search
Підписатися

logo

Крута новинка в КОМФІ — Laifen Swift, професійний фен для волосся

12 Лютого, 2024, 02:55 0

https://www.youtube.com/watch?v=fTCuJhQyv-8

А ти вже знаєш про круту новинку? Професійні фени для волосся Laifen Swift, які з’явилися в Україні доволі нещодавно, уже цілком впевнено завойовують серця прекрасних користувачок. І не дарма — ці фени справді круті. Вони мають відмінні характеристики та надійний професійний мотор, у них є опція іонізації та деякі інші корисні функції. А ще вони дуже тихі у роботі. І стильно виглядають. І… Так, крутих фішок у них все ж таки дуже багацько.

Фен Laifen Swift Special блакитний (LF03-SIG-EU)

5589 грн

Купити

Фен Laifen Swift чорний (LF03-BLG-EU)

5589 грн

Купити

Фен Laifen Swift червоний (LF03-REG-EU)

5589 грн

Купити

І оскільки розповідати про переваги фенів Laifen Swift можна довго та із задоволенням, то давай перейдімо до нашого свіженького огляду, в якому ми познайомимо тебе з усіма найважливішими та найцікавішими особливостями цих б’юті-гаджетів. О, зараз ми тобі розповімо, чим саме вони такі гарні! 😉

Фен Laifen Swift

А ще зазирни сюди: Професійний, для дому або дорожній — як вибрати надійний фен?

Що за гаджет Laifen Swift

Laifen Swift — це компактний фен преміумкласу з безліччю технічних наворотів, який швидко сушить волосся, тихо працює, видає потужний потік повітря та дозволяє гнучко регулювати як температуру сушіння, так і швидкість обдування. Приємним доповненням тут йдуть різні корисні технології: захист від перегріву, високоточний контроль температури повітря, що видується, іонізація.

Іонізація

Також до додаткових опцій безпеки відноситься і наявність подвійного фільтра на вході повітря та надтонкий внутрішній фільтр із розміром отворів не більше 0,2 мм. Така особливість конструкції надійно оберігає волосся від випадкового втягування всередину пристрою, коли він працює, і робить такий гаджет максимально комфортним та безпечним під час використання.

Колекція бренду представлена кількома моделями, котрі мають певні відмінності у дизайні, комплектації та технічних характеристиках. А ще кожна із цих підсерій доступна в різних кольорах. Лінійки Laifen Swift Special, Laifen Retro та Laifen Swift отримали однакові параметри потужності й функціональності, проте мають деякі відмінності щодо дизайну та комплектації. А ось молодша модель, Laifen Swift SE, обладнана двигуном трохи меншої потужності й дещо відрізняється за функціоналом.

Фени Laifen Swift — особливості та характеристики

Фени Laifen оснащені потужними, надійними та дуже тихими в роботі безщітковими двигунами. У моделей Laifen Swift Special, Laifen Retro і Laifen Swift потужність двигуна становить 1600 Вт (110000 об/хв), а продуктивність — 13 літрів повітря, яке подається щосекунди. Молодша модель лінійки, Laifen Swift SE, отримала двигун на 1500 Вт (105000 об/хв).

Двигатель

Двигуни всіх моделей бренду оснащені надійним захистом від перегріву та стрибків напруги у мережі. Також вони акустично оптимізовані, щоби максимально знизити шум, гул і вібрації під час роботи пристрою, й оптимізовані відмінно, адже звук роботи таких фенів дуже тихий і не дратівливий.

Тому так, окремої уваги у цих гаджетах заслуговує їхня гучність. Точніше, їхня тихість. 😉

Рівень шуму фенів Laifen порадує навіть найвибагливіших до цього параметра користувачів — усього 59 дБ, що дозволяє користуватися таким гаджетом де і коли завгодно. А ще ним дуже зручно сушити волосся маленьким дітям і шерсть домашнім улюбленцям після купання, адже завдяки тому, що такий гаджет працює дуже тихо, тож вони не лякатимуться.

