search
Підписатися

logo

Як змінити логін в скайпі: покрокова інструкція

20 Грудня, 2019, 04:49 0

Програма, яка об’єднує голосові, відео та текстові повідомлення під назвою Skype відома у всьому світі. Це зручний інструмент для спілкування з людьми, передачі файлів і підтримки зв’язку протягом усього дня. Такої популярності Скайп досяг завдяки широкому функціоналу, зручному інтерфейсу, приємному дизайну та можливості безкоштовно спілкуватися з друзями, діловими партнерами та родичами, що проживають за кордоном.

Кожен користувач може налаштувати програму під себе, задати свої параметри: логін, вибрати фотографію, вказати день народження, місце проживання і т.д.

Крім десктопної версії, є версії для смартфонів з операційною системою Android та Mac OS. Вони нічим не відрізняються від версії для ПК і також дозволяють без перешкод спілкуватися з людьми по всій планеті Земля.

Незважаючи на інтуїтивно-зрозуміле управління, з кожною новою версією Skype змінює свій звичний вигляд, викликаючи обурення користувачів. Але розробники вдосконалюють програму, змінюючи звичний зовнішній вигляд, додаючи свіжі тренди.

Так багато хто не знає, як змінити логін в скайпі. З цим питанням виникає багато складнощів і плутанини. Причини для зміни логіну можуть бути різні – старий нікнейм давно пора замінити на солідніше ім’я, була допущена помилка або будь-які інші передумови.

Важливо відзначити, що змінити логін не вийде, така функція не була передбачена розробниками, але є інші хитрі способи, як приховати своє ім’я або зробити так, щоб воно частково відображалося або не було видно взагалі. Інформація про старий логін залишиться тільки у вас, і тільки ви будете бачити, та знати його назву.

Підписуйтесь на наш Telegram – канал

Зміст:

 1. Як поміняти логін в Skype 7, 8 версіях
 2. Другий спосіб, як змінити нік в скайпі
 3. Як змінити логін в скайпі на Маку
 4. Як змінити логін в скайпі на Андроїді і Айфоні
 5. Другий спосіб для зміни логіна в скайпі на Андроїді
 6. Як змінити логін в скайпі на Aйфоні
 7. Як змінити ім’я облікового запису в скайпі
 8. Корисні функції в Skype

Як поміняти логін в Skype 7, 8 версіях

Розробники продовжують випускати нові версії, обіцяючи підтримувати більш ранні 8 та 7. Принципових відмінностей, як змінити логін у цих двох версіях немає. Існує два доступних методу: зміна імені облікового запису або зміна імені користувача, безпосередньо в самій програмі.

Відкриваємо програму і знаходимо розділ «…» (три точки), натискаємо по точках і потрапляємо в меню з налаштуваннями.

як змінити логін в скайпі

У списку, що відкрився вибираємо «Ваш профіль», натиснути лівою кнопкою миші та потрапляємо на сторінку облікового запису.

 як поміняти логін в скайпі

Браузер, встановлений за замовчуванням, перенесення на офіційний сайт Скайпу в розділ особистої облікової інформації. Там відкриваємо «Змінити профіль» і приступаємо до редагування.

як змінити ім'я в скайпі

Прокручуємо сторінку нижче та переходимо до блоку «Контактні дані». Нас цікавить розділ електронної пошти. Внизу вікна буде посилання на додавання іншої електронної пошти. Натискаємо на нього.

як змінити логін скайпу

Вказуємо нову поштову адресу, не забуваючи попередньо її створити. Написавши, що не існує, виникнуть проблеми з подальшим входом у систему. Вказуємо електронну адресу, яка раніше не використовувалася для реєстрації в скайпі.

як змінити логін skype

Вибираємо «Зробити адресу основною» та зберігаємо отриманий результат. Для цього необхідно перегорнути сторінку до кінця та знайти кнопку «Зберегти».

