search
Підписатися

logo

Кращі мобільні додатки для фотографії

28 Березня, 2017, 03:04 10

Як відомо – кращий фотоапарат той, який завжди з собою. І для більшості з нас це означає що даними найкращим гаджетом є наш смартфон.

При цьому вибір смартфона з хорошою або найкращою камерою – це лише частина рівняння, для вдалої фотографії. Звичайно, якщо ви професіонал і з фотоапаратом на «ти», то для вас рівняння скорочується, але навіть в цьому випадку отримати найбільш привабливий знімок без мобільного додатка складно, а іноді неможливо. Причому мова про програми, які використовуються для самої фотозйомки, так і після, для обробки отриманого знімка.

Ось підбірка кращих, на наш погляд, мобільних додатків для отримання найкращих фотографій, щоб вже точно не соромно було поділитися ними з усім світом:

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Google Photos
 2. Instagram
 3. VSCO Cam
 4. Snapseed
 5. Open Camera
 6. PicsArt Photo Studio and Collage
 7. Lightroom
 8. Кращі програми для обробки фото на Андроїд
 9. Який мобільний додаток вибрати?

Google Photos

google-photos

Google photos це, напевно, чи не найкраще мобільний додаток з усіх. Ви можете налаштувати автоматичне копіювання всіх ваших фотографій і відео в хмарне сховище Google, роблячи їх доступними для перегляду на кожному пристрої, яким ви володієте (і навіть не володієте), включаючи персональні комп’ютери і перегляд через традиційний Web-браузер. Перегляд буде зручний в будь-якому випадку, за рахунок автоматичної каталогізації за різними критеріями, так що не доведеться скролить ваші фотографії до безпам’ятства, щоб вибрати потрібну. А ще це означає, що для всіх у кого обмежений вільний простір для фотографій і відео на телефоні тепер не буде проблеми зберегти все що потрібно, тому що Google Photos пропонує вам безстрокову можливість зберігання будь-якої кількості ваших фотографій і відео (за умови невеликого автоматичного стиснення до 12Мп-розміру). При цьому, ви так само одним натисканням можете видаляти всі вихідні фотографії з телефону, звільняючи тим самим місце в ньому, якщо вони вже вивантажені в хмарне сховище Google.

google-photos-2

Ще одна з відмінних рис Google Photos це «Google креатив», який автоматично створює анімації із серії знімків, стилізує і покращує фотографії певним, креативним чином, надаючи вам кожен раз новий, незвичайний подарунок у вигляді вже знайомої фотографії, але на новий лад. При цьому він зберігає оригінали і лише ви вирішуєте, чи зберегти новий, запропонований варіант як окреме фото або проігнорувати пропозицію програми. Будь-то анімація GIF, чорно-біла фотографія, колаж з декількох фотографій або обробка в стилі фільтрів Instagram – ми впевнені, Google зможе вас приємно здивувати. А якщо зробите кілька знімків по периметру вашого огляду – Google Photos напевно з’єднає їх в панорамний знімок.

Порадує він і любителів відео роликів і усіляких «хронік», надаючи можливість самому вибрати серію фотографій і накласти музику для створення відео, або зробивши це повністю за вас.

А якщо врахувати можливість інтелектуального пошуку по всіх фотографій, то ми впевнені, що нічого подібного ви ще не пробували. Тобто якщо ви в додатку, напишіть, наприклад, Кіт – то Google Photos відобразить вам всі ваші фотографії, де на його думку є Кіт. Причому фантазія у розробників не обмежується якимись банальними варіантами – у вас з часом з’являться автоматичні альбоми в спеціальному розділі, де вам будуть пропонувати відобразити фотографії де є Замки, Їжа, Селфі, Квіти, Руїни, Озера, Небо, Водоспади, Танці, Пиво , і безліч-безліч іншого, про що навіть ви забули, а воно є у вас на фото. А якщо врахувати, що ви можете і відредагувати вибрані фотографії без скачування ніяких додаткових програм, то потенціал додатку злітає до неймовірних меж.

google-photos-3

Звичайно, не обходиться і без курйозів і деяких особливостей – наприклад, іноді інтелектуальний пошук вас порадує або не знайде то що ви шукайте, або навпаки буде видавати занадто багато варіантів не по темі пошуку. А для зберігання фотографій в вихідному (максимальне значення розподільчої здатності) вам знадобиться багато місця в сховищі Google, яке, при безкоштовному використанні, обмежено 15-ю Гб. Але повірте – фотографій в тому дозволі, що пропонує зберігати вам Google вистачить в 95% ситуацій в житті. Ну а якщо не вистачить – то ніякого краще додатки з безкоштовних ви точно не знайдете.