Також тут передбачена опція додаткового захисту від перегріву повітря, яке видується — вона дбає про те, щоби під час такого сушіння ні в кого не виникало неприємних відчуттів.

Довжина кабелю живлення зручна — 1,8 метра, а кріплення шнура живлення має поворотну конструкцію, що дозволяє не почуватися «прив’язаною» до розетки. Ти зможеш вільно рухатися під час сушіння волосся, і шнур фена не обмежуватиме твоїх рухів. А ще дріт такої довжини легко можна згорнути, не заплутавши.

Сушка шерсти

Дизайн фена Laifen Swift

Але поговоримо про зовнішній вигляд цього гаджета. Дизайн у фенів Laifen Swift незвичайний і навіть нагадує модні гаджети від «Дайсон» — максимальний мінімалізм і нестандартна форма виглядають інноваційно. І дуже круто, так. Практично весь модельний ряд витримано в єдиному стилі. Але тут винятком щодо дизайну є Laifen Retro — його корпус декорований по-іншому.

Размеры

Раніше ми писали: Міні-огляд фена Dyson HD01 Supersonic — розповідаємо, чим крута ця модель!

А ось усередині всі ці моделі обладнані майже однаково. І так, як і в Dyson Supersonic, двигун тут розміщений не в основній частині фена, а в його руків’ї, завдяки чому конструкція вийшла дуже компактною. Фени Лауфен Свіфт мають габарити 277*70*89 мм та вагу 407 г, а це дуже непогано, адже таким девайсом зручно працювати навіть під час тривалої роботи із зачіскою — руки просто не втомляться.

Конструкция

Також на корпусі пристрою є й інша цікава особливість — кільцевий світлодіодний індикатор, що інформує про температуру нагрівання, яка, до речі, регулюється зручною кнопкою на ручці пристрою. Нижче кнопки регулювання температури розташований інший регулятор — кнопка живлення, яка керує ще й швидкістю обдування.

Далі розмістилися повітрозабірник та закритий кришкою фільтр фена. Корпус пристрою виготовлений із високоякісного термостійкого пластику, а фільтр у ньому алюмінієвий. Його конструкція, до речі, також цікава. Фішка в тому, що ці гаджети Laifen оснащені магнітними кріпленнями, які дозволяють легко встановлювати та знімати як захисну кришку фільтра, так і насадки.

Управление

Завдяки цьому ти зможеш легко знімати цю кришечку — щоби перевірити стан фільтра та почистити його за потреби. І оскільки насадки для фена Laifen Swift теж із такою ж магнітною цікавинкою, то змінювати їх дуже легко та зручно. Сам магніт, до речі, доволі сильний, тому вони надійно фіксуються на корпусі пристрою, не зміщуються і не відпадають у процесі роботи з гаджетом.

Усього для таких фенів передбачено три варіанти насадок: 2 концентратори різних розмірів та дифузор для створення об’єму та симпатичних кучериків, але базова комплектація таких гаджетів відрізняється в залежності від моделі. Наприклад, Laifen Swift Special відпочатку оснащений усіма трьома насадками, тоді як Laifen Retro та Laifen Swift — лише однією прямою насадкою. А ось Laifen Swift SE поставляється взагалі без насадок.

Управління феном Laifen Swift

У використанні фени Laifen Swift прості та зручні. Кнопка регулювання температури передбачає три режими: холодне, тепле та гаряче повітря. Коли вони активуються, умикається відповідне підсвічування кільцевого світлодіодного індикатора на тильнику фена:

  • Червоний колір індикатора позначає «гаряче» укладання. Максимальна температура повітря, що видується феном, у цьому режимі становить 80°С.
  • Жовтий колір індикатора активується за температури до 50°С. Це середній режим сушіння, що оптимально підходить для повсякденного використання.
  • Синій колір індикатора умикається, коли температура повітря, яке подається феном, не перевищує 20°С. Такий режим рекомендований для охолодження та фіксації волосся після гарячого укладання.

