search
Підписатися

logo

Топ-7 роботів-пилососів 2020

18 Листопада, 2020, 04:01 0

Купуючи нову техніку, ми обов’язково вивчаємо всі її основні характеристики, параметри, функції та інше. І лише після цього, окресливши для себе кілька варіантів покупки, розглядаємо конкретні приклади моделей. І ось на цьому етапі можна сильно розгубитися або навіть заплутатися, адже з першого погляду вибрані моделі кардинально відрізняються, але чим саме не завжди зрозуміло.

Цікаве питання: Як працює робот-пилосос?

Нерідко така ситуація складається навколо роботів-пилососів. Ця техніка зараз особливо актуальна і популярна, тому ми вирішили розповісти вам про декілька найбільш функціональних моделей, які заслуговують на особливу увагу. Наша добірка покликана не тільки розповісти вам про топові пилососи, але і допомогти зробити правильний вибір, якщо ви все ще сумніваєтеся і вагаєтеся.

Xiaomi RoboRock S6

Компактний і зовні акуратний корпус робота-пилососа RoboRock S6 виглядає досить привабливо і сучасно. Його висота становить менше 10 см, що дозволить проводити прибирання навіть під диваном або під комодом, де традиційно збирається багато пилу. До слова, прибирання пилосос Xiaomi проводить як вологе, так і сухе.

Три пылесоса Xiaomi

Для вологого прибирання робот оснащений резервуаром для води, який в залежності від забрудненості поверхні підлоги здатний контролювати кількість  порції вологи, що подається на фібру. Завдяки такій можливості ефективність вологого прибирання Xiaomi RoboRock S6 знаходиться на дуже високому рівні.

RoboRock S6 на паркете

Управляти роботом-пилососом досить просто. Найбільш оптимально буде завантажити на свій смартфон фірмовий додаток і вже в ньому задавати установки і команди пилососу. У додатку можна не тільки встановити тип прибирання, алгоритм і задати розклад, коли потрібно проводити прибирання, а й визначити місце, де потрібно прибрати, встановити віртуальну стіну в тих місцях, де роботу прибирати не потрібно.

Як вибрати? Робот-пилосос – вибираємо хорошу модель для легкої прибирання!

Наявність декількох лазерних датчиків допомагають пилососу Xiaomi RoboRock S6 дуже швидко і точно зорієнтуватися в кімнатах і побудувати в своїй пам’яті до трьох окремих карт.

Samsung VR05R5050WK / EV

Напевно, багато хто з нас можуть залишитися в подиві, адже у свідомості чітко сформульовано, що брендова техніка не може коштувати недорого. Однак робот-пилосос  Samsung VR05R5050WK/EV може зруйнувати сформований стереотип, адже пилосос від відомого бренду має дуже привабливий цінник і стає одним з найбільш доступних роботів в своєму сегменті і класі ..

Робот Samsung с влажной уборкой

Робот-пилосос Samsung компактний, його висота складає всього 8,5 см, він також володіє всім функціоналом, який є у роботів від виробників-конкурентів навіть з цінником трохи вище. Так, він може робити як сухе прибирання підлоги з різним типом покриття, так і вологе прибирання твердих підлогових покриттів.

Пилосос Samsung можна синхронізувати зі смартфоном, де дуже зручно відстежувати його діяльність, встановлювати необхідні робочі параметри і налаштування. Також ми зможемо побачити побудовані роботом карти (те, як він «бачить» наш будинок), задавати розклад прибирання, встановлювати порядок і тип проведеної чистки підлоги.

Цікава тема: Робот-пилосос: 8 «ЗА» і 4 «ПРОТИ»

Відмінною особливістю моделі Samsung VR05R5050WK / EV є його висока автономність. Від одного повного заряду акумулятора пилосос здатний працювати більше двох годин.

Samsung VR10M7030WW / EV

Функціонал даної моделі не передбачає можливість застосування пилососа для вологого прибирання. Але, не дивлячись на відсутність контейнера для води, Samsung VR10M7030WW/EV унікальний і цікавий завдяки іншим особливостям.

