search
Підписатися

logo

Як створити відеоролик за допомогою ШІ: покрокова інструкція

28 Лютого, 2024, 10:21 0

Як створити відеоролик за допомогою ШІ

Відеоформат піднесення інформації вже давно став звичним для користувачів інтернету. Неважливо, що їх цікавить: знайомство з продуктом чи навчання або саморозвиток – перегляди забезпечують максимальне занурення. До того ж, візуальний контент, а саме відзняті ролики дуже добре і швидко запам’ятовуються. Отже, кожна сучасна бізнес-компанія має вміти генерувати інфопродукт або принаймні використовувати штучний інтелект для створення відео. Як це зробити без зайвих проблем, розкажемо в нашому матеріалі. 

Системний блок Expert PC Ultimate (A3600.16.S10.3050.A6100)

26999 грн

Купити

Системний блок Expert PC Ultimate (A3600.16.S10.3050.A6150)

25999 грн

Купити

Системний блок Expert PC Ultimate (A7600.32.S1.4060.A6105)

40999 грн

Купити

Штучний інтелект для створення відео

Такий контент буває різним, але це 100% дієвий інструмент. Саме тому навіть короткі рекламні ролики з цікавим вмістом можуть привернути увагу. Є багато способів розробки цікавих матеріалів:

  • знімати на камеру смартфона або айфона, самостійно редагувати та налаштовувати ефекти;
  • встановити ШІ онлайн та монтувати набагато швидше;
  • знаходити стокові нарізки на потрібну тему та в спеціальних програмах відеогенераторах комбінувати в єдиний “фільм”.

По суті, процедура робиться з використанням алгоритмів, які аналізують різні вхідні дані, такі як текст, зображення та аудіо для створення відеовиводу.

як створити відеоролик задопомогою ШІ

Як створити відеоролик за допомогою ШІ

На відміну від традиційних роликів, які потребують активної участі людини, згенеровані робляться швидко та економніше. У них також є можливість розробляти одноманітний інтерфейс бренду за допомогою налаштованих шаблонів.

Покрокова інструкція:

  1. Визначте тип. Чітке розуміння, що саме вам потрібно, визначатиме вибір на наступних етапах (пояснювальне відео, демонстрація продукту, навчальний посібник тощо).
  2. Виберіть потрібний AI-інструмент для створення. Їх наразі безліч, включаючи Synesthesia, Movavi Video Editor, Lumen5, Vidyard та інші. Проаналізуйте кожен з цих інструментів та виберіть той, який найкраще відповідає вашим потребам та бюджету.
  3. Підберіть потрібні додаткові елементи. Залежно від типу відео, знаходьте текст, зображення, аудіо та будь-які інші необхідні ресурси та наповнюйте ними ваш проєкт.
  4. Як тільки все підберете, додайте їх до обраної програми. Більшість інструментів спочатку пропонують обрати шаблон.
  5. Попередній перегляд та редагування. Перед публікацією перевірте, чи все зробили, як хотіли, чи додані потрібні фрагменти тощо. За потреби виправте.
  6. Експортуйте та поділіться готовою роботою. Коли ви будете задоволені отриманим ркзультатом, експортуйте його в потрібний формат і поділіться ним на своєму веб-сайті, в соціальних мережах або інших каналах. 

Системний блок Expert PC Ultimate (A3600.16.S5.1650.A6106)

19999 грн

Купити

Системний блок Expert PC Ultimate (I10100F.08.S5.1030.A6080)

12999 грн

Купити

Системний блок Expert PC Ultimate (A5500.16.S10.4060T.A6125)

36999 грн

Купити

Отже, ми розібрали питання, як використовувати ШІ для створення відео в залежності від типу інформаційного вмісту та потреб ЦА. Якщо у вас ще залишились питання, як згенерувати відео з тексту, щоб його не знімати, пропонуємо скористатися новою пропозицією від YouTube. Корпорація втілює можливості штучного інтелекту в бета версії оновлень та дозволяє швидко розробляти власні проєкти. Також демо утиліти дозволять навіть побудувати субтитри з гарними шрифтами, візуальними ефектами тощо.

131099 0 cookie-check Як створити відеоролик за допомогою ШІ: покрокова інструкція

Читайте також:

Смартгодинники Apple Watch Series 9, Ultra 2 і SE — особливості й найцікавіші фішки
Смартгодинники Apple Watch Series 9, Ultra 2 і SE — особливості й найцікавіші фішки
28 Лютого, 2024, 04:01 488
Отже, ти є щасливим власником крутого гаджета від Apple — смартгодинника Apple Watch Series 9, Ultra 2 або SE? А ти впевнений, що знаєш про...
Смотреть результаты
Налаштовуємо AirPods — 10 потрібних налаштувань, щоби подовжити їхню роботу
Налаштовуємо AirPods — 10 потрібних налаштувань, щоби подовжити їхню роботу
Отже, ти є щасливим власником AirPods Pro 2-го покоління — тих, які мають порт USB-C. А хочеш, щоби вони працювали довше на одному заряді акумулятора?...
Смотреть результаты
Як відновити закриті вкладки в браузері — Chrome, Mozilla, Microsoft Edge, Safari та Opera
Як відновити закриті вкладки в браузері — Chrome, Mozilla, Microsoft Edge, Safari та Opera
Кожен із нас іноді випадково закриває необхідну вкладку в браузері, а то й не одну. А як її відновити? У всіх браузерах є вбудовані інструменти...
Смотреть результаты