search
Підписатися

logo

Корисні поради: як знайомитися в інтернеті з дівчатами?

05 Липня, 2017, 04:32 10

Зараз багато пар знайомляться в інтернеті. Чати, соціальні мережі, онлайн-ігри та форуми — Всесвітня мережа дозволяє знайти друзів та однодумців у найрізноманітніших куточках світу. Для багатьох хлопців це відмінна можливість познайомитися з дівчиною в умовах тотального браку часу — не всі мають вільний час після роботи і навчання, щоб вести активний спосіб життя, ходити до спортзалу чи басейну, зависати у клубах або кав’ярнях.

Сказати напевно, чи буде вдалим інтернет-знайомство, не можна, але на думку соціологів третина подружніх пар, які одружилися протягом останніх десятиліть, познайомилися саме через інтернет. З них близько 45% знайшли один одного через спеціалізовані сайти знайомств, ще 21% — через соціальні мережі, а 34% познайомилися через блоги та форуми, онлайн-ігри та інші ресурси. І такі цифри виглядають обнадійливо. Але як правильно знайомитися з дівчиною через інтернет, щоб завоювати симпатію своєї онлайн-співрозмовниці та зав’язати стосунки?

Закохані

Як познайомитися з вродливою дівчиною через сайти знайомства

Існують навіть не десятки — сотні сайтів-платформ для знайомств. Якісь з них є дуже популярними, на інших сидять не більше декількох сотень людей. Саме розкручені сайти є більш перспективними для успішного знайомства — на них тусується дуже багато користувачів, тому жіноча аудиторія, відповідно, більша. Враховуй, що дівчата, які хочуть познайомитися в інтернеті, завжди шукають інформацію про своїх онлайн-знайомих. Розумний, до речі, запобіжний захід. Тому не варто спамити своєю анкетою на всіх можливих та неможливих сайтах знайомств — краще зареєструйся лишень на одному, максимум кількох найпопулярніших майданчиках. Так ти і збільшиш свої шанси на успішний пошук дівчини, і не опинишся в очах тих, хто тобою дійсно зацікавиться, легковажним джиґуном.

Зверни увагу: Якщо ти розміщуєш свою анкету на декількох сайтах, то обов’язково переконайся, що вся інформація, зазначена на твоїх сторінках, ідентична. Навіть невелика неточність, допущена помилково, може відштовхнути дівчину.

Не відлякни її

Розповідаємо головні правила того, як познайомитися з дівчиною:

 • Під час реєстрації на сайті знайомств обов’язково опублікуй фотографію. Часто користувачі, щоб приховати свою зовнішність з побоювань бути впізнаним кимось із знайомих, заливають «замасковані» фото, наприклад, у великих сонцезахисних окулярах або з такого ракурсу, щоб майже не було видно обличчя. Пам’ятай, що повна відсутність фото на сторінці профілю — це майже нульова можливість з кимось познайомитися.
 • Заливай лише свої фотографії. Ретуш та обробка допустимі, але у мінімальній, дуже адекватній кількості. Якщо ти дійсно хочеш познайомитися з дівчиною для будь-якого виду відносин, а не витрачати час даремно на безрезультатні побачення, то не бійся та не соромся розміщувати у своїй анкеті реальні фотографії. Так ти зможеш уникнути незручних побачень з дівчатами, які очікували на зустріч з зовсім іншою людиною. Ну і якщо у твоєму профілі опубліковані реальні фотографії, то знайомитися і спілкуватися з тобою одразу будуть вже ті дівчата, яким подобається твоя зовнішність.
 • Вказуй більше інформації про себе. Тобі може здаватися, що мало кому цікаві твоє віросповідання, улюблена страва або ставлення до алкоголю, але відповіді на всі ці питання допоможуть твоїй співрозмовниці краще розуміти тебе.
 • Додатково коротко напиши про себе. Не варто використовувати заяложені компліменти, вірші, пафосні цитати та глибокодумні промови великих світу цього. Будь собою, напиши про те, що тобі дійсно подобається, чим ти захоплюєшся, яку музику слухаєш. Це також допоможе жінкам зрозуміти, чи знайдуться у вас спільні теми для розмов, коли ви підете на побачення. Це допоможе тобі уникнути безлічі нудних побачень.
 • Як правильно заповнити пункт про те, для чого ти шукаєш дівчину? Тут також діє той самий принцип — завжди будь чесним. Зрозуміло, що на фразу «шукаю дівчину для серйозних відносин» відгукнеться у багато разів більше дівчат, ніж на заяву, що подруга тобі потрібна для нечастих зустрічей. Але якщо ти напишеш тут неправду, то відгук отримаєш зовсім не від тих кандидаток, на яких очікуєш.
 • Що писати в інформації про те, кого ти шукаєш? Будь адекватним у своїх вимогах. Очевидно, що чоловікові у віці «трохи за п’ятдесят» явно не варто розраховувати, що 30-річні жінки почнуть завалювати його тоннами любовних послань та прохань про зустріч. Потрібно реально оцінювати свої шанси та або трохи знижувати планку своїх вимог до дівчат, або продовжувати довго і наполегливо шукати свою даму серця. Головне — не розчаровуватися та вірити 🙂

