search
Підписатися

logo

5 способів як записати розмову на айфоні

01 Серпня, 2019, 04:51 11

Іноді бувають ситуації, коли запис розмови на айфоні є крайньою необхідністю. Наприклад, на роботі керівництво або клієнт не хоче довго описувати важливі деталі щодо встановлення, а вирішив просто розповісти про них. Щоб нічого не упустити і не забути, добре б записати цю розмову. Або, наприклад, є необхідність запису розмови по телефону з шахраями, кредиторами або колекторами.

І в цьому немає нічого протиправного, оскільки у нас в країні запис приватної телефонної розмови одним зі співрозмовників не заборонена. Якщо є необхідність, ви навіть можете надати цю розмову в суді, як доказ. Заборонено лише прослуховування чужих телефонів, а також поширення записів телефонних розмов у відкритому доступі без згоди другої сторони.

Підписуйтесь на наш Telegram – канал

 Зміст:

 1. Спосіб №1 – найпростіший і легкий
 2. Спосіб №2 – використовуємо додаткові гаджети
 3. Спосіб №3 – запис розмов з iPhone через MacBook і додаток Call Recorder for FaceTime
 4. Спосіб №4 – програми для запису дзвінків на айфон з AppStore
 5. Спосіб №5 – Jailbreak айфона

Здавалося б, така проста і очевидна функція, як запис дзвінка на айфон взагалі не повинна обговорюватися. Адже вона є практично на всіх смартфонах, у яких вбудований диктофон. Але, компанія Apple завжди була першовідкривачами різних новинок і, в даному випадку, вони теж відзначилися. Маючи у айфоні вбудований диктофон, розробники iOS порахували непотрібним надання можливості запису вхідних та вихідних дзвінків. Більш того, вони навіть ускладнили життя розробникам додатків в App Store, щоб і ті не могли так легко зробити програму для запису дзвінків на айфоні, яка просто підключить диктофон під час розмови. І у Apple є на то дуже серйозні юридичні причини.

Вся справа в тому, що в багатьох країнах запис телефонних дзвінків є незаконним, а використання різних додаткових пристроїв може навіть прирівнюватися до шпигунства. Компанія Apple дуже жорстко ставиться до всіх юридичних норм, а відповідно і розробники додатків в App Store також повинні їх дотримуватися. Але тим не менш, є цілий ряд способів і навіть додатків, які дозволять зробити записи легально. Про них ми і розповімо далі.

Спосіб №1 – найпростіший і легкий

Для того, щоб швидко зробити запис телефонної розмови на iOS вам буде потрібен будь-який інший смарт-пристрій. Це можуть бути Apple Watch, iPad, інший iPhone або навіть будь-який інший смартфон на Андроїд з диктофоном.

 запис телефонної розмови на iOS

Все що вам потрібно буде зробити – це:

 1. подзвонити зі свого айфона або прийняти виклик;
 2. включити гучний зв’язок;
 3. включити диктофон на іншому смартфоні і записати розмову.

Якщо будете використовувати для запису Apple Watch, не забудьте спочатку встановити додаток «Диктофон» з App Store.

Спосіб №2 – використовуємо додаткові гаджети

Даний спосіб також простий в застосуванні і підійде для швидкого запису розмов iPhone. Все, що вам потрібно зробити, це підключити один з додаткових девайсів до вашого айфону і включити запис. Але є і мінуси – ці пристрої коштують не дешево. Ось найпопулярніші з них.

запис розмов iPhone

Адаптер PhotoFast Call Recorder

Це спеціальний перехідник, який вставляється в роз’єм Lightning або в Mini-Jack 3,5 мм (для старих айфонів). Пристрій являє собою диктофон з кнопками. Включаючи запис, активується додаток, який запише розмову і збереже її. Можна також підключати зовнішню карту пам’яті в адаптер. Вартість такого гаджета коливається в межах $ 129.

Чохли та кейси на зразок «Just In Case»

На вигляд це звичайний антивандальний кейс для айфону, але в ньому буде вбудований мікрофон, який знаходиться ближче до динаміка телефону. Також там є дві кнопки для запису і паузи, окрема батарея на 8 годин запису і накопичувач для звичайної SD-карти. Запис проводиться в MP3 форматі, як на звичайному диктофоні. Вартість таких чохлів різна – від $ 29 до $ 60.