як змінити нік в скайпі

З’являється повідомлення, що спливає про успішну зміну адреси, але, щоб логін заробив, необхідно прив’язати новий ящик до свого облікового запису в Microsoft. Цей пункт можна пропустити, якщо ви не боїтеся, що вас можуть зламати або екстрено знадобиться копіювання даних. Не прив’язавши пошту до основного акаунту, у разі скидання або відновлення даних потрапити у свій профіль буде неможливо.

Пропускати цей етап не бажано. Зберігаємо та натискаємо «Ок».

чи можна змінити логін в скайпі

Входимо в обліковий запис. Набираємо логін і пароль. Програма може зажадати підтвердження, для цього знадобитися відправити смс або відповісти на вхідний дзвінок, останні цифри номера просять ввести в спеціальне вікно.

як змінити логін в скайпі на андроїді

Після виконаної операції відкривається сторінка Майкрософт. Переходимо у вкладку «Відомості».

як змінити логін в скайпі

Після натискання переходимо на іншу сторінку і там натискаємо на посилання «Управління входів …».

як поміняти логін в скайпі

Потрапляємо на нову сторінку, де натискаємо на нове посилання «Додати адресу електронної пошти».

як змінити ім'я в скайпі

Додаємо адресу, що існує електронної пошти. Перевіряємо правильність введених даних і натискаємо «Додати псевдонім».

як змінити логін скайпу

Програма збереже отримані дані, але щоб зміни набрали чинності, потрібно підтвердити нову адресу. Після кліка на кнопку «Підтвердити», відкривається нове діалогове вікно, через яке пройде відправлення повідомлення на вказану пошту.

як змінити логін skype

На пошту надійде повідомлення з посиланням підтвердження. Його необхідно активувати. Після робимо ті ж кроки, щоб зробити пошту основною.

як змінити нік в скайпі

Підтверджуємо свої дії. На цьому етапи зміни логіну закінчилися. Тепер можна знову увійти в скайп, попередньо вийшовши зі старого облікового запису.

Знову заходимо в профіль, але вибираємо розділ «Зайти в інший обліковий запис».

чи можна змінити логін в скайпі

Необхідно ввести свій новий логін і пароль. Тепер профіль доступний під новим ім’ям.

Покрокова інструкція призначена для версій 7, 8 та вище. У 7 версії робимо ті ж кроки. Єдина відмінність – це зовнішній вигляд меню, щоб потрапити до свого облікового запису необхідно натиснути Skype та далі як на малюнку.

як змінити логін в скайпі на андроїді

Подальші дії проходять як по інструкції описаної вище.

Другий спосіб, як змінити нік в скайпі

Є найпростіший метод, який дозволяє змінити ім’я, яке і буде відображатися у всіх ваших контактів. Відкриваючи програму, звертаємо увагу, що написано в верхньому лівому кутку. Зазвичай там написано ім’яяк змінити логін в скайпі

Натискаємо на галочку, та нове ім’я з’являється на місці старого.

Як змінити логін в скайпі на Маку

Зміна логіну на Маку, як і на Віндовс неможлива. Для цього доведеться створювати новий обліковий запис, як було показано вище на інструкції. Програма скайп для різних операційних систем не відрізняється зовнішнім виглядом, тому інструкція актуальна і для MAC OS.

Як змінити логін в скайпі на Андроїді і Айфоні

Інструмент доступний для мобільних пристроїв. Він виконує ті ж функції: дзвінки, текстові повідомлення, передача файлів. Це повний аналог десктопної версії, що дозволяє проводити в ній всі необхідні операції, такі як зміна логіну Skype. Програма не має відмінностей від версії ПК, тому доведеться проробляти всі кроки, описані вище.

Після відкриття на смартфоні відразу з’являється діалогове вікно. Вгорі знаходимо свій аватар і натискаємо по ньому.

як змінити логін в скайпі на андроїді

Вгорі профілю буде намальована «шестерня», натискаємо на неї та потрапляємо в налаштування.

чи можна змінити логін в скайпі

Натискаємо на налаштування та знаходимо розділ «Рахунок і профіль» – «Ваш профіль».

