search
Підписатися

logo

Опалювальні прилади для ефективного обігріву будинку або квартири. Що вибирають в COMFY

24 Жовтня, 2018, 09:43 10

Скоро холоди. Справжня осінь з морозними ранками і вітряними днями, дощем за вікном і сумом в очах. Поверніть літо! Саме час замислитися над тим, як обігріти своє житло, повернувши комфорт бабиного літа, а при великому бажанні – навіть заощадити на цьому.

Підтримка оптимальної температури – не тільки запорука комфортного перебування в приміщенні, але й турбота про своє здоров’я і здоров’я близьких. Сучасний ринок рясніє різноманітністю моделей. І при виборі можуть виникнути певного роду складності.

Дана стаття покликана допомогти визначитися. Ми розглянемо основні види обігрівачів, познайомимо з принципом їх роботи, обговоримо переваги і недоліки кожного, а також проаналізуємо особливості окремо взятих моделей, які ми вибрали для вас, спираючись на відгуки покупців COMFY.

Включить обогреватель-быстрый способ прогреть помещение в холодное время года

Зміст

  • Які види обігрівальних приладів найпопулярніші
  • Кращі обігрівачі на думку покупців COMFY
  • Резюме

Також рекомендуємо:

Не дайте себе замерзнути. вибираємо обігрівач

Як вибрати обігрівач

Які види обігрівальних приладів найпопулярніші

Виділяють чотири найбільш поширених видів обігрівачів:

конвектори

тепловентилятори

масляні обігрівачі

інфрачервоні пристрої

Будь-який обігрівальний прилад оцінюють по його потужності. Саме ця технічна характеристика обумовлює площу, на яку він розрахований. Наприклад, для приміщення, яке не опалюється, але має хорошу термоізоляцію, буде досить 1 кВт на 25-27 м². У житловому приміщенні з централізованим теплопостачанням доцільно використовувати електрообігрівач потужністю в 1.0-1.5 кВт для кімнати площею 20-25 м². Обчислити необхідну потужність опалювального приладу, знаючи площу кімнати, яка потребує обігріву, досить легко.

Конвектор – це пристрій, який можна використовувати для обігріву будинку, квартири, дачі, офісу в якості додаткової або ж основної опалювальна системи. Багато моделей оснащені електрозахистом, не потребують спеціального підключення до електричної мережі.

Для їх експлуатації не потрібно заземлення, тому такі прилади можуть працювати нон-стоп 24 години на добу. Конвектор не боїться вологи, тому його можна встановлювати у ванній кімнаті або санвузлі.

Конвектор-практичный и удобный в использовании обогревательный прибор

Конвектор працює за наступним принципом: повітря проходить через нагрівальні елементи від низу до верху, завдяки чому, власне, і прогрівається приміщення. Холодне і тепле повітря має різну щільність, тому нагріте повітря піднімається вгору, а внизу виявляється нова «порція» холодного. Таким чином і відбувається безперервний процес циркуляції повітря в приміщенні, іменований конвекцією.

Площа нагрівального елементу досить велика, але при цьому нагрівається він до відносно невисокої температури.

Щоб конвектор працював ефективніше, рекомендується встановлювати його як можна нижче. Особливо це стосується настінних пристроїв. Дуже зручними у використанні є пристосування з таймером і функцією затримки включення.

Корпус приладу нагрівається в помірних межах – приблизно до 60 ° С. Цього більш ніж достатньо для того, щоб в кімнаті було тепло. При цьому можна не переживати про випадкові опіки, особливо якщо в сім’ї є маленькі діти, що намагаються все помацати, часто навіть спробувати на зуб.

Варто відзначити, що конвектор не спалює кисень в такій мірі як, наприклад, тепловентилятор. Але це не привід відмовитися від зволожувача повітря: будь-який нагрів в більшій чи меншій мірі сушить повітря. А як ми всі знаємо, вологе середовище сприятливо позначається на слизовій людини, яка в свою чергу перешкоджає проникненню в організм вірусів, інфекцій. Інакше кажучи, вологість повітря впливає на те, наскільки часто ми хворіємо, не тільки на зміцнення імунітету.

Також рекомендуємо:

Їж, пий і здоровій. Що їсти і що пити, якщо ви застудилися

Вітамінні коктейлі для нашого імунітету

Зміцнюємо імунітет смачним і корисним чаєм

Більш докладно про необхідність зволоження повітря ми писали в статті «П’ять приладів, які варто придбати перед народженням дитини».