Спосіб №3 – запис розмов c iPhone через MacBook і додаток Call Recorder for FaceTime

Даний спосіб також простий і зручний, як перший. Більш того, він дозволяє підключати гарнітуру і працювати з командою. Однак, і тут не все так просто:

 1. додаток Call Recorder for FaceTime для Mac – платний, але є безкоштовна пробна версія;
 2. необхідно мати MacBook і мережу Wi-Fi;
 3. FaceTime на iPhone повинен бути активований і в ньому повинен бути встановлений прапорець на «Виклики з iPhone».
 4. прослуховування дзвінків буде відбуватися через інший додаток Ecamm, але воно встановлюється разом з Call Recorder for FaceTime.

запис розмов з iPhone

А ось запис розмов відбувається просто. Для цього вмикаємо CallRecorder, виставляємо в настройках «Автозапис» (Record Calls Automatically), щоб запис йшла, коли ви приймаєте дзвінок. І тепер, коли вам телефонують, відповідайте не за допомогою айфона, а з MacBook. Також, якщо самі дзвоните і хочете зробити запис, то все робимо через FaceTime. По завершенню розмови, натисніть «Стоп» і запис буде збережен в аудіофайл.

Вартість Call Recorder for FaceTime $ 39,95. Але є і безкоштовна версія.

Спосіб 4 – програми для запису дзвінків на айфон з AppStore

Додатків для запису дзвінків на айфон, дійсно, багато, навіть в AppStore. Однак, таких простих як, наприклад, диктофон і раніше немає. Всі вони працюють через другу лінію, створення конференцій або третій номер телефону. Відмінність лише в тому, що в деяких додатках необхідно об’єднувати дзвінки самостійно, а в інших все робиться автоматично. Але всі вони платні, хоча і пропонують безкоштовні версії.

TapeACall

Це, мабуть, найпопулярніший додаток для запису дзвінків на айфон, які входять, так і вихідних дзвінків на сьогоднішній день. Вся запис проходить у фоновому режимі і нічим не обмежена. Додаток створює тристоронню конференцію, де третя лінія використовується для запису розмови.

TapeACall для запису дзвінків на айфон

Дії з управління прості, після здійснення дзвінка, ви натискаєте «Запис», активується конференція і розмова буде записана. Запис можна відправити поштою, зберегти в хмарному сховищі на iPhone, Dropbox або Google Диск, а також можна відправити через соцмережі.

Вартість даного додатку $ 19,99 на рік або $ 3,99 на місяць. Є 7-денний пробний період.

Int Call

Не менш популярний додаток, але є в ньому свої складності. Незважаючи на те, що Call Recorder – Int Call працює за тією ж схемою, що і попередній додаток, для того, щоб зробити запис доведеться спочатку відкрити програму і вже з неї самостійно набрати номер, запис з яким і буде записуватися. З вхідними дзвінками, також необхідно буде кожен раз відкривати додаток.

Int Call для запису дзвінків на айфон

Всі записи можна зберігати на айфоні або відправити у сховище і на електронну пошту.

Саме додаток безкоштовний, але буде стягувати плату за хвилину запису , причому ціна може варіюватися, в завісімсті від цін операторів в різних країнах. В середньому, це 10 центів. Але спочатку вам буде надано кредит в 30 центів.

Call Recorder for iPhone

Цей додаток практично таке ж як TapeACall, проте його вартість трохи вище.

Call Recorder for iPhone для запису дзвінків на айфон

При вхідних та витікаючих дзвінках програма створює конференцію і запускає запис. Мінус тільки в тому, що викликати співрозмовника вам доведеться з програми. Оскільки, тільки таким чином буде включена опція злиття викликів, а потім ще й потрібно буде натиснути кнопку злиття для запису. Зручно, що на екрані буде відображатися ім’я співрозмовника і час запису.

Якщо заплатити за рік відразу за дане додаток, то виходить всього $ 4,16. Також пропонується безкоштовна пробна версія.

Call Recorder Unlimited

Ця програма взагалі практично копія TapeACall. Мало того, що вона також використовує тристоронню конференцію для запису, так ще й ціни у них практичні аналогічні.

Call Recorder Unlimited для запису дзвінків на айфон

Сама робота з додатком повністю ідентична, єдина відмінність полягає в дизайні. Є можливість зберігати записи в сховище або відсилати по email.

Місячна вартість $ 3,99, є безкоштовна пробна версія. Тому, якщо перший додаток у вас не спрацював, то можете спробувати це.