як змінити нік в скайпі

Після починається етап реєстрації в обліковому записі, створення нової пошти і все, як в інструкції для ПК.

Другий спосіб для зміни логіну в скайпі на Андроїді

 1. Відкриваємо скайп на телефоні.
 2. Заходимо в меню.
 3. Вибираємо пункт «Особисті дані» – «Ім’я та прізвище».
 4. Пишемо новий нік і зберігаємо.

Як змінити логін в скайпі на Aйфоні

Принципових відмінностей не існує. Доведеться проробляти всі кроки спочатку, починаючи зі створення нового облікового запису. Є і більш доступний спосіб, який дозволяє змінити ім’я, яке відображається у списку ваших контактів. В цьому випадку логін залишиться без змін. Три простих кроки дозволяють редагувати профіль і змінювати нік хоч кожен день, в залежності від настрою.

 1. Відкрийте програму та зайдіть у вкладку «Моя інформація».
 2. Перейти до пункту «Редагувати профіль».
 3. Змінюємо ім’я та прізвище.
 4. Зберігаємо оновлення.

Як змінити ім’я облікового запису в скайпі

Більшість змін в програмі заборонені самими розробниками. Починаючи реєстрацію в Скайпі, не забувайте, що логін стає основним індикатором вашого облікового запису, тому змінити його не вийде. В цьому випадку доведеться заводити новий обліковий запис, інших методів зміни вже  логіну, що існує просто немає.

Якщо Skype знадобиться по роботі, але логін виглядає, який не відповідає діловому стилю, краще обзавестися новим обліковим записом для робочих контактів, а старий Skype залишити для друзів і знайомих. У кожної програми є свої особливості і це одна з них, яка викликає обурення у користувачів. Однак вона зрозуміла з метою збереження безпеки акаунту.

Корисні функції в Skype

Інструмент дозволяє не тільки передавати повідомлення та файли, існують і інші опції, які відомі не всім.

Редагування та видалення повідомлень. Якщо в тексті була допущена помилка, можна змінити своє повідомлення або повністю його видалити. Для цього необхідно натиснути правою кнопкою миші на своє повідомлення та вибрати в списку «Змінити».

В скайпі доступна опція форматування тексту, для цього необхідно знати наступні команди:

 1. * Напівжирний текст *
 2. _Нахильний текст_
 3. ~ Закреслений текст ~

За допомогою програми можна вести приховане спостереження, наприклад, підключитися до домашнього комп’ютера з мобільного пристрою та подивитися, що відбувається в цей момент. Правда зробити це просто так не вийде. Для цього доведеться на персональному комп’ютері створити «службового» користувача та внести в список своїх контактів.

Сподіваємося, наша інструкція була для вас корисною!

93749 0 cookie-check Як змінити логін в скайпі: покрокова інструкція

Читайте також:

7 смартфонів-флагманів 2019 року
7 смартфонів-флагманів 2019 року
19 Грудня, 2019, 10:30 1235 7
Вершиною модельного ряду смартфонів будь-якого виробника завжди є модель з абсолютним функціоналом і максимальною кількістю інновацій. Це флагман, який здатний задавати тренд розвитку мобільних технологій...
Смотреть результаты
Якщо подарунок, то хороший: 5 гаджетів, яким вона дійсно зрадіє
Якщо подарунок, то хороший: 5 гаджетів, яким вона дійсно зрадіє
Про те, що подарувати дівчині, можна дискутувати довго, адже варіантів всяких різних жіночих штучок, які підходять на роль презенту, може бути багато. Дуже багато. Від...
Смотреть результаты
Смартфони з Китаю. Лідери продажів на кінець 2019 року
Смартфони з Китаю. Лідери продажів на кінець 2019 року
Стати лідером нелегко в будь-якій сфері. Однак особливо нелегко зробити це в умовах великої конкуренції. На вітчизняному ринку смартфонів величезна кількість виробників, а скільки ще,...
Смотреть результаты