Це не всі секрети того, як правильно знайомитися з дівчиною в інтернеті — крім корисних порад щодо заповнення анкети на сайті знайомств є ще багато моментів у спілкуванні, які також треба враховувати. Тому далі ми розповідаємо про те, як правильно спілкуватися з дівчиною під час особистого листування.

Дівчина хоче познайомитися

Як правильно зав’язати розмову з дівчиною в інтернеті

Дівчата рідко самі починають розмову з чоловіком. Леді — вони й у інтернеті леді. Тому починати діалог доведеться тобі. Пам’ятай, що перші пропозиції — найголовніші у спілкуванні. Не варто починати діалог з банальностей на кшталт «Привіт, як справи?». Шаблонні фрази не викликають бажання спілкуватися — у співрозмовниці після такого листування обов’язково складеться враження, що до неї ставляться зі зневагою.

Гарною ідеєю буде почати знайомство з дівчиною в інтернеті з чесного компліменту. Далі можна спробувати поговорити з нею про ваші спільні інтереси або інформацію, що вона вказала у своїй анкеті. З чого не варто починати розмову:

 • Якщо ти шукаєш дівчину для легкого спілкування та спільних розваг, не варто починати листування з вульгарних жартів і, тим більше, інтимних подробиць.
 • Не потрібно використовувати для знайомства вірші — ані власні, ані чужі. Отримавши таке послання, дівчина стовідсотково вирішить, що ти всім своїм співбесідницям розсилаєш однакові повідомлення.
 • Не використовуй для знайомства з різними дівчатами одні й ті самі речення. Можна писати по шаблону, обравши якусь перевірену та ефектну фразу, але обов’язково додавай до цього речення що-небудь персоналізоване — конкретно для обраної дівчини. Дамам важливо відчувати себе особливими.
 • Жодного разу не починай після короткого діалогу писати їй анекдоти. Почуття гумору у всіх різне, і співрозмовниці може не сподобатися невдалий на її думку жарт.
 • Не починай спілкування з вигадок і хвастощів. Писати щось на кшталт «Я зараз у Парижі, вечеряю салатом з жаб’ячими лапками» однозначно буде поганою ідеєю. Особливо якщо ти зараз сидиш десь у гуртожитку, весь з себе такий гарний — у старих шортах та розтягнутій футболці. Подібні фрази відразу говорять про те, що їхній автор невпевнений у собі та ще й часто прибріхує. Такий вигаданий образ явно не допоможе тобі з пошуками другої половинки, зате тебе почнуть брати в облогу дівчата, які шукають спонсора або «папіка».
 • Не використовуй в розмові сленг та мати. Ти ж спілкуєшся з дівчиною, а не з автомеханіком Коляном з сусіднього СТО.
 • Стеж за орфографією. Перевірити правильність написання слів можна через програму Word або інтернет-ресурси. Ти можеш бути дуже цікавим ерудованим співрозмовником, але перш ніж жінка це зрозуміє, вона побачить і оцінить написаний тобою текст. І якщо там буде безліч безглуздих помилок, нехай і оточених заумними словами, то вона ніколи не дізнається, наскільки ти класний, оскільки просто припинить спілкування, вирішивши, що її співрозмовник дивакувата та обмежена людина.

Не будь нав’язливим

Головне, що варто пам’ятати — не потрібно боятися бути собою, але обов’язково треба поважати чужі принципи та межі. Тоді ти зможеш уникнути непотрібних знайомств, порожніх побачень та довгих розмов без зустрічей.

Від розмов до справи на сайтах знайомств

На подібних ресурсах сидять дорослі люди, які прекрасно розуміють, чого хочуть. І, тим більше, вони розуміють, чого хочуть люди, які знаходяться по той бік монітора. Тому немає сенсу в довгих реверансах та розгойдуваннях. Один-два дні спілкування, і якщо ти відчуваєш, що дівчина тобі цікава і йде на контакт, швидко та з ентузіазмом відповідаючи на твої повідомлення, то час переходити до контратаки.

