search
Підписатися

logo

Огляд кавомашини Siemens TE653M11RW

17 Січня, 2021, 01:03 0

Приготування кавового напою є досить складним і специфічним заходом. Справитися з цим може далеко не кожен, адже успішне приготування кави залежить від безлічі факторів, та й приготувати її вручну не так вже й просто. Відповідно, щоб спростити приготування кави, можна скористатися автоматичною кавоваркою, яка сама зробить помел, спресує каву в брикет, заварить і подасть в чашку.

Зміст статті

 1. Чим комплектується кавоварка Siemens?
 2. З чого складається кавоварка Siemens?
 3. Управління кавоваркою
 4. Які є програми приготування кавових напоїв в кавомашині Siemens?
 5. Особливості помелу кави в кавомашині Siemens
 6. Особливості заварювального блоку кавомашини Siemens
 7. Особливості приготування молочних кавових напоїв в кавомашині Siemens
 8. Особливі функції і технології в кавомашині Siemens
 9. На завершення

Цікава тема: Новорічні покупки – вибираємо кавоварку

Незважаючи на те, що модельний ряд сучасних кавоварок досить широкий, серед усіх виділяється одна модель Siemens TE653M11RW . Зовнішній вигляд цієї кавомашини створює враження того, що ми маємо справу з преміальним сегментом. А великий сенсорний дисплей на передній частині всім своїм виглядом демонструє сучасні тенденції в оформленні моделі.

Але про все по порядку!

Чим комплектується кавоварка Siemens?

Перше, що перед нами з’являється, коли кавоварку доставили додому – це коробка. Що ж в ній знаходиться і що ми знайдемо всередині після розпакування?

кофе в чашках

 1. Кавомашина – вона буде упакована в пінопласт в практично зібраному вигляді;
 2. Ємність для молока – її використання не обов’язково, але в комплектації молочник присутній;
 3. Фільтр для води – вода в кавомашині проходить фільтрацію через фільтр Brita, який буде потрібно регулярно міняти;
 4. Дозатор для меленої кави – в конструкції кавомашини передбачений бункер для вже меленої кави, її необхідно засипати порційно спеціальною ложечкою з комплектації;

Важливо розуміти: Як правильно зробити перший запуск кавомашини?

 1. Трубка і шланг для молочника – їх необхідно з’єднати разом і встановити на кавоварку, використовувати спільно з молочником не обов’язково;
 2. Тестер води – спеціальна паперова смужка, яку потрібно занурити у воду, тестер покаже наскільки жорсткою є вода;
 3. Документація – гарантійний талон, інструкція на декількох мовах, інформація про розташування сервісних центрів.

 З чого складається кавоварка Siemens?

Перш ніж запустити нову кавоварку і почати приготування в ній улюбленого кавового напою, необхідно розібратися в її конструкції і основних елементах.

заварочный блок

Ось з яких основних елементів складається кавоварка Siemens TE653M11RW:

 • Дисплей – розташований на передній частині корпусу, саме завдяки цьому великому сенсорному дисплею ми зможемо вводити основні налаштування і вказувати параметри приготування напоїв;
 • Піддон для крапель і макухи – також розташований на передній частині корпусу, його періодично необхідно знімати і чистити. Нагромаджені краплі води і кави необхідно злити, а макуху після готування і заварки кави висипати;
 • Бункер для меленої кави – знаходиться праворуч і легко висувається з корпусу. Всередину рекомендується насипати не більше двох ложечок меленої кави;
 • Заварювальний блок – також розташований праворуч за спеціальними дверцятами, він кріпиться всередині на двох засувках і легко знімається, щоб промити під проточною водою, також можна промивати в посудомийній машині;

Відео: 10 популярних питань про кавомашини

 

 • Бункер для зернової кави – розташовується зверху кавомашини, там же є механічний регулятор рівня помелу;
 • Ємність для води – розташована зліва на корпусі і вміщує в себе до 1,7 літра, максимальний рівень виділений відміткою. Якщо зняти ємність, то за нею ми побачимо виїмку для зберігання ложечки-дозатора для меленої кави.

Варто зауважити, що традиційна пластина для підігріву чашок на кавомашині Siemens відсутня.

Управління кавомашиною

Щоб включити кавомашину, необхідно натиснути на кнопку включення, яка знаходиться на передній частині корпусу зліва внизу. Після включення активується дисплей, завдяки якому і буде відбуватися основний етап управління кавоваркою.

