search
Підписатися

logo

Для дітей і дорослих: ТОП-10 незвичайних конструкторів

23 Лютого, 2021, 03:49 1702 0

Мій син полюбляє LEGO  та електронні конструктори, а я — фотопазли. І в якийсь момент дитяча перетворюється на невеликий леголенд, творчу лабораторію та галерею, де весело й цікаво. Хоч і не наводь там лад.

Але це ще й пізнавальне дозвілля, адже конструювання  тренує мозок, розвиває дрібну моторику рук і творчу уяву. А ще — позбавляє стресу й робить нас щасливішими. От скажіть, чим не привід купити цікавий набір і порадувати дітей, заодно і свою внутрішню дитину?

Ми склали для вас ТОПчик розвивальних наборів, які принесуть дитині захопливий і творчий досвід конструювання. Магнітні, металеві, електронні та «нескінченні» фотоконструктори — з ними не занудьгуєш. Із конструктором-роботом 4 в 1, який працює на енергії сонця, так точно. О, наука може бути зовсім не нудною і зовсім не замудрою, а дуже цікавою!

Збирання конструктора

Також рекомендуємо: 3Doodler — 3Doodler — 3D-ручка, яка ожвавлює фантазії. Огляд

Пластиковий конструктор GraviTrax Стартовий набір (26099)

3399 грн

Купити

Електронний конструктор Same Toy Дінобот 4 в 1 на сонячній батареї (2125UT)

699 грн

Купити

Пластиковий конструктор для малюків Quercetti Калейдоскоп (2341-Q)

629 грн

Купити

Конструктор Znatok Construction Kits «Супер-вимірювач»

І почнемо ми наш огляд з електронного конструктора на 17 схем, який пройшов апробацію у школах та інших дитячих закладах і був схвалений фахівцями. Багатофункціональний конструктор Znatok Construction Kits «Супер-вимірювач» (17 проєктів)  дозволяє зібрати 17 різних пристроїв для вимірювання різних параметрів, наприклад, температури, напруги, шуму, відстані, часу тощо, тому така розвивальна іграшка буде цікавою і дітям від 8 років, і їхнім батькам, і навіть бабусям і дідусям, котрі чимало бачили за своє довге життя. У наборі є докладні інструкції, схеми складання та всі необхідні для цього компоненти, тож дитині буде неважко розібратися з таким конструктором.

 • Вид: електронний конструктор
 • Вікова група: 8+
 • Для кого: універсальний
 • Кількість деталей: 55 шт
 • Матеріал: метал, пластик

Конструктор GraviTrax Стартовий набір

Вашій дитині подобається конструювати і збирати фігурки, що можуть самі рухатися, більше, аніж возитися з електронними компонентами? Тоді ось вам інший варіант — динамічний пластиковий конструктор GraviTrax Стартовый набор (26099), який познайомить дитину із принципом дії гравітації, кінетики та магнетизму. Маленький користувач зможе своїми руками зібрати цілі лабіринти, комплекси доріжок та перешкод, а потім запускати ними спеціальні кульки, щоби вони рухалися до фінішу, долаючи складні маршрути. Відмінний ігровий набір для тренування просторового мислення, а також щоби навчатися розраховувати траєкторії та знайомитися з основами фізики.

 • Вигляд: динамічний конструктор, головоломка
 • Вікова група: 8+
 • Для кого: універсальний
 • Кількість деталей: 100 шт
 • Матеріал: метал, пластик

До речі, такий стартовий набір можна укомплектовувати додатковими модулями цієї ж серії, які купуються окремо. Наприклад, до нього можна купити додатковий набір GraviTrax «Петля» (27607) або інші подібні вузли, щоб ускладнити лабіринт конструктора великою кількістю елементів та перешкод.

Конструктор Engino Stem Закони Ньютона

Навчальний конструктор Engino Stem Закони Ньютона також може припасти до смаку маленьким дослідникам. У цьому наборі дитина знайде 121 деталь, докладні інструкції зі збирання та корисні навчальні матеріали щодо дії інерції, імпульсу, кінетичної та потенційної енергії.

Із елементів цього набору можна зібрати вісім різних моделей, у тому числі літак, гоночну автівку, будиночок на колесах, гравітаційний млин, катапульту та таран. Тому, якщо ви хочете в цікавій ігровій формі познайомити свою дитину з основами фізики та класичної механіки, то пластиковий конструктор Engino Stem Закони Ньютона: Інерція, імпульс, кінетична та потенційна енергія (STEM07) стане справді вдалим вибором.

