькому офісі стоїть кавовий апарат, куплений за особистою ініціативою співробітників. У цьому випадку варто заздалегідь домовитися, хто буде займатися машиною, або робити це по черзі.

Очищення від накипу – нескладна, але обов’язкова процедура, яку потрібно проводити регулярно. Більшість моделей самі нагадують про це, зазвичай за допомогою світлової індикації. Щоб подовжити термін служби машини, її потрібно очищувати приблизно раз на місяць, використовуючи для цього спеціалізований засіб від накипу.

 кофемашина приготовление

3 рецепти смачної кави в офісній кавомашині

На жаль, поширена думка, що офісна кава – напій не для гурманів. Однак із сучасними кавомашинами від цього стереотипу можна відмовитися. Якщо машина добре налаштована, за нею своєчасно доглядають, використовують хорошу воду і пристойні зерна – можна розраховувати, щонайменше, на гідний еспресо. А вже на його основі неважко створити багато напоїв на будь-який смак. Ось кілька простих, але цікавих прикладів:

кофемашина рецепты

 1. Американо – підходящий напій для робочого місця. Кількість кофеїну в ньому така ж, як в еспресо, але об’єм приблизно в 4 рази більший. Відповідно, смак стає значно слабшим та м’якішим. Але цей напій можна довго присьорбувати, не відволікаючись від роботи. Спосіб приготування за допомогою автоматичної кавомашини дуже простий. За основу потрібно взяти стандартний одинарний еспресо (30-40 мл) і додати близько 120-150 мл гарячої води. У багатьох моделях вода подається з краника капучинатора, але є машини з окремою системою.
 2. Раф кава – напій, який зручно готувати за допомогою моделей, обладнаних ручним капучинатором. Він підходить для обідньої перерви, коли є трохи часу і бажання приготувати собі щось смачненьке.

Для цього рецепту потрібно 100 мл рідких вершків (10-15%), тому ними варто запастися заздалегідь. Вершки потрібно налити в стакан або велику чашку. Щоб напій був теплішим, можна трохи підігріти їх в мікрохвильовій печі (якщо вона є). Туди ж додати свіжозварений еспресо, трохи цукру і, якщо можливо, дрібку ванілі (або ванільного цукру). Отриману суміш збити капучинатором до пишної піни. Пити неквапливо, під захоплені і заздрісні погляди колег.

 1. Еспресо з медом та лимоном. Приготувати цей напій вкрай просто. Все, що потрібно – додати в готовий еспресо шматочок лимона і трохи меду за смаком.
61543 0 cookie-check Надійні кавомашини для офісу – рейтинг ТОП моделей

Читайте також:

Яку кавомолку вибрати для дому? – Огляд та рейтинг кращих моделей
Яку кавомолку вибрати для дому? - Огляд та рейтинг кращих моделей
06 Жовтня, 2018, 10:42 1781 10
Кава – улюблений напій багатьох людей, а його приготування стало справжнім мистецтвом. Одне з основних правил приготування доброї кави – зерна необхідно молоти безпосередньо перед...
Смотреть результаты
Як правильно налаштувати МФУ? – Поради технічних фахівців COMFY
Як правильно налаштувати МФУ? - Поради технічних фахівців COMFY
Зміст: Процес підключення та налаштування МФУ з яких етапів складається Поради / інструкції по налаштуванню МФУ Підписуйтесь на наш telegram-канал Процес підключення та налаштування МФУ...
Смотреть результаты
Пральні машини LG і Samsung: якому бренду віддати перевагу?
Пральні машини LG і Samsung: якому бренду віддати перевагу?
Зміст: Samsung і LG: особливості брендів, сильні і слабкі сторони техніки LG або Samsung: порівнюємо топові моделі брендів Поради щодо вибору бренду в бюджетному, середньому...
Смотреть результаты