search
Підписатися

logo

8 ручних пилососів, які можуть працювати довго

10 Грудня, 2020, 11:01 0

Відмінною особливістю більшості ручних пилососів, крім компактності і чудової маневреності, є можливість використання такого пилососа без підключення до електромережі. Так, ми стаємо більш вільними під час прибирання, адже ми не повинні думати про довжину шнура, можна спокійно переміщатися по будинку. У свою чергу, під час прибирання, шнур не заплутується, не заважає під ногами.

Зміст статті

Давайте розбиратися: Плюси і мінуси ручного пилососа, порівняно зі звичайним

Однак, робота ручного пилососа стіка від акумулятора має зворотну сторону. Тривалість прибирання і площа, яку ми встигнемо прибрати за один раз, буде повністю залежати від ємності акумулятора і можливостей конкретно взятої моделі максимально довго працювати на одному заряді.

Ми вирішили зробити своєрідну добірку ручних пилососів, які здатні працювати довго, але до того ж мають адекватний цінник і широкий функціонал.

Philips SpeedPro Max Aqua FC6903 / 01

Найбільший довгожитель в нашій добірці. Пилосос Philips SpeedPro Max Aqua FC6903/01  оснащений літій-іонним акумулятором, який здатний забезпечити працездатність пилососа на протязі до 75 хвилин. Це означає, що від однієї повної зарядки за допомогою такого пилососа ми зможемо прибирати житло досить пристойної площі більше однієї години.

Собираем воду

Але в цьому є певне зауваження. Робота протягом 75 хвилин буде гарантована на економному режимі. У разі якщо ми вирішимо прискорити час прибирання і включимо турбо-режим, час роботи пилососа Philips SpeedPro Max Aqua FC6903 / 01 різко скорочується. На максимальному режимі час автономності складе до 25 хвилин.

Крім своєї переваги перед багатьма конкурентами і аналогічними моделями в часі автономності, Philips SpeedPro Max Aqua FC6903 / 01 відрізняється своєю універсальністю, адже з його допомогою можна проводити як сухе прибирання, так і вологе.

 

Rowenta Versatile RH6933WO

Дана модель має трохи менший час автономності, але при цьому виглядає досить ергономічно, корпус пилососа не нагромаджений зайвими деталями, завдяки цьому загальна вага становить всього лише трохи більше двох кілограм. Таким пилососом дуже зручно прибирати навіть протягом довгого часу, адже він не створює додаткового навантаження з огляду на невелику масу.

Универсальный пылесос Rowenta

Завдяки літій-іонному акумулятору потужністю 22 В, пилосос Rowenta RH6933WO  здатний працювати від одного заряду до 45 хвилин. Цей часовий відрізок виявляється доступним на мінімальній потужності і скорочується пропорційно її збільшенню.

Варто також відзначити високу ефективність даної моделі, яка досягається завдяки фірмовій розробці циклонічної технології інженерів компанії Rowenta. Зважаючи на високу потужність всмоктування ручного пилососа, прибирання буде проводитися швидше і ретельніше. Завдяки цьому нам може не знадобитися додатковий час, щоб встигнути пропилососити всю квартиру, можна легко впоратися за 30-45 хвилин.

Philips PowerPro Aqua FC6408 / 01

Наступна модель дуже сильно виділяється серед багатьох моделей своєю автономністю. Але, разом з цим, пилосос досить простий в управлінні і використанні своїх основних функцій. Справа в тому, що Philips PowerPro Aqua FC6408/01 оснащений всього одним режимом роботи, на якому акумулятор, завдяки своїй ємності, здатний забезпечити працездатність пристрою до 60 хвилин без додаткової підзарядки.

Пылесос на ковре

При цьому додатковою відмінною особливістю пилососа Philips є його система фільтрації, в основі якої лежить тришаровий фільтр. У міру експлуатації пилососа, він забивається пилом, але з огляду на особливості фільтра, міняти його не потрібно, достатньо лише промити і висушити його.