Цвета индикации

Але якщо утримувати цю кнопку впродовж 2 секунд, то фен почне працювати циклічно, послідовно змінюючи режими холодного і гарячого повітря — це дуже зручно під час складних укладок. А ось швидкостей обдування у цій моделі дві.

Для захисту волосся від перегріву ці фени також мають різні цікаві корисності. Наприклад, інтелектуальну технологію керування температурою. Гаджети оснащені спеціальними термодатчиками, які безперервно зчитують температуру повітря на виході із сопла фена — до 100 разів на секунду для старших моделей Laifen Swift, і 50 разів на секунду — для молодшої моделі Laifen Swift SE. Функція термозахисту наявна у всіх серіях, і вона ретельно оберігає наші локони від перегрівів під час укладання та сушіння, а також від інших пов’язаних із цим можливих пошкоджень.

Уход за волосами

Корисні поради від Блогу КОМФІ: Б’юті-підготовка до весни. Правила догляду за шкірою та волоссям

Ще одна корисна опція фенів Laifen Swift — це іонізація. Пристрій генерує негативні іони у кількості до 200 млн/см3, що дозволяє ефективно знижувати статичну електрику на волоссі. Функція іонізації добре захищає зачіску від накопичення пилу та бруду, зменшує сухість та ламкість. Тому волосся після укладання таким феном буде менше пушитися, стане більш гладеньким і блискучим.

Температурный контроль

Окрім того, як обіцяє виробник, спираючись на проведені дослідження та опитування, за умови регулярного використання цього гаджета волосся стає приблизно на 40% менш пухнастим, на 19% більш блискучим і на 15% більш гладким. Ось просто незамінна штучка для краси наших локонів! 😍

Ну що, ти хочеш купити фен Laifen Swift Special із трьома насадками за ціною? Або ж ти придивляєшся до молодшої моделі цієї серії? А, може, тобі хочеться чогось ну зовсім незвичайного, тож тобі сподобалася модель Laifen Retro? Тоді швидше заглядай у КОМФІ за цією крутою новинкою, адже в нашому магазині на тебе чекають відмінні ціни, хороші знижки та вигідні умови покупки для всіх цих гаджетів. А ще маємо зручну безкоштовну доставку.

Коротко кажучи, все так, як ти любиш — зручно та вигідно.

Заглядай на крутий шопінг у КОМФІ! 😉

 

130833 0 cookie-check Крута новинка в КОМФІ — Laifen Swift, професійний фен для волосся

Читайте також:

Що відомо про Vision Pro — Блог КОМФІ про нашумілу гарнітуру Apple
Що відомо про Vision Pro — Блог КОМФІ про нашумілу гарнітуру Apple
08 Лютого, 2024, 06:52 517
Буквально днями компанія Apple випустила цікаву новинку — окуляри віртуальної реальності Apple Vision Pro. Гаджет крутий і довгоочікуваний, адже перші чутки щодо нього з’являлися ще...
Смотреть результаты
Топ 10 фішок iPhone 15
Топ 10 фішок iPhone 15
Нещодавно випустили новий Айфон 15. Що ж чекати від крутезного пристрою користувачам? Індивідуальність трохи набридла, і хочется універсальності із збереженням якості. Саме це і пропонує...
Смотреть результаты
Який телевізор купити для дитини? Дитячий Smart-телевізор KIVI KidsTV!
Який телевізор купити для дитини? Дитячий Smart-телевізор KIVI KidsTV!
Ваша дитина хоче власний телевізор у дитячу кімнату, але ви не знаєте, що краще вибрати, і боїтеся, що малеча його зламає? Блог КОМФІ знає, що...
Смотреть результаты