search
Підписатися

logo

9 фішок нового Android 9 Pie

25 Жовтня, 2018, 07:33 8

Швидше за все, ні для кого не стане новиною чи відкриттям те, що операційна система Android є найбільш поширеною і популярною. Вона використовується в переважній більшості мобільних девайсів, та й не тільки мобільних. З моменту випуску найпершої редакції даної системи вже минуло десятиліття і за цей тривалий час зовнішній інтерфейс, і функціонал регулярно зазнавав змін. Якщо поглянути на те, як виглядала найперша версія Android Astroboy, від кодового імені якої, в результаті, довелося відмовитися, то ми можемо і зовсім не впізнати в ній тієї операційної системи, яка використовується на наших смартфонах сьогодні. Це й не дивно, адже еволюціонує не тільки операційна система, але й гаджети, на які вона встановлюється, вони спільно стають зручніше і досконаліше.

9 фишек нового Android 9 pie - андроид с пирогом

З 2010 року кожна нова редакція Android отримувала своєрідне кодове ім’я, яке відносилося до солодощів. Так ми вже могли використовувати Android під виглядом пряника, морозива, еклера, нуги тощо. Вихід у світ новенької редакції системи під новим кодовим ім’ям відбувається щорічно. Зміна імені операційки в алфавітному порядку зовсім не є основною зміною в ній, але його останнім часом обговорюють найбільше. Кожен прагне передбачити, яке ж нове ім’я отримає оновлена ​​редакція. В цьому році ми вже отримали Android 9 Pie, але все ще остаточно не знаємо, чим же вона стала краще і функціональніше, порівняно з попередньою версією.

Що нового в Android 9 Pie?

9 фишек нового Android 9 pie - новые функции в андроид

Адаптивна яскравість екрану. Робота нової редакції Android 9 багато в чому побудована на впровадженні в роботу смартфонів і інших мобільних гаджетів систем штучного інтелекту. Робота функції адаптивної яскравості екрану ґрунтується саме на штучному інтелекті, але суть її досить проста. Система буде здатна підлаштовувати яскравість екрану вашого смартфона в залежності від необхідності, і він буде або яскраво підсвічуватися, або більш м’яко. Не секрет, що екран несе дуже велике навантаження на батарею, тому дана можливість покликана економити його заряд, а відповідно продовжувати автономність девайсу.

9 фишек нового Android 9 pie - адаптивная батарея

Адаптивна батарея. Ми встановлюємо на свій смартфон багато різноманітних програм та ігор. Вони можуть займати різне місце і отримувати різні права доступу до функціоналу смартфона. Іноді ми забуваємо про деякі такі програми і перестаємо ними користуватися. Але це не означає, що програма не працює у фоновому режимі і не витрачає частину ресурсу батареї. Функція адаптивної батареї призначена для того, щоб Android міг самостійно виявляти такі програми і обмежувати їх непотрібний функціонал. Якщо ж програма зовсім не використовується тривалий час, то вона буде закрита повністю.

9 фишек нового Android 9 pie - функция slices

Функція Slices. Наступна функція здатна істотно розширити функціонал пошуку операційної системи. У новій редакції Android багато можливостей деяких додатків, які встановлені на гаджет, переносяться у вбудовану пошукову систему. Наприклад, якщо вам необхідно прокласти маршрут за певною адресою, вам просто потрібно написати цю адресу в пошуковому рядку і автоматично ви побачите найкоротший шлях до неї на віртуальній карті. А для виклику таксі більше не буде потрібно шукати відповідну програму зі списку вже встановлених, в цьому нам так само допоможе пошуковий рядок.

9 фишек нового Android 9 pie - app actions

Функція App Actions. Завдяки даній функції, операційна система Android 9 Pie буде пристосовуватися до звичок користувача та завчасно пропонувати зробити ту чи іншу дію. Ось, наприклад, що ви робите, коли підключаєте навушники до смартфону? Найчастіше запускаєте музичний плеєр і включаєте улюблену музику. Саме це буде розуміти і Android 9. Таким чином, після підключення навушників, система відразу ж запропонує нам запустити і відповідний плеєр. Це дуже зручно і економить масу часу.

Виріз дисплея. Вже довго в моді специфічний виріз зверху на сенсорному дисплеї, який вперше застосували в iPhone X. Подібний виріз в народі прозвали «монобровою» або «чубчиком». Розробники нового Android усвідомили масовість даного елемента в смартфонах різних виробників і вирішили, що нова система обов’язково повинна підтримувати роботу з такими гаджетами. Тому навіть якщо ваш смартфон з чубком не має спеціальної оболонки від виробника, навіть «голий» Android буде адаптований під роботу з цим елементом.

9 фишек нового Android 9 pie - ящик с программами

Ящик з програмами. Мабуть, в компанії Google люблять все робити по порядку, особливо якщо справа стосується алфавіту. Зайвим підтвердженням цьому служить порядок назв нових версій системи Android, який строго прив’язаний до алфавіту і в цьому році настав час для букви P. У такому ж алфавітному порядку відтепер будуть відсортовані і програми Android 9 в меню додатків, яке називається App Drawer, а саме Ящик з програмами. Так само вони можуть бути відсортовані залежно від того використовуємо ми смартфон дома або на роботі, якщо для цього у нас налаштовані окремі профілі.

