search
Підписатися

logo

Як робити професійні фото для сторіс Інстаграм?

26 Грудня, 2023, 09:10 0

Однією з найбільш популярних соціальних мереж у світі вважається Instagram, де кількість активних користувачів перевищує 600 мільйонів. Основний контент – це фото для сторіс. І від їхньої якості, професійного виконання залежить рівень популярності інтернет-магазинів, блогерів. Адже нікому не цікаво заходити на сторінку з “розмитим” контентом. 

Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256Gb Natural Titanium

54999 грн

Купити

Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128Gb Blue Titanium

49999 грн

Купити

Смартфон Apple iPhone 15 Pro 512Gb Black Titanium

64999 грн

Купити

Деякі користувачі помилково вважають, що для якісного фото потрібне спеціальне обладнання та трохи магії. Насправді, все набагато простіше. Детальніше про секрети створення контенту для сторіз Інстаграм у нашому огляді.

фото Instagram

Рекомендації щодо створення фотографій

З моменту свого запуску у далекому 2009 році Instagram змінив усе навколо. До того часу камера у смартфоні не мала такого значення. Сучасні користувачі ж переплачують великі гроші, щоб придбати ліпшу камеру саме для того, аби мати можливість зробити якісні фотографії. Проте забувають, що важливішим фактором вважається не навороти камери, а саме процес зйомки. Щоб фото для Інстаграм сторіс були “смачними” та привабливими, достатньо використовувати будь-який сучасний смартфон та дотримуватись простих дій:

  1. Зробити фокус на світлі. Обирайте для кадру найбільш світле місце. Фокус можна змінити, просто натиснувши на екран смартфона. Якщо фото вийшло затемненим, не варто перейматися. Контрастність можна вирівняти під час обробки в Інстаграмі чи іншому мобільному редакторі. Засвітлений кадр стане, скоріш за все, безнадійним. Ідеальний час для фото на свіжому повітрі – ранок або вечір.
  2. Чиста камера. Зазвичай користувач не приділяє цьому достатньо уваги. Але якщо ви бажаєте отримати дійсно якісні фото для інсти, рекомендовано перед кожним фотографуванням протирати лінзи камери чистою серветкою. В такому випадку кадр буде більш чітким.
  3. Увімкнути сітку. Якщо ви не в змозі інтуїтивно вгадувати лінію горизонту, варто увімкнути спеціальну сітку в налаштуваннях камери смартфона.
  4. Не використовувати зум. Краще підійти на оптимальну відстань, щоб зробити якісне фото. Тоді знімок буде більш чітким та деталізованим.
  5. Режим HDR присутній майже у кожному сучасному смартфоні. Його особливість у тому, що майже непомітно робиться одразу декілька фото, складаючи кадри разом. Такий режим використовують для пейзажів та фотографій, де приділяється увага деталям.
  6. Використання спалаху. Відомо, що зйомка проти світла не є гарною ідеєю. Та коли немає іншого варіанту, варто увімкнути спалах для отримання гарної композиції. У приміщенні зі сумнівним освітленням краще посвітити ліхтариком.
  7. Використовувати спеціальні застосунки. Для отримання якісного матеріалу в Інстаграм слід зайнятися постобробкою фотографій. Можна використовувати різні застосунки: VCSOcam, Darkroom, Adobe Lightroom, Snapseed тощо. Але варто розуміти, що надмірна обробка не принесе користі. Все повинно бути органічно та більш правдиво.

Щоб навчитися фотографувати для соціальних мереж, не потрібні спеціальні курси. Достатньо проявити власну фантазію.

фото в Інстаграм

Висновки

Використовуйте свіжі ідеї для фото. Кращий варіант під час зйомки – наявність об’єктів на передньому, задньому плані. Якщо перед пейзажем додати мальовничу деталь (красивий кущ, оригінальний пеньок та інше), він заграє по-новому. Щоб додати життя у кадр, можна поставити на передній план живого персонажа.

Смартфон Apple iPhone 14 128Gb Midnight

31999 грн

Купити

Смартфон Apple iPhone 14 256Gb Midnight

36999 грн

Купити

Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256Gb Black Titanium

54999 грн

Купити

В цілому, для того, щоб ваші професійні фото для інсти надихали та приваблювали, достатньо проявити бажання та докласти трохи фантазії і зусиль. Лише експериментуючи, виходячи за звичні рамки, ви можете зробити унікальний кадр, який збере багато лайків від користувачів. Адже навіть справжні професіонали визнають, що найкращі кадри вони отримали зовсім випадково.  

130346 0 cookie-check Як робити професійні фото для сторіс Інстаграм?

Читайте також:

Українські фразеологізми на всі випадки життя
Українські фразеологізми на всі випадки життя
25 Грудня, 2023, 09:34 204
“Аж дим іде”, “накивати п’ятами”, “як дві краплі води”… Знайомі фрази? У мові та писемності українські фразеологізми відіграють неабияку роль. Завдяки словосполученням з певним підтекстом...
Смотреть результаты
Вибираємо смартфон до 10000 гривень — ТОП відмінних моделей
Вибираємо смартфон до 10000 гривень — ТОП відмінних моделей
Вам потрібно вибрати хороший смартфон для школяра, щоби дитина завжди залишалася на зв’язку зі своєю родиною, але так і не змогли визначитися з моделлю? А...
Смотреть результаты
Xbox. Огляд популярних ігор 2023
Xbox. Огляд популярних ігор 2023
Світ віртуальної реальності справді безмежний, а виробники софту намагаються рік за роком втілювати побажання геймерів, які грають на Xbox. Серед ігор легко знайти різні жанри:...
Смотреть результаты