Робот Samsung под диваном

Так, наприклад, завдяки трохи незвичайній, як для робота-пилососа, будові свого корпусу, він володіє чудовою можливістю прибирання в кутах, ширина щітки цього робота-пилососа також істотно більше, ніж у інших конкурентів. Під час своєї роботи, робот Samsung використовує відразу кілька датчиків, які допомагають краще орієнтуватися в кімнаті.

Робот Samsung ориентируется в пространстве

Необхідно це не тільки для більш якісної навігації, але і для більш ефективного прибирання. Так, робот-пилосос Samsung здатний розуміти, що в даний момент він проводить прибирання в кутку або уздовж плінтуса, відповідно, щоб сміття і пилу там не залишалося, пилосос автоматично збільшує потужність роботи.

Порівняно з більшістю аналогів в даному ціновому сегменті, Samsung VR10M7030WW / EV володіє колесами з трохи більшим діаметром. Завдяки цьому пилосос здатний долати перешкоди заввишки до 1,5 см. Наприклад, він легко заїде на ворсистий килим або подолає невисокий дверний поріжок.

Rowenta RR7747WH

Наступна модель добірки являється цілою збіркою різних технологій. Крім стандартних для багатьох роботів-пилососів функцій, таких як вологе прибирання, можливість синхронізації зі смартфоном, побудови карти будинку та іншого, Rowenta RR7747WH володіє ще кількома інноваціями, які роблять використання і взаємодію з цією моделлю зручніше і ефективніше ..

Контейнер пылесоса Rowenta

Ось, наприклад, завдяки фірмовому додатку, який відповідає за можливість управління пилососом через смартфон, можна не тільки управляти пилососом або відстежувати  рівень його зарядки, але і стежити за станом щіток і фільтрів пристрою. Так, ми зможемо зрозуміти, коли необхідно почистити щітку або замінити фільтр.

Робот Rowenta в семье

Крім можливості управління пилососом за допомогою смартфона, ми можемо сміливо поспілкуватися з роботом. Модель Rowenta RR7747WH сумісна з голосовими асистентами, такими як Google Assistant. Отримуючи голосові команди, пилосос виконує їх з тією ж точністю, якби отримав їх в додатку на смартфоні.

Також пилосос відрізняється швидкістю роботи своєї системи. Наприклад, пилосос здатний просканувати будинок площею близько 100 м² всього за 20 хвилин і дуже швидко завантажити карту на додаток в смартфоні.

Samsung VR20K9350WK / EV

Спочатку може здатися, що робот-пилосос Samsung VR20K9350WK/EV  дуже масивний, незручний і повільний. Але насправді це лише перше помилкове враження. Дана модель дійсно більша своїми габаритами, ніж більшість інших роботів, але це зовсім не робить цей пилосос повільним і незручним. Навпаки !!

Робот Samsung на разных покрытиях пола

Перше, чим виділяється даний робот-пилосос Samsung – маневреність. Завдяки великим колесам, він здатний долати перешкоди заввишки до 2 см. Так, він легко заїжджає на будь-який килим або може подолати дверний поріжок, який опинявся непрохідною перешкодою для іншої моделі.

Завдяки функціональним пульту управління, який поставляється в комплекті з пилососом, можна швидко провести точкове прибирання. Наприклад, якщо потрібно прибрати окрему область кімнати або щось, що тільки що розсипали, не потрібно запускати робот для повного прибирання. Досить просто використовувати пульт у вигляді указки для робота і направити його в потрібне місце.

Управление роботом

Також легко можна обмежити навігацію робота. Щоб пилосос Samsung VR20K9350WK / EV не допустити в приміщення, де прибирати не потрібно, не потрібно закривати двері, досить встановити лазерну віртуальну стіну, яка також поставляється в комплекті. За межі лазера робот переміщатися не стане.

Xiaomi RoboRock S5 Max

Техніка Xiaomi у багатьох своїх аспектах може дивувати, особливо в порівнянні з більш брендовими пристроями тієї ж вартісної категорії. Не виключенням стає і модель робота-пилососа Xiaomi RoboRock S5 Max. Унікальною особливістю цього пилососа стають високі показники автономності, адже від одного повного заряду, пилосос здатний працювати до трьох годин.