Пылесос возле плинтуса

Приставка «Aqua» в назві моделі пилососа повідомляє нам про те, що дана модель крім можливості сухого прибирання підлоги, здатна проводити вологе прибирання твердих підлогових покриттів. Це досить зручно, адже для легкого вологого прибирання не потрібно буде розгортати великий миючий пилосос або терти все незручною шваброю.

Samsung Jet 70 VS15T7031R4 / EV

Ручний пилосос від корейської компанії має акумулятор трохи вище середньої потужності і ємності. На економному режимі пилосос  Samsung Jet 70 здатний пропрацювати до 40 хвилин, що, власне, досить непогано. Суперечливі враження можуть залишитися лише про час автономності на максимальних обертах – до 5 хвилин. Здавалося б, це дуже мало.

Щетка пылесоса самсунг

Але лише зверніть увагу на потужність пилососа, яка становить 150 Вт (це потужність всмоктування). Цей показник лише трохи поступається традиційним пилососам, які працюють від мережі. Таким чином розуміємо, що з такою потужністю робота протягом 5 хвилин не так вже й мало.

работа пылесоса самсунг

Є в даній моделі можливість застосувати лайфхак і вдвічі збільшити час автономності. Справа в тому, що пилосос має знімний акумулятор, відповідно, якщо ми купимо запасний акумулятор, то в процесі прибирання можна буде відразу ж замінити сівший на інший заряджений. Так ми отримаємо час автономності в економному режимі до 80 хвилин, а на максимальних обертах – до 10 хвилин.

Rowenta AirForce Flex RH9471WO

Впізнати ручний пилосос Rowenta AirForce Flex серед інших буде не складно. Унікальною особливістю такого пилососа є зовсім не тривалий час роботи без підзарядки, хоча це також стало відмінною рисою даного пилососа.

Эффективный пылесос

Щоб збільшити маневреність і зручність використання пилососа Rowenta RH9471WO, виробник надав йому можливість згинатися. Тому, щоб пропилососити під шафою або під диваном, не потрібно нахилятися, досить просто зігнути пилосос і легко проникнути під меблі. Додаткова зручність у використанні забезпечує набір насадок, який доповнює основну щітку довгою щілинною насадкою, міні-турбощіткою і звичайною щілинною насадкою.

Пылесос сгинается под диван

До слова, варто справедливо зауважити, що ручний пилосос Rowenta RH9471WO досить швидко відновлює свій заряд. Від 0 до 100% заряду проходить всього лише 3 години. При цьому від однієї повної зарядки пилосос здатний пропрацювати на протязі до 35 хвилин.

Samsung VS15T7036R5 / EV

Дана модель пилососа виглядає, як одна з найбільш вдалих і зручних серед усіх, які потрапили в нашу добірку. І мова в даному випадку йде не тільки про тривалу автономність пилососа, але і полягає в інших нюансах даної моделі.

Пылесос самсунг на разных полах

Так, наприклад, Samsung VS15T7036R5/EV володіє відмінними показниками автономності. На заряді одного акумулятора пилосос здатний пропрацювати до 40 хвилин. При цьому у нас є можливість докупити запасний акумулятор і при нестачі одного заряду, міняти його на повністю заряджений. Так ми вже отримуємо до 80 хвилин автономної роботи.

Турбощетка самсунг

Крім цього ми можемо безпосередньо на панелі управління пилососом стежити за станом батареї і бачити, коли вона ще заряджена і готова до роботи, а коли вона вже на завершальній стадії і потребує підзарядки.

Цікава добірка: Топ-4 ручних пилососів з вологим прибиранням

Виходячи з цих даних, у нас є можливість відрегулювати потужність роботи пилососа в чотирьох режимах. Ми можемо як збільшити потужність, так і зменшити її на все тій же панелі.

Rowenta AirForce Flex RH9490

Модель пилососа  Rowenta RH9490  може претендувати не тільки на звання одного з найбільш автономних серед більшості конкурентів, але і виявитися одним з найбільш функціональних і універсальних пилососів. Дана модель підтримує режими сухого прибирання і вологого. При цьому в режимі сухого прибирання пилосос може прибирати як тверді покриття для підлоги, так і килими. У режимі вологого прибирання буде найбільш ефективний на твердих покриттях.

