search
Подписаться

logo

Вибір холодильника. Бюджет до 10000 грн

18 апреля, 2017, 02:33 11

Весна, чудова пора року. Теплі весінні дні радують люд. Хтось у найближчі вихідні планує мандрівку за місто, погрітися весіннім теплом, хтось на шашлик, а хтось планує похід до магазину придбати новенький, самий головний прилад  у нашій кухні ХОЛОДИЛЬНИК!

Зміст

Плануємо заздалегідь
Визначаємося з ціною
Розподіляємо холодильники за групами цінових категорій, розмірів та розташування морозильної камери
Висновок

Плануємо заздалегідь.

Отже гроші заощаджені, за останній місяць ми вивчили по іменах, усіх менеджерів кредитних відділів банків, саме тому, це питання в нас вирішено, і з банком кредитором ми вже визначилися. Вже остаточно вирішено питання купівлі: чи за готівку, чи в кредит.

І ось настав той самий день, коли уся родина, поснідавши, сідає у свою улюблену маршрутку, і мандрує до магазину «Comfy». Саме в магазинах «Comfy» найбільший вибір побутової техніки. Отже заходимо невеличкою групою в магазин, і тут……  а холодильників у магазині як Каштанів на проспекті Яворницького. Що робити? Куди бігти? На що дивитися?

Визначаємося з ціною.

как выбрать холодильник

Давайте розглянемо купівлю холодильника до 10000 грн. Дуже важливо заздалегідь визначитися з ціною, та остаточно виявити максимальну суму на витрати. Це заощадить Ваш час у магазині, та полегшить вибір.

Розподіляємо холодильники за групами цінових категорій, розмірів та розташування морозильної камери.

холодильник

  • 1 Група.

Це холодильники ціною від 4300 грн до 5000 грн. Усі вони майже схожі по розмірах та функціоналу. Їх розмір до 150 см у вишину, та від 40 до 50 см у глибину. Усі мають роздільні морозильні (які як правило розташовані зверху), та основні камери, також мають необхідні полиці в дверях та піддони для зберігання овочів. Цей тип холодильників можна віднести до груп кухонь у яких невеличкий  розмір. Невеликі розміри холодильника ідеально впишуться у маленькій кухні, та збережуть такий важливий простір на Вашій кухні.

Saturn ST-CF1962U

saturn-st-cf1962u

Повноцінний компактний холодильник білого кольору, висота 143 см, ширина  47,8 см, глибина 50,2 см, холодильна камера 171 л,  морозильна камера 41 л., з верхнім розміщенням. Клас енергоспоживання А+. Дуже зручний, має сучасний вигляд, до 10 годин збереження холоду у разі відключення світла. Ідеальний для заміського будиночку, та невеличкої кухні.

Hansa FD206.3

hansa-fd206-3

Повноцінний компактний холодильник білого кольору, висота 129 см, ширина  47,8 см, глибина 58 см, холодильна камера 97 л, морозильна камера 33 л, з верхнім розміщенням. Клас енергоспоживання А+. Дуже зручний, має сучасний вигляд, до 15 годин збереження холоду у разі відключення світла. Ідеальний для заміського будиночку, та  малогабаритної кухні.

Liberty DRF-220 S

liberty-drf-220-s

Повноцінний компактний холодильник, має сучасний вигляд, дуже пасує сріблястий колір, висота 143 см, ширина  55 см, глибина 55 см, холодильна камера 166 л,  морозильна камера 41 л., з верхнім розміщенням. Клас енергоспоживання А+. Дуже зручний, до 15 годин збереження холоду у разі відключення світла. Ідеальний для заміського будиночку, та невеличкої кухні.

Холодильники цієї групи мають статичну систему охолодження, механічну систему управління, та гарантійний термін 2 роки.

  • 2 Група.

В цій групі ціна розподілена від 5000 грн до 7500 грн. Холодильники цієї групи мають розміри від 150 до 170 см в вишину. Від першої групи їх відрізняє збільшена основна та морозильна камери зберігання.

Vestfrost CW 751 W

vestfrost-cw-751-w

Повноцінний холодильник середнього розміру, має сучасний вигляд, білого кольору, висота 170 см, ширина  54 см, глибина 61 см, холодильна камера 172 л, морозильна камера 67 л, з нижнім розміщенням. Клас енергоспоживання А+. Має можливість до 16 годин збереження холоду у разі відключення світла. Ідеально розміститься  кухні середнього розміру.