9 фишек нового Android 9 pie - режим overview

Режим Overview. Панель навігації Android 9 Pie помітно змінили. Пропала кнопка для активації режиму огляду використовуваних додатків, а замість цього клавіш буде всього дві. А ось режим Overview (огляд) активувати можна просто провівши пальцем по екрану знизу вгору. У новій системі всі вікна в даному режимі будуть функціональні, іншими словами ми зможемо працювати в додатках і повноцінно використовувати їх. Таким чином, цей, на перший погляд, звичний для Android режим об’єднали з багатовіконним режимом і зробили його абсолютно по-новому.

9 фишек нового Android 9 pie - панель информации dashboard

 Панель інформації Dashboard. Завдяки вбудованим можливостям Android 9 Pie ми будемо мати можливість відстежувати статистику того, як же ми використовували свій смартфон, які програми запускали і який час у нас пішов на роботу з кожним з них. Ми зможемо встановлювати обмеження на використання різних програм по часу і навіть встановити час сну. Коли ліміт використання додатку закінчиться, програма видасть відповідне повідомлення, а іконка стане чорно-білою. Якщо ж ми активували час сну, то коли настає цей самий час, інтерфейс смартфона повністю стане чорно-білим і активується режим «Не турбувати».

9 фишек нового Android 9 pie - скриншоты

Скріншоти. Перед багатьма з нас дуже часто ставало питання, а як же мені зробити скріншот на своєму смартфоні. Найчастіше це досягалося за допомогою одночасного натискання на дві бічні клавіші, а саме качельки гучності вниз і кнопки живлення. У новому Android 9 Pie додали ще одну можливість. Ми просто затискаємо кнопку вкл. / Викл. і в оновленому меню вибираємо пункт створення скріншота. До слова, в новій системі буде можливість малювати на скріншоті. Раніше це було доступно лише завдяки стороннім програмам або у фірмових оболонках Android від виробників смартфонів.

Підведемо підсумок

Ми розповіли лише про малу частку поліпшень і нововведень, які присутні в новій операційній системі Android 9 Pie. Насправді їх набагато більше, а ми вирішили виділити лише кілька найбільш цікавих з них на наш погляд. Якщо ви готові доповнити наш список нових функцій і особливостей Android 9, то ми раді будемо бачити їх у коментарях до цього матеріалу. З того, що ми сьогодні вам розповіли, очевидно, що розробники компанії Google виконали непогану роботу над впровадженням в систему функцій, які тісно поєднуються з розробкою штучного інтелекту в наших гаджетах. Так само попрацювали над впровадженням програмної підтримки не тільки популярного «чубчика» над дисплеєм пристрою, але й роботи системи з подвійною камерою.

9 фишек нового Android 9 pie - три смартфона на андроид 9

Першими смартфонами, які вже отримали оновлення до Android 9 Pie, звичайно ж, стали смартфони Google Pixel. Слідом за ним оголосили про оновлення Android в Essential Phone. Безумовно, багато популярних девайсів, якими ми користуємося, так само незабаром матимуть можливість апгрейда, але варто трохи почекати, адже більшість з них працює під управлінням операційної системи Android під власною оболонкою. Підводячи підсумок всьому, можна сказати, що з кожним роком Android стає не тільки гарнішим, функціональнішим і зручнішим, але й розумнішим. Свідченням цього є підтримка системи ШІ, яка ґрунтуючись на наших звичках в роботі зі смартфоном, здатна навчатися, упізнавати наші звички і, таким чином, оптимізувати свою систему виходячи з цих даних.

9 фишек нового Android 9 pie - смартфон на android

У наступному році ми зможемо обговорити вже нову редакцію Android 10 Q. Але яке буде достовірне кодове ім’я очікуваної операційної системи ще не відомо. Ми можемо піддатися деякій модній тенденції, пов’язаній з ОС Android, і завчасно спробувати вгадати, як же буде називати десята редакція. Чекаємо ваших варіантів в коментарях.

63886 0 cookie-check 9 фішок нового Android 9 Pie

Читайте також:

Опалювальні прилади для ефективного обігріву будинку або квартири. Що вибирають в COMFY
Опалювальні прилади для ефективного обігріву будинку або квартири. Що вибирають в COMFY
24 Жовтня, 2018, 09:43 1905 10
Скоро холоди. Справжня осінь з морозними ранками і вітряними днями, дощем за вікном і сумом в очах. Поверніть літо! Саме час замислитися над тим, як...
Смотреть результаты
4 крутих флагмани від Huawei: все про новенькі Mate 20, Mate 20 Pro, Mate 20 X і Mate 20 RS Porsche Design
4 крутих флагмани від Huawei: все про новенькі Mate 20, Mate 20 Pro, Mate 20 X і Mate 20 RS Porsche Design
Новинки представили 16 жовтня у Лондоні на спеціальному заході Huawei. У нове флагманське покоління лінійки Mate увійшов стандартний Huawei Mate 20, Mate 20 Pro, званий...
Смотреть результаты
Огляд Топ моніторів в недорогому сегменті — кращі моделі бренду LG
Огляд Топ моніторів в недорогому сегменті — кращі моделі бренду LG
Впевнено тримає лідерство за продажем моніторів компанія LG. Завдяки постійному пошуку нових рішень, інноваціям, прийнятній ціновою політиці, відмінно розробленому маркетингу різні кращі моделі моніторів LG...
Смотреть результаты