Також рекомендуємо:

Чи можна користуватися кондиціонером, якщо в будинку маленька дитина

Відео: все про дітей в новій рубриці BabyTime

Відео. ТОП-5 програм для майбутніх мам

Конвектор відрізняється мобільністю і невеликими габаритами, завдяки чому його легко переміщати в межах житлового приміщення. Такі опалювальні прилади пожежобезпечні, захищені від перегріву, не створюють ніякого шуму і при цьому досить швидко нагрівають приміщення. Це і є їх плюси.

Тепловентилятор, що в народі називають «дуйчиком», відрізняється своєю простотою і зручністю в експлуатації. Компактний пристрій не вимагає багато вільного місця для зберігання. Поза сезоном верхньої полиці в коморі буде цілком достатньо. Існують моделі, які встановлюються на підлозі і столі, а також настінні варіанти.

Компактные тепловентиляторы быстро прогревают помещение и удобны для хранения

Працює тепловентилятор наступним чином: розпечена електрична спіраль нагріває повітря. Воно зусиллями вентилятора направляється в зону обігріву. Щоб обігрів приміщення здійснювався рівномірно, виробники оснащують ряд приладів поворотним корпусом з обертанням навколо осі приблизно до 150 °.

Найчастіше корпус пристроїв даного типу виконують їз пластмаси, що обумовлюється меншою теплопровідністю матеріалу. Погодьтеся, обпектися об корпус нагрівального пристрою – варіант так собі.

Незаперечною перевагою тепловентилятора є швидке нагрівання приміщення, рівномірний розподіл теплого повітря по всій площі і невисока вартість. Як то кажуть, дешево і сердито. Хоча варто відзначити, що зустрічаються і дизайнерські штучки, за які, безумовно, просять на порядок більше, ніж за простеньку модель.

Деякі моделі автоматично вимикаються при падінні. Наявність термостата дозволяє регулювати задану температуру. Такі пристрої захищені від перегріву і не потребують відключення.

До недоліків тепловентиляторів слід віднести відчутний рівень шуму, особливо при роботі на високих оборотах. Унаслідок згоряння кисню і частинок пилу під час експлуатації такого опалювального приладу забруднюється повітря. До того ж цей процес може супроводжуватися своєрідним запахом.

Масляні обігрівачі теж користуються величезною популярністю. Їх потужність варіюється від 1.0 до 2.5 кВт.

У герметичному металевому корпусі, який заповнений мінеральним маслом, розташована електрична спіраль. Після нагрівання масло переймає її тепло, потім воно передається корпусу, а в кінці – повітрю. Кілька секцій (ребер) складають зовнішню поверхню приладу, від їх кількості залежить те, наскільки великою буде віддача тепла. Такий обігрівач буде підтримувати в приміщенні задану температуру і самостійно відключиться в разі перегріву. Після того як температура почне знижуватися, пристрій знову включиться.

Популярный и востребованный в быту масляный обогреватель

Перевагою масляного обігрівача є те, що його корпус не дуже нагрівається (приблизно до 60 ° С). Завдяки цьому прилад не спалює кисень. Він найкращим чином підійде для обігріву квартири, в якій є діти.

Якщо модель оснащена термостатом або таймером, то пристрій не потрібно вимикати. Відрізняється високою мобільністю (запросто переміщається завдяки коліщаткам). Безшумний. Що стосується мінусів, то вони незначні. Швидко прогріти кімнату таким обігрівачем не вийде. Однак при цьому повітря в приміщенні буде остигати довше. Крім того, масляні обігрівачі мають досить значні габарити.

Найбільш досконалим і вигідним в плані економії електрики є інфрачервоний обігрівач. Цей пристрій відрізняється від класичних обігрівальних приладів тим, що здійснює локальний нагрів. Він випромінює тепло, яке поглинають розташовані поруч з ним предмети, а повітря при цьому не нагрівається.

ІЧ-обігрівачі використовуються для прогріву житлових і нежитлових приміщень. Їх часто встановлюють в кафе, ресторанах, ванних кімнатах, на балконах, верандах. Ці прилади можна розміщувати на відкритих майданчиках. Розташувавши пристрій поруч зі своїм робочим місцем, ви створите оптимальні умови для продуктивної роботи. Плюсом є і те, що інфрачервоні обігрівачі абсолютно безшумні. Мінус – дорожнеча.