Автономність пилососа забезпечує літій-іонний акумулятор, який дуже швидко відновлює свій заряд. Щоб зарядити пилосос Rowenta RH9490 необхідно до трьох годин. На повному заряді пилосос здатний працювати до 35 хвилин безперервного використання.

Пылесос в интерьере

Додатковою особливістю моделі є можливість зігнути корпус пилососа при необхідності пропилососити простір під диваном чи шафою. Це дозволяє нам не нахилятися під час прибирання і забезпечити комфортні відчуття.

Bosch BBS611PCK

Компанія Bosch у виробництві своєї техніки відрізняється не тільки високою технологічністю, а й відмінним розумінням функціоналу техніки і її оптимізації. Так, наприклад, пилосос Bosch BBS611PCK  обладнаний не просто знімним акумулятором, який, як і в Samsung можна змінювати під час прибирання (якщо є запасний), але при цьому акумулятор є універсальним. Він може легко застосовуватися в автономній побутовій техніці Bosch, в електроінструментах, вироблених компанією Bosch, в садових інструментах ..

Пылесос Бош

Якщо оцінювати час роботи пилососа Bosch BBS611PCK від повної зарядки одного акумулятора, то пилосос здатний прибирати протягом 30 хвилин на економному режимі і до 8 хвилин на максимальних обертах. Відповідно, якщо використовувати запасний акумулятор, то час автономності подвоюється – до 60 хвилин на економному режимі і до 16 хвилин на максимальному.

Підведемо підсумок

Ручний пилосос цінується своєю автономністю. Завдяки відсутності шнура живлення, який постійно підключений в розетку, ручний пилосос стік досягає відмінних показників маневреності, ми можемо використовувати такий тип пилососа максимально комфортно.

фСеред пилососів «довгожителів» від одного заряду нам вдалося виділити вироби від декількох брендів. Найкращими акумуляторами на сьогодні оснащені такі бренди:

Philips – пилососи з вологим і сухим прибиранням;

Rowenta – гнучкі пилососи з сухим і вологим прибиранням;

Samsung – моделі зі знімним акумулятором, пилосос можна доповнити запасним акумулятором;

Bosch – пилососи, в яких використовується універсальний акумулятор.

Коли ми оцінюємо максимальний час автономності пилососа, слід враховувати не тільки той час, який оцінюється при роботі від одного заряду акумулятора, адже в деяких моделях (наприклад, Samsung або Bosch) акумулятор можна змінювати під час прибирання, так як він знімний.

Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy, заглядайте сюди частіше, і вас чекає багато корисних статей і просто цікавих публікацій від Блогу Comfy! Тут не нудно! 🙂

# Побутова техніка

109485 1 cookie-check 8 ручних пилососів, які можуть працювати довго

Читайте також:

П’ять ідей для корисного сніданку зі смачною кавою. Починаємо ранок правильно!
П'ять ідей для корисного сніданку зі смачною кавою. Починаємо ранок правильно!
10 Грудня, 2020, 10:04 3038
Всі ми знаємо, що для бадьорості та гарного самопочуття починати день варто з ситного сніданку і чашки смачної кави. Але, треба зізнатися, далеко не завжди...
Смотреть результаты
Як правильно зробити перший запуск кавомашини?
Як правильно зробити перший запуск кавомашини?
Кавомашина є досить складним пристроєм. Розуміти це починаємо ще на  ранній стадії вибору нової моделі, адже при покупці необхідно враховувати безліч факторів, функцій, кількість програм,...
Смотреть результаты
Що подарувати господині дому? 7 ідей корисних кухонних подарунків
Що подарувати господині дому? 7 ідей корисних кухонних подарунків
Отже, тебе запросили в гості. А ти вже вирішив, що подарувати господарям будинку? Адже йти в гості з порожніми руками не дуже ввічливо, тому невеликий,...
Смотреть результаты