панель управления

Варто зауважити, що дисплей досить великий, кольоровий, на ньому, крім текстової інформації, розташовані малюнки із зовнішнім виглядом того напою, який пропонується приготувати. Це дуже зручно, адже крім назви напою, наприклад, Латте Макіато, ми будемо розуміти яким вийде напій зовні.

Дисплей кавомашини повністю сенсорний, тому не варто шукати додаткові кнопки навігації, можна відразу натискати на вподобаний напій і починати приготування кави. Тут же, на дисплеї, можна вибрати оптимальну кількість напою в діапазоні від 40 мг до 400 мг.

Важливо розуміти: Як вибрати кавоварку для дому?

Управління досить просте і інтуїтивно зрозуміле. Витрачати багато часу на освоєння азів налаштування або читання паперової інструкції не потрібно, все повинно вийти якщо не з першого, то вже точно з другого разу.

Які є програми приготування кавових напоїв в кавомашині Siemens?

Всього кавомашина має в арсеналі 11 автоматичних рецептів приготування. Не всі вони полягають в приготуванні кави, іноді кавомашина може просто подати гарячу воду для чаю або зробити молочну піну.

кофейный напиток в чашке

Всі програми, які передбачені в кавомашині Siemens:

 • Еспрессо – отримуємо невелику порцію чорної міцної кави;
 • Еспрессо-макіато – кавовий напій еспресо, в який додається невелика порція молочної пінки;
 • Кава – приготування кави без молока середньої міцності;
 • Капучіно – молочний кавовий напій, готується на базі еспресо;
 • Латте Макіато – напій з великою порцією молока, в даному випадку не молоко додають в каву, а каву в молоко;
 • Кава з молоком – приготування кави з додаванням молока;
 • Молочна піна – кавоварка приготує молочну піну, необхідно опустити трубку в резервуар з молоком;
 • Американо – чорна кава, поступається в міцності еспресо;
 • Флет Уайт – подвійна порція еспрессо, зверху додається молоко;
 • Гаряча вода – кавоварка подасть гарячу воду, наприклад, для приготування чаю;
 • Тепле молоко – підігріває молоко.

Особливості помелу кави в кавомашині Siemens

Існує чимало суперечок щодо того, які жорна краще – керамічні або металеві. Є великий список переваг і недоліків кожного виду одного перед одним, перераховувати який не має великого сенсу. Варто лише зауважити, що в кавомашині Siemens TE653M11RW використовуються керамічні жорна для помелу кави. Назву своїм жорнам виробник дав ceramDrive.

Завдяки регулятору рівня помелу кавових зерен, який розташований безпосередньо в самому бункері для них, керамічні жорна зможуть подрібнити зерна, починаючи від грубого помелу, закінчуючи дрібним. Варто відзначити високу точність помелу, яку здійснює кавомашина Siemens.

Цікава тема: Несмачний еспресо з кавомашини – неміцний, кислий або гіркий. Які причини?

Серед основних переваг жорен компанії Siemens варто відзначити дуже тиху роботу ceramDrive, порівняно з найближчими аналогами. Також жорна мають можливість герметизації аромату кави під час помелу, що зберігає не тільки більше смакових якостей в готовому напої, але і підсилює його специфічний аромат.

Особливості заварювального блоку кавомашини Siemens

Основний процес приготування кави відбувається в заварювальному блоці кавомашини. Тому нескладно зрозуміти, що від його якості і технологічності залежить остаточний результат кавового напою. Згідно зі своїм функціоналом, заварювальний блок пресує каву в брикет, через який під високим тиском пропускається вода і пара. Таким чином покращується насиченість приготованого напою і його міцність.

заварочный блок в руке

Заварювальний блок на кавомашині Siemens TE653M11RW розташований з правого боку за спеціальними дверцятами в корпусі. Він кріпиться на декількох кріпленнях в посадковому місці і досить просто знімається. Знімати таким чином його необхідно періодично, в залежності від частоти використання самої кавомашини.

Заварювальному блоку буде потрібна регулярна профілактика у вигляді промивання. Зробити це можна двома способами – промити блок під краном або помити його в посудомийній машині, що також допускається.

Особливості приготування молочних кавових напоїв в кавомашині Siemens

Приготування молочних напоїв в будь-якій кавомашині є окремим найцікавішим заходом, який може бути досить простим або, навпаки, мити премудрості і складнощі. Розглядаючи і розбираючись у всіх нюансах кавомашини Siemens, можна з особливою впевненістю заявити, що кава з молоком в ній готується максимально просто.

молочник кофемашины

У комплекті з кавоваркою поставляється спеціальний молочник, куди необхідно заливати молоко для приготування напою. У молочник опускається спеціальна трубка, яка приєднана до кавомашини. Через неї молоко доставляється в чашку, готується характерна пінка.