 • Вид: динамічний конструктор
 • Вікова група: 8+
 • Для кого: універсальний
 • Кількість деталей: 121 шт
 • Матеріал: пластик

А ще завітайте сюди: Jimu — роботи-конструктори, які можна програмувати. Розвивальні іграшки (відео)

Електронний конструктор Same Toy Дінобот на сонячній батареї

А як щодо крутого конструктора на сонячній батареї? Ігровий набір електронний конструктор Same Toy Динобот 4 в 1 на сонячній батареї (2125UT) дозволяє збирати різні рухомі фігури, що живляться сонячною енергією. Передбачено чотири варіанти збирання із цього комплекту деталей: динозавр, робот-андроїд, бурова машина та клешнебот. Кожна фігурка буде рухливою, а сонячна енергія ще й непогано розширить можливості таких іграшок.

 • Вид: рухомий конструктор, трансформери
 • Вікова група: 8+
 • Для кого: універсальний
 • Живлення: сонячна батарея
 • Матеріал: пластик, метал

Пластиковий конструктор для малюків Battat Мегаполіс 68 ел. в банку (BX1175Z)

1505 грн

Купити

Пластиковий конструктор GraviTrax Стартовий набір (26099)

3399 грн

Купити

Конструктор для малюків Quercetti Калейдоскоп

Ваша дитина ще занадто мала, щоби знайомитися із законами фізики та освоювати можливості, які відкриває знання цих законів, але їй подобаються подібні іграшки? Тоді рекомендуємо придивитися до конструктора для малюків Quercetti Калейдоскоп (2341-Q), оскільки такий ігровий набір не передбачає складних механізмів і не має дрібних деталей. Проте тут є багато блоків і шестерень, які можна поєднувати в різний спосіб, створюючи незвичайні рухливі конструкції.

6 Quercetti Калейдоскоп

Всі деталі дуже міцні та мають закруглену форму, щоби малюки не могли поранитися під час ігор. А матеріали, із яких виготовлені компоненти такого конструктора, є гіпоалергенними і повністю безпечними для діток.

Конструктори LEGO DUPLO і не тільки: ТОП-6 крутих наборів конструкторів LEGO. Порадуй малюка!

6 Quercetti Калейдоскоп збирання

 • Вид: рухомий конструктор, шестерні
 • Вікова група: 3+
 • Для кого: універсальний
 • Кількість деталей: 55 шт
 • Матеріал: пластик

Конструктор для малюків Battat Мегаполіс

Або ж ось ще один хороший конструктор для зовсім маленьких діток — пластиковий конструктор для малюків Battat Мегаполис у банці (BX1175Z), який складається з 68 елементів зі «щетинками», що чіпляються одна до одної. Усі елементи такого конструктора безпечні для малюків завдяки особливостям конструкції та якісним матеріалам. Щетинки м’які, тому вони міцно та акуратно скріплюють блоки між собою. До набору також входять яскраві ілюстраційні буклети із простими схемами складання різних фігурок та конструкцій.

 • Вид: конструктор із безпечними деталями голчастого з’єднання
 • Вікова група: 2+
 • Для кого: універсальний
 • Кількість деталей: 68 шт
 • Матеріал: пластик

Досі не знаєте, який конструктор вибрати для дитини? Зверніться за порадою до консультантів мережі КОМФІ, і ми з радістю допоможемо підібрати вашому малюкові найцікавіші та найкорисніші іграшки, адже ми чудово розуміємося на цій темі, а всі дитячі товари в наших магазинах оригінальні, якісні та безпечні для дітей.

А ще у нас часто бувають круті знижки, тож обов’язково заглядайте — за крутими конструкторами для дорослих і дітей, за розвивальними іграми, тематичними наборами LEGO і безліччю інших дитячих товарів. Порадуємо дитину корисною іграшкою! 😎

112264 0 cookie-check Для дітей і дорослих: ТОП-10 незвичайних конструкторів

Читайте також:

3Doodler – 3D-ручка, яка оживляє фантазії. Огляд
3Doodler - 3D-ручка, яка оживляє фантазії. Огляд
15 Лютого, 2021, 04:29 1658
Є іграшки, які цікаві не тільки дітям, а й дорослим. І 3D-ручка 3Doodler Start – одна з них. Це не зовсім іграшка. Швидше, інструмент для...
Смотреть результаты
Що подарувати на 14 лютого: ТОП крутих ідей
Що подарувати на 14 лютого: ТОП крутих ідей
День святого Валентина зовсім скоро. Якщо ви ще не визначилися з подарунком, тримайте – наш Топчик крутих ідей проти нудьги. Тут варіанти на будь-який бюджет....
Смотреть результаты
Що, як і чому: LEGO
Що, як і чому: LEGO
28 січня відзначається Міжнародний день LEGO. І це відмінний привід більше дізнатися про конструктор – такого що «нічого собі» і «ось це так». Чому LEGO...
Смотреть результаты