При проханні дати тобі номер телефону не використовуй слово «може». Пам’ятай про просте правило НЛП, яке працює як непоганий спосіб запікапити дівчину — ладь фразу таким чином, щоб вона передбачала лише позитивну відповідь. Наприклад: «Давай зустрінемося в п’ятницю о 18.00, або я тобі зараз зателефоную, і ми домовимося на інший час». Дівчині залишається або погодитися на призначену зустріч, або залишити свій номер телефону.

Якщо жінка після такої пропозиції все ж намагається уникнути відповіді та пропонує вже тобі залишити свій номер, щоб вона пізніше передзвонила тобі сама, то ти їй, швидше за все, не сподобався. Вона просто не хоче давати небажаному співрозмовнику свого номера, тому не варто їй набридати. Але якщо ця дівчина тобі все одно дуже сподобалася, з нею можна спробувати ще раз поспілкуватися пізніше — раптом все ж вдасться її зацікавити. Але не нав’язуйся.

Як познайомитися з дівчиною в соцмережах

Соціальні мережі також дають чудову можливість для знайомства. У тебе з’являється шанс краще дізнатися про інтереси і вподобання своєї співрозмовниці, про її ставлення до різних життєвих ситуацій та цікавих тобі тем. Ти можеш підглянути, що вона «лайкає», на які групи та сторінки вона підписана — це непогано тобі допоможе дізнатися про неї більше. А якщо її профіль у соціальній мережі не закритий, в тебе є можливість побачити дізнатися більше ще й про її оточення, друзів. Як познайомитися з дівчиною в соціальних мережах:

 • Тебе зацікавила дівчина після того, як ти побачив десь під постом її коментарі? Ти можеш висловити підтримку її позиції або написати якесь цікаве протиріччя — це буде непоганим способом зав’язати розмову. Потім можна перейти до обговорення спільних інтересів, які варто заздалегідь пошукати на її сторінці.
 • Якщо ти знайшов дівчину у стрічці пропонованих соцмережею друзів, то відразу пиши їй у приватні повідомлення. Як і у разі знайомства за допомогою спеціальних сайтів, навіть не думай писати дівчині банальності, адже тобі треба зацікавити її з першого речення. Зроби щирий комплімент, покажи свій інтерес до її захоплень, похвали викладені фотографії.
 • Не використовуй у діалозі мат, сленг та двозначності — потрібно, щоб на твої повідомлення відповідати було легко та приємно. Спілкування з тобою не має залишити у співрозмовниці неприємного осаду.
 • Не варто ставити питання про її родину, проблеми, особисті відносини. Взагалі не обговорюй ці теми. Такі розмови незручні, крім того, обговорювати таке з малознайомою людиною просто недоречно. З приводу її особистих відносин — якщо дівчина йде на контакт, то вона або вільна, або не знайшла щастя у існуючих відносинах. Якщо тобі знайомство з дівчиною через інтернет потрібно для легкого флірту або вільних зустрічей, то знати її статус особистих відносин взагалі не обов’язково.
 • Не пиши безглуздих повідомлені — аби лишень щось відповісти. Не потрібно спамити смайлами або писати «хах» у відповідь на кожен жарт. Від такого спілкування дівчина швидко втомиться і вирішить, що з подібним співрозмовником спілкуватися нецікаво.
 • Заповнюючи статус у соціальній мережі, уникай шаблонних та вульгарних фраз. В жодному разі не пиши пафосні та грубі «мужицькі» афоризми у бік жіночої статі. Краще, якщо це буде дійсно те, що ти відчуваєш або хочеш сказати на даний момент. Щирість відчувається завжди, а дівчата її дуже цінують.
 • Фотографії мають бути без фотошопу або з мінімальною ретушшю. Немає сенсу прикрашати свою зовнішність, якщо ти сподіваєшся на реальну зустріч.
 • Проявляй інтерес до нових фотографій на її сторінці. Виставляючи нове фото на огляд публіці, дівчина жадає, щоб його оцінили підписники, тому лайкати або коментувати її нові пости буде непоганою тактикою. Але не захоплюйся. Лайкати варто лише ті фотографії, що дійсно сподобалися, а не всі поспіль. Деякі з них бажано ще й прокоментувати.
 • Якщо у вас збігаються музичні вподобання, а дівчина виставила на стіну або закріпила у статусі якийсь трек, то обов’язково відреагуй на цей пост — з цього може початися обговорення спільних музичних смаків.

Головне — не забувай, що спілкування та знайомства в інтернеті багато в чому перегукуються зі спілкуванням у реальному житті, тому просто будь собою.