Saturn ST-CF1963U

saturn-st-cf1963u

Повноцінний холодильник середнього розміру, має збільшену основну камеру, висота 166 см, ширина  55 см, глибина 58 см, холодильна камера 199 л! морозильна камера 53 л, з верхні розміщенням, для любителів класики.  Клас енергоспоживання А+. Має можливість до 16 годин збереження холоду у разі відключення світла. Ідеально розміститься  кухні середнього розміру.

Indesit BIAA 16 (UA)

indesit-biaa-16-ua

Повноцінний холодильник середнього розміру, має збільшену основну камеру, висота 167 см, ширина  60 см, глибина 66,5 см, холодильна камера 199 л! морозильна камера 85 л, з нижнім розміщенням.  Клас енергоспоживання А+. Має можливість до 17 годин збереження холоду у разі відключення світла. Ідеально розміститься  кухні середнього розміру. Внутрішня LED індикація.

Холодильники цієї групи мають статичну систему охолодження, механічну систему управління, та гарантійний термін від 1 до 3 років.

  • 3 Група.

Повноцінні холодильники розміром до 2  метрів. Ця група має збільшений набір полиць в дверцятах, та кількість полиць в основній камері зберігання харчів. Також оснащені системою охолодження No Frost.

Beko CNU829220S

beko-cnu829220s

Повноцінний холодильник, висота 181 см, ширина 54 см, глибина 60 см, холодильна камера 198 л, морозильна камера 78 л, з нижнім розміщенням.  Клас енергоспоживання А+. Має можливість до 18 годин збереження холоду у разі відключення світла, та систему охолодження No Frost.  Ідеально розміститься  у кухні середнього розміру. Сучасний вигляд, сталевий колір та зручні горизонтальні ручки. Оснащений зовнішнім LED дисплеєм.

Liberty DRF-310 NХ

liberty-drf-310-nkh

Повноцінний холодильник, висота 188 см, ширина  59,5 см, глибина 63 см, холодильна камера 219 л! морозильна камера 76 л, з нижнім розміщенням.  Клас енергоспоживання А+. Має можливість до 15 годин збереження холоду у разі відключення світла. Має систему охолодження No Frost, та зовнішній LED дисплей, оснащений електронною системою управління охолодженням. Виглядає сучасно, сталевий колір та зручні вертикальні ручки відкриття дверцят.

Snaige RF36NG-Z10026/0831Z185-SN1X

snaige-rf36ng-z10026-0831z185-sn1x

Повноцінний холодильник, висота 194,5 см, ширина  60 см, глибина 62 см, збільшена холодильна камера 229 л! морозильна камера 74 л, з нижнім розміщенням.  Клас енергоспоживання А+. Має можливість до 15 годин збереження холоду у разі відключення світла. Має систему охолодження No Frost, та внутрішній LED дисплей, оснащений електронною системою управління охолодженням. Виглядає сучасно, білого кольору та зручні горизонтальні ручки відкриття дверцят. Також цей холодильник оснащений інноваційним інверторним компресором. Ця технологія має ряд переваг, і вважається майбутнім в цій галузі. З основних переваг це найнижчій рівень шуму, та енергоспоживання.

Висновок.

разбираемся в посуде_часть3_посуда из стекла - стеклянная посуда в холодильнике

Весінні клопоти завжди приємні та несуть багато позитивних вражень. Вибір холодильника не аби яка справа, і до неї треба підходити з розумінням, для того щоб придбаний товар приносив завжди насолоду, та приємні враження.

Усі холодильники які представлені в мережі «Comfy», виготовлені з сучасних та екологічних матеріалів. Мають сертифікати ISO 9001, та УКРСЕПРО.

33207 0 cookie-check Вибір холодильника. Бюджет до 10000 грн

Читайте также:

Обзор нового Windows 10 Creators Update
Обзор нового Windows 10 Creators Update
13 апреля, 2017, 09:41 722 9
11 апреля 2017 года обновление Windows 10 Creators Update наконец-то стало доступно в качестве бесплатного обновления Windows 10 по всему миру. Мы считаем, что каждый...
Смотреть результаты
Вибираємо мікрохвильовку. Найкращі мікрохвильовки з сенсорним управлінням.
Вибираємо мікрохвильовку. Найкращі мікрохвильовки з сенсорним управлінням.
Ми з Вами вже багато знаємо про мікрохвильові печі і їх особливості. Та сьогодні мова піде про найсучасніші мікрохвильовки. І як Ви вже зрозуміли з...
Смотреть результаты
7 простых советов, которые значительно упростят уборку
7 простых советов, которые значительно упростят уборку
Чистое пространство вокруг себя — важная примета жизни в цивилизации. В наших городских «пещерках» необходимо поддерживать чистоту и порядок. Чистое жилище влияет на психику, работоспособность...
Смотреть результаты