search
Підписатися

logo

10 ідей Ілона Маска, які обговорює весь світ

09 Жовтня, 2017, 05:10 6

Багато хто називає Ілона Маска, що є засновником таких відомих компаній, як Tesla і SpaceX, божевільним генієм. Маск має свій власний погляд на життя і навколишній Всесвіт, і сьогодні ми хочемо поділитися з вами десятьма його ідеями, які обговорює весь світ.

  1. Люди будуть на Марсі вже в 2025 році.

«Люди можуть розраховувати, що ми запустимо перший рейс Земля-Марс в 2024 році з прибуттям в 2025-м».

Ілон Маск вважає, що в майбутньому наша цивілізація повинна бути поширена на безлічі планет у всій Сонячній системі і за її межами. «Це майбутнє, яке захоплює і надихає нас. Заради таких речей захочеться прокидатися вранці», – говорить він.

  1. На Марсі буде демократія.

«Я думаю, що форма правління на Марсі буде прямою демократією, а не представницькою. Все майбутнє населення Марса буде безпосередньо голосувати з усіх питань».

За словами Ілона Маска, представники людської раси на Марсі повинні мати право самостійно приймати закони, а також скасовувати їх за допомогою голосування, причому процедура скасування повинна бути максимально спрощеною.

  1. Марсіанські міста будуть повністю автономними.

«На Марсі наші міста будуть включати в себе як сталеливарні цехи, так і піцерії».

Після того, як на Марсі оселиться достатня кількість людей, відповідно до бачення Ілона Маска, як успішного підприємця, на планеті відкриються «великі бізнес-перспективи».

  1. Всі перші пасажири рейсу Земля-Марс повинні бути готові померти.

«Перший політ буде дуже небезпечним. Ризик смертності буде вкрай високим, і підмогу буде чекати нізвідки. Втім, я думаю, Марс – це не найгірше місце, щоб померти».

  1. В майбутньому подорожі по світу будуть займати близько 30 хвилин.

«Завдяки ракеті SpaceX навіть самі далекі перельоти по Землі скоротяться до півгодини».

Ілон Маск впевнений, що ракети для польотів в космос можна використовувати для подорожей по Землі. Завдяки їм час польоту в будь-яку точку Землі буде максимально коротким. Так, з Нью-Йорка в Шанхай можна буде дістатися всього за 30 хвилин.

  1. Відмовляти людей від використання машин з автопілотами – це все одно, що вбивати їх.

«Щорічно через аварії з вини водіїв, які керують машиною вручну, гине 1,2 мільйона людей». Ілон Маск впевнений, що автомобілі з вбудованим автопілотом набагато безпечніші.

  1. Ми живемо в симуляції.

«Ми абсолютно точно йдемо до того, що в майбутньому ігри не будуть відрізнятися від реальності. У них можна буде грати на будь-який приставці або комп’ютері, яких будуть мільярди по всьому світу, і шансів, що наша реальність є базовою, теж може бути один на мільярди. Скажіть, що не так з цим твердженням?»

Ілон Маск стверджує, що ймовірність того, що ми не живемо в комп’ютерній симуляції, дорівнює «одному на мільярди».

  1. Ми – кіборги.

«Зараз у будь-якої людини більше влади, ніж у президента США 20 років тому. Ви можете відповісти кому завгодно на будь-якій питання. Ви можете провести відеоконференцію з ким завгодно і де завгодно. Ви можете відправляти повідомлення мільйонам людей одночасно. Цифрова присутність через електронну пошту і соціальні мережі зробила нас, по суті, кіборгами».

  1. Якщо ми не імплантуємо собі в голову чіпи, ми ризикуємо стати домашніми вихованцями для штучного інтелекту.

«Щоб протистояти штучному інтелекту, нам доведеться додати в свою свідомість цифровий шар».

Ілон Маск впевнений, що в майбутньому люди зможуть вдосконалювати свої вміння та навички завдяки комп’ютерним чіпам.

  1. Штучний інтелект є найбільшою загрозою.

«Мене не лякають роботи. Щоб повністю викласти мою позицію, потрібно дуже багато часу. Мене турбують деякі варіанти розвитку ШІ, які можуть нашкодити нам в майбутньому ».

Ілон Маск звертає увагу на те, що люди повинні бути дуже обережні з штучним інтелектом і створити якийсь регуляторний нагляд в цій області. «В іншому випадку ми можемо накоїти дурниць. Створюючи штучний інтелект, ми закликаємо демона», говорить підприємець.

Висновок 

На даний момент експерти вважають більшість з цих ідей фантастичними, проте вже зовсім скоро все може змінитися.

Чи вірите ви, що ці ідеї незабаром можуть бути втілені в реальність? Дайте нам знати про це в коментарях!

41962 0 cookie-check 10 ідей Ілона Маска, які обговорює весь світ

Читайте також:

Осіннє генеральне прибирання
Осіннє генеральне прибирання
05 Жовтня, 2017, 12:16 1483 14
Генеральне прибирання квартири дуже відповідальний захід і починати його необхідно з розумом. Давайте підійдемо до цієї справи відповідально, з любов’ю та натхненням. Ми рекомендуємо проводити...
Смотреть результаты
Як приготувати і законсервувати смачні домашні соки на зиму
Як приготувати і законсервувати смачні домашні соки на зиму
Незважаючи на велику кількість соків в магазині багато господинь віддають перевагу заготівлі соків на зиму з дарів власного саду та городу. І правильно роблять, адже...
Смотреть результаты
Hygge. Рецепт датського щастя.
Hygge. Рецепт датського щастя.
Хьюгге (hygge) – філософія щастя по-датському, останнім часом вивчається в усьому світі. Це слово стало найпопулярнішим в 2016 році за версією Оксфордського словника. У Великобританії...
Смотреть результаты