Однак використовувати молочник для приготування кавового напою з молоком зовсім не обов’язково, для цього досить використовувати будь-який інший резервуар або навіть упаковку, в якій молоко продавалося в магазині.

Так теж можна: Як збити молоко для капучино або латте? Покроковий гайд від блогу Comfy

Після відключення кавомашини, система запропонує нам очистити молочну систему. Для цього під сопла підставляємо порожню склянку, в неї ж кладемо трубку молочної системи і просто чекаємо. Система самостійно прочиститься, це допомагає уникнути засихання залишків теплого молока всередині сопла і перешкоджає утворенню неприємних запахів.

Особливі функції і технології в кавомашині Siemens

Як ви думаєте, що відрізняє особливу кавоварку від звичайної? Упевнений, кожен з нас розуміє, що на огляд в блог Comfy потрапляють зовсім не звичайні кавомашини, а ті, які хоч чимось виділяються з сірої маси. Кавомашина Siemens TE653M11RW відноситься до числа особливих завдяки наявності декількох унікальних фірмових технологій.

кофемашина  интерьере

 • Ось основні технології, які застосовуються в кавомашині Siemens:
 • OneTouch Function – кавомашина здається досить складним пристроєм, відповідно дуже цінується можливість простого управління нею. У моделі від компанії Siemens застосовується технологія OneTouch, яка дозволяє готувати подвійну порцію за один раз. Досить лише підставити відразу дві чашки під сопла кавомашини або одну велику.
 • iAroma System – це інтелектуальна система приготування кавового напою, яка полягає у взаємодії всіх елементів пристрою, починаючи від помелу кави і заварювального блоку, закінчуючи чашкою, наповненою готовим кавовим напоєм.
 • aromaDouble Shot – унікальна система приготування дуже міцної кави, яка буде здатна пробудити свідомість навіть в самий ранній ранок. Результат досягається завдяки подвійному помолу кавових зерен і меншій кількості води, яка проходить через них.
 • Лічильник приготованих чашок – кавоварка Siemens здатна вести підрахунок приготованих чашок кави. При цьому чорна кава рахується окремо, а для кави з молоком також ведеться окремий облік.

 На завершення

У будь-якій кавомашині дуже цінується простота експлуатації і простота приготування кавового напою. Дуже зручно, коли, прокинувшись рано вранці, досить просто зробити один дотик на сенсорній панелі управління і через 1-2 хвилини в чашці піниться готовий напій, що бадьорить.

кофейные напитки в чашках

Серед переваг кавомашини Siemens слід виділити достатню легкість в управлінні завдяки інтерактивному великому сенсорному дисплею. У ній легко готувати молочні напої, адже система передбачена таким чином, щоб молоко можна було подавати не тільки з комплектного молочника, але і з будь-якого іншого резервуара.

В цілому, якість матеріалу та інженерні рішення в процесі експлуатації в кавомашині Siemens TE653M11RW можуть порадувати і запевнити в тому, що використання сучасної домашньої кав’ярні, а також подальший догляд за нею, можуть бути максимально простими і легкими.

# Побутова техніка

Джерела фото: comfy.ua, bosch-bt.com.ua, siemens-home.bsh-shop.com.ua

110535 0 cookie-check Огляд кавомашини Siemens TE653M11RW

Читайте також:

Велика мозаїка Mozabrick S – відтворити будь-яке фото в стилі піксель-арт
Велика мозаїка Mozabrick S - відтворити будь-яке фото в стилі піксель-арт
07 Січня, 2021, 07:36 1798
Як щодо оригінального піксельного арту, зробленого своїми руками? О, у нас є дещо цікаве для шанувальників незвичайних пазлів і головоломок! Отже, знайомтеся: Фото-конструктор Mozabrick S...
Смотреть результаты
ТОП-6 крутих наборів конструкторів LEGO. Порадуй малюка!
ТОП-6 крутих наборів конструкторів LEGO. Порадуй малюка!
LEGO кожен вік підвладний – і діти, і дорослі з задоволенням збирають ці ігрові набори. І це не дивно, адже в лінійці конструкторів LEGO є...
Смотреть результаты
ТОП-7 бюджетних ноутбуків 2020
ТОП-7 бюджетних ноутбуків 2020
Вибір ноутбука є досить відповідальним заходом. Незалежно від вартості, класу або призначення, кожен розраховує на те, що вдасться вибрати найбільш вдалу модель з огляду на...
Смотреть результаты