Call Recorder Lite

Не менш зручним для користувача є і цей додаток. Однак він швидше є таким собі гібридом між TapeACall і Int Call. Так як перед записом розмови на айфон необхідно буде відкрити сам додаток і натиснути кнопку запису, потім програма набере номер, який створить тристоронню конференцію. Після цього ви вже зможете набрати номер співрозмовника і об’єднати виклики.

 Call Recorder Lite for iPhone для запису дзвінків на айфон

Збереження записів таке ж: Google Диск, Dropbox, Email, Twitter, iMessage.

Саме додаток безкоштовний, але прослуховувати записи можна тільки перші 60 секунд. Якщо потрібно більше, то доведеться розщедритися на Pro-версію за $ 9.99, вона надає кредит в 300 хвилин і можливість докуповувати ще.

Call Recorder for iPhone Calls

Дорогий, але хороший додаток, який дозволить з легкістю записувати і відтворювати голосові дзвінки на айфоні. Причому, для цього він не буде використовувати вашу Sim-карту. З’єднання відбуватимуться через спеціальні онлайн-сервіси.

 Call Recorder for iPhone Calls

Користуватися даним додатком вкрай просто, до того ж він дозволить зберігати і передавати записи через соцмережі, хмарні сховища або електронну пошту.Цей додаток безкоштовний, але за кожну хвилину записи стягуватиметься по 6 кредитних монет. У будь-який момент ви зможете поповнити баланс: 99 монет коштують $ 0,99.

Ipadio

Мабуть єдиний повністю безкоштовний додаток. Але у нього багато складнощів і маніпуляцій по використанню.

Ipadio

Спочатку вам потрібно буде створити обліковий запис на ipadio.com. Там будуть зберігатися всі ваші дзвінки, які ви захочете записати.

Далі, щоб зробити запис розмови, необхідно зателефонувати на місцевий номер ipadio і ввести свій PIN-код. Після додати співрозмовника і об’єднати виклики.

Завантажити додаток можна безкоштовно з App Store.

Спосіб №5 – Jailbreak айфона

Ми не рекомендуємо робити Jailbreak ваших Apple-гаджетів, оскільки так ви відкриваєте доступ до файлової системи, а відповідно, пристрій знімається з гарантії і стає повністю незахищеним від шкідливих програм.

Jailbreak айфона

Однак, не розповісти про цей спосіб ми не могли, так як зробивши джейлбрейк айфону ви отримаєте можливість встановлювати на iOS неофіційне програмне забезпечення Cydia безкоштовно. А далі вже вибрати потрібну для себе програму для роботи з записом дзвінків.

Наприклад, відмінним варіантом стануть такі програми як: CallRecorder, Audio Recorder 2, IOS Call Recorder або Super Recorder. Всі вони безкоштовні і дуже схожі в роботі.

На ваш айфон додається кнопка, яка дозволить при будь-якому вихідному або отримання дзвінка натиснути «Запис» або «Стоп».

Після цього, додатки дозволять прослухати запис, зберегти її в хмарному сховищі і розіслати через соцмережі або email. Цікаво, що можна проводити запис не тільки телефонних розмов, але і Skype, FaceTime або Facebook Messenger.

Завантажити Cydia можна з офіційного джерела.

Ми сподіваємося, що дані способи були цікаві і корисні вам. І щиро бажаємо, щоб у вашому житті не відбувалися ситуації, які змусять вас замислюватися над тим, як записати розмову на айфоні.

85122 1 cookie-check 5 способів як записати розмову на айфоні

Читайте також:

Як видалити обліковий запис в Windows 10
Як видалити обліковий запис в Windows 10
01 Серпня, 2019, 02:50 8663 9
Ситуації, коли якийсь профіль стає непотрібним, бувають різні. Наприклад, ви використовуєте для входу в систему єдиний обліковий запис Microsoft, але хочете замінити його більш звичною...
Смотреть результаты
Як відформатувати жорсткий диск – 5 дієвих способів 💻
Як відформатувати жорсткий диск - 5 дієвих способів 💻
Часом повне форматування жорсткого диска буває життєво необхідною процедурою. Вона актуальна, якщо комп’ютер заражений вірусом, а видалити шкідливу програму не виходить. Або система за час...
Смотреть результаты
Як знизити холестерин. 6 перевірених способів
Як знизити холестерин. 6 перевірених способів
Всіх нас лякають підвищеним холестерином в крові. Кажуть, це причина чи не всіх хвороб. І всі ми знаємо, що дана речовина відкладається на стінках кровоносних...
Смотреть результаты