search
Підписатися

logo

Чистка мікрохвильовки: видаляємо забруднення без шкоди для їжі

06 Грудня, 2018, 09:38 9

Неймовірно корисний пристрій в нашому кухонному побуті під назвою мікрохвильова піч, безумовно, вимагає регулярного чищення та догляду за собою.

Настільки швидкого і зручного розігріву наших обідів, вечерь і сніданків, не зможе забезпечити ні один пристрій, який знаходиться на нашій кухні. Багато з нас ще пам’ятають ті часи, коли мікрохвильової печі на нашій кухні не було, а для того, щоб розігріти для себе обід, необхідно було підігрівати сковороду, чекати, а потім після трапези мити використаний посуд. Вкрай незручний захід, але діватися було нікуди. А ось найбільш молоде покоління про такий захід навіть і не здогадується, адже все їх свідоме життя, обіди розігріваються в мікрохвильовій печі.

микроволновка над плитой главная

Проте, не дивлячись на те, що нам не потрібно відразу ж мити той посуд, в якому ми розігрівали обід, камера мікрохвильової печі все одно вимагає догляду за собою. Цілком природно, що з часом мікрохвильову піч необхідно помити, адже, незважаючи на те, що прямого контакту продуктів з камерою мікрохвильовки немає, сліди прямого використання, а саме розігріву або приготування продуктів харчування, в мікрохвильовій печі залишаються. Будь-яка поважаюча себе господиня ні в якому разі не допустить, щоб її мікрохвильовка була брудною. Щоб зберегти піч в чистоті досить слідувати простим правилам її використання, які ми сьогодні і розберемо. Відразу варто зауважити, що крім чищення самої мікрохвильової печі, необхідно дотримуватися і профілактичних заходів, які перешкоджають її передчасному забрудненню.

Чому мікрохвильовка стає брудною?

Чистка микроволновой печи_удаляем загрязнения без вреда для пищи - еда в микроволновке

Варто зауважити, що абсолютно будь-який побутовий прилад, який використовується в наших будинках, вимагає регулярної профілактики у вигляді чищення. Особливого ​​догляду, безумовно, вимагають прилади, які мають безпосереднє відношення до тих продуктів, які ми використовуємо. Нескладно зрозуміти, що якщо прилад регулярно контактує з продуктами харчування, то рано чи пізно ми виявимо на ньому або в ньому сліди від цих самих продуктів. Такі сліди не завжди приємні нам, а часом вони навіть не дуже добре пахнуть. Ці сліди ми називаємо забрудненням і намагаємося якомога швидше видалити. Безліч приладів можуть обзавестися такими слідами забруднення, наприклад наш холодильник, варильна поверхня, духова шафа, витяжка і, звичайно ж, мікрохвильова піч.

Чистка микроволновой печи_удаляем загрязнения без вреда для пищи - еда рядом с микроволновкой

Нам би дуже хотілося, щоб мікрохвильовка ніколи не бруднилась, але уникнути появи слідів приготування і розігрівання в ній неможливо. Відбувається це з простих причин. Після приготування в камері печі залишаються частинки жирів, які з часом можуть набувати різноманітного кольору, залежно від того, що конкретно ми розігрівали в печі. Якщо ж ми лінуємося і регулярно не чистити мікрохвильову піч, то такі сліди буде видалити ще складніше, ніж, якби ми зробили це відразу ж після їх появи. Пам’ятайте, що розігрівати обід в брудній мікрохвильовці вкрай небезпечно, адже хвороботворні мікроорганізми, які живуть і розмножуються в забруднених місцях, можуть легко потрапити в навіть найсвіжіші продукти.

Микроволновка с едой

Ще однією причиною, яка сприяє забрудненню мікрохвильової печі, є наша з вами необережність. Дістаючи, наприклад, тарілку з мікрохвильовки ми можемо з власної необачності перекинути її, що знову призводить до різних забруднень. Часом навіть не потрібно перекидати тарілку, з неї може просто щось висипатися. Спочатку ми можемо цього не помітити, але з часом таких «крихіток», які залишають наші тарілки і залишаються в мікрохвильовій печі, стає все більше і більше. Таким чином, настає той момент, коли чистку мікрохвильовки відкладати вже не можна. Насправді, заходи з чищення мікрохвильової печі займають не так багато часу. Достатньо лише знати, як це правильно зробити і мати всі необхідні підручні засоби.

Як правильно почистити мікрохвильову піч

Моем микроволновую печь

Існує чимало народних методів для того, щоб почистити внутрішню камеру мікрохвильової печі. Деякі з них можуть бути ефективними, а деякі ні. Звичайно ж, кожен з нас може власноруч на власному досвіді перевірити кожен з таких методів на своїй мікрохвильовій печі, але ми ж настійно рекомендуємо вам для більшої користі і економії власного часу, звернутися до перевірених не тільки роками, а й безліччю домогосподарок методам. Одним з головних таких методів є звичайна профілактична мийка внутрішньої камери печі і її компонентів.

