20/12/19,

20:02

Алергія на домашнього вихованця? Справляємося з нею без проблем!

З алергією в більшій чи меншій мірі сьогодні, на жаль, стикається практично кожна людина – хтось сам страждає від алергічних реакцій, у когось до цієї недуги схильні члени сім’ї. Небезпечні алергени і для маленьких дітей, оскільки у малюків чутлива шкіра і слабкий, ще не сформований імунітет, через що організм може відреагувати хворобою на контакт навіть з досить нешкідливими речами. У таких випадках дуже важливо знати про те, як можна позбутися від небезпечних речовин-алергенів в своєму оточенні, адже чим їх менше, тим комфортніше і безпечніше стає життя чутливих до них людей.

Технология стирки паром True Steam

Але як бути, якщо один з таких ось алергенів – це домашній улюбленець? Для більшості людей їх вихованець є фактично ще одним членом сім’ї, тому і мови не може бути про розставання з обожнюваним звіром, адже такий сценарій обернеться психологічною катастрофою і для тварини, і для його господарів. Та й не у всіх ситуаціях потрібні настільки радикальні заходи, наприклад, якщо алергічні реакції виражені слабо і не супроводжуються утрудненим диханням або астматичними нападами, то мирне співіснування з пухнастим сусідом цілком можливо. Для цього доведеться, звичайно, прикласти деякі зусилля, але результат, повірте, буде того коштувати – і хвостаті, і безхвості члени сім’ї будуть цілком собі щасливі 😉

Загляньте сюди: Новий рівень чистоти – пральні машини LG з функцією прання парою

Саме тому сьогодні Блог Comfy поділиться з вами декількома корисними порадами, які допоможуть полегшити життя людям з алергією. Ми розповімо про те, як прибирати без сліду алергени з одягу, домашнього текстилю, дитячих речей та м’яких іграшок, навіть якщо у вашому будинку живуть дуже пухнасті вихованці, поділимося декількома корисними порадами, підкажемо, які режими прання найбільш в цій справі ефективні, і познайомимо вас з перевагами пральних машин LG, що підтримують обробку речей парою. Розповідаємо все, що потрібно знати для ефективної боротьби з алергенами!

Аллергия на домашнего питомца

Де ховаються алергени

Тим, кому пощастило особисто не стикатися з алергічними реакціями, іноді можуть навіть не підозрювати про те, в якому щільному оточенні знаходяться алергіки. Небезпечні алергени можуть підстерігати свою жертву буквально всюди – в їжі, повітрі, воді, на поверхні будь-яких предметів як на вулиці, так і вдома, у волокнах штор, килимів і навіть одягу, який вони носять. І хоча боротися з таким засиллям алергенів складно, але все ж реально.

Так, доводиться обмежувати себе в їжі, якщо алергію викликають певні продукти або харчові добавки, уникати контактів з квітучими рослинами і не користуватися парфумами або ароматичними маслами, регулярно проводити ретельне вологе прибирання будинку і на своєму робочому місці, але результат того вартий – життя стає незрівнянно приємніше і комфортніше.

Выстиранные вещи

І боротьба за вільне дихання і гарне самопочуття обов’язково повинна включати і правильне очищення текстилю, з яким доводиться контактувати алергікам: одягу, натільної і постільної білизни, рушників, штор, скатертин, м’яких іграшок. Це дуже важливо, адже всередині м’яких і ворсистих волокон тканини може накопичуватися просто величезна кількість потенційних алергенів, наприклад, частинок пилу і пилових кліщів, квіткового пилку, спор цвілі, секрету шкірних залоз домашніх вихованців і мікрочастинок їх вовни.

Пушистый аллерген

Всі ці «скарби» можуть залишатися в тканині навіть після прання, доповнюючись на додачу до всього ще й частками хімічних миючих засобів. А про те, які наслідки для алергіків можуть бути після носіння такого одягу або сну на постільній білизні, буквально просякнутій усіма можливими побутовими алергенами, можна не розповідати – все і так зрозуміло. Тому очищенню текстилю повинна приділятися особлива увага, і речі повинні пратися часто і ретельно. Оптимальний варіант – саме на спеціальних гіпоалергенних програмах, оскільки саме вони найкраще прибирають з тканин небезпечні для людей з алергією речовини і мікроорганізми.

