search
Підписатися

logo

Куди котиться Вестерос: розбір другої серії «Гри престолів»

28 Липня, 2017, 12:07 5

Знову спойлери! Ціла купа спойлерів! Буде чудово, якщо ви спочатку переглянете другу серію нового сезону «Гра престолів», а потім разом з нами подумаєте над її змістом. Хоча, якщо цікавість бере верх, не мучте себе – читайте відразу!

Зміст

Що ми побачили: короткий зміст другої серії
Що буде далі: питання і припущення
Висновок

Що ми побачили: короткий зміст другої серії

Папка «Фото», Куда катится Вестерос - разбор второй серии «Игры престолов» – Дейенерис.

Відразу хочемо сказати, що сценаристи не пошкодували часу і напхали  у другий епізод величезну кількість діалогів. Герої говорять про свої плани, відносини і, взагалі, про все, що нам цікаво і не дуже. На початку серії ми бачимо, до кого приєдналися представники різних сімей Семи Королівств. Давайте розберемося, що сталося в протиборчих таборах.

Дейенеріс та її команда

 У таборі Дейенеріс виявилися Оленна Тірелл, Варіс, Тіріон, Елларія Сенд, Теона та Яра Грейджоі. У Дені є флот, дракони, армія, шпигуни і запаси Хайгардена. Здається, що цього цілком достатньо для перемоги.

На військовій раді Дейенеріс заявляє, що не бажає правити попелом і брати Королівську гавань штурмом. Вона приймає план Тіріона і збирається нанести удар по Скелі  Кастерлі, а столицю взяти змором. Все ніби логічно, але нам відразу показують, як на цю пропозицію відреагувала мудра і хитра Оленна. Вона знає своїх ворогів і вважає, що Дейенеріс повинна покладатися на інтуїцію, а не на досвід минулого і сумнівні альянси. Фінальна сцена довела справедливість її висловлювання. Але про це пізніше.

Потім ми бачимо, як Дені вичитує Варісу за минулі зради. Павук виплутався, поклявся у вірності і отримав від королеви обіцянку про спалення в разі порушення клятви. У «Грі престолів» потрібно запам’ятовувати такі моменти. Це символічні «рушниці», які обов’язково вистрілять.

Папка «Фото», Куда катится Вестерос - разбор второй серии «Игры престолов» – Мелиссандра.

Далі на горизонті з’являється Меліссандра. Червона жриця заявляє, що принц Азор Ахай з пророцтва може бути як чоловіком, так і жінкою. Роль месії тепер доступна не тільки Джону Сноу, а й Дені. Королеві подобається така перспектива і, взагалі, сценаристи натякають, що вона стала ласою на компліменти. Можливо, дуже скоро влада зіпсує її і саме це стане причиною нової зради Варіса. Дейенеріс зацікавилася персоною Джона і запросила його на Драконівський Камінь. Тим часом Яра та Елларія відправляються до Сонячного спису за дорнійским військом.

Папка «Фото», Куда катится Вестерос - разбор второй серии «Игры престолов» – Серсея.

Пропаганда Серсеї Ланністер

Ця дамочка – майстер чорного піару. Вона розповідає своїм васалам про божевілля Таргаріенів, жорстокості бездоганних та дикості дотракійців. Серсея бажає створити образ нещадного ворога, який згуртує її союзників у цій війні. Здається, що вона сама потихеньку стає божевільною.

Джеймі поки виглядає невиразно. Йому начебто не дуже подобається позиція сестри, але він її підтримує і намагається умовити Ренделла Тарлі зрадити Тіреллів. Велика ймовірність, що Тарлі прийме пропозицію в обмін на титул Хранителя Півдня. Також нам показують «протидраконову» зброю Серсеї  – величезну баллісту. Виглядає ця штука вельми сумнівно.

Папка «Фото», Куда катится Вестерос - разбор второй серии «Игры престолов» – Джон Сноу.

«Офіс» Джона Сноу

У другій серії Джон схожий на директора, який нескінченно організовує наради. Він отримує 3 вхідних  повідомлення: Серсея та Дейенеріс звуть його прихилити коліно, а Сем розповідає про поклади драконівського скла під Драконовим Каменем. В результаті король Півночі вирішує відправитися до Дені і ставить Сансу «біля керма» Вінтерфелла на час своєї відсутності. Цій події дуже зрадів Мізинець, від якого варто чекати нових інтриг.