Як правильно закінчити спілкування, щоб дівчина не втратила інтересу

Перший діалог при знайомстві з дівчатами в інтернеті важливо не тільки добре почати, але і правильно закінчити. Не потрібно навантажувати милу співрозмовницю нескінченними фактами про себе та своє життя — вмій не лише розповідати, але й слухати. А ще завжди потрібно залишати якийсь простір для здогадок та бажання дізнатися про тебе більше.

Не варто бути нав’язливим по відношенню до жінки, особливо, якщо ти помітив, що між відповідями паузи стали збільшуватися. Твоя задача — закінчити спілкування першим, і зробити це на позитивній ноті. Наприклад, напиши, що ти був би радий поспілкуватися ще, але тобі пора вирушати на велопрогулянку з друзями, тому ти пропонуєш перенести ваше спілкування на трохи пізніший час, вже у оффлайн. Якщо спілкування між вами пройшло добре, на цьому моменті можна взяти у дівчини номер телефону — з великою ймовірністю вона його залишить. Телефонувати їй у такому випадку краще через декілька годин — не забувай, що ти зайнятий 😉

Але якщо дівчина відмовиться дати свого номера, пояснивши це бажанням спочатку краще впізнати один одного, то не варто надто цим перейматися. Представницям слабкої статі це дійсно важливо.

Знайти другу половинку

Як часто писати дівчині, яка сподобалася

В жодному разі не будь нав’язливим. Це стосується і знайомств у соцмережах, і спілкування на сайтах знайомств. Якщо вподобана тобі дівчина постійно онлайн, не потрібно закидати її безглуздими повідомленнями на кшталт «Як справи?», «Чому не пишеш?», «Чому мовчиш?» Або ще більш глибокодумним «Ау!». Не доводь такими повідомленнями спілкування до абсурду — такого співрозмовника з великою ймовірністю просто вважатимуть божевільним. А не відповідати вона може через те, що займається своїми справами, а її сторінка в цей час висить відкритою на комп’ютері.

Якщо дівчина майже не заходить на сайт, навіть уже після початку активного спілкуватися з тобою, то є велика ймовірність, що твоя співрозмовниця взагалі не зацікавлена ​​знайомствами через інтернет. Або її не дуже вразило спілкування саме з тобою. У такому випадку спробуй перенаправити свій інтерес на інший симпатичний тобі об’єкт.

Але якщо ти чекаєш якогось першого кроку від неї, то можеш і не дочекатися. Причини можуть бути різні:

 • Порядні дівчата ніколи не роблять перший крок. Прийми як даність, що всіх жінок цьому вчать з дитинства.
 • Ти їй все-таки не сподобався. Дама обдумала ваше спілкування і зрозуміла, що ти — герой не її роману.
 • Вона не хоче бути нав’язливою та вичікує пристойний час для відновлення спілкування.
 • Вона ображена і чекає вибачень, роз’яснень. Не тільки ти переймаєшся, що дівчина не пише, залишаючись онлайн. Протилежна стать може відчувати ті самі почуття з цього приводу. Образа може критися в цьому, але є ймовірність, що ти припустився помилки у чомусь іншому.

Спробуй різні формати спілкування, використовуй індивідуальний підхід до кожної представниці прекрасної статі, і успіх тобі забезпечено!

Хочеш більше корисних порад на всі випадки життя? підписуйся на Telegram-канал Comfy, і ти не пропустиш жодного крутого лайфхака. Тут не нудно!

83256 0 cookie-check Корисні поради: як знайомитися в інтернеті з дівчатами?

Читайте також:

Bitcoin – потроху про все
Bitcoin - потроху про все
04 Липня, 2017, 05:43 913 9
  Для когось це новинка, а для когось вже повноцінний інструмент заробітку або розрахунків За ті 8 років, які пройшли з моменту першого випуску і...
Смотреть результаты
Смагляве літо: правила ідеальної засмаги
Смагляве літо: правила ідеальної засмаги
Засмага увійшла  в моду у 1922 році завдяки блискучій Коко Шанель. Повернувшись з відпочинку на узбережжі Середземного моря, вона оголосила, що бронзовий відтінок шкіри –...
Смотреть результаты
Полуничний бум. Ліниві вареники і полуничні сирники
Полуничний бум. Ліниві вареники і полуничні сирники
Всім привіт! Чи знаєте ви, що за сезон одна людина повинна з’їсти мінімум 10 кг полуниці для того, щоб запастися вітамінами до наступного літа? Ні,...
Смотреть результаты