ИК-обогреватель-зональный обогрев помещения

Кращі обігрівачі на думку покупців COMFY

Гідним представником сімейства тепловентиляторів є доступна модель Saturn ST-HT7645K. Потужність пристрою – 2 кВт. Вона розраховане на обігрів приміщення площею 22 м².

Тепловентилятор Saturn ST-HT7645K-общий вид

Даний прилад оснащений захистом від перегріву і регулюванням температури. В арсеналі є два режими – обігрів і охолодження. За словами користувачів, за одну годину роботи тепловентилятор помітно прогріває кімнату, простий в управлінні і не шумить.

А за допомогою невеликої хитрості можна домогтися того, щоб обігрівач не спалював кисень. Для цього достатньо поставити в кімнаті … миску з водою. Загалом, свою вартість прилад повністю виправдовує.

Тепловентилятор Saturn ST-HT0481K є практично братом-близнюком моделі, розглянутої вище. Їх єдина відмінність полягає в площі, що обігрівається. В даному випадку вона становить 20 м². Інші технічні характеристики і функціонал приладів – ідентичні. На вибір також можуть вплинути дизайнерські переваги.

Тепловентилятор Saturn ST-HT0481K-общий вид

Відеоогляд Saturn ST-HT0481K

Ще одне творіння  компанії Saturn – Saturn ST-HT3004K. Це доступний конвектор з максимальною споживаною потужністю 2 кВт. З метою економії користувач зможе знизити цей показник до 1.25 кВт або 0.75 кВт.

Прилад здатний обігріти кімнату площею 20 м². Має високу теплопродуктивність, оснащений регульованим термостатом, захистом від перегріву і світловим індикатором роботи. Тип нагрівального елементу – відкритий. Встановлюється на підлозі.

Конвектор Saturn ST-HT3004K-общий вид

Також користувачі добре відгукуються про конвектор Елна ЕВУА 1,5 / 220CT (український бренд). Потужність досягає 1.5 кВт, рекомендована площа обігріву – 15 м².

Модель оснащена термостатом, нагрівальним елементом закритого типу і механічною панеллю керування. Передбачено захист від перегріву. Захист від заморожування дозволяє підтримувати в приміщенні температуру від +5 до +7 ◦С.

Конвектор Элна ЕВУА 1,5 220CT

Елна ЕВУА 1,5 / 220CT

Прилад може бути встановлений на підлогу. Крім того, його можна закріпити на стіні, і кронштейни є в комплекті поставки.

Елна ЕВУА 2,0 / 220CT – це пристрій, показники якого, в основному, збігаються з попереднім учасником нашого топа. Їх відмінність полягає лише в площі кімнати, яку здатні обігріти ці пристрої. В даному випадку вона становить 20 м².

Конвектор Элна ЕВУА 2,0 220CT-общий вид

Елна ЕВУА 2,0 / 220C

Повертаючись до тепловентиляторів, хотілося б відзначити Saturn ST-HT0481K. Потужність даного пристрою – 2 кВт. З його допомогою можна прогріти приміщення площею 22 м². Передбачена можливість регулювання температури і захист від перегріву.

Тепловентилятор Saturn ST-HT0481K-общий вид

Saturn ST-HT0481K

Модель оснащена світловим індикатором роботи. Корпус Saturn ST-HT0481K виконаний з термостійкого пластику.

Delonghi TRRS0715 – це підлоговий масляний обігрівач. І його покупці теж оцінили гідно. Має сім нагрівальних секцій. Споживана потужність становить 1.5 кВт. Цього достатньо для того, щоб обігріти кімнату площею 15 м². Для економії електроенергії користувач зможе знизити рівень споживання потужності до 0.8 або 0.7 кВт.

Температура нагрева поверхности масляного обогревателя Delonghi TRRS0715

Delonghi TRRS0715

Delonghi TRRS0715 має три режими роботи. Є можливість регулювання температури.

Масляний обігрівач Mystery MH-7001 потужністю 1.5 кВт дозволяє прогріти кімнату площею 15 м². Потужність регулюється: 0.9 або 0.6 кВт.

Mystery MH-7001 розміщується на підлозі. Має сім нагрівальних секцій, три режими роботи, захист від перегріву.

Масляный обогреватель Mystery MH-7001-общий вид

Mystery MH-7001

Конвектор або масляний обігрівач: рейтинг кращих моделей

Серед інфрачервоних обігрівачів виділимо Saturn ST-HT0497 з регулюванням температури. Пристрій можна закріпити на стіні або встановити на підлозі. Комплект для підлогової установки передбачений в комплекті поставки.

Инфракрасный обогреватель Saturn ST-HT0497-общий вид

Saturn ST-HT0497

Наступний ІЧ-обігрівач, який гідний вашої уваги, називається UFO T23EN-B Micatronic 2300. Ця компактна модель, призначена для підлогової установки, в першу чергу привертає своїм дизайном. Комплектацією передбачений пульт дистанційного керування: взаємодіяти з приладом зручно.

Пристрій обладнаний мікатермічним нагрівальним елементом і захисною решіткою на передній панелі. Також оснащений таймером і датчиком безпечної відстані – 30 см від передньої панелі. При перекиданні обігрівач відключається, так що UFO T23EN-B Micatronic 2300 пожежобезпечний.

UFO T23EN-B Micatronic 2300

Резюме

Підводячи підсумки, систематизуємо принцип вибору обігрівача, а також пояснимо, чому саме електричні обігрівачі стануть трендом майбутньої зими.

Що важливо враховувати при виборі:

  1. Площа приміщення. Купуючи обігрівач, переконайтеся в тому, що його потужності вистачить для прогріву тієї або іншої кімнати.
  2. Умови експлуатації. В даному пункті варто звернути увагу на доцільність використання конкретного виду обігрівача в певних умовах. Наприклад, намагатися зігрітися за допомогою тепловентилятора, сидячи на терасі, як мінімум не раціонально, тоді як інфрачервоний обігрівач в даній обстановці буде дуже навіть доречний.
  3. Ціну. Вартість обігрівача корелює з безліччю параметрів, в числі яких: тип приладу, компанія-виробник, функціонал, потужність тощо.

Будь-який вид опалювального приладу можна знайти в доступному, середньому або дорогому сегменті. Кожен зможе зупинити свій вибір на моделі, ціна якої буде відповідати його фінансовим можливостям.

Цікавим є той факт, що динаміка пошукових запитів по слову «обігрівач» згідно «Google Тренди» зростає, починаючи з 2015 року. І якщо врахувати зростання цін на природний газ, який в більшості своїй використовується для опалення, то очевидно, що ця динаміка залишиться позитивною. А український пересічний громадянин – особа економна: чує свою вигоду за версту.

На сьогоднішній момент відмовитися від централізованого опалення з переходом на альтернативні методи обігріву – справжній мейнстрім. Електричні обігрівачі в цьому русі – передовики. У міру розумні пристрої, здатні підтримувати температуру повітря в заданому діапазоні, у сукупності з двозонним лічильником здатні творити чудеса економії.

Також цікаво:

В опалювальний сезон з гарячою водою: водонагрівачі з великими і середніми обсягами

Огляд новинок кондиціонерів 2018 року

63815 1 cookie-check Опалювальні прилади для ефективного обігріву будинку або квартири. Що вибирають в COMFY

Читайте також:

4 крутих флагмани від Huawei: все про новенькі Mate 20, Mate 20 Pro, Mate 20 X і Mate 20 RS Porsche Design
4 крутих флагмани від Huawei: все про новенькі Mate 20, Mate 20 Pro, Mate 20 X і Mate 20 RS Porsche Design
22 Жовтня, 2018, 10:12 733 10
Новинки представили 16 жовтня у Лондоні на спеціальному заході Huawei. У нове флагманське покоління лінійки Mate увійшов стандартний Huawei Mate 20, Mate 20 Pro, званий...
Смотреть результаты
Огляд Топ моніторів в недорогому сегменті — кращі моделі бренду LG
Огляд Топ моніторів в недорогому сегменті — кращі моделі бренду LG
Впевнено тримає лідерство за продажем моніторів компанія LG. Завдяки постійному пошуку нових рішень, інноваціям, прийнятній ціновою політиці, відмінно розробленому маркетингу різні кращі моделі моніторів LG...
Смотреть результаты
Практичні, потужні і зручні – огляд найкращих настінних обігрівачів і конвекторів
Практичні, потужні і зручні - огляд найкращих настінних обігрівачів і конвекторів
З закінченням теплих літніх днів хочеться максимально утеплити своє житло. Початок опалювального сезону частенько не співпадає з реальними потребами власників квартир і будинків. Коли на...
Смотреть результаты