Робот Xiaomi на ковре

Крім цієї особливості, робот-пилосос Xiaomi відмінно піддається управлінню і навігації за допомогою програми в смартфоні. Наприклад, щоб створити віртуальну стіну і не пустити пилосос в окрему кімнату, не потрібно використовувати обмежувальні стрічки або лазерні установки, досить лише внести налаштування в додаток.

Виртуальная стена для робота

Xiaomi RoboRock S5 Max передбачений не тільки для сухого прибирання підлоги, але і для вологого. При цьому помити підлогу пилосос може в різних режимах. Так, в залежності від обстановки кімнати і типу підлогового покриття в ній, можна задавати індивідуальні налаштування для вологого прибирання. Це досить зручно, адже не потрібно їх постійно міняти і коригувати безпосередньо під час прибирання.

Rowenta RR7455WH

Відносно недорога модель, якщо оцінювати цей пилосос по ціннику, але Rowenta RR7455WH досить цікава своїм функціоналом. Трохи забігаючи вперед, варто сказати, що в цій модифікації зустрічаються навіть ті функції, які до недавнього часу вважалися долею лише преміальних дорогих пилососів ..

Робот Rowenta убирает ворс

В основний функціонал робота-пилососа Rowenta входить сухе і вологе прибирання. При цьому пилосос має досить компактні габарити, що збільшує його маневреність, але для вологого прибирання використовується цілком містка колба на 360 мл. Її вистачає для повного прибирання середньої квартири, доливати воду в процесі прибирання не потрібно.

Эффективность робота

Серед унікального функціонала, варто відзначити можливість віддавати пилососу голосові команди, адже робот підтримує роботу з голосовими асистентами, такими як Google Assistant. В цьому випадку не потрібно розбиратися у всіх тонкощах установки програми на смартфоні, досить просто вимовити в слух команду і пилосос її виконає.

Висновок

Роботи-пилососи сьогодні в тренді. Це не випадкове явище і не миттєвий інтерес до незвичайного пристрою. Популярність роботам-пилососам забезпечило наше бажання перекласти нелегку ношу прибирання будинку на інші плечі. В даному випадку «на плечі» побутової техніки.

Багато моделей сучасних роботів-пилососів здатні не тільки робити сухе прибирання, пилососячи підлогу, але і проводити вологе прибирання, освіжаючи підлогу і загальну атмосферу в кімнатах. При цьому пилосос практично повністю автономний і робить все самостійно.

Робот пылесос в интерьере

Управляти роботом-пилососом також легко, адже для цього можна використовувати пульт, додаток на смартфоні або навіть голосові команди.

Варто також справедливо зауважити, що нові моделі роботів стають компактніше, маневреніше, функціональніше і ефективніше. Відповідно, ми привели добірку пилососів, які актуальні у 2020 році, але що буде у 2021?

Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy, заглядайте сюди частіше, і вас чекає багато корисних статей і просто цікавих публікацій від Блогу Comfy! Тут не нудно! 🙂

108928 0 cookie-check Топ-7 роботів-пилососів 2020

Читайте також:

Катишки на тканині – чому з’являються і як їх прибрати
Катишки на тканині - чому з'являються і як їх прибрати
18 Листопада, 2020, 03:21 1826
Коли восени ми дістаємо теплі речі, прибрані кудись подалі на літо, ми дивимося на них свіжим поглядом. І не завжди, треба визнати, залишаємося задоволені побаченим...
Смотреть результаты
Топ-4 ручних пилососів з вологим прибиранням
Топ-4 ручних пилососів з вологим прибиранням
Домашній побут не сприймає безладу. Але ніхто не заперечить той факт, що прибирання є вельми виснажливим заходом. Відповідно, ми всілякими хитрощами намагаємося спростити процедуру прибирання...
Смотреть результаты
MacBook Air, Mac mini і MacBook Pro: все про гарячі новинки на базі M1
MacBook Air, Mac mini і MacBook Pro: все про гарячі новинки на базі M1
відео Apple провела свою третю осінню онлайн-презентацію – One More Thing. Серед нових продуктів відразу три комп’ютери, що знаменують початок нової ери Mac. Це: MacBook...
Смотреть результаты