Преміальна техніка для дому: TwinWash – просунуті пральні машини від LG

Як знищити алергени при пранні

Під час прання речей для маленьких дітей і людей, які страждають від алергії, тканина повинна проходити особливу глибоку обробку, при якій всі алергени, бактерії і частинки миючих засобів усуваються навіть із самої глибини волокон, щоб зробити текстиль максимально безпечним для свого власника. У цій справі відмінно допомагають технології прання парою, наприклад, як в пральних машинах бренду LG з технологією Steam. Така техніка вміє прати з допомогою пари найрізноманітніші речі – від тонких делікатних тканин до дитячих повзунків і пухових ковдр, використовуючи при цьому найефективніші, але зберігаючі презентабельний вигляд тканини температурні режими.

Деликатная стирка паром

Як працює прання парою: Коли вода нагрівається до стану пари, кінетична швидкість її молекул зростає, завдяки чому прискорюється і процес очищення тканини, адже пара набагато швидше і ефективніше виводить забруднення з текстилю, ніж проста вода. Причому таким чином легко усувається не тільки бруд з волокон тканини – частинки алергенів рослинного, тваринного і хімічного походження, пилові кліщі, спори грибків і різні мікроорганізми прибираються швидко і без сліду. Крім того, обробка текстилю парою дозволяє без використання тривалого циклу прання освіжати речі, знищуючи сторонні запахи тканини, добре розгладжувати навіть жорсткі складки і заломи.

Обработка вещей паром

Опція прання парою допомагає ретельніше очищати тканину, усуваючи з волокон текстилю не тільки забруднення, але навіть найдрібніші частинки алергенів, дозволяє позбутися від складок і заломів на тканині, освіжити одяг і усунути сторонні запахи. Залежно від моделі та обраної програми прання, пристрій може по-різному комбінувати режими обробки водою і парою поміщених в пральний барабан речей, але результат в будь-якому випадку виходить бездоганним – чисті, акуратні і абсолютно безпечні навіть для найчутливішої ​​шкіри тканини!

Прибрати до 99% всіх можливих алергенів і зробити речі ідеально чистими і акуратними всього лише за одне прання? Це реально!

Гипоаллергенная стирка

Технологія Steam: три види пари проти алергенів

Зараз в лінійках пральних машин LG використовуються три різновиди прання з парою: True Steam, Spa Steam і технологія Steam +, якою оснащуються моделі з нової лінійки розумних пралок від LG. І хоча принцип роботи у цих трьох технологій багато в чому схожий, і всі вони ефективні проти алергенів, певні відмінності у кожного з типів парової обробки все ж є.

Стирка с паром

Технологія прання парою True Steam: Пральні машинки LG з технологією True Steam передбачають шість різних режимів, в тому числі і спеціальну програму «Гіпоалергенне прання», під час якої традиційне прання водою комбінується з паровою обробкою тканини для максимально ефективного усунення алергенів з волокон текстилю. У таких пралках є дві програми, під час яких використовується виключно пара: «Пом’якшення парою» і паровий режим «Освіжити». Пара створюється за рахунок нагріву води ТЕНом в автономному парогенераторі – нагріваючись до 100 ° С, вона перетворюється на пару і подається в барабан.

Технологія прання парою Spa Steam: Пристрої, оснащені опцією Spa Steam, перуть речі з парою в двох режимах – «Гіпоалергенне прання» і «Одяг малюка + Пара». У першому випадку алергени з тканини усуваються за рахунок стабільної підтримки всередині барабана температури на рівні 50-60 ° С, при якій алергени буквально розчиняються і вимиваються з волокон, а в другому максимальна чистота речей і усунення залишків прального порошку з волокон забезпечується за рахунок посиленого полоскання при температурі на рівні 40 ° С в кінці циклу прання. Утворення пари відбувається в спеціальному поглибленні всередині самого барабана, при цьому температура самої пари тримається на рівні 75 ° С.

Технологія прання парою Steam +: технологія Steam + використовується виключно в пральних машинках розумної серії AI DD, випущених у 2019 році, і передбачає 7 просунутих програм прання з використанням пари. При цьому користувачі можуть вручну додавати до потрібного режиму опцію «Без складок», і пристрій в кінці циклу прання додатково обробляє парою речі в барабані для розрівнювання заломів і прим’ятостей. Є і спеціальна програма ретельного гіпоалергенного прання. Пара в цій моделі створюється всередині поглибленого резервуара, а барабан трохи нахилений, що дозволяє обробляти речі,  не змочуючи їх водою – тільки гарячою парою.

Дізнайтеся більше: Коли техніка дійсно розумна. Інтелектуальна система AI DD в пральних машинах LG

Технология стирки паром

Корисні поради тим, у кого алергія на вихованця

При важких випадках алергії, звичайно, співіснувати з домашніми вихованцями складно, але якщо недуга проходить в легкій або помірній формі, то навіть незначних зусиль буде досить для комфортного співіснування з пухнастим сусідом. Ми підготували невеликий список корисних порад, які допоможуть зробити і вам, і вашому чотириногому другу життя набагато простіше і комфортніше.

Питомец на диване

  1. Проводьте регулярне вологе прибирання, ретельно прибираючи пил з усіх поверхонь – пил і пилові кліщі, що живуть в ньому,  провокують алергічні напади і посилюють перебіг хвороби.
  2. Не використовуйте ворсисті серветки для прибирання, оскільки вони як в сухому, так і у вологому стані залишають дрібні, але вкрай неприємні для алергіків ворсинки, що злітають потім в повітря і потрапляють в дихальні шляхи,  подразнюючи їх. А ось губки і серветки з мікрофібри відмінно справляються з вологим прибиранням і не залишають ворсинок.
  3. Регулярно міняйте постільну білизну, перучи її на спеціальних режимах для гіпоалергенного прання – навіть якщо вихованець не залазить на ліжко, все одно на простирадла будуть потрапляти шерсть, сухі частинки шкіри і секрет шкірних залоз тварини.
  4. Закрийте доступ своєму вихованцеві до ліжка, одягу і натільної білизни. Домашні тварини просто обожнюють повалятися на речах улюблених господарів, але після таких валянь на тканині залишається пристойна кількість шерсті, тонкого, пуху з підшерстя,  що подразнюють чутливу шкіру сухі лусочки шкіри, феромони і навіть частки продуктів життєдіяльності звіра, а все це сильні алергени, які можуть відчутно погіршити самопочуття людини або навіть спровокувати гострий напад алергії.
  5. Позбавтеся від килимових покриттів в будинку. Килими і паласи просто чудово накопичують алергени, наприклад, той же пил, шерсть і мікрочастинки шкіри тварин. Потужний пилосос, звичайно, в більшій чи меншій мірі виправить справу, але це лише тимчасовий захід, оскільки вже через кілька годин в килимовій поверхні знову накопичиться свіжа порція алергенної гидоти.
  6. Якщо в будинку є важкі штори – з велюру, оксамиту або інших подібних матеріалів, то варто замінити їх на щось більш тонке і легке, оскільки завіси з дуже щільних матеріалів фізично неможливо часто прати, особливо в холодну пору року. Пилосос і спеціальна щітка, звичайно, трохи виправлять справу, але повністю видалити всі алергени і сторонні запахи з такого текстилю може тільки хороше прання. Тому частіше періть штори, гардини, декоративні покривала і наволочки на диванних подушках.
  7. Лежанки та підстилки, на яких спить вихованець, теж потрібно регулярно прати, щоб вони завжди були чистими і не збирали алергени, які тваринка потім щедро розносить на своїх лапах по всьому будинку. Оптимальним варіантом буде завести комплект змінних чохлів на лежанки для домашньої тварини, міняти і прати їх кожні кілька днів.
  8. Чистіть матрац, на якому ви спите, дивани і всі наявні в будинку м’які меблі пилососом. Це дозволить видалити з нього пил, пилових кліщів, шерсть вихованця та інші алергени.
  9. Якщо вихованець довгошерстний, забезпечте повноцінний догляд за його шерстю. Це регулярне вичісування для видалення волосків і підшерстя, правильне харчування, що містить всі необхідні вітаміни і мінерали, своєчасні купання і догляд за кігтями. Здорова, доглянута тварина менше линяє і не має різкого запаху.
  10. Порадьтеся з ветеринаром – нерідко трапляється, що алергію провокує не сама тварина, а її харчування, наприклад, це можуть бути будь-які добавки або ароматизатори, що входять до складу корму. Часто трапляється, що зміна раціону домашньої тварини прибирає алергічні симптоми у його власників частково або навіть повністю, так що спробувати усунути проблему корекцією харчування обов’язково варто.

Не хворійте і живіть в мирі зі своїм пухнастим другом! 😉

А хочете більше корисних статей від Блогу Comfy? Тоді зберігайте наш сайт в закладки, і ви завжди зможете знайти тут щось корисне і цікаве. І ще обов’язково підписуйтесь на Telegram-канал Якось Так – тут ми щодня постимо багато всього цікавого, свіжих новин та корисної інформації про все на світі. Ну і проводимо конкурси з крутими призами теж, звичайно ж! 😉

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Підпишіться!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: