search
Підписатися

logo

Як ПРАВИЛЬНО встановити пральну машину і холодильник

16 Травня, 2019, 10:20 8

Зміст:

  1. Установка холодильника
  2. Установка пральної машини
  3. Які можна зробити висновки

Установка холодильника

Почнемо з холодильника. Здається, що може бути простіше – його підключення. Але, як виявляється, тут теж є свої нюанси. Насамперед його необхідно повністю оглянути на предмет механічних пошкоджень і ознайомитися з інструкцією. Але не поспішайте підключати агрегат до електромережі відразу після доставки з магазину. Дайте йому відстоятися як мінімум шість годин, а при можливості всі 12. Це необхідно для того, щоб після транспортування фреон і олія в компресорі істекли назад на свої місця.

Тим часом можна зайнятися підготовкою простору, де буде знаходитися холодильник. Навіть якщо на кухні зовсім ніде розвернутися, подбайте про те, щоб з усіх боків між стінками корпусу та іншими площинами залишався зазор близько п’яти сантиметрів для вільної циркуляції повітря.

Як повинен стояти холодильник

Крім цього, небажана установка поблизу джерел тепла, будь то батарея або кухонна плита. Це може стати причиною надмірного перегріву техніки. Але якщо такого сусідства не уникнути, потрібна наявність термоізоляціонного бар’єру.

Після того, як холодильник встановлений на місце своєї постійної дислокації, його необхідно рівно виставити, а для цього слід відрегулювати довжину ніжок. Щоб дверцята щільно зачинялися під власною вагою, багато виробників допускають невеликий нахил назад на рівні 2-3 градусів.

Тепер можна підключати агрегат до мережі електроживлення і налаштовувати необхідний температурний режим. На випадок, якщо в будинку спостерігаються скачки напруги або короткочасне відключення електроенергії, необхідно обзавестися стабілізатором або отсекателем, який убезпечить техніку від цих явищ.

Не слід відразу заповнювати камери всілякими продуктами. Зробити це краще після виходу агрегату на робочу температуру. В цей час і в подальшому періодично можна почути булькающие звуки і потріскування. Але не варто турбуватися – це звуки руху холодоагенту і деталей, які стискаються і розширюються під впливом температури. З холодильниками розібралися, тепер перейдемо до пральних машин.

Установка пральної машини

В даному випадку з установкою справи йдуть трохи складніше. Крім підготовки місця з дотриманням зазорів і термоізоляції, туди повиннна бути підведена холодна вода і бути каналізаційний злив. Крім цього, одним з ключових вимог є рівна і тверда поверхня підлоги.

Визначившись з місцем і підвівши всі комунікації, можна приступати безпосередньо до установки. Насамперед необхідно викрутити болти на задній частині корпусу. Їх, як правило, 4, вони утримують бак в нерухомому стані. Якщо цього не зробити, то під час роботи машина буде стрибати по всій кімнаті, відповідно, є дуже великий ризик пошкодити барабан.

 Транспортувальні болти, які потрібно викрутити

Не можна ставити машину на м’які покриття або поверхню під ухилом. Плитка для даних цілей – ідеальний варіант. На відміну від холодильника, машинка повинна бути виставлена ​​точно за рівнем без будь-яких перекосів. Інакше вона може швидко вийти з ладу в результаті зайвих вібрацій. Це можна зробити за допомогою регульованих ніжок і будівельного рівня. При дотриманні цієї вимоги пристрій буде працювати максимально ефективно і створювати мінімум шуму в процесі прання.

 Як повинна стояти машинка

А зменшити вібрації і можливі зрушення допоможуть спеціальні підставки під ніжки.

Спеціальні пристосування

Залишилася справа за малим – підключити машину до джерела холодної води і до каналізації. Перед запірним шлангом обов’язково потрібно встановити кран, який перекриває подачу води у разі протікання.

Необхідний кран

Зливний шланг в залежності від рекомендацій в інструкції необхідно закріпити на висоті від 40 до 90 сантиметрів.

Які можна зробити висновки

На перший погляд здається, що в процесі установки великої побутової техніки нічого серйозного і складного немає. Але, як показує статистика, основною причиною виникнення поломок виступає саме некоректна установка і підключення. Ми розглянули основні моменти, однак, якщо ви не впевнені в своїх силах і не хочете ризикувати, завжди можна скористатися послугами магазину. Адже, купуючи холодильник або пральну машину, краще бути впевненим в тому, що вони не зламаються і прослужать ще дуже довго.

Хочете більше корисних порад? Підписуйтесь на канал.

Підписуйтесь на наш Telegram – канал

78569 0 cookie-check Як ПРАВИЛЬНО встановити пральну машину і холодильник

Читайте також: