search
Підписатися

logo

Алергія на домашнього вихованця? Справляємося з нею без проблем!

20 Грудня, 2019, 08:02 8

З алергією в більшій чи меншій мірі сьогодні, на жаль, стикається практично кожна людина – хтось сам страждає від алергічних реакцій, у когось до цієї недуги схильні члени сім’ї. Небезпечні алергени і для маленьких дітей, оскільки у малюків чутлива шкіра і слабкий, ще не сформований імунітет, через що організм може відреагувати хворобою на контакт навіть з досить нешкідливими речами. У таких випадках дуже важливо знати про те, як можна позбутися від небезпечних речовин-алергенів в своєму оточенні, адже чим їх менше, тим комфортніше і безпечніше стає життя чутливих до них людей.

Технология стирки паром True Steam

Але як бути, якщо один з таких ось алергенів – це домашній улюбленець? Для більшості людей їх вихованець є фактично ще одним членом сім’ї, тому і мови не може бути про розставання з обожнюваним звіром, адже такий сценарій обернеться психологічною катастрофою і для тварини, і для його господарів. Та й не у всіх ситуаціях потрібні настільки радикальні заходи, наприклад, якщо алергічні реакції виражені слабо і не супроводжуються утрудненим диханням або астматичними нападами, то мирне співіснування з пухнастим сусідом цілком можливо. Для цього доведеться, звичайно, прикласти деякі зусилля, але результат, повірте, буде того коштувати – і хвостаті, і безхвості члени сім’ї будуть цілком собі щасливі 😉

Загляньте сюди: Новий рівень чистоти – пральні машини LG з функцією прання парою

Саме тому сьогодні Блог Comfy поділиться з вами декількома корисними порадами, які допоможуть полегшити життя людям з алергією. Ми розповімо про те, як прибирати без сліду алергени з одягу, домашнього текстилю, дитячих речей та м’яких іграшок, навіть якщо у вашому будинку живуть дуже пухнасті вихованці, поділимося декількома корисними порадами, підкажемо, які режими прання найбільш в цій справі ефективні, і познайомимо вас з перевагами пральних машин LG, що підтримують обробку речей парою. Розповідаємо все, що потрібно знати для ефективної боротьби з алергенами!

Аллергия на домашнего питомца

Де ховаються алергени

Тим, кому пощастило особисто не стикатися з алергічними реакціями, іноді можуть навіть не підозрювати про те, в якому щільному оточенні знаходяться алергіки. Небезпечні алергени можуть підстерігати свою жертву буквально всюди – в їжі, повітрі, воді, на поверхні будь-яких предметів як на вулиці, так і вдома, у волокнах штор, килимів і навіть одягу, який вони носять. І хоча боротися з таким засиллям алергенів складно, але все ж реально.

Так, доводиться обмежувати себе в їжі, якщо алергію викликають певні продукти або харчові добавки, уникати контактів з квітучими рослинами і не користуватися парфумами або ароматичними маслами, регулярно проводити ретельне вологе прибирання будинку і на своєму робочому місці, але результат того вартий – життя стає незрівнянно приємніше і комфортніше.

Выстиранные вещи

І боротьба за вільне дихання і гарне самопочуття обов’язково повинна включати і правильне очищення текстилю, з яким доводиться контактувати алергікам: одягу, натільної і постільної білизни, рушників, штор, скатертин, м’яких іграшок. Це дуже важливо, адже всередині м’яких і ворсистих волокон тканини може накопичуватися просто величезна кількість потенційних алергенів, наприклад, частинок пилу і пилових кліщів, квіткового пилку, спор цвілі, секрету шкірних залоз домашніх вихованців і мікрочастинок їх вовни.

Пушистый аллерген

Всі ці «скарби» можуть залишатися в тканині навіть після прання, доповнюючись на додачу до всього ще й частками хімічних миючих засобів. А про те, які наслідки для алергіків можуть бути після носіння такого одягу або сну на постільній білизні, буквально просякнутій усіма можливими побутовими алергенами, можна не розповідати – все і так зрозуміло. Тому очищенню текстилю повинна приділятися особлива увага, і речі повинні пратися часто і ретельно. Оптимальний варіант – саме на спеціальних гіпоалергенних програмах, оскільки саме вони найкраще прибирають з тканин небезпечні для людей з алергією речовини і мікроорганізми.

Преміальна техніка для дому: TwinWash – просунуті пральні машини від LG

Як знищити алергени при пранні

Під час прання речей для маленьких дітей і людей, які страждають від алергії, тканина повинна проходити особливу глибоку обробку, при якій всі алергени, бактерії і частинки миючих засобів усуваються навіть із самої глибини волокон, щоб зробити текстиль максимально безпечним для свого власника. У цій справі відмінно допомагають технології прання парою, наприклад, як в пральних машинах бренду LG з технологією Steam. Така техніка вміє прати з допомогою пари найрізноманітніші речі – від тонких делікатних тканин до дитячих повзунків і пухових ковдр, використовуючи при цьому найефективніші, але зберігаючі презентабельний вигляд тканини температурні режими.

Деликатная стирка паром

Як працює прання парою: Коли вода нагрівається до стану пари, кінетична швидкість її молекул зростає, завдяки чому прискорюється і процес очищення тканини, адже пара набагато швидше і ефективніше виводить забруднення з текстилю, ніж проста вода. Причому таким чином легко усувається не тільки бруд з волокон тканини – частинки алергенів рослинного, тваринного і хімічного походження, пилові кліщі, спори грибків і різні мікроорганізми прибираються швидко і без сліду. Крім того, обробка текстилю парою дозволяє без використання тривалого циклу прання освіжати речі, знищуючи сторонні запахи тканини, добре розгладжувати навіть жорсткі складки і заломи.

Обработка вещей паром

Опція прання парою допомагає ретельніше очищати тканину, усуваючи з волокон текстилю не тільки забруднення, але навіть найдрібніші частинки алергенів, дозволяє позбутися від складок і заломів на тканині, освіжити одяг і усунути сторонні запахи. Залежно від моделі та обраної програми прання, пристрій може по-різному комбінувати режими обробки водою і парою поміщених в пральний барабан речей, але результат в будь-якому випадку виходить бездоганним – чисті, акуратні і абсолютно безпечні навіть для найчутливішої ​​шкіри тканини!

Прибрати до 99% всіх можливих алергенів і зробити речі ідеально чистими і акуратними всього лише за одне прання? Це реально!

Гипоаллергенная стирка

Технологія Steam: три види пари проти алергенів

Зараз в лінійках пральних машин LG використовуються три різновиди прання з парою: True Steam, Spa Steam і технологія Steam +, якою оснащуються моделі з нової лінійки розумних пралок від LG. І хоча принцип роботи у цих трьох технологій багато в чому схожий, і всі вони ефективні проти алергенів, певні відмінності у кожного з типів парової обробки все ж є.

Стирка с паром

Технологія прання парою True Steam: Пральні машинки LG з технологією True Steam передбачають шість різних режимів, в тому числі і спеціальну програму «Гіпоалергенне прання», під час якої традиційне прання водою комбінується з паровою обробкою тканини для максимально ефективного усунення алергенів з волокон текстилю. У таких пралках є дві програми, під час яких використовується виключно пара: «Пом’якшення парою» і паровий режим «Освіжити». Пара створюється за рахунок нагріву води ТЕНом в автономному парогенераторі – нагріваючись до 100 ° С, вона перетворюється на пару і подається в барабан.

Технологія прання парою Spa Steam: Пристрої, оснащені опцією Spa Steam, перуть речі з парою в двох режимах – «Гіпоалергенне прання» і «Одяг малюка + Пара». У першому випадку алергени з тканини усуваються за рахунок стабільної підтримки всередині барабана температури на рівні 50-60 ° С, при якій алергени буквально розчиняються і вимиваються з волокон, а в другому максимальна чистота речей і усунення залишків прального порошку з волокон забезпечується за рахунок посиленого полоскання при температурі на рівні 40 ° С в кінці циклу прання. Утворення пари відбувається в спеціальному поглибленні всередині самого барабана, при цьому температура самої пари тримається на рівні 75 ° С.

Технологія прання парою Steam +: технологія Steam + використовується виключно в пральних машинках розумної серії AI DD, випущених у 2019 році, і передбачає 7 просунутих програм прання з використанням пари. При цьому користувачі можуть вручну додавати до потрібного режиму опцію «Без складок», і пристрій в кінці циклу прання додатково обробляє парою речі в барабані для розрівнювання заломів і прим’ятостей. Є і спеціальна програма ретельного гіпоалергенного прання. Пара в цій моделі створюється всередині поглибленого резервуара, а барабан трохи нахилений, що дозволяє обробляти речі,  не змочуючи їх водою – тільки гарячою парою.

Дізнайтеся більше: Коли техніка дійсно розумна. Інтелектуальна система AI DD в пральних машинах LG

Технология стирки паром

Корисні поради тим, у кого алергія на вихованця

При важких випадках алергії, звичайно, співіснувати з домашніми вихованцями складно, але якщо недуга проходить в легкій або помірній формі, то навіть незначних зусиль буде досить для комфортного співіснування з пухнастим сусідом. Ми підготували невеликий список корисних порад, які допоможуть зробити і вам, і вашому чотириногому другу життя набагато простіше і комфортніше.

Питомец на диване

  1. Проводьте регулярне вологе прибирання, ретельно прибираючи пил з усіх поверхонь – пил і пилові кліщі, що живуть в ньому,  провокують алергічні напади і посилюють перебіг хвороби.
  2. Не використовуйте ворсисті серветки для прибирання, оскільки вони як в сухому, так і у вологому стані залишають дрібні, але вкрай неприємні для алергіків ворсинки, що злітають потім в повітря і потрапляють в дихальні шляхи,  подразнюючи їх. А ось губки і серветки з мікрофібри відмінно справляються з вологим прибиранням і не залишають ворсинок.
  3. Регулярно міняйте постільну білизну, перучи її на спеціальних режимах для гіпоалергенного прання – навіть якщо вихованець не залазить на ліжко, все одно на простирадла будуть потрапляти шерсть, сухі частинки шкіри і секрет шкірних залоз тварини.
  4. Закрийте доступ своєму вихованцеві до ліжка, одягу і натільної білизни. Домашні тварини просто обожнюють повалятися на речах улюблених господарів, але після таких валянь на тканині залишається пристойна кількість шерсті, тонкого, пуху з підшерстя,  що подразнюють чутливу шкіру сухі лусочки шкіри, феромони і навіть частки продуктів життєдіяльності звіра, а все це сильні алергени, які можуть відчутно погіршити самопочуття людини або навіть спровокувати гострий напад алергії.
  5. Позбавтеся від килимових покриттів в будинку. Килими і паласи просто чудово накопичують алергени, наприклад, той же пил, шерсть і мікрочастинки шкіри тварин. Потужний пилосос, звичайно, в більшій чи меншій мірі виправить справу, але це лише тимчасовий захід, оскільки вже через кілька годин в килимовій поверхні знову накопичиться свіжа порція алергенної гидоти.
  6. Якщо в будинку є важкі штори – з велюру, оксамиту або інших подібних матеріалів, то варто замінити їх на щось більш тонке і легке, оскільки завіси з дуже щільних матеріалів фізично неможливо часто прати, особливо в холодну пору року. Пилосос і спеціальна щітка, звичайно, трохи виправлять справу, але повністю видалити всі алергени і сторонні запахи з такого текстилю може тільки хороше прання. Тому частіше періть штори, гардини, декоративні покривала і наволочки на диванних подушках.
  7. Лежанки та підстилки, на яких спить вихованець, теж потрібно регулярно прати, щоб вони завжди були чистими і не збирали алергени, які тваринка потім щедро розносить на своїх лапах по всьому будинку. Оптимальним варіантом буде завести комплект змінних чохлів на лежанки для домашньої тварини, міняти і прати їх кожні кілька днів.
  8. Чистіть матрац, на якому ви спите, дивани і всі наявні в будинку м’які меблі пилососом. Це дозволить видалити з нього пил, пилових кліщів, шерсть вихованця та інші алергени.
  9. Якщо вихованець довгошерстний, забезпечте повноцінний догляд за його шерстю. Це регулярне вичісування для видалення волосків і підшерстя, правильне харчування, що містить всі необхідні вітаміни і мінерали, своєчасні купання і догляд за кігтями. Здорова, доглянута тварина менше линяє і не має різкого запаху.
  10. Порадьтеся з ветеринаром – нерідко трапляється, що алергію провокує не сама тварина, а її харчування, наприклад, це можуть бути будь-які добавки або ароматизатори, що входять до складу корму. Часто трапляється, що зміна раціону домашньої тварини прибирає алергічні симптоми у його власників частково або навіть повністю, так що спробувати усунути проблему корекцією харчування обов’язково варто.

Не хворійте і живіть в мирі зі своїм пухнастим другом! 😉

А хочете більше корисних статей від Блогу Comfy? Тоді зберігайте наш сайт в закладки, і ви завжди зможете знайти тут щось корисне і цікаве. І ще обов’язково підписуйтесь на Telegram-канал Якось Так – тут ми щодня постимо багато всього цікавого, свіжих новин та корисної інформації про все на світі. Ну і проводимо конкурси з крутими призами теж, звичайно ж! 😉

95159 0 cookie-check Алергія на домашнього вихованця? Справляємося з нею без проблем!

Читайте також:

Як змінити логін в скайпі: покрокова інструкція
Як змінити логін в скайпі: покрокова інструкція
20 Грудня, 2019, 04:49 2330
Програма, яка об’єднує голосові, відео та текстові повідомлення під назвою Skype відома у всьому світі. Це зручний інструмент для спілкування з людьми, передачі файлів і...
Смотреть результаты
7 смартфонів-флагманів 2019 року
7 смартфонів-флагманів 2019 року
Вершиною модельного ряду смартфонів будь-якого виробника завжди є модель з абсолютним функціоналом і максимальною кількістю інновацій. Це флагман, який здатний задавати тренд розвитку мобільних технологій...
Смотреть результаты
Якщо подарунок, то хороший: 5 гаджетів, яким вона дійсно зрадіє
Якщо подарунок, то хороший: 5 гаджетів, яким вона дійсно зрадіє
Про те, що подарувати дівчині, можна дискутувати довго, адже варіантів всяких різних жіночих штучок, які підходять на роль презенту, може бути багато. Дуже багато. Від...
Смотреть результаты