Instagram

іnstagram

Instagram – це оригінальний додаток, для того щоб ділитися обробленими фотографіями і відео з усім світом. На даний момент їм володіє Facebook, а саме слово Instagram є майже що синонімом фрази «мобільна фотографія». Цей додаток теж зробив довгий шлях за довгі роки, щоб стати популярною і найзнаменитішої у світі програмою. І тепер вдає із себе дуже легкий для розуміння, але в той же час функціональний сервіс, в якому ділитися фотографіями і відео з друзями (і не тільки) дуже просто і цікаво.

instagram-2

У програму постійно додаються нові фільтри, для обробки фотографій. Одним натисканням на них вони проробляють досить кропітку роботу по зміні маси параметрів фото, в залежності від обраного фільтра. Легкості додає швидкість змін, а можливість втрутитися в процес і персонально налаштувати всі зміни і «посувати повзунки» режимів налаштування порадують навіть найвибагливішого в фотографії користувача.

instagram-3

Крім таких ручних налаштувань як яскравість, контрастність, колірна температура, ви можете поліпшити деталізацію на фото, наприклад, лише в темних ділянках, або навпаки, затемнити лише дуже яскраві фрагменти фото. Ви можете створити «Історію», наприклад, свого дня, яку будуть бачити всі ваші передплатники, або просто виставляти цікаві, на ваш погляд фотографії та відео, що відбувається з вами або навколо вас. А якщо врахувати можливість однією кнопкою поділитися фотографією відразу у всіх підключених соціальних мережах (таких як Facebook, Vkontakte, Twitter та ін.), То популярність вашої публікації не знатиме меж.

Ну і звичайно, ви можете зберігати і відправляти друзям публікацій, які сподобалися інших людей, так само як і переглядати переваги ваших передплатників.

І не забувайте про хештег (# слово, яке відображає суть вашої публікації) – з ними люди будуть частіше і простіше знаходити ваші публікації при збігу вашого хештега із запитом їх пошуку.

VSCO Cam

vsco

Досягла своєї популярності на iOS, це мобільний додаток став доступним і користувачам Android. Це, мабуть, один з кращих графічних редакторів з масою ручних і автоматичних налаштувань на будь-який смак. VSCO дозволяє захоплювати зображення, змінювати і налаштовувати їх на свій смак, синхронізувати їх між різними пристроями і ділитися ними з усім світом. Ви навіть можете переглядати найкращі фотографії, зроблені іншими користувачами VSCO, в загальному рейтингу фотографій.

vsco-2

Самі можливості вбудованої камери, в програму, досить скромні – пропонуються лише базові налаштування і елементи. Але от коли мова дійде до редагування отриманого знімка, додаток розкриває весь свій потенціал, пропонуючи масу як безкоштовних фільтрів і ручних налаштувань, так і платних, найкрасивіших пресетів.

vsco-3

VSCO має досить мінімалістичний дизайн, щоб, коли ви переглядаєте фотографії, відображати тільки фотографію і її автора. Цей стиль поширюється і на стиль камери і меню налаштувань для редагування фотографій. Тим самим додаток полегшує весь процес редагування, роблячи його дуже зрозумілим і дозволяє легко досягти мети.

Snapseed

snapseed

Додаток від Google Snapseed є одним з найдоступніших і, в той же час, функціональних. Набору функцій вистачить як для любителя, так і для досвідчених користувачів. Для простоти управління ви можете просто перетягувати повзунки всіх основних налаштувань, для досягнення найкращого ефекту.

snapseed-2

Але як тільки ви розберетеся з основними налаштуваннями (а особливо якщо ви маєте якийсь досвід роботи з графічними редакторами) в вашому розпорядженні буде регулювання перспективи, різноманітні кисті, «пластирі» – коректори, криві, можливість додавання тексту. І це ще не все – це тільки перша частина налаштувань.

Так як це не просто додаток для накладення купи приготованих фільтрів, то кожен ефект ви зможете, крім іншого, накладати на фотографію самостійно.

Наприклад, розмиття – вибираєте область розмиття, її форму, а також можете втрутитися в ступінь розмиття, в плавність переходу від чіткого до нечіткого і так далі.

Те ж стосується і налаштувань тону, контрастності, ефекту HDR, ретро, ​​чорно-білого, вантажного фото і багато-багато іншого.

Загалом, якщо ви шукаєте потужний мобільний додаток для редагування фотографій і в той же час, щоб воно було легке для розуміння і освоєння, то Snapseed це ідеальний вибір.

Open Camera

open-camera-screens

Мобільний додаток Open Camera буде актуальним в першу чергу для тих, хто вважає, що вбудований в смартфон додаток камери для нього недостатньо якісний. Ця програма повністю безкоштовна, регулярно оновлюється і просто ломиться від усіляких функцій і режимів, які можна застосувати для фотографування.

open-camera-screens-2

Тут є функція стабілізації фотографії, можливість віддалено зробити знімок, налаштувавши камеру на якесь певне слово або звуковий сигнал, прив’язка GPS тегів, і багато іншого. В Open Camera творці постаралися вкласти всі функції, про які ви тільки могли подумати, тому що дана програма прагне стати єдиним і основним відправним пунктом для ваших якісних знімків.

open-camera-screens-3

Ви отримаєте доступ до управління всіма ручними налаштуваннями, як на фотокамері – ISO, експозиція, ручна фокусування, витримка. Якщо всі ці слова викликають в вас інтерес і надихають – то додаток точно для вас.

PicsArt Photo Studio and Collage

picsart-screens-3

Мобільний додаток PicsArt є невеликою, власною, соціальною мережею, а також потужним редактором фотографій. І звичайно ж він включає в себе звичні інструменти редагування, такі як баланс білого, кадрування, тонування і багато іншого. Але крім цього, це також получається доступ до безлічі стікерів для прикраси фотографій, оптичним відблискам лінз (як у деяких дорогих об’єктивів), а також деякі футуристичні можливості, начебто Призми, для трансформації ваших фотографій.

picsart-screens

Частина з класних фільтрів і функцій вимагає покупки, але навіть той доступний безкоштовний пакет, що надає додаток, дасть вам повну свободу для редагування ваших фотографій і можливість поділитися ними з друзями. Вам лише потрібно вибрати, просто зберегти відредаговану фотографію на пристрої або поділитися нею в соціальній мережі PicsArt. На додаток до всього ви можете зробити якусь свою фотографію доступною для редагування, щоб хтось мав можливість зробити це за вас або для вас.

picsart-screens-2

Lightroom

lightroom-mobile

Lightroom від компанії Adobe тепер доступний і на смартфонах. Навіть якщо у вас немає облікового запису Creative Cloud, ви можете користуватися додатком з пакетом безкоштовно доступних опцій. Для повного функціоналу додаток доведеться купити, але навіть в безкоштовному варіанті він вартий уваги.

lightroom-mobile

У перші хвилини необхідно вникнути в його функціональність і розібратися що він робить і може робити. Потім же, робота з програмою буде доставляти тільки задоволення.

За допомогою неї ви можете зробити знімок, перейшовши при цьому в ручні налаштування або довіривши все автоматиці телефону. А залік відредагувати вже отриману фотографію. На особливу увагу заслуговує можливість збереження фотографій в RAW форматі, щоб мати можливість без втрати якості проводити маніпуляції з готовим знімком. Або ж можна імпортувати фотографію з галереї і потім лише натиснувши на неї приступити до редагування. У нижній частині екрана відобразяться можливі інструменти для редагування – можна обрізати знімок, застосувати встановлені пресети або ж увійти в меню повністю ручних налаштувань.

lightroom-mobile-3

В налаштуваннях ж самого додатка ви знайдете теж багато цікавого. Наприклад, ви можете додавати дані з авторськими правами, до кожної фотографії, автоматично імпортувати всі знімки з галереї і створювати свої каталоги в Lightroom, з вибором які фото обробляти, а які пропустити або установкою рейтингу зірочками, для подальшого відбору знімків.

Крім цього, є безліч сполучень клавіш і натискань, про які Lightroom пише вам в меню. Ну а якщо ви володієте платною підпискою Creative Cloud, то ви можете синхронізувати свій мобільний додаток з обліковим записом і синхронізувати його з даними на ноутбуці або комп’ютері. Це одна з небагатьох програм, яку створили метри фото індустрії і фоторедакторів, тому напевно в майбутньому воно буде зазнавати цікавих змін і його чекає перспективне майбутнє.

Кращі програми для обробки фото на Андроїд

Те що iOS добре, Андроїду довгі муки із завантаження та інсталяцією, тому пропонуємо вам список додатків для обробки фотографій, які мало важать, не впливають сильно на продуктивність смартфона і володіють всіма потрібними функціями. І так, список відмінних додатків для Андроїд:

 1. Повноцінний фоторедактор, який затребуваний користувачами для створення красивих фотографій тут і зараз.

Фоторедактор на Андроїд PhotoEditor

Як і в класичних програмах, в ній можна міняти відтінки, проводити колірні корекції, обрізати фотографії вручну або фігурою довільної форми. Також передбачена можливість видалення ефекту червоних очей і відбілювання. Особливість програми в тому, що за допомогою неї можна створювати файли формату PDF.

 1. Cymera. Додаток на Андроїд завнатажило більше 50 мільйонів чоловік. І не дивно, адже фоторедактор безкоштовний і багатофункціональний. Може працювати в режимі відео і фото, тобто ви можете відразу знімати і обробляти відео/фото або вибрати відеоматеріал з галереї і просто почати його редагувати.

Фоторедактор на Андроїд Cymera

В “онлайн” режимах фото- і відеозйомці ви можете вибрати кращий режим, знімати фронтально, горизонтально, вмикати і вимикати спалах. Режим обробки дозволяє змінювати контрастність, кольоровість, яскравість, насиченість відтінків. У додатку вам буде доступно 20 фільтрів для корекції знімків. Особливість програми для обробки фото на Андроїд Cymera в наявності ретуші – функція Beauty.

 1. Aviary. Один з популярних фоторедакторів, який завоював популярність у користувачів простим і зручним інтерфейсом, а також функціональністю.

Фоторедактор на Андроїд Aviary

Що можна робити в додатку Aviary:

 • Покращувати чіткість фотографії.
 • Оптимізувати яскравість фотознімка.
 • Обрізка фотографій довільно або відповідно заданих співвідношень сторін.
 • Можна задавати різкість і глибину знімку.
 • Можливість наносити написи і малюнки поверх фотознімку.
 • Видалення ефекту червоних очей.
 • До додатку можна додатково завантажити пакет фільтрів і інших редакційних можливостей.
 1. Adobe Photoshop Express. Ще один редактор, яким можна назвати одним з кращих.

Фоторедактор на Андроїд Adobe Photoshop Express

Незважаючи на те, що версія програми на Андроїд лише подобу версії на комп’ютер, воно все одно добре справляється з завданнями фоторедактора:

 • Підтримує формати в JPEG, PNG і RAW.
 • Програма русифікована.
 • Надається можливість хмарного, синхронізованого зберігання знімків в Creative Cloud Libraries.
 • Всього в програмі 20 основних фільтрів і 20, які надаються після авторизації.
 • Вертикальне/горизонтальне кадрування.
 • Корекція: чіткість, яскравість, експозиція, контрастність, тіні, відтінки, підсвічування.
 • Видалення червоних очей у людей і тварин.
 • Ретуш.
 • Рамки.

Додаток Adobe Photoshop Express швидко працює і функціональне. Розробники продовжують покращувати його роботу, що відзначають користувачі.

Який мобільний додаток вибрати?

Є дуже багато мобільних додатків для створення і редагування фотографій, крім тих, про які ми розповіли. Всі вони в тій чи іншій мірі будуть цікаві або корисні. Який з них вибрати найкраще сказати неможливо – все залежить від особистих переваг, смартфона, камери і взагалі ваших потреб. Цілком може бути, що для когось в нашому списку немає його улюбленого варіанту – будь ласка, напишіть нам про ваші уподобання, нам це важливо і цікаво знати!

69614 0 cookie-check Кращі мобільні додатки для фотографії

Читайте також:

Як відновити старі іконки робочого столу в Windows 10
Як відновити старі іконки робочого столу в Windows 10
27 Березня, 2017, 10:22 1098 9
У тому випадку, якщо Ви використовуєте Windows досить давно, то, напевно, пам’ятаєте, що до Windows 7, робочий стіл містив у собі кілька іконок для швидкого...
Смотреть результаты
Як видалити (або відновити) стандартні програми Windows
Як видалити (або відновити) стандартні програми Windows
Той, хто запускав стартове меню на свіжовстановленому Windows 10, знає, як багато додатків Microsoft пропонує нам в своїй ОС спочатку. І поки ці програми, такі...
Смотреть результаты
Історія компанії Xiaomi
Історія компанії Xiaomi
Xiaomi – компанія, що стрімко розвивається, завойовуючи все більше ринків і людських сердець. Вона виробляє портативні електронні пристрої та «розумну» побутову техніку. Компанія володіє власними...
Смотреть результаты