Далі ми бачимо, як Пиріжок розповідає Ар’ї про те, що Північчю зараз правлять Старки. Дівчинка моментально забуває про плани помсти і відправляється в Вінтерфелл. По дорозі вона зустрічає Німерію, яка стала ватажком вовчої зграї. Німерія та Ар’я чимось схожі … Обидві втратили колишніх себе. Впевнені, значення цієї сцени нам обов’язково розкриють пізніше.

Цитадель

Сем проявляє сміливість і вирішує вилікувати Джораха від сірої хвороби. Для цього він вибирає небезпечний метод, який може коштувати йому життя. Ймовірно, Семвелл стане видатним мейстером. Іншим мешканцям Цитаделі байдужа доля сина колишнього командувача Нічного Дозору та доля Семи Королівств.

Папка «Фото», Куда катится Вестерос - разбор второй серии «Игры престолов» – корабль Эурона.

Найкрутіша сцена серії

У фіналі ми бачимо, як Еурон Грейджой нападає на флот Яри. Він спалив її кораблі і взяв Яру, Тієну та  Елларію в полон. Швидше за все вони стануть відмінним подарунком для Серсеї, яка бажає помститися дорнійцям за свою дочку і отримати повну підтримку залізнонарождених. Еурон стає небезпечним і харизматичним антигероєм. У цьому епізоді нам показують чому його корабель називається «Мовчання» … А Теон знову виявився боягузом і вистрибнув за борт замість того, щоб спробувати врятувати сестру. Невже він для нас зовсім втрачений?

Що буде далі: питання і припущення

Папка «Фото», Куда катится Вестерос - разбор второй серии «Игры престолов» – 7 сезон.

Після перегляду другої серії у нас виникло безліч запитань. Ось основні з них:

  1. Як Еурон Грейджой дізнався, куди рухається флот Яри?

Не міг же він випадково на нього наштовхнутися? Серед соратників Дейенеріс явно є зрадник. Підозри падають на Варіса, Тіріона та Оленну. Перший міг образитися на Дені за погрози і звинувачення в зраді, другий – бажати помсти за смерть Мірцелли, а третя здатна на різні підлості. У будь-якому випадку хтось повинен відповісти за загибель кораблів.

  1. Що стане з Мізинцем?

Він ніяк не заспокоїться і всім зрозуміло, що добра від такої людини чекати не варто. Чи буде Санса до нього прихильною чи Джон або Ар’я просто його вб’ють?

  1. Де Король Ночі і Бран?

Море на схід від Стіни вже замерзло. Значить, скоро почнеться льодове побоїще. У Брана був час відправитися у Вінтерфелл. Чи зробив він це?

  1. Що буде з Дорном?

На чиєму боці виступить дорнійска армія і, взагалі, хто зараз керує цим краєм? Елларію та Тієну  Серсея, швидше за все, вб’є.

А ще цікаво, як Дейенеріс зустріне Джона Сноу і хто приєднається до Ланністерів після повернення Еурона в Королівську гавань … «Маховик сюжету» розкручений і Сім Королівств на порозі війни.

Висновок

Папка «Фото», Куда катится Вестерос - разбор второй серии «Игры престолов» – драконы.

Друга серія показала нам, що закон збереження енергії в цій історії все ще працює. Тепер ні в кого немає явної переваги. В очах Дейенеріс видно жадобу влади, яка може зробити її схожою на батька. В голосі Джона чутні слова Робба і Еддарда. Зовсім скоро гравці зроблять наступний крок і проллється нова кров. Хто залишиться в живих і кому дістанеться трон? У вас вже є припущення з цього приводу?

 

38277 0 cookie-check Куди котиться Вестерос: розбір другої серії «Гри престолів»

Читайте також:

Картопелька  по-селянськи та салат з тунцем і молодою картоплею
Картопелька  по-селянськи та салат з тунцем і молодою картоплею
24 Липня, 2017, 04:12 1099 8
Всім привіт! Як говорив волохатий Альф: «Ви не любите котів? Ви просто не вмієте їх готувати! »Теж саме стосується і молодої картоплі. Картопелька, напевно, найвідоміший...
Смотреть результаты
Читаємо про читання
Читаємо про читання
«Є злочини гірші, ніж спалювати книги. Наприклад – не читати їх »(Рей Бредбері). Складно з цим не погодитися. І ми пропонуємо надолужити згаяне. Сьогодні мотивуємо...
Смотреть результаты
Готуємося до спеки: 10 способів охолодження будинку
Готуємося до спеки: 10 способів охолодження будинку
Взимку відчайдушно хочеться тепла і щоб сонце сідало не о п’ятій годині вечора. А влітку всі думки про переїзд в Антарктиду або комфортабельний бункер, який...
Смотреть результаты