Что нельзя греть в микроволновой печи

Найбільш легко чистити  мікрохвильову піч, яка не оснащена грилем. Найчастіше для очищення такої мікрохвильовки досить буде лише губки, спеціального миючого засобу і води. Дуже важливо, щоб засіб, яким ми будемо чистити мікрохвильову піч, був призначений саме для такого побутового приладу, адже саме спеціалізовані засоби найбільш безпечні для нас і не завдадуть пошкоджень внутрішній камері мікрохвильової печі. Для ефективної чистки, нам необхідно буде слідувати інструкції, яка надана нам виробником миючого засобу, як правило, нам потрібно розбавити засіб з теплою водою, а отриманим розчином ретельно протерти внутрішню камеру. Не варто забувати про те, що тарілка, яка знаходиться всередині печі, миється окремо, тому її потрібно буде дістати спочатку. Важливо розуміти, що для закінчення прибирання, необхідно повністю позбутися від миючого розчину всередині печі і насухо її витерти.

чистим микроволновку

Якщо ж ми маємо справу з мікрохвильовою піччю, яка оснащена грилем або конвекцією, то проведених заходів, які ми описали вище, може бути недостатньо. Подібним чином ми не завжди зможемо ефективно видалити забруднення з гриля і решітки, яка відокремлює вентилятор конвектора від загальної камери. Таким чином, для більшої ефективності ми можемо використовувати ємність зі звичайною водою. Встановивши приблизно 200 мл води всередину печі, ми залишаємо працювати мікрохвильовку приблизно на 15-20 хвилин. Завдяки цьому, водяна пара дуже ефективно проникає у важкодоступні місця. Але все одно, цього не достатньо для остаточної нашої мети, все одно мікрохвильовку потрібно буде ретельно протерти.

Профілактика забруднення мікрохвильової печі

как выбрать микроволновую печь СВЧ Главная

І хоча найчастіше чистка мікрохвильовки не забирає багато часу, вона все одно може виявитися досить виснажливою. Таким чином, закінчивши процедуру збирання, ми вкрай не хочемо повторювати її знову дуже скоро. Напевно абсолютно кожна господиня, яка хоча б раз проводила генеральну чистку мікрохвильовій печі, хотіла б, щоб подібні заходи відбувалися якомога рідше. Як би це не здавалося дивним, але в наших силах зберегти мікрохвильову піч в чистоті довше. Для цього необхідно більш акуратно і охайно її експлуатувати.

Чистка микроволновой печи_удаляем загрязнения без вреда для пищи - крышка для микроволновки

Найбільш поширеним і дієвим профілактичним заходом, який спрямований на збереження печі в чистоті, є використання спеціальної кришки. Такою пластиковою кришкою ми можемо накривати ту їжу, яку розігріваємо, щоб частинки жиру і випарів не потрапляли на поверхню камери печі. Це дуже добре зберігає піч в чистоті і не дозволяє нашим продуктам пересушуватися під час розігріву. Завдяки такому простому аксесуару, як кришка для мікрохвильової печі, ми зможемо зберегти нашу піч в чистоті максимально довго. Проте, варто розуміти, що такий метод можна використовувати під час розігріву, але він категорично неприйнятний для приготування під грилем або готування з використанням конвекції.

встраиваемая микроволновка

Наша уважність і охайність так само здатна позбавити нас від частих прибирань. Дістаючи з мікрохвильовки розігріту страву, ми дуже часто не помічаємо, як малі крихти випадають з тарілки і залишаються в камері. У тому випадку, якщо ми проявимо велику обережність і уважність, помічаючи такі огріхи, ми зможемо відразу ж очистити піч від залишків їжі і, таким чином, знову ж позбавимо себе від повинності частого прибирання. Крім цього, готуючи продукти під грилем, не забувайте встановлювати під решіткою звичайну тарілку, куди зберуться всі соки, які будуть стікати з продукту під час приготування.

Разбираемся в брендах_микроволновые печи - микроволновка lg с электроникой

Насправді безпечне прибирання мікрохвильової печі зовсім не складний захід. Дотримуючись простих рекомендацій щодо правильного і ефективного чищення, а також  проводячи регулярну профілактику, ми завжди будемо розігрівати нашу їжу тільки в чистій мікрохвильовій печі, що є запорукою нашого здоров’я і благополуччя.

65546 0 cookie-check Чистка мікрохвильовки: видаляємо забруднення без шкоди для їжі

Читайте також:

10 причин полюбити ГРУДЕНЬ і стати щасливішими
10 причин полюбити ГРУДЕНЬ і стати щасливішими
05 Грудня, 2018, 10:47 918 7
Кожен з нас прекрасний. І у кожної пори року є своя принадність. У зими, наприклад, неймовірної краси засніжені пейзажі, м’які светри, аромат цитрусових в будинку,...
Смотреть результаты
11 способів навчити мозок видавати свіжі ідеї
11 способів навчити мозок видавати свіжі ідеї
У сучасному світі вміння генерувати свіжі ідеї і нестандартно мислити просто необхідно. Можна сказати, що воно визначає успіх. Сьогодні саме ідеї, здатні дати досвід, час...
Смотреть результаты
Гарбузово-лимонне, цибулеве, баклажани з горіхами і шоколадом: 4 крутих рецепти овочевого варення
Гарбузово-лимонне, цибулеве, баклажани з горіхами і шоколадом: 4 крутих рецепти овочевого варення
Для тих, хто любить оригінальне варення. Так, класика жанру – бурштинові яблучка, вишенька і полуничка – теж до чаю хороші. Але солоденькі експерименти з овочами...
Смотреть результаты